Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1715213 /Гадяч-Миргород/-Бакумівка-Зубівка на ділянці км0+000-км25+400 Миргородського району Полтавської області (окремими ділянками) The current average repair of the road of general using of local importance О1715213 /Gadyach-Mirgorod/- Bakumivka-Zubivka on the site km0+000-km25+400 Mirgorodskyi district of the Poltava region (separate sites)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-05-15-003324-a
  • 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
  • Завершена
Найменування замовника:
ДП "Агентство місцевих доріг Полтавської області"
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Басан Олексій Ігорович, +380532502661 , abasan@ukr.net
Адреса замовника
Україна, місто Полтава, 36014, Полтавська область, вулиця Зигіна, 1
Дата укладення договору
18.07.19
Переможець
Приватне підприємство "ДОРСЕРВІС КПК"
Очікувана вартість
5 087 003 UAH з ПДВ
Сума договору
4 910 500 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 18.07.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 08.06.2019 18:00

Оскарження умов:

до 14.06.2019 00:00

Подання пропозицій:

18.06.2019 18:00

Початок аукціону:

03.07.2019 11:33

Очікувана вартість
5 087 003 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
150 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
509 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.01 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1715213 /Гадяч-Миргород/-Бакумівка-Зубівка на ділянці км0+000-км25+400 Миргородського району Полтавської області (окремими ділянками)
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-05-15-003324-a.c1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ Полтавабудсервіс плюс, Код ЄДРПОУ:38439545
Дата подання: 31.05.2019 19:37
При підготовці тендерної пропозиції нами були виявлені вимоги в тендерній документації, які в порушення Закону України «Про публічні закупівлі» обмежують конкуренцію, призводить до дискримінації учасників та створюють підґрунтя для зловживання замовником в частині визначення вимог тендерної документації та переліку документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам.

Наявність таких маніпулятивних вимог у тендерній документації порушує права та охоронювані законом інтереси нашого підприємства та вразі їх не усунення створює можливість Замовнику у майбутньому неправомірно відхилити нашу пропозицію.

Вимагаємо не ігнорувати рекомендації для замовників щодо заповнення тендерної документації для процедури закупівлі та привести тендерну документацію до вимог чинного законодавства, а саме:
1. Дана тендерна документація наповнена різноманітними інформаційними довідками, листами-гарантіями, листами-погодженнями, листами-згодами, які практично дублюють одна одну, є не обов’язковими згідно Законів України та не містять ніякого смислового значення. Яку важливість для Замовника несе згода про дотримання Бюджетного кодексу України або погодження з умовами ст. 36 та ст 37 Закону України «Про публічні закупівлі»? Адже саме подання тендерної пропозиції учасника це передбачає, абсолютно всі Закони України потрібно виконувати і незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності і особиста згода з ними тут немає значення – Закони потрібно виконувати, погоджуєшся ти з ними чи ні!

2. Також абсолютно ніякого значення не має довідка про здійснення діяльності з печаткою/без печатки, адже згідно зі статтею 58-1 Господарського кодексу України суб’єкт господарювання має право використовувати у своїй діяльності печатки. Використання суб’єктом господарювання печатки не є обов’язковим. Наявність або відсутність відбитка печатки суб’єкта господарювання на документі не створює юридичних наслідків. Станом на сьогодні підприємство НЕ зобов’язане проставляти відтиск печатки на документі, якщо правила складання такого документа прямо цього не передбачають, тому організація сама вирішує використовувати печатку чи ні. Додатково, при особистому бажанні дізнатися чи здійснює підприємство свою діяльність з печаткою/без печатки можна с статуту, який згідно тендерної документації також вимагається.

3. Абсолютно недоречним є дублювання різної інформації, а саме надання листа-згоди про погодження з проектом договору та його істотними умовами та надання підписаного самого проекту договору (з відображенням всіх реквізитів). Підписання листа-згоди означає погодження з проектом договору і абсолютно так само підписання проекту договору означає погодження з ним. Також не зрозуміло навіщо потрібне відображення у проекті договору всіх реквізитів, адже тендерною документацією передбачена додатково довідка, яка містить відомості про учасника , у тому числі: а) реквізити (адреса - юридична та фактична, телефон/факс, платіжні реквізити, за якими буде здійснюватися оплата у разі укладення договору); б) керівник (посада, ім'я, по батькові, телефон для контактів) - для юридичних осіб; в) система оподаткування: на загальних умовах або за спрощеною системою оподаткування; г) у разі застосування спрощеної системи оподаткування обов’язково зазначити до якої групи платників єдиного податку відноситься учасник та відсоткову ставку єдиного податку; д) особу, яку уповноважено на підписання тендерної пропозиції та договору за результатами проведеної процедури.

4. Також вимагаємо привести дану тендерну документацію до чіткого, нормального та незавуальованого виду. Це стосується всіх дійсно потрібних Замовнику інформаційних довідок, листів-гарантій, листів-погоджень, листів-згод і т.д. А саме вимагаємо надати необхідний їх чіткий перелік бо дана тендерна документація не містить чіткого змісту цих документів (зміст - це структурування тексту), дані довідки знаходяться по всьому тексту тендерної документації у хаотичному порядку, а їхнє надання носить завуальований характер.

5. Вимагаємо виключити з тендерної документації маніпулятивну частину з учасником, який за результатами аукціону матиме найбільш економічно вигідну пропозицію. А саме, виключити те що:
Учасник, який перебуває у статусі «Очікує рішення» повинен надати замовнику, в паперовому вигляді договірну ціну (пронумеровану), яка повинна містити всі обсяги відповідно до інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (Додаток № 4) і роздруковану електронну банківську гарантію із супровідним листом. Такі документи учасник повинен надати замовнику протягом двох днів з дня набуття статусу «Очікує рішення». Документи учасника, що перебуває в статусі «Очікує рішення» подаються в одному запечатаному конверті, який у місцях склеювання повинен містити підписи уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі та відбитки печатки учасника процедури закупівлі (за наявності).

На підставі якого Закону, положення, рекомендації і т.д. до тендерної документації було включена дана вимога, адже згідно Закону України «Про публічні закупівлі» та згідно розділу V пункт 3
Тендерна пропозиція відхиляється замовником у разі якщо:
1) Учасник:
- не відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 Закону;
- не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником.
І все. Адже у статусі «Очікує рішення» це учасник (ще не переможець) який надав найбільш вигідну пропозицію і просто Очікує рішення Замовника , який перевіряє його тендерну пропозицію на відповідність вимог вказаних вище, а саме на відповідність кваліфікаційним критеріям та забезпечення тендерної пропозиції, а договірна ціна – це вже ціновий критерій.

Розгляд і узгодження договірної ціни (яка є додатком до договору) починається тільки після того як учасник отримує від замовника повідомлення про намір укласти договір та стає переможцем торгів (ст. 32 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця. З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю). І тільки перебуваючи у статусі переможця, до потенційного підрядника можна засовувати положення, що тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації (ст. 30 ЗУ «Про публічні закупівлі»). Тобто згідно ЗУ «Про публічні закупівлі» та враховуючи практику Антимонопольного комітету України будь-які вимоги по додаткових документах до учасника який перебуває у статусі «Очікує рішення» є незаконними та дискримінаційними.

Також тендерною документацією абсолютно не визначений порядок розгляду та подачі навіть цих незаконних документів від учасника який перебуває у статусі «Очікує рішення», а саме:
- Чому такі документи надаються протягом всього двох днів?
- Чому тоді не двох годин?
- Яких саме днів календарних чи робочих?
- Якщо календарних, який порядок подачі у разі закінчення аукціону у п’ятницю?
- Навіщо таке ускладнення та секретність з конвертами, адже електронна подача документів покликана спрощувати та робити прозорішою публічні закупівлі?
- Який порядок розгляду даних документів?
- Розглядаються вони у присутності учасника чи ні?
- Чи отримує учасник хоч якусь довідку, що дані документи отримані вчасно та в повному обсязі, щоб убезпечити себе від можливого «зникнення» якогось документу з конверту?

Також додатково звертаємо Вашу увагу, що згідно ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, у складі тендерної пропозиції не може бути підставою для її відхилення замовником.

Вимагаємо усунути дані дискримінаційні та маніпулятивні вимоги з УСІХ закупівель по яких в даний час проходять відкриті торги!

Зазначеними вище дискримінаційними умовами тендерної документації порушуються такі принципи публічних закупівель:
- добросовісна конкуренція серед учасників;
- відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
- недискримінація учасників;
- об'єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій;
- запобігання корупційним діям і зловживанням.

На нашу думку оскаржувані положення створюють підґрунтя для корупційного зловживання Замовником своїми правами, призводять до обмеження конкуренції та створюють можливість для відхилення найбільш економічно вигідних пропозицій по формальним ознаках.

Враховуючи зазначене, дана тендерна документація порушує права та охоронювані законом інтереси нашого підприємства, а тому мають бути виключені з тендерної документації з метою приведення останньої у відповідність із ЗУ «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

04.06.2019 14:06
Розглянувши Вашу скаргу щодо приведення тендерної документації у відповідність повідомляємо Вам наступне.
Виходячи зі змісту п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація розробляється та затверджується замовником. Водночас тендерна пропозиція подається замовнику учасником відповідно до вимог тендерної документації згідно з п. 30 ч. 1 ст. 1 Закону.
Згідно з ч. 3 ст. 22 Закону тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. При цьому тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників (ч. 4 ст. 22 Закону). Ураховуючи зазначене, вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам визначаються замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель, закріпленими у статті 3 Закону та з дотриманням законодавства в цілому.
Враховуючи вищевикладене, вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам, визначаються Замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі. Замовник на власний розсуд вирішує, яка інформація повинна входити до складу тендерної документації (така ж позиція викладена у листі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.2017 № 3302-06/3812-06).
Необхідність надання документів, згідно з тендерною документацією, чітко прописана у ній та супроводжується наступними словосполученнями: «учасник повинен надати», «учасник у складі своєї пропозиції має надати» «учасник надає» тощо. Дані словосполучення не є завуальованими та маніпулятивними, не носять завуальованого характеру, адже чітко встановляють вимогу Замовника щодо надання документів, передбачених тендерною документацією.
Надання, передбачених тендерною документацію довідок, листів-гарантій та інших документів дозволяє Замовнику уникнути ризику недобросовісності від учасників.
Разом з тим, повідомляємо Вам, що відповідно до вимог тендерної документації учасник, який перебуває у статусі «Очікує рішення» повинен надати замовнику, в паперовому вигляді договірну ціну (пронумеровану), яка повинна містити всі обсяги відповідно до інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (Додаток № 4) і роздруковану електронну банківську гарантію із супровідним листом. Дані документи надаються Учасником Замовнику з огляду на наступне.
Відповідно до вимог тендерної документації пропозиція учасника обов'язково супроводжується документом, що підтверджує внесення забезпечення тендерної пропозиції відкритих торгів, яке має бути подане у вигляді електронної банківської гарантії.
Відповідно до ч. 4 ст. 24 Закону забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції в разі:
закінчення строку дії забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації;
укладення договору про закупівлю з учасником, що став переможцем тендеру;
відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання;
закінчення процедури закупівлі в разі не укладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції.
Таким чином, у разі настання однієї з підстав, передбачених ч. 4 ст. 24 Закону Замовник, відповідно до Закону, зобов’язаний повернути Учаснику забезпечення тендерної пропозиції. З огляду на те, що електронна банківська гарантія є електронним документом, з метою забезпечення виконання вимог ч. 4 ст. 24 Закону Замовником було передбачено у тендерній документації надання учасником, який перебуває у статусі «Очікує рішення» роздрукованої електронної банківської гарантії, з метою виконання вимогу закону, у разі необхідності її повернення протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції.
Разом з тим повідомляємо, що відповідно до вимог тендерної документації учасник, який перебуває у статусі «Очікує рішення» повинен надати замовнику, в паперовому вигляді договірну ціну (пронумеровану), яка повинна містити всі обсяги відповідно до інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (Додаток № 4 до тендерної документації).
З огляду на це повідомляємо, що відповідно до ч. 4 ст. 36 Закону умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури.
При цьому виходячи зі змісту п. 29 ч. 1 ст. 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником. Водночас тендерна пропозиція подається замовнику учасником відповідно до вимог тендерної документації згідно з п. 30 ч. 1 ст. 1 Закону.
Пунктом 3 частини другої статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація повинна містити, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами.
При цьому Закон не містить вимоги щодо подання учасником у складі тендерної пропозиції розрахунку договірної ціни до проведення електронного аукціону.
У свою чергу, ч. 6 ст. 28 Закону встановлено, що за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції замовник визначає переможця та приймає рішення про намір укласти договір згідно з цим Законом. Відповідно до ч. 2 ст. 32 Закону Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця.
Згідно з частиною першою статті 36 Закону договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом
Так, згідно зі статтею 843 Цивільного кодексу України у договорі підряду визначається ціна роботи або способи її визначення. Відповідно до статті 844 Цивільного кодексу України ціна у договорі підряду може бути визначена у кошторисі. Якщо робота виконується відповідно до кошторису, складеного підрядником, кошторис набирає чинності та стає частиною договору підряду з моменту підтвердження його замовником.
При цьому пунктом 6.2.4 ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» визначено, що ціна пропозиції переможця торгів є договірною ціною на об’єкт будівництва, яка формується генпідрядником із залученням субпідрядних організацій, погоджується із замовником.
Разом з тим, пунктом 3.15 ДСТУ .Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» визначено, що договірна ціна - кошторис, яким визначається вартість робіт, узгоджена сторонами (замовником та підрядником) та обумовлена у договорі підряду (така ж позиція викладена у листі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.08.2016 № 3302-06-24782-06 ).
Таким чином, оскільки ціна тендерної пропозиції учасника може зменшуватись за результатами електронного аукціону, що призводитиме до необхідності перерахунку учасником кошторису та ураховуючи при цьому, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції, у даному випадку Замовником було передбачено у тендерній документації вимогу щодо надання учасником, який перебуває у статусі «Очікує рішення» в паперовому вигляді договірної ціни, яка повинна містити всі обсяги відповідно до інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (Додаток № 4 до тендерної документації). .
Також, виходячи зі змісту частини третьої статті 32 Закону, у разі відмови переможця торгів від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або неукладення договору про закупівлю з вини учасника у строк, визначений цим Законом, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника та визначає переможця серед тих учасників, строк дії тендерної пропозиції яких ще не минув.
Разом з тим повідомляємо Вам, що з метою дотримання принципів Закону України "Про публічні закупівлі" та розширення кола учасників зміни будуть внесені до всіх тендерних документацій.

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "Трансресурси" Документи
Опубліковано
Документи
Приватне підприємство "ДОРСЕРВІС КПК" Документи
Опубліковано
Документи
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИРГОРОДСЬКИЙ АГРОШЛЯХБУД" Документи
Відхилено
Документи
ТОВ "БАХМАЧГАЗБУДСЕРВІС" Документи
Відхилено
Документи

Документи

18.06.2019 18:04
edr_identification.yaml
27.06.2019 16:54
Протокол
27.06.2019 16:58
sign.p7s

Публічні документи

18.06.2019 14:50
Документи_3.pdf
18.06.2019 14:50
Документи_2.pdf
18.06.2019 14:50
Документи_1.pdf
18.06.2019 14:50
Гарантiя_3324-а.rar
18.06.2019 14:51
sign.p7s
18.06.2019 14:51
sign.p7s

Документи

18.06.2019 18:04
edr_identification.yaml
27.06.2019 16:55
Протокол
27.06.2019 16:59
sign.p7s

Публічні документи

18.06.2019 15:59
БГ 1715213.zip
18.06.2019 15:59
частина 4.pdf
18.06.2019 15:59
частина 1.pdf
18.06.2019 15:59
Частина 2.pdf
18.06.2019 15:59
Частина 3.pdf
18.06.2019 16:14
sign.p7s
18.06.2019 16:14
sign.p7s
18.06.2019 16:14
sign.p7s
18.06.2019 16:14
sign.p7s

Документи

18.06.2019 18:04
edr_identification.yaml
27.06.2019 16:56
Протокол
27.06.2019 17:00
sign.p7s

Публічні документи

18.06.2019 16:08
03 Печатка.pdf
18.06.2019 16:08
04 Підпис.pdf
18.06.2019 16:08
14 Стаття 36.pdf
18.06.2019 16:08
22 Статут.pdf
18.06.2019 16:08
23 Ліцензія.pdf
18.06.2019 16:08
25 Працівники1.pdf
18.06.2019 16:08
25 Працівники2.pdf
18.06.2019 16:10
sign.p7s
18.06.2019 16:08
01 Стаття 17.pdf

Документи

18.06.2019 18:04
edr_identification.yaml
27.06.2019 16:57
Протокол
27.06.2019 17:01
sign.p7s

Аукціон

Початок:
03.07.2019 11:33
Завершення:
03.07.2019 11:54

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 03.07.2019 11:54

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Приватне підприємство "ДОРСЕРВІС КПК"
Пошук по цьому учаснику
4 967 003 UAH з ПДВ 4 910 500 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Трансресурси"
Пошук по цьому учаснику
4 987 003 UAH з ПДВ 4 918 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

08.07.2019 14:34
sign.p7s
08.07.2019 14:34
sign.p7s
18.06.2019 16:14
sign.p7s
18.06.2019 16:14
sign.p7s
18.06.2019 15:59
Частина 3.pdf
18.06.2019 15:59
Частина 2.pdf
18.06.2019 15:59
частина 1.pdf
18.06.2019 15:59
частина 4.pdf
18.06.2019 15:59
БГ 1715213.zip

Публічні документи

18.06.2019 14:51
sign.p7s
18.06.2019 14:51
sign.p7s
18.06.2019 14:50
Гарантiя_3324-а.rar
18.06.2019 14:50
Документи_1.pdf
18.06.2019 14:50
Документи_2.pdf
18.06.2019 14:50
Документи_3.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Приватне підприємство "ДОРСЕРВІС КПК"
#37948128
Пошук по цьому переможцю
Переможець 4 910 500 UAH з ПДВ 05.07.2019 09:52

Документи

03.07.2019 11:54
edr_identification.yaml
05.07.2019 09:51
Протокол
05.07.2019 09:52
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 05.07.2019 09:52

Учасник Пропозиція Документи
Приватне підприємство "ДОРСЕРВІС КПК"
Пошук по цьому переможцю
#37948128
4 910 500 UAH з ПДВ Документи

Документи

03.07.2019 11:54
edr_identification.yaml
05.07.2019 09:51
Протокол
05.07.2019 09:52
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 18.07.2019 00:00 - 18.07.2019 23:59
Номер 03-24/19-88
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір Укладений
4 910 500
18.07.2019 11:40
18.07.2019
sign.p7s Укладений
18.07.2019 11:41

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 11.09.2019 15:12
Опис змін: Керуючись п. 12.4. Договору про закупівлю послуг № 03-24/19-88 від 18.07.2019р. Сторони домовилися внести зміни до п. 5.1. Розділу «НАДАННЯ ПОСЛУГ ПО ДОГОВОРУ» Договору про закупівлю послуг № 03-24/19-88 від 18.07.2019р.
Номер договору: Додаткова угода №1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 18.07.2019 — 18.07.2019
Сума оплати за договором: 4 910 292.95
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Банківська гарантія завищена - 124565

Визначена в процедурі гарантія перевищує 3% для відкритих процедур (крім допорогової) із дивізіоном CPV за виключенням 45-го, та 0,5% для відкритих процедур (крім допорогової) із дивізіоном CPV, починаючи з 45-го. Виводиться сума перевищення.

"Чемпіон" - переможець - Так

Учасник, позначений як екстраординарний, переміг в тендері. Ознаки екстраординарності: А) середня конверсія учасника вище за 60% або Б) з цим замовником учасник підписав більше 75% договорів від свого загального числа.

Покращення якості предмета закупівлі - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання