Запасні частини для трамвайних вагонів типу КТ4-СУ - зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-04-19-000041-a
  • 42140000-2 - Зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи
  • Завершена
Найменування замовника:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Фахівці публічних закупівель, 380322377779 , e.tender.let@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Львів, 79026, Львівська область, Сахарова,2
Дата укладення договору
25.06.19
Очікувана вартість
3 124 374 UAH з ПДВ
Сума договору
380 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 25.06.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 5

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 28.04.2019 17:00

Оскарження умов:

до 04.05.2019 00:00

Подання пропозицій:

08.05.2019 17:00

Очікувана вартість
3 124 374 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Запасні частини для трамвайних вагонів типу КТ4-СУ - зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-04-19-000041-a.b1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "ЗАХІДБУРМАШІНВЕСТ", Код ЄДРПОУ:37792084
Дата подання: 29.05.2019 16:36
ТОВ "Західбурмашінвест" вимагає дискваліфікувати пропозицію ФОП "Касьнов Олексій Іванович" по лоту№5 Шестерня та вал редуктора закупівлі Запасні частини для трамвайних вагонів типу КТ4-СУ - зубчасті колеса, зубчасті передачі та приводні елементи, в звязку з її невідповідністю вимогам тендерної документації, а саме:тендерна пропозиція подається з врахуванням ПДВ, про що також подається відповідний лист у складі тендерної документації. ФОП "Касьнов Олексій Іванович" подав свою тендерну пропозицію без врахування ПДВ, про що зазначено як у ціновій пропозиції, так і у відповідному листі, поданому в складі тендерної документації. Тобто під час проведення аукціону була подана некоректна цінова пропозиція у 150 000 грн. без ПДВ, в той час як ТОВ "Західбурмашінвест" подав свою пропозицію 176 400 грн. з врахуванням ПДВ (або 147 000 грн. без врахування ПДВ відповідно), що є більш економічно вигідною пропозицією в порівнянні з пропозицією ФОП "Касьнов Олексій Іванович".
Виходячи з вищенаведеного ТОВ "Західбурмашінвест" вимагає дискваліфікувати пропозицію ФОП "Касьнов Олексій Іванович" як таку, що не відповідає тендерній документації на проведення державних закупівель, та перейти до розгляду пропозиції ТОВ "Західбурмашінвест", яка відповідає цим вимогам та є найбільш економічно вигідною.

Директор ТОВ "Західбурмашінвест" Бойків Андрій Михайлович
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

31.05.2019 14:02
У своїй діяльності щодо здійснення процедур закупівель Замовник керується чинним законодавством України, зокрема Законом України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон) та нормативно-правовими актами з питань публічних закупівель.
Ст.3 Закону визначено, що одним із принципів здійснення закупівель є добросовісна конкуренція серед учасників, недискримінація учасників, максимальна економія та ефективність. Згідно з ч.1 ст. 5 Закону «вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах». Крім того, наголошуємо, що чинне законодавство у сфері публічних закупівель не обмежує можливість участі у публічних закупівлях учасників з різними режимами оподаткування.
Ч.4 ст. 22 Закону встановлює, що «тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників».
Міністерством економічного розвитку і торгівлі України у листі від 07.02.2017 №3302-06/3812-06 «Щодо розробки тендерної документації» зазначено, зокрема, наступне: «Відповідно до п. 9 ч.2 ст. 22 Закону тендерна документація повинна містити, зокрема перелік критеріїв та методику оцінки тендерних пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв. Опис методики оцінки за критерієм "ціна" повинен містити інформацію про врахування податку на додану вартість (ПДВ). При цьому, Примірна тендерна документація для процедури закупівлі – відкриті торги (затверджена наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 13.04.2016 №680) містить Порядок заповнення тендерної документації в якому зазначено, що «у разі якщо єдиним критерієм оцінки тендерної пропозиції є ціна, то замовник зазначає інформацію про включення/не включення до оцінки податку на додану вартість (ПДВ)». На виконання вищезазначеного у п.1. розділу «Оцінка тендерних пропозицій» Тендерної документації Замовника передбачено, що «Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію – «Ціна» (вказується для платників ПДВ – «з ПДВ», а для не платників – «без ПДВ»).
Відтак Замовник застосував єдиний підхід для оцінки тендерних пропозицій учасників, (платників ПДВ та не платників ПДВ). При здійсненні оцінки пропозицій учасників, повинна прийматися методика порівняння повних відпускних цін учасників не залежно від того, який режим оподаткування застосовується учасником, тобто порівнянню підлягають пропозиції з урахуванням ПДВ для учасників , які мають статус платника ПДВ, а для учасників, які не є платниками цього податку - ціна без ПДВ.
Оцінка тендерних пропозицій за запропонованою ТОВ «Західбурмашінвест» методикою може призвести до того, що переможцем може бути обраний учасник (платник ПДВ), цінова пропозиція якого (з урахуванням всіх витрат, у тому числі, ПДВ) може бути вищою за цінову пропозицію учасника, який не є платником ПДВ. Такі дії Замовника є дискримінаційними по відношенню до тих учасників, які не є платниками ПДВ та порушують основі принципи публічних закупівель, визначені статтею З Закону України "Про публічні закупівлі", зокрема, максимальну економію та ефективність та недискримінацію учасників. Аналогічна позиція зазначена у Рішенні Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель №1052-р/пк-пз від 07.03.2017 р.
Крім того ст.30 Закону визначено підстави відхилення тендерних пропозицій, перелік яких є вичерпний, і не передбачає відхилення тендерних пропозицій учасників з різними режимами оподаткування.
У задоволенні поданої ТОВ «Західбурмашінвест» вимоги відмовити через її необгрунтованість.

Ризик-індикатор

Болт установчий редуктора

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Лоти

Шестерня та вал редуктора

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Затримка публікації договору - 27

В надпорогових закупівлях дата підписання договору більше ніж на 20 днів від дати визначення переможця

Зміна ціни за одиницю товару - 1
Продовження строку дії договору на наступний рік - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання