ДК 021:2015 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерне обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-04-15-000273-b
  • 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
  • Відмінена
Найменування замовника:
Відділ освіти, молоді та спорту Пологівської районної державної адміністрації Запорізької області
Код ЄДРПОУ:
02136258
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Вшивкова Ольга Володимирівна, +380616523328 , voms_pologi_tender@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Пологи, 70600, Запорізька область, вул. Єдності 32
Переможець (перевірити через opendatabot)
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"

Профіль
Очікувана вартість
388 500 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 15.05.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 21.04.2019 13:41

Оскарження умов:

до 27.04.2019 00:00

Подання пропозицій:

01.05.2019 13:41

Початок аукціону:

02.05.2019 15:07

Очікувана вартість
388 500 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
3 885 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
для НУШ

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

21 комплект
ДК 021:2015 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерне обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів)
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

З метою запобігання закупівлі неофіційної програмної продукції Майкрософт

Дата подання: 16.04.2019 01:14
Дата відповіді: 16.04.2019 09:17
Шановний Замовник! З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows, просимо Замовника закупівлі, доповнити «Інформацію про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» Тендерної документації додатковим пунктом у наступній редакції: «Учасник у складі тендерної пропозиції має надати Авторизаційний лист-підтвердження від офіційного дистриб’ютора Microsoft в Україні про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості, із вказівкою номера оголошення в системi Прозоро. Кожний примірник програмного забезпечення Windows має бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром на номері. У разі, якщо програмне забезпечення встановлене безпосередньо виробником обладнання та було імпортовано у складі пристрою, Учасник у складі тендерної пропозиції має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист вiд виробника, який є офіційним партнером Майкрософт, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання. Замовник може звернутись до представництва Microsoft в Україні за підтвердженням такої інформації.» Дякуємо за відповідь!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Тендерним комітетом буде розглянуто дане питання, у разі необхідності, в тендерну документацію будуть внесені зміни.

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Дата подання: 16.04.2019 08:09
Дата відповіді: 16.04.2019 09:20
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає предмету закупівлі? 2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день!
1) У тендерній документації відсутнє посилання на торгову марку або модель предмету закупівлі. До розгляду будуть прийматись пропозиції товару, який відповідатиме вимогам технічного завдання та буде не гіршим за кількісними, якісними, технічними характеристиками, наведеними у тендерній документації.
2) ) В закупівлі можуть приймати участь фізичні особи-підприємці неплатники ПДВ. Якщо за результатами аукціону пропозиція ФО-П неплатника ПДВ буде найбільш економічно вигідною, запропонована ним ціна буде розглядатись як остаточна.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-04-15-000273-b.a1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ", Код ЄДРПОУ:40750285
Дата подання: 02.05.2019 17:41
Шановний Замовнику! Просимо звернути Вашу увагу на те, що пропозиція надана учасником ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ" не відповідає умовам Закупівлі. ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ" не надало чіткої інформації (найменування товару, тип, марка і т.ін.) щодо встановленої операційної системи та встановленого програмного забезпечення офісного призначення, а лиш скопіювало вимоги. Ці дії призводять до того, що неможливо перевірити, чи дійсно запропоноване програмне забезпечення дозволить виконувати всі наведені вимоги у повній мірі. Також учасник не надав порівняльну, яка містить необхідні Замовнику технічні параметри обладнання та параметри аналогу, що пропонуються Учасником.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

07.05.2019 16:52
Доброго дня, шановний Учасник, дякуємо Вам за участь в процедурі закупівлі. На Ваше звернення щодо невідповідності умовам Закупівлі пропозиції, наданої учасником ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ", Відділ освіти, молоді та спорту Пологівської райдержадміністрації, повідомляє наступне: відповідно до ст. 28 ЗУ «Про публічні закупівлі» після етапу оцінки пропозицій, який автоматично проводиться системою, тендерні пропозиції замовник розглядатиме почергово на предмет їх відповідності ВСІМ вимогам ВСТАНОВЛЕНИМ в тендерній документації, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. Рішення про відхилення тендерних пропозицій того чи іншого учасника буде базуватись на невідповідності лише тим вимогам, які чітко і однозначно були прописані в документацї. Інформація, надання якої не передбачалось тендерною документацією, Замовником розглядатись не буде. Тому відхиляти пропозицію, керуючись своїми суб’єктивними домислами і припущеннями та, на власний розсуд, трактуючи і доповнюючи умови тендеру, Замовник не має права.
На Ваше зауваження щодо ненадання учасником ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ", пропозиція якого за результатами оцінки електронною системою визначена як найбільш економічно вигідна, чіткої інформації (найменування товару, тип, марка і т.ін.) щодо встановленої операційної системи та програмного забезпечення офісного призначення повідомляємо, що відповідно до Додатку 5 тендерної документації Учасник на виконання технічних вимог до товару повинен запропонувати ноутбук, який відповідатиме зазначеним характеристикам щодо операційної системи та програмного забезпечення, а саме: «попередньо встановлена ліцензійна операційна система (ОС) на основі ліцензій вільного поширення або пропрієтарна, з україномовним інтерфейсом; преінстальований пакет програмних засобів офісного призначення: сертифікований в Україні, з україномовним інтерфейсом, сумісний з обраною ОС, що підтримує роботу з основними файловими форматами (DOC, DOCX, RTF, XLS, XLSX, PPT, PPTX, HTML та MDB, ODT, ODS, ODP); набір преінстальованого програмного забезпечення (для перегляду файлів формату RAR, ZIP, PDF)». На виконання даних вимог ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ" надало лист вих. № 10/04 від 26.04.2019 року, яким підтверджує відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановленим у тендерній документації, в тому числі по термінам гарантії. Жодних вимог надання конкретної інформації щодо найменування, типу чи марки операційної системи та програмного забезпечення офісного призначення, в тендерній документації не встановлено, тому вимагати від Учасника надання даної інформації Замовник не має права. Ненадання ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ" порівняльної таблиці, яка містить необхідні Замовнику технічні параметри обладнання та параметри аналогу, що пропонуються Учасником пояснюється тим, що Учасник не пропонує еквівалентів (аналогів) комп`ютерного обладнання, так як в тендерній документації відсутнє посилання на будь-яку конкретну торгову марку товару.
Відповідно до ст. 23 ЗУ «Про публічні закупівлі» та п.1 розділу 2 тендерної документації фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за десять днів до закінчення строку подання тендерних пропозицій звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації. Жодних звернень за роз’ясненнями, а також вимог щодо усунення порушень з даного питання на адресу Замовника не надходило, тому за наслідком розгляду Вашого звернення, тендерним комітетом прийнято рішення про відсутність підстав для його задоволення.

Номер вимоги: UA-2019-04-15-000273-b.a2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ", Код ЄДРПОУ:40750285
Дата подання: 08.05.2019 17:10
Шановний Замовнику!
У Додатку 5, ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ТОВАРУ, щодо програмного забезпечення, чітко прописано: «преінстальований пакет програмних засобів офісного призначення: СЕРТИФІКОВАНИЙ В УКРАЇНІ, з україномовним інтерфейсом, сумісний з обраною ОС, що підтримує роботу з основними файловими форматами (doc, docx, rtf, xls, xlsx, ppt, pptx, html та MDB, odt, ods, odp);
1. Сертифікований ліцензійний пакет Microsoft Office, який пропонує ТОВ ВКП «ВСЕСВІТ» - платний пакет, який рекомендований та визначений розпорядженням КМУ від 18.12.2017 № 929-р затверджених наказом МОН від 19.01.2018 № 58; технічним характеристикам засобів навчання та обладнання для кабінетів природно-математичних предметів (кабінет математики) затверджених наказом МОН від 22.06.2016 № 704 (зі змінами); постанові КМУ «Про деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» від 14.01.2015 № 6
2. Офісні пакети, які виготовлені на основі ліцензій вільного поширення або пропрієтарний з україномовним інтерфейсом - безкоштовні, та НЕ СЕРТИФІКОВАНІ в Україні.
3. Офісні пакети, які виготовлені на основі ліцензій вільного поширення або пропрієтарний з україномовним інтерфейсом не дозволяють повноцінно ПРАЦЮВАТИ с файлами .mdb (.mdb –формат баз даних Microsoft Access, який працює ТІЛЬКИ в пакеті Microsoft Office PLUS, див. https://products.office.com/uk-ua/office-system-requirements#coreui-contentrichblock-0fnhggf). При проведенні тендеру Ви, як замовник, наражаєте себе на придбання безкоштовних пакетів які не рекомендовані наказами МОН, мають зовнішній вигляд структуру та принцип роботи абсолютно відмінні від Microsoft Office.
4. У свою чергу програмне забезпечення Microsoft Office підтримується тільки програмними продуктами Microsoft Windows, ознайомитись з системними вимогами для Office Ви можете за посиланням: https://products.office.com/uk-ua/office-system-requirements Microsoft Windows - цє також платне програмне забезпечення, яке не розповсюджується на основі ліцензій вільного поширення.
5. ТОВ «ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ» пропонує ноутбук з операційною системою: «попередньо встановлена ліцензійна операційна система (ОС) НА ОСНОВІ ЛІЦЕНЗІЙ ВІЛЬНОГО ПОШИРЕННЯ АБО ПРОПРІЄТАРНА, з україномовним інтерфейсом» та «преінстальований пакет програмних засобів офісного призначення: сертифікований в Україні, з україномовним інтерфейсом, сумісний з обраною ОС, що підтримує роботу з основними файловими форматами (DOC, DOCX, RTF, XLS, XLSX, PPT, PPTX, HTML та MDB, ODT, ODS, ODP)». Єдиний СЕРТИФІКОВАНИЙ в Україні та ПІДТРИМУЮЧИЙ РОБОТУ З ФАЙЛАМИ MDB пакет програмних засобів офісного призначення НЕ працює на операційній системі НА ОСНОВІ ЛІЦЕНЗІЙ ВІЛЬНОГО ПОШИРЕННЯ! (див. https://products.office.com/uk-ua/office-system-requirements) Всі інші програмні засоби офісного призначення не сертифіковані в Україні, та не дозволяють повноцінно працювати з файлами MDB. Вимагаємо дискваліфікувати пропозиції учасника ТОВ «ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ» як таку, що не відповідає умовам закупівлі.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

13.05.2019 16:58
Доброго дня, шановний Учасник! На Вашу вимогу повідомляємо наступне: закупівля комп’ютерного обладнання для перших класів закладів загальної середньої освіти здійснюється для організації комп’ютеризованого робочого місця вчителя початкових класів та відповідно до Методичних рекомендацій щодо використання коштів освітньої субвенції для придбання засобів навчання та навчального обладнання за напрямами, визначеними розпорядженням КМУ від 18.12.2017 № 929-р., які затверджені наказом МОН від 19.01.2018 № 58. Згідно даних рекомендацій пропозиція ТОВ «ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ» відповідає вимогам п. 3 щодо придбання ноутбука та пристрою для друкування, копіювання та сканування для початкової школи.
Також згідно рекомендацій Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (Рекомендації щодо забезпечення правомірності використання комп’ютерних програм вільного користування http://me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=ed96ce7f-d450-41ff-9b65-4bf03e08f71f&title=RekomendatsiiSchodoZabezpechenniaPravomirnostiVikoristanniaKompiuternikhProgramVilnogoKoristuvannia) не забороняється використання програмного забезпечення на основі вільних ліцензій у державних установах. Починаючи з версії Open Office 3.0 реалізована підтримка стандарту Open Document Format (ODF) версії 1.2, а крім того, розробники забезпечили сумісність з документами, створеними за допомогою пакетів Microsoft Office 2007 і Office 2008 for Mac OS X (.docx, .xlsx, .pptx), включаючи Access без використання зовнішніх конвертерів, що знімає низку проблем при обміні документами з користувачами цього пакету.
На підставі вищевикладеного, тендерним комітетом прийнято рішення про відсутність підстав для задоволення Вашої вимоги.

Номер вимоги: UA-2019-04-15-000273-b.a3

Статус:
Очікує розгляду

Учасник: ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ", Код ЄДРПОУ:40750285
Дата подання: 14.05.2019 17:45
Шановний Замовнику! ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ", у наданій пропозиції, не вказало який саме пакет програмних засобів офісного призначення буде встановлений на запропоновані ПК. Тому інформацію, щодо Open Office, неможливо перевірити, тим паче Open Office не відповідає запитуваним параметрам. У додатку 5 - ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ТОВАРУ, ЧІТКО прописані вимоги: 1. Пакет програмних засобів офісного призначення: СЕРТИФІКОВАНИЙ в Україні. 2. Пакет програмних засобів офісного призначення, що підтримує РОБОТУ з файловими форматами MDB. Наглошую, саме РОБОТУ з файлами MDB (Access), а не "сумісність з документами...Access без використання зовнішніх конвертерів, що знімає низку проблем при обміні документами з користувачами цього пакету''. Open Office, НЕ є сертифікованим та НЕ дозволяє виконувати РОБОТУ в файлах MDB. Відкрити файл MDB та працювати з ним - це дві великі різниці. ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ" не виконав всі технічні вимоги, наведені у додатку 5, тому ще раз вимагаємо дискваліфікувати пропозицію, надану цим учасником.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Очікується

Документи подані скаржником

08.05.2019 17:10
Вимога.pdf

Аукціон

Початок:
02.05.2019 15:07
Завершення:
02.05.2019 15:34

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 02.05.2019 15:34

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
30256061, sales@diawest.com, Олена Балюк, +380675048383

Профіль
321 741 UAH з ПДВ 321 741 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
41860186, protech.itua@gmail.com, Мозговий Олександр Петрович, Mozghovyi Oleksandr Petrovuch, 380737176145, 380737176145

Профіль
375 669 UAH з ПДВ 375 669 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ"
40750285, hee@vsesvit.pro, Євген Ханін, +380997504288,+380612832085

Профіль
382 649.40 UAH з ПДВ 382 649.40 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

27.04.2019 21:01
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
#30256061
Профіль
Переможець 321 741 UAH з ПДВ 07.05.2019 16:59

Документи

02.05.2019 15:34
edr_identification.yaml
07.05.2019 16:54
Протокол
07.05.2019 16:59
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 07.05.2019 16:59

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"

Профіль #30256061
321 741 UAH з ПДВ Документи

Документи

02.05.2019 15:34
edr_identification.yaml
07.05.2019 16:54
Протокол
07.05.2019 16:59
sign.p7s

Інформація про відміну

Дата відміни
15.05.2019 16:36
Причина відміни
Відповідно до абз. 2 ч. 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»: «Замовник відміняє торги в разі – неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель».
Документи
15.05.2019 16:36 Протокол

Ризик-індикатор

Звернення за роз'ясненнями - 3

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері