Програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-06-14-001428-b
  • 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
  • Завершена
Найменування замовника:
ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Парамонова Ірина Юріївна, +380972621340 , tender.od.oblzdrav@ukr.net
Адреса замовника
Україна, місто Одеса, 65107, Одеська область, ВУЛИЦЯ КАНАТНА , будинок 83
Дата укладення договору
19.09.19
Переможець
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОРТОІМПЕКС"
Очікувана вартість
3 630 000 UAH з ПДВ
Сума договору
3 604 260 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 19.09.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 18.08.2019 18:00

Оскарження умов:

до 24.08.2019 00:00

Подання пропозицій:

28.08.2019 18:00

Початок аукціону:

29.08.2019 14:25

Очікувана вартість
3 630 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
3 630 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.10 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

33 комплект
Програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування:
1. Портативний ЕКГ на 12 відведень з цифровим інтерфейсом.
2. Вимірювач артеріального тиску і частоти серцевих скорочень з цифровим інтерфейсом Bluetooth.
3. Портативний пульсоксиметр з цифровим інтерфейсом Bluetooth.
4. Спірометр з цифровим інтерфейсом Bluetooth (Мундштук до спірометру, багаторазовий - 2 шт., затискач для носу -1 шт.)
5. Цифровий безконтактний інфрачервоний термометр з інтерфейсом Bluetooth
6. Цифровий дерматоскоп.
7. Цифрова оглядова камера.
8. Планшетний ПК (10”/ 3G/ Wi-Fi / Bluetooth)
9. Ліцензійне програмне забезпечення для отримання, зберігання, передачі даних від діагностичних приладів комплексу.
10. Транспортна валіза
11. Інструкція користувача
Розгорнути Згорнути
ДК 021:2015: 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
-: —

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-06-14-001428-b.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "Медична техніка", Код ЄДРПОУ:35625260
Дата подання: 14.06.2019 15:36
Ознайомившись з тендерною документацією, звертаємось до замовника з наступним:
1. Згідно розпоряджень та наказів державних органів України стосовно впровадження телемедичних технологій в сільській місцевості, замовник зобов’язаний закупити обладнання (витратити державні кошти) для підвищення якості надання медичних послуг шляхом проведення телемедичних консультацій. Відповідно до Наказу МОЗ України№148 від 26.01.2018 «Про затвердження Примірного табеля матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я та фізичних осіб-підприємців, які надають первинну медичну допомогу» для надання медичних послуг із застосуванням телемедецини передбачена закупівля: Загальної оглядової цифрової камери, Набору цифрових «скопічних» систем з генератором світла, Інтерактивного цифрового стетоскопу, Монітору життєво-важливих показників із цифровим інтерфейсом (АТ, термометрія, пульсоксиметрія) та 12-канального електрокардіографу з цифровим інтерфейсом.
Замовник вирішив об’єднати все рекомендоване до закупівлі обладнання в єдиний комплекс та придбати портативний телемедичний діагностичний комплекс. Відповідні медико-технічні вимоги викладені в тендерній документації.

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» документація конкурсних торгів не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Разом з тим, медико-технічні вимоги до портативного телемедичного діагностичного комплексу містять вимоги, що суперечать принципам здійснення публічних закупівель та обмежують кількість учасників торгів в частині встановлення характеристик телемедичного діагностичного комплексу, які відповідають тільки одній моделі обладнання зазначеного функціонального призначення –Діагностичному комплексу IDIS 7500.
Діагностичний комплекс IDIS 7500 – це продукція китайської компанії CONTEC–
http://www.contecmed.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=265&category_id=16&option=com_virtuemart&Itemid=607
До даного запиту додається Декларація про відповідність та Інструкція по експлуатації комплексу IDIS 7500.
Як приклад відповідності тільки одній моделі обладнання, просимо звернути увагу на наступні пункти медико-технічних вимог:

1 Обладнання виконує такіфункції:
- Електрокардіографічне дослідження.
- Вимірювання артеріального тиску.
- Вимірювання частоти пульсу.
- Вимірювання насиченості крові киснем.
- Вимірювання температури.
- Спірометрія.
- Дерматоскопія.
- Загальний огляд пацієнта.
2 ПАК повинен забезпечуватиможливістьпроведенняповноціннихобстеженьпацієнтів в польових умовах
3  Фотозйомкапацієнтаабонеобхіднихділяноктілатощо, наявність.
4  Аудіозапис, наявність
5  Наявність зовнішніх портів вводу-виводу інформації: RJ-45, аудіо, мікро USB, HDMI, 3xUSB2.0 тип А
6 Можливістьвстановлюватиналаштовування для взаємодії з хмарним сховищем:
• Веб-адресу API хмарного сховища
• Параметри підключення до API
7 Можливість доступу до результатів обстежень та вимірювань лікарям та пацієнтам через веб-браузер. Наданнярезультатівпіслявведенняунікального номеру обстеження (всі вимірювання за цим обстеженням)

Аналіз медико-технічних вимог на обладнання, що планується закупити, показує, що замовник встановив завідомо дискримінаційні медико-технічні вимоги, котрі надають переваги продукції конкретного виробника компанії CONTEC (Китай).

Просимо – документально підтвердити, що продукція щонайменше двох виробників відповідає всім зазначеним в тендерній документації медико-технічним вимогам. У випадку неможливості надати такі підтвердження, просимо внести зміни в медико-технічні вимоги до предмету закупівлі згідно вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

2. Відповідно до Наказу МОЗ України №148 від 26.01.2018 «Про затвердження Примірного табеля матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я та фізичних осіб-підприємців, які надають первинну медичну допомогу» для надання медичних послуг із застосуванням телемедецини передбачена закупівля - 12-канального електрокардіографу з цифровим інтерфейсом.
Разом з тим, із аналізу тендерної документації випливає, що замовник вилучив електрокардіографи із переліку обладнання для закупівлі. Це видається досить дивним, враховуючи той факт, що на сьогодні серцево-судинні захворювання залишаються однієї із основних причин смертності населення України. Беручи до уваги, що планується закупівля обладнання для лікувальних закладів в сільській місцевості всієї області, замовник свідомо обмежує ці лікувальні заклади в можливості боротьби з серцево-судинними захворюваннями.
В тендерній документації досить повно виписані вимоги до каналу ЕКГ. Але ці вимоги мають відношення до каналу ЕКГ монітору життєво-важливих показників. Монітори життєво-важливих показників – це прилади, які також можуть реєструвати електрокардіограми. Відмінність від електрокардіографів полягає в тому, що монітори реєструють ЕКГ не для розширеної діагностики, а для неперервного контролю стану серцевої діяльності (частоти серцевих скорочень, наявність порушень ритму) з цілю реєстрації зупинки серця, брадикардії, тахікардії та т.п. Тобто вирішується клінічна задача моніторингу стану пацієнта в критичних ситуаціях. В Україні впроваджена жорстка система контролю за приладами, які дозволені до використання у медичній практиці для реєстрації біоелектричних потенціалів серця з метою діагностики. Зокрема, електрокардіографи повинні відповідати вимогам державного стандарту «ДСТУ EN 60601-2-25:2015 Вироби медичні електричні. Частина 2-25. Додаткові вимоги щодо безпеки електрокардіографів». Таким чином, для того, щоб електрокардіограма була прийнята лікарем-кардіологом до розгляду в якості документу, що адекватно відображає електричну активність серця пацієнта, необхідно, щоб кардіограма була зареєстрована електрокардіографом, який пройшов відповідні випробування та сертифікацію. Тобто, електрокардіограма, що зареєстрована монітором, не може бути прийнята в якості електрокардіограми для розширеного кардіологічного діагностування.Міністерствоохорониздоров’яУкраїничітконаголошує на цих відмінностях та вказує в Примірному табелі матеріально-технічного оснащення на необхідність закупівлі як моніторів життєво-важливих показників, так і 12-канальних електрокардіографів.
Підтвердженням того, що канал реєстрації ЕКГ в електрокардіографах та моніторах пацієнта відрізняються є той факт, що монітори пацієнта не проходять випробування на відповідність до вимог державного стандарту для електрокардіографів ДСТУ EN 60601-2-25:2015, а випробовуються згідно окремого стандарту саме для моніторингу - «ДСТУ EN60601-2-27:2015 Вироби медичні електричні. Частина 2-27. Додаткові вимоги щодо безпеки та основних робочих характеристик обладнання для ЕКГ-моніторингу».
Результати випробувань на відповідний стандарт фіксуються в Декларації на відповідность, що дає можливість лікарю зрозуміти чи може зареєстрована електрокардіограма бути використана для діагностики. Як приклад, в додатку до даного запиту наведено Декларацію на відповідність на Мобільний діагностичний комплекс IDIS, де, зокрема, вказаний стандарт для ЕКГ-моніторингу ДСТУ EN 60601-2-27 і лікар може зрозуміти, що даний прилад не може бути використаний для кардіологічної діагностики.
Тобто, кардіолог повинен бути попереджений про те, що якість ЕКГ не відповідає діагностичній якості, з тим, щоб запобігти можливим юридичним проблемам у випадку неправильно поставленого діагнозу по причині неякісної електрокардіограми. Як приклад, згідно протоколу «Уніфікований клінічний протокол екстреної, первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги та медичної реабілітації» лікар повинен зареєструвати та проаналізувати ЕКГ на наявність ознак гострих коронарних станів. Але лікар-кардіолог може і не знати, що ЕКГ, що зареєстроване монітором життєво-важливих показників взагалі не містить інформації про подібні зміни в електрокардіограмі і відповідно приймати рішення про відсутність підозри на критичний стан.

З урахуванням вище наведеного, та враховуючи той факт, що згідно тендерної документації медичне обладнання, що закуповується планується використовувати для діагностики серцево-судинної системи шляхом телемедичних консультацій, просимо доповнити медико-технічні вимоги, що наведені в тендерній документації додатковою вимогою стосовно якості ЕКГ. А саме – відповідність медичного обладнання, що планується до постачання вимогам державного стандарту «ДСТУ EN 60601-2-25:2015 Вироби медичні електричні. Частина 2-25. Додаткові вимоги щодо безпеки електрокардіографів».
Хочемо наголосити, що закупівля медичного обладнання та подальше його використання не за основним призначенням, особливо у випадках, що привели до хибного діагнозу та лікування, є грубим порушенням діючого законодавства України.

Просимо прийняти до уваги рішення за аналогічною закупівлею UA-2019-05-23-000477-c, в якому замовник задовільнив вищевказані вимоги.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

19.06.2019 17:24
Доброго дня, шановний потенційний Учаснику!
Тендерний комітет розглянув вимогу щодо усунення порушень в процедурі закупівлі (Номер вимоги: UA-2019-06-14-001428-b.c1 від 14 червня 2019 року).
Тендерна документація підготовлена відповідно до вимог ст.22 ЗУ «Про публічні Закупівлі». Інформація про медіко - технічні вимоги наведена у відповідності із п.3 ст.22 Закону та з урахуванням Листів Міністерства охорони здоров’я України від 24.01.2019 №25.5.1-138/1864 та від 14.02.2019 №25.5.1-219/3926 щодо визначення першочергового переліку обладнання, необхідного для дооснащення, в рамках використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, передбаченої Постановою Уряду від 06 грудня 2017 року № 983. Для забезпечення надання телемедичних послуг до вказаного переліку віднесено програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування. Де визначено: Програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування – це переносний комплекс медичного обладнання та засобів комунікації (планшетний ПК) з встановленим на них програмним забезпеченням, який дозволяє телеметричне вимірювання показників життєдіяльності пацієнтів, перетворення їх в цифровий вигляд та передачу через мережу Інтернет в заклад спеціалізованої медичної допомоги для подальшої її обробки, внесення в електронну медичну картку та медичного консультування.
На ваше зауваження «що замовник вилучив електрокардіографи із переліку обладнання для закупівлі» звертаємо вашу увагу на склад предмету закупівлі (див. нижче)
Програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування:
1. Портативний ЕКГ на 12 відведень з цифровим інтерфейсом.
2. Вимірювач артеріального тиску і частоти серцевих скорочень з цифровим інтерфейсом Bluetooth.
3. Портативний пульсоксиметр з цифровим інтерфейсом Bluetooth.
4. Спірометр з цифровим інтерфейсом Bluetooth (Мундштук до спірометру, багаторазовий - 2 шт., затискач для носу -1 шт.)
5. Цифровий безконтактний інфрачервоний термометр з інтерфейсом Bluetooth
6. Цифровий дерматоскоп.
7. Цифрова оглядова камера.
8. Планшетний ПК (10”/ 3G/ Wi-Fi / Bluetooth)
9. Ліцензійне програмне забезпечення для отримання, зберігання, передачі даних від діагностичних приладів комплексу.
10. Транспортна валіза
11. Інструкція користувача
Медико-технічні вимоги до предмету закупівлі в повній мірі відповідають вимогам зазначеної статті 22 Закону та технічна специфікація не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, а тому вважаємо, що Ваше твердження про відповідність технічним вимогам документації тільки одній моделі обладнання є припущенням.
Замовником також враховано, що предмет закупівлі відноситься до категорії товарів "вироби медичні".
Чинним законодавством, зокрема Законом України «Про публічні закупівлі», не передбачено покладення на Замовника обов’язків під час організації закупівлі документально доводити кількість можливих виробників предмету закупівлі та надання з цього приводу доказів на вимогу потенційних учасників.
У вимогах до обладнання вказані вимоги щодо запису ЕКГ, які не містять протирічь щодо вимог до електрокардіографів та дозволяють проводити діагностику серцевої діяльності:
• Реєстрація ЕКГ-сигналів за 12-ма відведенням, наявність.
• Вимірювання напруги ЕКС, ЧСС, інтервалів часу, наявність
• Режим ручного запису ЕКГ з вибором тривалості, наявність.
• Реєстрація 12 каналів ЕКС (I, II, III, aVR, aVL, aVF и V1, V2, V3, V4, V5, V6), відповідність
• Система відведень, стандартна 12-канальна «Вільсон»
• Відображення ЕКГ на дисплеї планшетного ПК ПАК в реальному часі, наявність
• Одночасне відображенням каналів ЕКГ на екрані, не менше 12 відведень
• Діапазон вимірювання напруги ЕКС – від 0,1 до 4 мВ, не гірше
• Частотний діапазон – від 0,05 до 150 Гц, не гірше
• Рівень системного шуму: ≤15 мкВ у розмаху амплітуди, не більше
• Частота дискретизації 1000 Гц, не менше
• Розрядність перетворювача 24 біт, не менше
• Коефіцієнт ослаблення синфазного сигналу: >115 дБ, не гірше
• Калібрувальний імпульс 1 мВ ±5%, наявність
• Вхідний опір >40 МОм, не менше
• Постійний струм у ланцюзі пацієнта: <0.1 мкА, не більше
• Вхідний динамічний діапазон ±5 мВ, не гірше
• Чутливість: 5, 10, 20 мм/мВ, не гірше
• Похибка чутливості 5%, не більше
• Швидкість реєстрації, 12,5; 25; 50 мм/с, не гірше
• Точність шкали часу: протягом 0,2 с ~ 2,0 с допустима похибка, не більше ± 5%.
• Виявлення кардіостимулятора, відповідність
• Перегляд ЕКГ перед записом, наявність
• Час запису ЕКГ, не менше 10 с, наявність
• Вибір часу запису ЕКГ, не менше 3 інтервалів, наявність
• Діапазон вимірювання ЧСС, не гірше 30-300 ударів/хв.
• Похибка вимірювання ЧСС:
• 30 уд/хв ~100 уд/хв: ±1 уд/хв; не гірше
• 100 уд/хв ~300 уд/хв: ±1%, не гірше

До переліку документів, які повинні надаватися учасниками передбачено надання декларації про відповідність медичного виробу вимогам технічного регламенту.
Підставою для даної вимоги є загально обов’язковий нормативний документ - Постанова Кабінету Міністрів України №753 від 17.08.2016, якою затверджено технічний регламент щодо медичних виробів.
Так, відповідно до п. 9 Технічного регламенту, введення в обіг та/або в експлуатацію медичних виробів дозволяється тільки в разі, коли вони повністю відповідають вимогам цього Технічного регламенту, за умови належного постачання, встановлення, технічного обслуговування та застосування їх за призначенням.
Відповідно, у випадку якщо будь-яким з учасників буде надано пропозицію, за якою технічні та якісні характеристики товару будуть відповідати вимогам і технічної частини тендерної документації і вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів - дана пропозиція буде вважатись такою, що відповідає умовам проведення тендеру.
Щодо вимоги скаржника доповнити медико-технічні вимоги, що наведені в тендерній документації додатковою вимогою стосовно якості ЕКГ. А саме – відповідність медичного обладнання, що планується до постачання вимогам державного стандарту «ДСТУ EN 60601-2-25:2015 Вироби медичні електричні. Частина 2-25. Додаткові вимоги щодо безпеки електрокардіографів», то окремо зазначаємо наступне:
як було зазначено вище, тендерною документацією передбачено подання у складі тендерної пропозиції декларації про відповідність товару вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів.
Звертаємо Вашу увагу, що технічний регламент не містить вимоги щодо відповідності електрокардіографів вимогам стандарту ДСТУ EN 60601-2-25:2015 Вироби медичні електричні. Частина 2-25. Додаткові вимоги щодо безпеки електрокардіографів.
Враховуючи вказане, визначення у документації запропонованої Вами вимоги може призвести до штучного обмеження конкуренції та є додатковою вимогою порівняно з мінімально необхідними, що у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» може вважатися дискримінацією.
Питання щодо врахування відповідності медичного виробу конкретному стандарту в рамках повної процедури оцінки відповідності відноситься до повноважень призначених органів з оцінки відповідності.
Одночасно, встановлення відповідності медичних виробів вимогам технічного регламенту щодо виробів медичного призначення, відноситься до повноважень призначених органів з оцінки відповідності.
Відтак, діючий сертифікат або сертифікати відповідності, якщо виробів декілька, буде (на законних підставах) розглядатись Замовником як доказ відповідності медичного виробу вимогам діючого законодавства.
Виходячи з вищенаведеного, ми не можемо погодитись на внесення запропонованих Вами змін.
Висловлюємо повагу та будемо раді бачити Вас серед учасників закупівлі і сподіваємось, що Ви зможете зробити закупівлю ще більш конкурентною.

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-06-14-001428-b.b2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "Медична техніка", Код ЄДРПОУ:35625260
Пошук по цьому автору
Дата подання: 25.06.2019 16:54

Порушення законодавства у сфері публічних закупівель

Встановлення Замовником дискримінаційних вимог до медико-технічних характеристик предмета закупівлі унеможливлює подання тендерної пропозиції Суб'єктом оскарження у відповідній процедурі. Тендерна документація Замовника містить дискримінаційні вимоги, «прописані» під одного учасника, що штучно обмежують коло учасників. Наявність планшетного ПК в комплекті постачання унеможливлює участь в торгах інших постачальників медичного обладнання (оскільки планшетний ПК не є медичним обладнанням), крім тих, з якими, можливо, Замовник має «домовленості про «нестандартну» комплектність. Відповідні дії Замовника створюють умови для недобросовісної конкуренції та дискримінації учасників. Для забезпечення основних принципів здійснення процедури публічних закупівель, викладених у статті 3 Закону, зокрема, «добросовісна конкуренція серед учасників; не дискримінація учасників», законодавство передбачає виділення окремих частин предмета закупівлі лоти чи застосування окремої процедури закупівлі, для дотримання принципу максимальної економії та ефективності, оскільки здійснення закупівлі різних товарів «однією закупівлею» призводить до звуження потенційного кола учасників процедури закупівлі, що своєю чергою призводить до відсутності фактичної конкуренції серед учасників та до здорожчання предмета закупівлі.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 01.07.2019 20:50

Кількість скарг: UA-2019-06-14-001428-b.a3

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕЙС ТЕЛЕМЕДИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ", Код ЄДРПОУ:42328579
Пошук по цьому автору
Дата подання: 26.06.2019 21:05

Порушення законодавства в сфері публічних закупівель

Замовником встановлені дискримінаційні вимоги до медико-технічних характеристик предмета закупівлі, кола осіб, додаткового фінансового навантаження в частині надання безоплатних послуг унеможливлює подання тендерної пропозиції Суб’єктом оскарження у відповідній процедурі. Тендерна документація Замовника містить дискримінаційні вимоги, «прописані» під одного учасника, що штучно обмежують коло учасників.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 01.07.2019 21:35

Кількість скарг: UA-2019-06-14-001428-b.b4

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "Медична техніка", Код ЄДРПОУ:35625260
Пошук по цьому автору
Дата подання: 26.07.2019 17:22

СКАРГА на зміни до Тендерної документації

Замовником внесено зміни лише в частині строку подачі тендерних пропозицій. Жодних змін що вимагаються відповідним рішенням від 16.07.2019 № 9541-р/пк-пз внесено не було. Замовником не надано інформації та документів про наявність щонайменше двох виробників, продукція яких відповідає умовам Документації, як зазначено в поясненнях Замовника. Замовник не спростував інформацію, наведену Скаржником, не довів та документально не підтвердив відповідність усім у сукупності вимогам Документації продукції щонайменше двох виробників. Виконати дану умову зможуть лише ті учасники, які зможуть запропонувати продукцію конкретного виробника, що є дискримінаційним по відношенню до інших суб'єктів господарювання, у тому числі, Скаржника.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 31.07.2019 22:07

Документи подані скаржником

26.06.2019 21:14
sign.p7s

Аукціон

Початок:
29.08.2019 14:25
Завершення:
29.08.2019 14:46

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 29.08.2019 14:46

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОРТОІМПЕКС"
Пошук по цьому учаснику
3 604 260 UAH з ПДВ 3 604 260 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦИММЕР МЕДІЗИН СІСТЕМ УКРАЇНА"
Пошук по цьому учаснику
3 629 175 UAH з ПДВ 3 629 175 UAH з ПДВ Документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОРТОІМПЕКС"
#39496478
Пошук по цьому переможцю
Переможець 3 604 260 UAH з ПДВ 03.09.2019 15:36

Документи

29.08.2019 14:46
edr_identification.yaml
03.09.2019 15:35
Протокол №33.pdf
03.09.2019 15:36
sign.p7s
03.09.2019 15:36
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 03.09.2019 15:36

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОРТОІМПЕКС"
Пошук по цьому переможцю
#39496478
3 604 260 UAH з ПДВ Документи

Документи

29.08.2019 14:46
edr_identification.yaml
03.09.2019 15:35
Протокол №33.pdf
03.09.2019 15:36
sign.p7s
03.09.2019 15:36
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 19.09.2019 03:00 - 31.12.2019 02:00
Номер 19
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір №19.PDF Укладений
3 604 260
19.09.2019 09:14
19.09.2019
sign.p7s Укладений
19.09.2019 09:16
sign.p7s Укладений
19.09.2019 09:17

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 11.12.2019 10:46
Опис змін: На виконання умов Постанови Національного банку України №162 від 28.12.2018 року.
Номер договору: 1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 19.09.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 3 604 260
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Покращення якості предмета закупівлі - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання