Транспортні засоби спеціального призначення(автомобіль екстреної (швидкої)медичної допомоги типу "С" з обладнанням)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-06-19-000588-a
  • 34110000-1 - Легкові автомобілі
  • Завершена
Найменування замовника:
КЗ Київської обласної ради "Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Трещинська Людмила Іванівна, +380444893408 , kocemdmk@meta.ua
Адреса замовника
Україна, місто Київ, 04107, м. Київ, вул.Багговутівська 1
Дата укладення договору
16.08.19
Переможець
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
Очікувана вартість
3 000 000 UAH з ПДВ
Сума договору
2 998 500 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 16.08.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 19.07.2019 14:56

Оскарження умов:

до 25.07.2019 00:00

Подання пропозицій:

29.07.2019 14:56

Початок аукціону:

30.07.2019 15:19

Очікувана вартість
3 000 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
15 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 шт
Транспортні засоби спеціального призначення(автомобіль екстреної (швидкої)медичної допомоги типу "С" з обладнанням)
ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-06-19-000588-a.c1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "БРІОРСОН МОТОРC", Код ЄДРПОУ:41722484
Дата подання: 25.06.2019 09:28
Умовами Додатку 2 тендерної документації на закупівлю «ДК 021:2015 – 34110000-1– Легкові автомобілі ((Транспортні засоби спеціального призначення (автомобіль екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «С» з обладнанням))» КЗ Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» є ряд дискримінаційних вимог, які обмежують конкуренцію та не відповідають умовам чинного законодавства України.

1. Відповідно до умов п. 5 Документації встановлено вимогу, щодо спроможність Учасника поставити запропонований товар повинна підтверджуватись оригіналом гарантійного листа виробника або офіційного представника на території України, що підтверджує можливість постачання учасником автомобілів екстреної (швидкої) медичної допомоги в необхідній кількості, якості та в потрібні терміни, визначені цією тендерною документацією (надати оригінал такого гарантійного листа, який повинен адресуватися замовнику торгів та включати номер оголошення про проведення відкритих торгів, назву предмету закупівлі згідно оголошення, повну назву учасника). У разі надання Учасником оригіналу гарантійного листа від представника (дилера, дистриб'ютора), офіційно уповноваженого на це виробником, Учасник повинен додати до такого листа копії документів, що підтверджують повноваження представника на таке представництво на території України.
Дана вимога дискримінує учасників, які мають необхідне медичне обладнання у себе на складі. Наше підприємство є виробником автомобілів швидкої медичної допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України та маємо на своєму складі раніше придбане обладнання та устаткування.
Враховуючи вище викладене просимо внести відповідні зміни до тендерної документації з врахуванням можливостей учасників які мають медичне обладнання (яке відповідає вимогам Замовника) на складі.
2. Відповідно до п. 1.3 Таблиці Технічних вимог тендерної документації замовником встановлено вимогу, що робочий об’єм двигуна автомобіля не більше 2200 см3. Встановлена замовником вимога, щодо робочого об’єму двигуна автомобіля є необґрунтованою та дискримінаційною щодо учасників, які поставляють автомобілі із більшим робочим об’ємом. Крім того, жодним національним стандартом не встановлено обмеження щодо робочого об’єму двигуна, який повинен мати автомобіль швидкої медичної допомоги. Ми, як виробник автомобілів швидкої медичної допомоги які відповідають ДСТУ 7032:2009 та пройшли клінічні випробування на відповідність технічному регламенту маємо намір прийняти участь в даній процедурі закупівлі та спроможні задовільнити потреби Замовника з наступними параметрами: робочий об’єм 2494 см3, що має перевагу по зрівнянню з автомобілями з робочим об’ємом двигуна 2200 см3. Враховуючи вище викладене просимо внести зміни до тендерної документації в цій частині та встановити вимогу: робочий об’єм не більше 2500 см3.
3. Відповідно до п. 1.6 Технічних вимог тендерної документації Додаток № 2 замовником встановлено вимогу, що автомобіль повинен мати повний тип приводу. Встановлена замовником вимога, щодо типу приводу автомобіля є необґрунтованою та дискримінаційною щодо учасників, які поставляють автомобілі із заднім типом приводу. Крім того, ДСТУ 7032:2009 встановлено, що автомобіль швидкої медичної допомоги повинен мати передній або задній або повний привід. Отже, просимо внести зміни до тендерної документації в цій частині та привести вимогу у відповідність до національних стандартів України.
4. У п.2 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації (Приймальний пристрій для нош) Замовник вимагає: "Максимальне навантаження не менше 300 кг" Вказана вимога штучно завищена для того щоб звузити конкуренцію на торгах та відсікти бажаючих потенційних учасників прийняти участь в торгах, Замовником не надано чіткого обґрунтування потреби в приймальному пристрої з максимальним навантаженням не менше 300 кг, беручи до уваги вагу нош каталки – 40 кг (згідно ТД п.2 таблиці 1 Додатку 2) та найбільшу вагу потенційного пацієнта – 150 кг можна прийти до висновку, що приймального пристрою з максимальним навантаженням не менше 200-250 кг буде достатньо. Отже, просимо усунути дискримінаційні вимоги внести зміни до тендерної документації в цій частині та викласти в наступній редакції: "Максимальне навантаження не менше 250 кг"
5. У п.18 таблиці 1, Додатку 2 до тендерної документації (Оксиметр) Замовник вимагає: «Наявність USB (тип В) роз’єму». Вказана вимога є необґрунтованою та дискримінаційною, оскільки дані параметри не впливають на функціональність оксиметру, а також звужує коло учасників взяти участь в процедурі закупівлі. Жодним національним стандартом не встановлено наявність USB (тип В) роз’єму» Також у комплектації автомобіля відсутні прилади та комп'ютери, до яких може бути під’єднаний оксиметр через порт USВ, більш того для передачі інформації на інші комп’ютери обов’язково має бути встановлено спеціальне програмне забезпечення. У більшості виробників застосовуються інші способи передачі даних на зовнішні пристрої, виробники таких виробів постійно удосконалюють оксиметри, роблячи їх більш функціональними i більш портативними, використовуючи сучасні технологічні рішення. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо видалити вимогу стосовно роз'єму USB, що повністю задовільнить потреби Замовника, збільшить конкуренцію.
6. Відповідно до п.13 таблиці 1 Додатку 3 (Пристрій для вливання під тиском) Замовник вимагає: «Мінімальна швидкість інфузії не більше 0,01 мл/год», «Інтервал програмування ваги пацієнта 0,1-300 кг». Вказані вимоги є необґрунтованими та дискримінаційними, оскільки Замовник не обґрунтував доцільність встановлення вимоги щодо мінімальної швидкості інфузії не більше 0,01 мл/год. Переважна більшість виробників виробляють такі пристрої з показником мінімальної швидкості інфузії 0,1 мл/год. Крім того вказана вимога не впливає на функціональність пристрою та не регламентована жодним національним стандартом України. Вимога Замовника «Інтервал програмування ваги пацієнта, не менш 0,1-300 кг.» є необґрунтованою та дискримінаційною, оскільки в автомобілі швидкої медичної допомоги відсутні прилади для зважування пацієнтів, відповідно лікарі не в змозі чітко визначити вагу пацієнтів і вимушені здійснювати введення ін’єкційних ліків або розчинів за об’ємом та часом відповідно своїх навиків та досвіду. Відповідно вказана вимога є не об’єктивною та не функціональною. Ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо змінити вимоги на: «Мінімальна швидкість інфузії не більше 0,1 мл/год» та вимогу щодо «Інтервал програмування ваги пацієнта, не менш 0,1-300 кг.» видалити.
7. Відповідно до п.22 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації (Дефібрилятор з ритмом та записувачем показників пацієнта/Кардіомонітор) Замовник вимагає: «Тип акумуляторної батареї: Лiтiйіонна», «Нова повністю заряджена батарея повинна забезпечувати не менше 140 розрядів до 360 Дж» та «Інтерфейс приладу, включаючи маркіровку панелей, кнопки, меню екрану, графічні і голосові підказки, інструкції з експлуатації має бути на український, або російський мові», «Кількість встановлюємих рівнів енергії розряду: не менше 23», «Діапазон енергій розряду для режиму ручної дефібриляції: Повний діапазон, 2-360 Дж», Час набору заряду: Не менше 8с до 360 Дж». Звертаємо увагу, що вказані вимоги прописані під конкретний пристрій одного виробника LIFEPAK 20e Дефібрилятор/монітор Виробник: Physio-Control Inc. США. Вказані замовником вимоги щодо пристрою є необґрунтованими та дискримінаційними, з огляду на наступне: матеріал батареї не впливає на кількість розрядів, на час набору енергії та зарядки. Кількість рівнів енергії, максимальна енергія залежать від форми хвилі, яку використовують у своїх приладах різні виробники. А при використанні біфазної форми імпульса максимальна енергія може бути як 360 Дж так і 200 Дж у різних дефібриляторах. Стосовно ємності нової зарядженої батареї у більше ніж 140 розрядів 360 Дж, то вона значно завищена, так як у середньому при використанні дефібрилятору застосовується максимум декілька десятків розрядів одному пацієнту. А панелі та кнопки маркіруються загальними медичними термінами на латині. Внесення типу акумуляторної батареї, а також маркіровку панелі, кнопок у медико-технічні вимоги штучно обмежує конкуренцію, чим порушує наші права. Кількість встановлюємих рівнів енергії не регламентована жодним національним стандартом України. З вище наведеного можна прийти до висновку, що зазначені Замовником вимоги до пристрою не суттєві в роботі самого пристрою та не впливають на його функціональність, таким чином штучно обмежують конкуренцію. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі.
Ми маємо можливість поставити пристрій з наступними характеристиками: «Тип екрана: Кольоровий LCD,
Діагональ екрана: Не менше 140 мм, Кількість кривих, що одночасно відображуються на екрані: Не менше двох, Живлення: Від мережі 220В або від вбудованої акумуляторної батареї, Акумуляторна батарея;
Наявність вбудованої акумуляторної батареї як запасне джерело живлення; Кількість розрядів в автономному режимі при роботі від батареї;
Нова повністю заряджена батарея повинна забезпечувати не менше 130 розрядів з максимальною енергією;
Час зарядки батареї: Не більше 5 год;
Кількість відведень ЕКГ: Можливість одночасного моніторингу наступних відведень: I, II, III, aVR, aVL, aVF + 1 додаткового грудного відведення, Можливість використання 3- та 5- канальних кабелів ЕКГ;
Фізіологічні тривоги: ЧСС;
Електроди: Наявність універсального роз'єму для різних типів електродів;
Типи електродів, що використовуються;
Одноразові електроди для /дефібриляції /ЕКГ;
Стандартні «праска» електроди; Дитячі електроди;
Вмонтовані в корпус електродів «праска» для дорослих;
Кількість встановлюємих рівнів енергії розряду: Не менше 16;
Діапазон енергій розряду для режиму ручної дефібриляції: Повний діапазон, не менше 2-200 Дж;
Час набору заряду: Не більше 8 с до максимальної енергії;
Режим напівавтоматичної дефібриляції;
Текстові і аудіопідказки українською, або російською мовою в режимі АНД, наявність;
Графічні підказки в режимі АНД, наявність;
Можливість перегляду кривий ЕКГ в режимі АНД;
Можливість максимального збільшення об'єму заходів СЛР при роботі в режимі АНД;
Графічні і аудіоінструкції;
Прилад повинен забезпечувати можливість використання графічних і аудіоінструкцій під час роботи приладу;
Принтер: Наявність;
Мова інтерфейсу приладу;
Інтерфейс приладу, меню екрану, графічні і голосові підказки, інструкції з експлуатації має бути на український, або російський мові. Пристрій з вказаними характеристиками є значно дешевшим та може повністю задовільнити Ваші потреби. Просимо усунути дискримінаційні вимоги та внести зміни до тендерної документації в цій частині.

Дії Замовника в частині встановлення у Документації наведених вище вимог порушують ч. 3 ст. 5 та ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси учасників, пов’язані з їх участю у процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі».
Виходячи з вищевикладеного, з метою дотримання принципів добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії, недискримінації учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням вимагаємо привести документацію у відповідність з чинним законодавством України. В інакшому випадку ми будемо змушені звернутися зі скаргою до Антимонопольного комітету України щодо порушення законодавства та встановлення Замовником дискримінаційних вимог у тендерній документації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

27.06.2019 07:22
1. Відповідно до умов п. 5 Документації встановлено вимогу, щодо спроможність Учасника поставити запропонований товар повинна підтверджуватись оригіналом гарантійного листа виробника або офіційного представника на території України, що підтверджує можливість постачання учасником автомобілів екстреної (швидкої) медичної допомоги в необхідній кількості, якості та в потрібні терміни, визначені цією тендерною документацією (надати оригінал такого гарантійного листа, який повинен адресуватися замовнику торгів та включати номер оголошення про проведення відкритих торгів, назву предмету закупівлі згідно оголошення, повну назву учасника). У разі надання Учасником оригіналу гарантійного листа від представника (дилера, дистриб'ютора), офіційно уповноваженого на це виробником, Учасник повинен додати до такого листа копії документів, що підтверджують повноваження представника на таке представництво на території України. Дана вимога не може бути дискримінаційною, в тому числі, і до учасників, які мають необхідне медичне обладнання у себе на складі раніше придбане обладнання та устаткування. Надійною запорукою передбачених законодавством гарантій Учасників при проведенні тендерних закупівель є дія, в тому числі, і ч.4 ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі», згідно якої - Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, у складі тендерної пропозиції не може бути підставою для її відхилення замовником. Тому, стурбованість Учасника з цього приводу є безпідставною. Відповідно до чого, відсутні підстави для внесення змін до тендерної документації.
2. Обмеження максимального об’єму двигуна спрямоване на економію паливно-мастильних матеріалів при збереженні задовільних експлуатаційних характеристик при дальніх поїздках. Цей критерій не може бути дискримінаційним, оскільки скаржнику жодним чином не забороняється пропонувати автомобіль з характеристиками в рамках технічної документації.
3. У технічних вимогах до автомобіля вказаний передній привід автомобіля.
4. Автомомбіль призначений для перевезень складних пацієнтів між лікарняними закладами. Призначення автомобіля вимагає особливої надійності усіх елементів салону. Високе максимальне навантаження забезпечує надійність та можливість перевезення пацієнтів з вагою,що перевищує «Найбільшу потенційну вагу у 150 кг» на значні відстані з максимальним комфортом та максимально безпечно. Дана вимога не може бути дискримінаційною оскільки вказані характеристики наявні мінімум у двох приладах різних виробників а саме: Приймальний пристрій BOBGalaxy компанії Spencer та Приймальний пристрій STEM EDEN, про що зазначено у характеристиках відповідних пристосувань.
5. Даний автомобіль використовуватиметься лікарями-анестезіологами для проведення надскладних та дальніх перевезень пацієнтів між лікувальними закладами. Наявність USB роз’єму на пульсоксиметрі дозволятиме передавати данні з пристрою на ПК у лікувальному закладі для проведення аналізу динаміки показників пацієнта під час транспортування. Дана вимога не може бути дискримінаційною оскільки USB роз’єм наявний мінімум у двох приладах різних виробників а саме: Пульсоксиметр Cardioline vsign 10 та Пульсоксиметр Covidien PM10N.
6. Даний автомобіль використовуватиметься лікарями-анестезіологами для проведення надскладних та дальніх перевезень пацієнтів між лікувальними закладами. Наявність обладнання яке може максимально точно проводити інфузійну терапію протягом тривалого часу є критично важливим для забезпечення стабільності стану під час транспортування пацієнтів. Дана вимога не може бути дискримінаційною оскільки вказані характеристики наявні мінімум у двох приладах різних виробників а саме: Шприцевий насос DS-3000 та Шприцевий насос SK-500
7. Дана вимога не може бути дискримінаційною оскільки вказані характеристики наявні мінімум у двох приладах різних виробників а саме: Дефибрилятор Mediana D500 та Дефибрилятор/монітор Lifepack 20.
В окремому файлі додаємо Порівняльну таблицю. У таблиці наведені порівняльні характеристики, що підтверджують відповідність вимогам замовника приладів не менше ніж двох різних виробників.
Узагальнюючи вищевикладене, існуюча тендерна документація є повністю гармонізованою з законодавством України, цілком надає всім можливим Учасникам змогу вільно реалізувати свій виробничий та творчий потенціал на умовах прозорості і змагальності, та на засадах своєї конкурентоспроможності перемогти в процедурі закупівель.

Номер вимоги: UA-2019-06-19-000588-a.c2

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ КАТРОНІК МЕДІКАЛ, Код ЄДРПОУ:42889253
Дата подання: 25.06.2019 09:51
Відповідно до Додатку 1 тендерної документації на закупівлю «ДК 021:2015 – 34110000-1– Легкові автомобілі ((Транспортні засоби спеціального призначення (автомобіль екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «С» з обладнанням))» КЗ Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» вимагає для підтвердження відповідності Учасника кваліфікаційним критеріям довідку у довільній формі, що містить інформацію про раніше виконані договори на поставку товару із зазначенням предметів договорів, замовників і їх контактних осіб (прізвище та контактний телефон). Копії виконаних договорів на поставку товарів за 2014-2018 роки (у разі наявності).
Дана вимога документації є дискримінаційною а також порушує принципи закупівлі, визначені Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та такою, що порушує право Учасників які зареєстровані в 2019 році, та не мають, виконаних в повному обсязі, аналогічних договорів, на участь у тендері та добросовісну конкуренцію.
Відповідно до умов ч. 2 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник встановлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
- Наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
- Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
- Наявність документального підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Отже, Замовник (не порушуючи умови чинного законодавства) має право не вимагати від Учасника наявність документального підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Враховуючи вищевказане, просимо внести зміни до Додатку 1 тендерної документації, а саме – вилучити вимогу щодо надання довідки у довільній формі, що містить інформацію про раніше виконані договори на поставку товару із зазначенням предметів договорів, замовників і їх контактних осіб (прізвище та контактний телефон). Копії виконаних договорів на поставку товарів за 2014-2018 роки (у разі наявності).
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

27.06.2019 06:52
1) Відповідно до Додатку 1 тендерної документації на закупівлю «ДК 021:2015 – 34110000-1– Легкові автомобілі ((Транспортні засоби спеціального призначення (автомобіль екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «С» з обладнанням))» Замовником вимагається для підтвердження відповідності Учасника кваліфікаційним критеріям надати довідку у довільній формі, що містить інформацію про раніше виконані договори на поставку товару із зазначенням предметів договорів, замовників і їх контактних осіб (прізвище та контактний телефон). Копії виконаних договорів на поставку товарів за 2014-2018 роки (у разі наявності). Зазначена вимога не є дискримінаційною. Радимо звернути увагу на словосполучення, зазначене в дужках - (у разі наявності). 2) Відповідно до умов ч. 2 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник встановлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Через що, Замовник (не порушуючи умови чинного законодавства) може як вимагати, так і не вимагати взагалі від Учасників наявності обладнання та матеріально-технічної бази; наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Однак, предмет закупівлі визначається Замовником, виходячи з власних потреб, що і утворює мету проведення тендерних закупівель. Саме задля досягнення цієї мети і розробляється тендерна документація. Відповідно до чого, якщо Замовник вважає за необхідне встановити певні кваліфікаційні критерії, діючи в межах ч. 2 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі», то такі вимоги Замовника є обґрунтованими та допустимими.

Документи

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-06-19-000588-a.b3

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "БРІОРСОН МОТОРC", Код ЄДРПОУ:41722484
Пошук по цьому автору
Дата подання: 27.06.2019 21:03

Скарга щодо порушення законодавства та встановлення замовником дискримінаційних вимог у тендерній документації

Ознайомившись з тендерною документацією затвердженою рішенням тендерного комітету (протокол засідання № 86 від 19.06.2019 року) (Далі — Тендерна Документація), ми виявили в ній вимоги, які не відповідають чинному законодавству України та обмежують конкуренцію, а саме: Детально проаналізувавши вимоги тендерної документації нами було встановлено ряд дискримінаційних вимог, які обмежують конкуренцію, не відповідають умовам чинного законодавства України, та не дають можливості ТОВ «БРІОРСОН МОТОРС» прийняти участь в даній процедурі закупівлі з наступних підстав: 1. Відповідно до умов п. 6 Додатку 2 Тендерна Документації встановлено вимогу, щодо спроможність Учасника поставити запропонований товар повинна підтверджуватись оригіналом гарантійного листа виробника або офіційного представника на території України, що підтверджує можливість постачання учасником автомобілів екстреної (швидкої) медичної допомоги в необхідній кількості, якості та в потрібні терміни, визначені цією тендерною документацією (надати оригінал такого гарантійного листа, який повинен адресуватися замовнику торгів та включати номер оголошення про проведення відкритих торгів, назву предмету закупівлі згідно оголошення, повну назву учасника). У разі надання Учасником оригіналу гарантійного листа від представника (дилера, дистриб'ютора), офіційно уповноваженого на це виробником, Учасник повинен додати до такого листа копії документів, що підтверджують повноваження представника на таке представництво на території України. Дана вимога дискримінує учасників, які мають необхідне медичне обладнання у себе на складі. Наше підприємство є виробником автомобілів швидкої медичної допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України та маємо на своєму складі раніше придбане обладнання та устаткування. Враховуючи вище викладене просимо зобов’язати Замовника внести відповідні зміни до тендерної документації з врахуванням можливостей учасників, які мають медичне обладнання (яке відповідає вимогам Замовника) на складі. 2. Відповідно до п. 1.3 Додатку 2 Тенденої Документації Таблиці Технічних вимог тендерної документації замовником встановлено вимогу, що робочий об’єм двигуна автомобіля не більше 2200 см3. Встановлена замовником вимога, щодо робочого об’єму двигуна автомобіля є необґрунтованою та дискримінаційною щодо учасників, які поставляють автомобілі із більшим робочим об’ємом. Крім того, жодним національним стандартом не встановлено обмеження щодо робочого об’єму двигуна, який повинен мати автомобіль швидкої медичної допомоги. Ми, як виробник автомобілів швидкої медичної допомоги які відповідають ДСТУ 7032:2009 та пройшли клінічні випробування на відповідність технічному регламенту маємо намір прийняти участь в даній процедурі закупівлі та спроможні задовільнити потреби Замовника з наступними параметрами: робочий об’єм 2494 см3, що має перевагу порівнянно з автомобілями з робочим об’ємом двигуна 2200 см3. Враховуючи вище викладене просимо зобов’язати Замовника внести зміни до тендерної документації та усунути дискримінаційні вимоги. 3. Відповідно до п. 1.6 Технічних вимог тендерної документації Додаток № 2 замовником встановлено вимогу, що автомобіль повинен мати повний тип приводу. Встановлена замовником вимога, щодо типу приводу автомобіля є необґрунтованою та дискримінаційною щодо учасників, які поставляють автомобілі із заднім типом приводу. Крім того, ДСТУ 7032:2009 встановлено, що автомобіль швидкої медичної допомоги повинен мати передній або задній або повний привід. Отже, просимо Зобов’язати Замовника усунути дискримінаційні вимоги та внести зміни до тендерної документаціїю 4. У п.2 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації (Приймальний пристрій для нош) Замовник вимагає: "Максимальне навантаження не менше 300 кг" Вказана вимога штучно завищена для того щоб звузити конкуренцію на торгах та відсікти бажаючих потенційних учасників прийняти участь в торгах, Замовником не надано чіткого обґрунтування потреби в приймальному пристрої з максимальним навантаженням не менше 300 кг, беручи до уваги вагу нош каталки – 40 кг (згідно ТД п.2 таблиці 1 Додатку 2) та найбільшу вагу потенційного пацієнта – 150 кг можна прийти до висновку, що приймального пристрою з максимальним навантаженням не менше 200-250 кг буде достатньо. Отже, просимо Зобов’язати Замовника внести зміни до тендерної документації усунути дискримінаційні вимоги. 5. У п.18 таблиці 1, Додатку 2 до тендерної документації (Оксиметр) Замовник вимагає: «Наявність USB (тип В) роз’єму». Вказана вимога є необґрунтованою та дискримінаційною, оскільки дані параметри не впливають на функціональність оксиметру, а також звужує коло учасників взяти участь в процедурі закупівлі. Жодним національним стандартом не встановлено наявність USB (тип В) роз’єму» Також у комплектації автомобіля відсутні прилади та комп'ютери, до яких може бути під’єднаний оксиметр через порт USВ, більш того для передачі інформації на інші комп’ютери обов’язково має бути встановлено спеціальне програмне забезпечення. Звертаємо увагу, що Змовник прописав технічні характеристики даного приладу одного виробника, а саме: пульсоксиметр Covidien-PM10N, компанії Nellcor, США. У більшості виробників застосовуються інші способи передачі даних на зовнішні пристрої, виробники таких виробів постійно удосконалюють оксиметри, роблячи їх більш функціональними i більш портативними, використовуючи сучасні технологічні рішення. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо зобов’язати замовника внести зміни до тендерної докуменгтації в цій частині та привести тендерну документації у відповідність до чинного законодавства України. 6. Відповідно до п.13 таблиці 1 Додатку 2 (Пристрій для вливання під тиском) Замовник вимагає: «Мінімальна швидкість інфузії не більше 0,01 мл/год», «Інтервал програмування ваги пацієнта 0,1-300 кг». Вказані вимоги є необґрунтованими та дискримінаційними, оскільки Замовник не обґрунтував доцільність встановлення вимоги щодо мінімальної швидкості інфузії не більше 0,01 мл/год. Переважна більшість виробників виробляють такі пристрої з показником мінімальної швидкості інфузії 0,1 мл/год. Крім того вказана вимога не впливає на функціональність пристрою та не регламентована жодним національним стандартом України. Вимога Замовника «Інтервал програмування ваги пацієнта, не менш 0,1-300 кг.» є необґрунтованою та дискримінаційною, оскільки в автомобілі швидкої медичної допомоги відсутні прилади для зважування пацієнтів, відповідно лікарі не в змозі чітко визначити вагу пацієнтів і вимушені здійснювати введення ін’єкційних ліків або розчинів за об’ємом та часом відповідно своїх навиків та досвіду. Відповідно вказана вимога є не об’єктивною та не функціональною. Ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо змінити вимоги на: «Мінімальна швидкість інфузії не більше 0,1 мл/год» та вимогу щодо «Інтервал програмування ваги пацієнта, не менш 0,1-300 кг.» видалити. Просимо зобовязати замовника внести зміни до тендерної документації в цій частині. 7. Відповідно до п.22 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації (Дефібрилятор з ритмом та записувачем показників пацієнта/Кардіомонітор) Замовник вимагає: «Тип акумуляторної батареї: Лiтiйіонна», «Нова повністю заряджена батарея повинна забезпечувати не менше 140 розрядів до 360 Дж» та «Інтерфейс приладу, включаючи маркіровку панелей, кнопки, меню екрану, графічні і голосові підказки, інструкції з експлуатації має бути на український, або російський мові», «Кількість встановлюємих рівнів енергії розряду: не менше 23», «Діапазон енергій розряду для режиму ручної дефібриляції: Повний діапазон, 2-360 Дж», Час набору заряду: Не менше 8с до 360 Дж». Звертаємо увагу, що вказані вимоги прописані під конкретний пристрій одного виробника LIFEPAK 20e Дефібрилятор/монітор Виробник: Physio-Control Inc. США. Вказані замовником вимоги щодо пристрою є необґрунтованими та дискримінаційними, з огляду на наступне: матеріал батареї не впливає на кількість розрядів, на час набору енергії та зарядки. Кількість рівнів енергії, максимальна енергія залежать від форми хвилі, яку використовують у своїх приладах різні виробники. А при використанні біфазної форми імпульса максимальна енергія може бути як 360 Дж так і 200 Дж у різних дефібриляторах. Стосовно ємності нової зарядженої батареї у більше ніж 140 розрядів 360 Дж, то вона значно завищена, так як у середньому при використанні дефібрилятору застосовується максимум декілька десятків розрядів одному пацієнту. А панелі та кнопки маркіруються загальними медичними термінами на латині. Внесення типу акумуляторної батареї, а також маркіровку панелі, кнопок у медико-технічні вимоги штучно обмежує конкуренцію, чим порушує наші права. Кількість встановлюємих рівнів енергії не регламентована жодним національним стандартом України. З вище наведеного можна прийти до висновку, що зазначені Замовником вимоги до пристрою не суттєві в роботі самого пристрою та не впливають на його функціональність, таким чином штучно обмежують конкуренцію. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Ми маємо можливість поставити пристрій з наступними характеристиками: «Тип екрана: Кольоровий LCD, Діагональ екрана: Не менше 140 мм, Кількість кривих, що одночасно відображуються на екрані: Не менше двох, Живлення: Від мережі 220В або від вбудованої акумуляторної батареї, Акумуляторна батарея; Наявність вбудованої акумуляторної батареї як запасне джерело живлення; Кількість розрядів в автономному режимі при роботі від батареї; Нова повністю заряджена батарея повинна забезпечувати не менше 130 розрядів з максимальною енергією; Час зарядки батареї: Не більше 5 год; Кількість відведень ЕКГ: Можливість одночасного моніторингу наступних відведень: I, II, III, aVR, aVL, aVF + 1 додаткового грудного відведення, Можливість використання 3- та 5- канальних кабелів ЕКГ; Фізіологічні тривоги: ЧСС; Електроди: Наявність універсального роз'єму для різних типів електродів; Типи електродів, що використовуються; Одноразові електроди для /дефібриляції /ЕКГ; Стандартні «праска» електроди; Дитячі електроди; Вмонтовані в корпус електродів «праска» для дорослих; Кількість встановлюємих рівнів енергії розряду: Не менше 16; Діапазон енергій розряду для режиму ручної дефібриляції: Повний діапазон, не менше 2-200 Дж; Час набору заряду: Не більше 8 с до максимальної енергії; Режим напівавтоматичної дефібриляції; Текстові і аудіопідказки українською, або російською мовою в режимі АНД, наявність; Графічні підказки в режимі АНД, наявність; Можливість перегляду кривий ЕКГ в режимі АНД; Можливість максимального збільшення об'єму заходів СЛР при роботі в режимі АНД; Графічні і аудіоінструкції; Прилад повинен забезпечувати можливість використання графічних і аудіоінструкцій під час роботи приладу; Принтер: Наявність; Мова інтерфейсу приладу; Інтерфейс приладу, меню екрану, графічні і голосові підказки, інструкції з експлуатації має бути на український, або російський мові. Пристрій з вказаними характеристиками є значно дешевшим та може повністю задовільнити потреби Замовника. Просимо зобовязати Замовника усунути дискримінаційні вимоги та внести зміни до тендерної документації в цій частині. Дії Замовника в частині встановлення у Документації наведених вище вимог порушують ч. 3 ст. 5 та ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси учасників, пов’язані з їх участю у процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі». Виходячи з вищевикладеного, з метою дотримання принципів добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії, недискримінації учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням вимагаємо привести документацію у відповідність з чинним законодавством України. В інакшому випадку ми будемо змушені звернутися зі скаргою до Антимонопольного комітету України щодо порушення законодавства та встановлення Замовником дискримінаційних вимог у тендерній документації. Дії Замовника в частині встановлення у Документації наведених вище вимог порушують ч. 3 ст. 5 та ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси учасників, пов’язані з їх участю у процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі». Наявність порушених прав обґрунтовується тим фактом, що Скаржник бажає взяти участь у відповідній процедурі та реально претендує на укладення договору з Замовником у майбутньому, крім того Скаржник є виробником автомобілів швидкої медичної допомоги, який пройшов клінічні випробування та повністю відповідає всім національним стандартам України. Проте, через дискримінаційні та незаконні вимоги Замовника до предмета закупівлі, ТОВ «БРІОРСОН МОТОРС» не може прийняти участь у закупівлі. Відповідно до Документації кінцевий строк для подання пропозицій встановлено «05» липня 2019 року. Відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» мета тендерних процедур полягає в забезпеченні рівних та недискримінаційних умов для кожного потенційного учасника, а також досягнення найбільшої економічної ефективності та економії витрачання державних коштів. Згідно ст. 3 ЗУ «Про публічні закупівлі» принципами публічних закупівель є добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій, запобігання корупційним діянням та зловживанням. Частиною 2 ст. 5 зазначеного Закону визначено, що Замовник не може встановити дискримінаційні вимоги до учасників процедури закупівлі. Виходячи з вищевикладеного та керуючись ст. 18 ЗУ «Про публічні закупівлі» та Конституцією України, ПРОСИМО: 1. Прийняти Скаргу до розгляду. 2. Зобов’язати замовника КЗ Київської обласної ради "Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" (код ЄДРПОУ 34002938) усунути дискримінаційні умови зазначені вище шляхом внесення змін до тендерної документації та привести її у відповідність із вимогами чинного законодавства України. Додатки: 1. Платіжне доручення.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 03.07.2019 19:43

Аукціон

Початок:
30.07.2019 15:19
Завершення:
30.07.2019 15:40

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 30.07.2019 15:40

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
Пошук по цьому учаснику
2 998 500 UAH з ПДВ 2 998 500 UAH з ПДВ Документи
ТОВ ВІДІ ЮНІКОМЕРС
Пошук по цьому учаснику
3 000 000 UAH з ПДВ 3 000 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

29.07.2019 11:54
sign.p7s
18.07.2019 11:36
sign.p7s
05.07.2019 13:59
sign.p7s
05.07.2019 13:57
Сумка.rar
04.07.2019 17:14
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
#38183310
Пошук по цьому переможцю
Переможець 2 998 500 UAH з ПДВ 31.07.2019 10:57

Документи

30.07.2019 15:40
edr_identification.yaml
31.07.2019 10:56
рішення.pdf
31.07.2019 10:57
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 31.07.2019 10:57

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
Пошук по цьому переможцю
#38183310
2 998 500 UAH з ПДВ Документи

Документи

30.07.2019 15:40
edr_identification.yaml
31.07.2019 10:56
рішення.pdf
31.07.2019 10:57
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 16.08.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Номер 16/08
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір Укладений
2 998 500
16.08.2019 14:19
16.08.2019
sign.p7s Укладений
16.08.2019 14:28

Виконання договору

Строк дії за договором: 16.08.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 0
UAH з ПДВ
Причини для розірвання договору: у зв'язку з виявленням порушень під час оголошення процедури закупівлі та неможливостю усунення виявлених порушень

Ризик-індикатор

"Чемпіон" - переможець - Так

Учасник, позначений як екстраординарний, переміг в тендері. Ознаки екстраординарності: А) середня конверсія учасника вище за 60% або Б) з цим замовником учасник підписав більше 75% договорів від свого загального числа.

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання