ДК 021:2015: код 32330000-5 «Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу» (Теле - журналістський комплект)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-05-11-000968-a
  • 32330000-5 - Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "РУДАНА" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Олександр Сергійович Темчур, +380564400099,+380672177755 , tv@rudana.com.ua
Адреса замовника
Україна, м. Кривий Ріг, 50086, Дніпропетровська область, просп. Гагаріна, буд. 68
Дата укладення договору
10.06.19
Переможець
ТОВ БМС ТЕХНО
Очікувана вартість
475 000 UAH з ПДВ
Сума договору
393 390 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 10.06.19
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 5

Умови закупівлі:

Протоколом розгляду тендерних пропозицій 29.05.2019р. Замовником визначено переможцем закупівлі учасника ТОВ «БМС ТЕХНО» та прийнято рішення про намір укласти з цим учасником договір про закупівлю.
Здійснивши аналіз всіх документів даного учасника та надавши правову оцінку результатам даної закупівлі, учасник ТОВ «Еквіп Хаб» вбачає допущені Замовником порушення вимог чинного законодавства при визначенні переможця та надання безпідставних переваг учаснику ТОВ БМС ТЕХНО.
В порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», вимог складеної самим же Замовником тендерної документації, останнім безпідставно та неправомірно прийнято рішення про визначення переможця, що передбачає відповідність тендерної пропозиції учасника ТОВ БМС ТЕХНО вимогам тендерної документації в повному обсязі.

Відповідно до п. 1 Розділу 3 тендерної документації Учасник мав надати (завантажити в Систему) тендерну пропозицію (за формою Додатку 5), приведену у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону, протягом 1 (одного) робочого дня з дня проведення Аукціону.
В порушення даної вимоги учасник не завантажив оновленої цінової пропозиції, а Замовник не відхилив тендерну пропозицію учасника на підставі п.4 ч.1 ст.30 Закону України «Про публічні закупівлі» та не перейшов до розгляду наступної пропозиції, а навпаки прийняв рішення про визнання його переможцем.
Внаслідок прийняття неправомірного, поспішного рішення про визначення переможцем ТОВ "БМС ТЕХНО» тендерну пропозицію ТОВ «Еквіп Хаб» Замовник не оцінював, що порушує його права та інтереси як учасника, який належним чином підготував свою тендерну пропозицію, сплатив кошти за участь в даній закупівлі, закупив і зарезервував товар для подальшої поставки.
Відповідно до абз.2 ч.1ст.32 Закону України «Про публічні закупівлі» Учасник, якого не визнано переможцем торгів за результатами оцінки та розгляду його пропозиції, може звернутися через електронну систему закупівель до замовника з вимогою щодо надання інформації про пропозицію переможця торгів, у тому числі щодо зазначення її переваг порівняно з пропозицією учасника, який надіслав звернення, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення.
Отже, враховуючи вищенаведене прошу розглянути дану вимогу, надати додаткову інформацію щодо цього рішення.
За таких обставин, керуючись абз.2 ч.1ст.32 Закону України «Про публічні закупівлі»,
ВИМАГАЮ:
- Надати інформацію про пропозицію переможця торгів ТОВ БМС ТЕХНО у тому числі щодо зазначення її переваг порівняно з пропозицією учасника ТОВ «Еквіп Хаб» ;
- Надати відповідь не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження цього звернення.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 17.05.2019 00:00

Оскарження умов:

до 23.05.2019 00:00

Подання пропозицій:

27.05.2019 00:00

Початок аукціону:

27.05.2019 14:00

Очікувана вартість
475 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
4 750 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Джерело фінансування закупівлі. Кошти державного бюджету.

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

3 комплект
Теле - журналістський комплект
ДК 021:2015: 32330000-5 — Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Документи, що вимагаються замовником

Дата подання: 15.05.2019 18:00
Дата відповіді: 17.05.2019 11:34
Додатком 1 до тендерної документації "Кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям" (Таблиця 2) передбачено подання у складі пропозиції копії діючої ліцензії/діючого дозволу (в разі якщо така діяльність підлягає ліцензуванню, у разі, якщо не підлягає – учасник надає лист – пояснення (обґрунтоване пояснення) в довільній формі з посиланням на нормативно – правові підстави) на право займатися відповідним видом господарської діяльності (у передбачених законодавством випадках) (для юридичних осіб, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб – підприємців). Прошу надати відповідь на питання: 1. На підтвердження відповідності учасника якому з кваліфікаційних критеріїв, встановлених ст.16 Закону, вимагається надання вищезазначеного документу? 2. Конкретизуйте, будь-ласка, вид ліцензії/дозволу, копія якого вимагається.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

За результатами розгляду Вашого звернення тендерний комітет Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Рудана» Криворізької міської ради повідомляє про наступне:
Закон України “Про публічні закупівлі” (далі –Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
1. Згідно з частиною другою статті 32 Закону замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця. У свою чергу, учасник - переможець процедури закупівлі під час укладення договору повинен надати дозвіл або ліцензію на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання такого дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством (частина друга статті 36 Закону). Поряд з цим частиною другою статті 22 Закону визначено перелік складових, які повинна містити тендерна документація. Згідно з частиною третьою статті 22 Закону тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Таким чином, вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити відповідність тендерної пропозиції таким вимогам, а також документи, які необхідно надати учаснику, який визнаний переможцем торгів, під час укладення договору про закупівлю визначається замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства в цілому.
Отже, з метою забезпечення всіх необхідних умов для укладання договору КП «ТРК «Рудана» КМР, як замовник, визначило вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити відповідність тендерної пропозиції таким вимогам, а також документи, які необхідно надати учаснику.
Зокрема, Додатком 1 до тендерної документації "Кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям" (п. 3 Таблиці 2) передбачено подання у складі пропозиції копії діючої ліцензії/діючого дозволу (в разі якщо така діяльність підлягає ліцензуванню, у разі, якщо не підлягає – учасник надає лист – пояснення (обґрунтоване пояснення)
2. В разі, якщо така діяльність не підлягає – учасник надає ЛИСТ-ПОЯСНЕННЯ, який має містити інформацію про те, що учасник не надає копії діючої ліцензії/діючого дозволу на право займатися господарською діяльністю, бо згідно з чинним законодавством України, відповідно до вимог Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та вимог Закону України «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності», отримання ліцензії або дозволу на право провадження господарської діяльності з оптової торгівлі електронним та телекомунікаційним устаткуванням не передбачено.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-05-11-000968-a.b1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "Еквіп Хаб", Код ЄДРПОУ:39877824
Дата подання: 30.05.2019 10:53
Допущення Замовником порушення вимог чинного законодавства при визначенні переможця та надання безпідставних переваг учаснику ТОВ БМС ТЕХНО.

Рішення замовника: Вимога не задоволена

03.06.2019 15:49
За результатами розгляду вимоги про усунення порушення учасника ТОВ "Еквіп Хаб" (код ЄДРПОУ: 39877824) тендерний комітет Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Рудана» Криворізької міської ради повідомляє про наступне:
У відповідності до положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922-VIII зі змінами та доповненнями (надалі за текстом - Закон) тендерним комітетом Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Рудана» Криворізької міської ради «11» травня 2019 року через авторизований електронний майданчик було оприлюднено тендерну документацію та оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю: ДК 021:2015: код 32330000-5 «Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу» (Теле - журналістський комплект) Ідентифікатор закупівлі UA-2019-05-11-000968-a.
«27» травня 2019 року за результатами автоматичної оцінки електронної системи закупівель «ProZorro» визначено найбільш економічно вигідною тендерна пропозиція учасника ТОВ БМС ТЕХНО з ціною 393 390,00 грн. (триста дев’яносто три тисячі триста дев’яносто грн. 00 коп.) з ПДВ.
Під час розгляду документів, наданих учасником ТОВ БМС ТЕХНО у складі тендерної пропозиції було встановлено відповідність вимогам тендерної документації до процедури відкриті торги на закупівлю: ДК 021:2015: код 32330000-5 «Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу» (Теле - журналістський комплект) Ідентифікатор закупівлі UA-2019-05-11-000968-a, проте згідно змісту вимог, викладених учасником ТОВ "Еквіп Хаб" ТОВ БМС ТЕХНО не було завантажено протягом 1-го (одного) робочого дня тендерну пропозицію (за формою Додатку 5), приведену у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону. З метою дотримання прав учасника процедури закупівлі та у відповідності до положень ст. 3 Закону зазначений факт не може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника ТОВ БМС ТЕХНО, оскільки тендерним комітетом було проведено аналіз та вивчення рішень Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства в сфері публічних закупівель (надалі – Колегія АМКУ) з результатами розгляду скарг з аналогічним предметом розгляду. За змістом рішення Колегії АМКУ №2418-р/пк-пз від 30.12.2016 року встановлено висновок, що відповідно до статті 25 Закону Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. Документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, та документи, що містять технічній опис предмета закупівлі, подаються в окремому файлі.
Електронна система закупівель автоматично формує та надсилає повідомлення учаснику про отримання його пропозиції із зазначенням дати та часу. Електронна система повинна забезпечити можливість подання пропозиції всім особам на рівних умовах.
Кожен учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію (у тому числі до визначеної в тендерній документації частини предмета закупівлі (лота). Отримана тендерна пропозиція вноситься автоматично до реєстру, форма якого встановлюється Уповноваженим органом.
Тендерні пропозиції, отримані електронною системою закупівель після закінчення строку їх подання, не приймаються та автоматично повертаються учасникам, які їх подали.
Враховуючи наведене, відповідність/невідповідність документів, підвантажених учасником після кінцевого строку подання тендерних пропозицій не може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції такого учасника.
Крім того, звертаємо Вашу увагу, що на виконання положень статті 28 Закону після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною.
Відповідно до пункту 1 розділу 5 тендерної документації критерії та методика оцінки визначаються відповідно до частини першої статті 28 Закону. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною з урахуванням усіх податків та зборів (в тому числі податку на додану вартість (ПДВ), у разі якщо учасник є платником ПДВ. Оцінка здійснюється щодо предмета закупівлі вцілому. Оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель шляхом застосування електронного аукціону. Електронний аукціон полягає в повторювальному процесі пониження цін, що проводиться у три етапи в інтерактивному режимі реального часу.
Для проведення електронного аукціону ціни всіх пропозицій розташовуються в електронній системі закупівель у порядку від найвищої до найнижчої без зазначення найменувань учасників. Стартовою ціною визначається найвища ціна. Перед початком кожного наступного етапу аукціону визначається нова стартова ціна за результатами попереднього етапу аукціону
Слід зазначити, що Замовником було проведено розгляд найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації та визначено учасника ТОВ БМС ТЕХНО переможцем процедури закупівлі: ДК 021:2015: код 32330000-5 «Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу» (Теле - журналістський комплект) Ідентифікатор закупівлі UA-2019-05-11-000968-a. На виконання положень Закону України «Про публічні закупівлі» наступні тендерні пропозиції учасників, які подали менш економічно вигідні цінові пропозиції не розглядалися.

Номер вимоги: UA-2019-05-11-000968-a.b2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "ОПТА ВІДЕО", Код ЄДРПОУ:41688585
Дата подання: 04.06.2019 19:11
Допущення Замовником порушення вимог чинного законодавства при визначенні переможця та надання безпідставних переваг учаснику ТОВ БМС ТЕХНО.

Рішення замовника: Вимога не задоволена

07.06.2019 16:23
За результатами розгляду Вашої вимоги тендерний комітет Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Рудана» Криворізької міської ради повідомляє про наступне:
Відповідно до вимог Додатку 1 до тендерної документації учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції інформаційну довідку про наявність досвіду виконання аналогічного договору* (за формою відповідно до додатку 1.3. до тендерної документації), яка має містити інформацію про виконання договору(-ів) (не менше двох договорів) з аналогічним предметом закупівлі, який зазначено в даній тендерній документації, з підтверджуючими документами (копіями договорів та копіями позитивних листів - відгуків контрагентів). *Аналогічними договорами є договори з предметом закупівлі згідно переліку товарів за групою ДК 021:2015: код 32330000-5 «Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу». Звертаємо Вашу увагу на формулювання вимоги «згідно переліку товарів за групою»! Класифікатор ДК 021:2015 (CPV) – це єдиний закупівельний словник, найактуальнішій версії якого присвоєно код ДК 021:2015. Як і інші системи класифікації, CPV структуровано таким чином, що товари, роботи і послуги згруповано за відповідними категоріями. Код класифікатора складається з розділів, груп, класів, категорій та деталізації. Таким чином, Замовником встановлено роз’яснення щодо поняття аналогічного договору під час проведення процедури закупівлі, зокрема з предметом закупівлі згідно переліку товарів за групою ДК 021:2015: код 32330000-5 «Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу», а саме за наступним переліком: код 32331000-2 «Електропрогравачі»; код 32331100-3 «Програвачі грамофонних платівок»; код 32331200-4 «Касетні програвачі»; код 32331300-5 «Звуковідтворювальна апаратура»; код 32331500-7 «Записувальні прилади»; код 32331600-8 «MP3-плеєри»; код 32332000-9 «Магнітофони»; код 32332100-0 «Диктофони»; код 32332200-1 «Телефонні автовідповідачі»; код 32332300-2 «Звукозаписувальні пристрої»; код 32333000-6 «Апаратура для відеозапису та відео відтворення»; код 32333100-7 «Відеомагнітофони»; код 32333200-8 «Камкодери»; код 32333300-9 «Відеовідтворювальна апаратура»; код 32333400-0 «Відеоплеєри». Слід зазначити, що тендерна документація не містила дискримінаційних вимог щодо обов’язкової наявності (зазначення) коду класифікатора ДК 021:2015 за змістом договору, оскільки зазначена вимога звузить коло потенційних учасників, що встановлено у висновках Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель під час розгляду скарг на зміст вимог тендерної документації з аналогічним формулюванням щодо змісту договору з аналогічним предметом закупівлі.
Щодо другого та третього питання вважаємо за необхідне повідомити, що відповідно до положень частини третьої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме - технічні помилки та описки. З метою дотримання прав учасників процедури закупівлі та у відповідності до положень ст. 3 Закону факт відсутності дати створення та/або відсутній фірмовий бланк та/або учасником було надано документ у іншій частині тендерної пропозиції не може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника, оскільки тендерним комітетом було проведено аналіз та вивчення рішень Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства в сфері публічних закупівель (надалі – Орган оскарження) з результатами розгляду скарг з аналогічним предметом розгляду. Звертаємо Вашу увагу, що за змістом рішення Органу оскарження №5409-р/пк-пз від 10.08.2017 (Ідентифікатор закупівлі UA-2017-06-16-001452-b) відсутність на документах тендерної пропозиції дати та реєстраційного номеру не впливає на зміст тендерної пропозиції учасника, тендерна пропозиція учасника не можу бути відхилена з вищенаведених формальних підстав. Слід зазначити, що на виконання вимог тендерної документації учасником було надано у складі тендерної пропозиції інформацію та документи у повному обсязі, розташування документу у іншій частині тендерної пропозиції не може бути підставою для відхилення пропозиції учасника, оскільки зазначений факт не впливає на зміст тендерної пропозиції та не нівелює конкурентоздатність учасника.
Слід зазначити, що тендерна пропозиція учасника ТОВ БМС ТЕХНО відповідає вимогам тендерної документації за процедурою відкриті торги: ДК 021:2015: код 32330000-5 «Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу» (Теле - журналістський комплект) Ідентифікатор закупівлі UA-2019-05-11-000968-a та відсутні підстави для відхилення пропозиції учасника, що зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 цього Закону.
Також вважаємо за необхідне наголосити, Замовник не мав права відхилити найбільш економічно вигідну тендерну пропозицію учасника, що відповідає вимогам тендерної документації з підстав допущення учасником формальної помилки, оскільки зазначений факт спричинив би порушення основних принципів здійснення закупівель відповідно до положень статті 3 Закону, а саме: максимальна економія та ефективність, недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій, що в свою чергу спричинило грубе порушення прав учасника аукціону. Замовник з аргументованих підстав вважає, що процедура закупівлі та визначення переможця аукціону відбулася із дотриманням основних принципів здійснення закупівель, передбачених ст. 3 Закону.
Враховуючи вищезазначене, Комунальне підприємство «Телерадіокомпанія «Рудана» Криворізької міської ради повідомляє про відсутність підстав для задоволення вимоги про усунення порушення учасника ТОВ "ОПТА ВІДЕО" (код ЄДРПОУ: 41688585) № UA-2019-05-11-000968-a.b2 від «04» червня 2019 року.

Документи подані скаржником

30.05.2019 10:53
Вимога

Документи подані скаржником

04.06.2019 19:11
Вимога.pdf

Аукціон

Початок:
27.05.2019 14:00
Завершення:
27.05.2019 14:33

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 27.05.2019 14:33

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
393 390 UAH з ПДВ 393 390 UAH з ПДВ Документи
436 601.34 UAH з ПДВ 401 673.42 UAH з ПДВ Документи
408 805.20 UAH з ПДВ 404 055.20 UAH з ПДВ Документи
474 851.34 UAH з ПДВ 474 851.34 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

24.05.2019 14:11
sign.p7s

Публічні документи

24.05.2019 17:57
sign.p7s

Публічні документи

Публічні документи

21.05.2019 18:26
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ БМС ТЕХНО
#22945907
Пошук по цьому переможцю
Переможець 393 390 UAH з ПДВ 29.05.2019 18:07

Документи

27.05.2019 14:34
edr_identification.yaml
29.05.2019 18:04
Протокол 27_5.JPG
29.05.2019 18:04
Протокол 27_4.JPG
29.05.2019 18:04
Протокол 27_3.TIF
29.05.2019 18:04
Протокол 27_2.TIF
29.05.2019 18:04
Протокол 27_1.JPG
29.05.2019 18:07
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 29.05.2019 18:07

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ БМС ТЕХНО
Пошук по цьому переможцю
#22945907
393 390 UAH з ПДВ Документи

Документи

27.05.2019 14:34
edr_identification.yaml
29.05.2019 18:04
Протокол 27_5.JPG
29.05.2019 18:04
Протокол 27_4.JPG
29.05.2019 18:04
Протокол 27_3.TIF
29.05.2019 18:04
Протокол 27_2.TIF
29.05.2019 18:04
Протокол 27_1.JPG
29.05.2019 18:07
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 10.06.2019 00:00 - 30.06.2019 00:00
Номер 71
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
специфікація.JPG Укладений
393 390
10.06.2019 18:01
10.06.2019
арк 4.JPG Укладений
393 390
10.06.2019 18:01
10.06.2019
арк 3.TIF Укладений
393 390
10.06.2019 18:01
10.06.2019
арк 2.TIF Укладений
393 390
10.06.2019 18:01
10.06.2019
арк 1.JPG Укладений
393 390
10.06.2019 18:01
10.06.2019
sign.p7s Укладений
10.06.2019 18:06

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 14.06.2019 17:49
Опис змін: У зв’язку із необхідністю уточнення обсягів закупівлі Сторони дійшли згоди внести відповідні зміни до Договору та викласти специфікацію товару (Додаток №1 до Договору) у новій редакції.
Номер договору: 71
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 19.06.2019 12:20
Опис змін: У зв’язку із допущення технічної (механічної) помилки під час складання Додаткової угоди №1 до Договору та з метою її виправлення та уточнення обсягів закупівлі Сторони дійшли згоди внести відповідні зміни до Договору та викласти специфікацію товару (Додаток №1 до Договору) у новій редакції.
Номер договору: 71
Контракт:
Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 01.07.2019 18:51
Опис змін: У зв'язку із необхідністю Сторони дійшли згоди внести зміни до п. 4.1. Договору в частині зміни строку поставки та п.10.1 в частині зміни строку дії договору
Номер договору: 3
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 10.06.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 393 390
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Звернення за роз'ясненнями - 2

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Покращення якості предмета закупівлі - 2
Продовження строку договору - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання