Сирні продукти (М’який сир (сир кисломолочний фасований не менше 9 % жирності); Сир твердий (ваговий не менше 50% жирності))

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-06-07-002796-b
  • 15540000-5 - Сирні продукти
  • Завершена
Найменування замовника:
Державний позашкільний оздоровчий заклад санаторного типу "Ровесник"
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Світлана Палкіна, +380952576235,+380986672522 , rovesniks@ukr.net
Адреса замовника
Україна, місто Суми, 40010, Сумська область, ВУЛИЦЯ ЛІСНА, будинок 10
Дата укладення договору
12.07.19
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
243 666 UAH з ПДВ
Сума договору
159 526.20 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 12.07.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

tender.period1:

до 13.06.2019 17:00

Оскарження умов:

до 19.06.2019 00:00

Подання пропозицій:

23.06.2019 17:00

Початок аукціону:

24.06.2019 14:14

Очікувана вартість
243 666 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 436 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1831 кг
Сирні продукти (М’який сир (сир кисломолочний фасований не менше 9 % жирності);
Сир твердий (ваговий не менше 50% жирності))
ДК 021:2015: 15540000-5 — Сирні продукти

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-06-07-002796-b.c1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ Сумська Продуктова Компанія, Код ЄДРПОУ:41589304
Дата подання: 12.06.2019 16:36
Відповідно до вимог тендерної документації оголошеної Державним позашкільним оздоровчим закладом санаторного типу «Ровесник» (далі — Замовник) на закупівлю Сирних продуктів, а саме п. 1 Розділу ІІІ, усі сторінки (що містять текст) тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі повинні містити підпис уповноваженої особи учасника процедури закупівлі (із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи), а також відбитки печатки учасника, за винятком оригіналів чи нотаріально завірених документів, видантих учаснику іншими організаціями (підприємствами, установами), дату створення станом на час подання пропозиції та реєстраційний номер документа.
Повідомляємо наступне, що дана вимога є застарілою та не зрозумілою для учасників та суперечить публічним закупівлям, тому що відповідно до ст. 25 Закону тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Документ з тендерною пропозицією подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, вимогам, визначеним у ст. 17 цього Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. Документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, та документи, що містять технічний опис предмета закупівлі, подаються в окремому файлі. Як бачимо Законодавством України передбачено, що в систему завантажуються файли (що також Зазначено замовником в Розділі 3 ТД) а не сторінки, термін “сторінки” використовуються для надання документів в паперовому вигляді, а не електронному.
Тому вимагаємо внести зміни до тендерної документації шляхом усунення протиріч з законодавстом України, а саме видалити застарілі вимоги та зазначити в тендерній документації вимогу про те, що учасники повинні надати в складі тендерної пропозиції скановані з оригіналів чи належно завірених учасником копій документів, що вимагаються тендерною документацією.
У звʼязку з даними обставинами учасникам не зрозуміло, як тлумачити вираз Замовника “завірені належним чином документи”. Замовник має на увазі завірені учасником копії документів чи належно завірені (тобто вірно складені) оригінали документів.
У звʼязку із застарілим баченням Замовником способу подання тендерної пропозиції та додатків до неї тендерна документація містить вимоги щодо часу складання та погодження документів пропозиції, а саме:
1) учасники повинні надати виписку з протоколу засновників або копію наказу про призначення, або довіреність або доручення або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової (посадових) особи (осіб) учасника на підписання документів пропозиції та/або договору завірені належним чином станом на час подання тендерної пропозиції — дана вимога є незрозумілою учасникам, оскільки час завірення документу не може збігатися з часом його оприлюднення тому дану вимогу не зможе виконати жоден з учасників, отже дана вимога повинна бути змінена на вимогу надати учасниками зазначених документів відсканованих з оригіналів або завірених учасником копій;
2) учасник повинен надати на кожен вид автотранспорту копію санітарного паспорту, затвердженого належним чином станом на час подання тендерної пропозиції — не зрозуміло для учасників, оскільки всі документи (хоч відскановані з оригіналів, хоч з завірених учасником копій) подаються копії (оригінал не можливо в систему підвантажити) стає незрозумілим, що має на увазі Замовник коли вказує «належно завірені», питання постає ким?, органом який його видав, чи завірена учасником копія. Тим більше вказано «станом на час подання тендерної пропозиції» - якщо мається на увазі органом який його видав, то це не можливо оскільки санітарні паспорти не видаються кожного дня, тому виконати вимогу щодо часу не можливо, в тому числі і учасник не зможе одночасно завірити копію документу та оприлюднити на майданчику.
3) копія документа, що підтверджує проведення дезінфекції транспортного засобу, яким буде здійснюватися поставка товару (копію санітарного паспорту з відповідними відмітками, договір з установою, яка має право проведення таких заходів, акти виконаних робіт) затверджена належним чином станом на дату подання тендерної пропозиції - не зрозуміло для учасників, оскільки всі документи (хоч відскановані з оригіналів, хоч з завірених учасником копій) подаються копії (оригінал не можливо в систему підвантажити) стає незрозумілим, що має на увазі Замовник коли вказує «належно завірені», питання постає ким?, органом який його видав, чи завірена учасником копія. Тим більше вказано «станом на час подання тендерної пропозиції» - якщо мається на увазі органом який його видав, то це не можливо оскільки відмітки в санітарному паспорті (обробка) проводиться кожні 10 днів, а не за бажанням Замовника, договір укладається на рік, акти виконаних робіт підписуються один раз на місяць, тому виконати вимоги щодо часу не можливо, в тому числі і учасник не зможе одночасно завірити копію документу та оприлюднити на майданчику.
4) копія Статуту із змінами (у разі їх наявності) або іншого установчого документу (у випадку відсутності Статуту) завіреного належним чином станом на дату подання пропозиції — знову ж таки не зрозуміло завірений під час його затверження засновниками чи завірена учасником копія.
5) лист – згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» станом на дату подання тендерної пропозиції — не можливо виконати дану вимогу, оскільки час формування документу і його оприлюднення не може бути одним.

Неодноразово Замовник вказує на те, що довідки мають бути з інформацією станом на дату подання тендерної пропозиції за підписом уповноваженої особи та завірені печаткою. Скажіть будь-ласка як це можливо? Повідомляємо, що всі довідки, що видаються органами, підприєствами, установами, організаціями мають свій термін дії і посвідчують відповідність перевіряючого об’єкту в момент його перевірки та є визначенні законодавством сроки, терміни на протязі яких вини діють. Окрім того в учасників відсутня можливість виконати вимоги Замовника та одночасно отримати всі довідки та відразу оприлюднити їх на майданчику.

Також Замовник встановив вимогу, що учасники повинні надати довідку в довільній формі з зазначенням наявності необхідного обладнання та матеріально-технічної бази, необхідної для виконання умов договору з наданням підтверджуючих документів щодо права володіння, користування даними об’єктами (копія виписка із реєстру речових прав на майно, техпаспорт, договір та ін.) затвержених належним чином. Знаву ж таки постає питання - ким затверджені? Також просимо надати розʼяснення, чи може бити підтверджуючим документом щодо права володіння, користуванням складським приміщенням лише договір оренди, оскільки виписка з речових прав та техпаспорт посвідчують право власності, а не право володіння, користування.
У зв’язку із запутаною документацією для учасників не зрозуміло, що має на увазі Замовник коли вказує на те, що учасниками повинні бути надані “копії документів” — не зрозуміло відскановані з оригіналів чи копій завірених учасником.
Також, в п.1 Розділу ІІІ Замовник зазначив, що залишає за собою право не відхиляти тендерні пропозиції при виявленні формальних помилок незначного характеру, при цьому Замовник гарантує дотримання усіх принципів, визначених статтею 3 Закону. Проте дана умова документації є дискримінаційною для учасників, оскільки надає право а не обовʼязок Замовнику не відхиляти пропозицію з формальними помилками, тому Замовник таким шляхом може визначати різні умови для учасників під час оцінки пропозицій. Тим більше даний пункт тендерної документації не відповідає вимогам ч. 3 ст. 22 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон).
Додатково повідомляємо, що вже працює Єдиний державний осіб, які вчинили корупційні або повʼязані з корупцією правопорушення для юридичних осіб, тому учасники- переможці не зобовʼязані надавати довідку (інформацію) з даного реєстру.
Також учасники- переможці не зможуть надати оригінал або нотаріально завірена ко­пія документа (-ів) Управління інфор­маційно-аналітичного забезпечення ГУМВС України з інформацією про те, що фізичну особу, яка є переможцем (служ­бову (посадову) особу переможця), до кримінальної відповідальності не було притягнуто, засуджено (за кримі­нальними справами), що вона в розшу­ку не значиться та не перебуває — оскільки оригінали або нотаріально завірені копії можуть надаватися лише в документарному вигляді, а відповідно до ст. 14 Закону подання інформаці під час проведення процедури закупівлі здійснюється в електронному вигляді через електронну систему закупівель.
Тому, вимагаємо внести зміни до тендерної документаці (оскільки відповіді не матимуть юридичної сили, Законом не передбачено можливість відхилення пропозиції на підставі відповіді Замовника), що дасть можливість взяти участь в даній закупівлі більшій кількості учасників та не спричинить відхилення всіх пропозицій учасників, оскільки ваконати вимоги Замовника ніхто не зможе.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

14.06.2019 15:55
Замовником розглянуті Ваші вимоги та внесені зміни до Тендерної документації.

Аукціон

Початок:
24.06.2019 14:14
Завершення:
24.06.2019 14:35

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 24.06.2019 14:35

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Сумська Продуктова Компанія
YouControl
Профіль
171 305.80 UAH з ПДВ 159 520 UAH з ПДВ Документи
ДП "Аромат" Філія "Сумський молочний завод"
YouControl
Профіль
189 239.52 UAH з ПДВ 159 526.20 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

21.06.2019 13:56
sign.p7s

Публічні документи

03.07.2019 12:40
Довідка ст. 17 .jpg
21.06.2019 16:24
Експл. дозвіл.jpg
21.06.2019 16:24
Дозвіл на 2019.pdf
21.06.2019 16:24
Витяг 04.01.19.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Сумська Продуктова Компанія
#41589304
Профіль
Відхилено 159 520 UAH з ПДВ 27.06.2019 16:34
ДП "Аромат" Філія "Сумський молочний завод"
#26438113
Профіль
tender.big_status_active 159 526.20 UAH з ПДВ 01.07.2019 14:48

Переможець

Дата і час публікації: 01.07.2019 14:48

Учасник Пропозиція Документи
ДП "Аромат" Філія "Сумський молочний завод"
YouControl
Профіль
#26438113
159 526.20 UAH з ПДВ Документи

Документи

27.06.2019 16:34
edr_identification.yaml
01.07.2019 14:48
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 12.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер 185
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
ДОГОВІР 185 Сирні продукти 12_07_2019 арк 3.jpg Укладений
159 526.20
12.07.2019 11:55
12.07.2019
ДОГОВІР 185 Сирні продукти 12_07_2019 арк 2.jpg Укладений
159 526.20
12.07.2019 11:55
12.07.2019
ДОГОВІР 185 Сирні продукти 12_07_2019 арк 1.jpg Укладений
159 526.20
12.07.2019 11:55
12.07.2019
sign.p7s Укладений
12.07.2019 11:57

Зміни до договору

Зменшення обсягів закупівлі 31.10.2019 09:30
Опис змін: Зменшити загальну вартість договору на 30 000 грн 00 коп (Тридцять тисяч гривень 00 копійок) та внести зміни до пункту 5.3 розділу 5 «Ціна товару та загальна сума договору» Договору та викласти його в такій редакції: «5.3. Загальна вартість договору складає 129 526 грн 20 коп (Сто двадцять дев’ять тисяч п’ятсот двадцять шість гривень 20 копійок), в т.ч. ПДВ 21 587 грн 70 копійок».
Номер договору: 1
Контракт:
Зменшення обсягів закупівлі 25.11.2019 13:42
Опис змін: Зменшити загальну вартість договору на 6 672 грн 04 коп (Шість тисяч шістсот сімдесят дві гривні 04 копійки) та внести зміни до пункту 5.3 розділу 5 «Ціна товару та загальна сума договору» Договору та викласти його в такій редакції: «5.3. Загальна вартість договору складає 122 854 грн 16 коп (Сто двадцять дві тисячі вісімсот п’ятдесят чотири гривні 16 копійок), в т.ч. ПДВ 20 475 грн 69 копійок».
Номер договору: 2
Контракт:
Зменшення обсягів закупівлі 26.12.2019 13:05
Опис змін: 1. Зменшити загальну вартість договору на 9 666 грн 28 коп (Дев’ять тисяч шістсот шістдесят шість гривень 28 копійок) в тому числі ПДВ 1611 грн 05 коп (Одна тисяча шістсот одинадцять гривень 05 копійок) та внести зміни до пункту 5.3 розділу 5 «Ціна товару та загальна сума договору» Договору та викласти його в такій редакції: «5.3. Загальна вартість договору складає 113 187 грн 88 коп (Сто тринадцять тисяч сто вісімдесят сім гривень 88 копійок), в т.ч. ПДВ 18 864 грн 65 копійок (Вісімнадцять гривень вісімсот шістдесят чотири гривні 65 копійок)».
Номер договору: 3
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 12.07.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 113 187.88
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Системний учасник був дискваліфікований - Так

Був дискваліфікований досвідчений учасник. Його характеристики: за останні 6 місяців взяв участь не менше, ніж в 30 закупівлях, мав як мінімум по дві перемоги (за наявності конкуренції) як мінімум у 3 різних замовників. Із тих пропозицій, що дійшли до оцінки - як мінімум 70% були визнані переможними

Зменшення обсягів закупівлі - 3

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors