Продукти харчування та сушені продукти різні (15890000-3) (продукти харчування (комплект продуктів харчування за Каталогом продуктів) для особового складу (годування штатних тварин) військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах) Miscellaneous food products and dried goods (15890000-3) (food products (food kit by Catalog of рroducts) for personnel (feeding of regular animals) of military units (institutions) and military educational institutions of the Armed Forces of Ukraine in stationary and field conditions)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-06-20-001738-c
  • 15890000-3 - Продукти харчування та сушені продукти різні
  • Відмінена
Найменування замовника:
Міністерство оборони України (Відділ підготовки та проведення закупівель за напрямком тилового та медичного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ)
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Переговорна процедура для потреб оборони
Контактна особа замовника
Інна Лозова, +380444547422 , i.o.lozova@mil.gov.ua
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 03168, Київ, просп. Повітрофлотський, 6
Очікувана вартість
115 429 552 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 13.01.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 27.06.2019 18:00

Оскарження умов:

до 01.07.2019 00:00

Подання пропозицій:

03.07.2019 18:00

Початок аукціону:

12.07.2019 15:03

Очікувана вартість
115 429 552 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
1 154 295.52 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 154 296 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Південь

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1450120 комплект
Продукти харчування (комплект продуктів харчування за Каталогом продуктів) для особового складу (годування штатних тварин) військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах (1 445 360 комплектів, 4 760 комплектів)
ДК 021:2015: 15890000-3 — Продукти харчування та сушені продукти різні

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

стосовно предмета закупівлі

Дата подання: 21.06.2019 08:19
Дата відповіді: 24.06.2019 12:05
Відповідно до наказу Мінекономрозвитку Про затвердження порядку визначення предмета закупівлі № 454 від 17.03.2016, предмет закупівлі товарів і послуг замовник визначає в тому числі за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. Замовник у оголошенні про проведення відбору учасників та в проекті договору використовує такі конкретні назви предмета закупівлі: «продукти харчування для особового складу (годування штатних тварин) військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах»; «комплект продуктів харчування за Каталогом продуктів»; «товар»; «харчові продукти». Просимо надати роз’яснення, що конкретно закуповує Замовник - «продукти харчування», «харчові продукти» чи «комплекти продуктів харчування за Каталогом продуктів», та з метою уникнення непорозумінь (плутанини) у подальшому, розглянути можливість внесення змін у оголошення та проект договору в частині узгодження та використання однієї конкретної назви предмета закупівлі.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розділом 2 оголошення про проведення відбору учасників на закупівлю визначено:
Найменування предмета закупівлі, код відповідно до державного класифікатора: продукти харчування та сушені продукти різні (15890000-3) (продукти харчування (комплект продуктів харчування за Каталогом продуктів) для особового складу (годування штатних тварин) військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах).
код ДК 021:2015 - 15890000-3 – продукти харчування та сушені продукти різні.
Пунктом 1.1 розділу 1 в проекті договору на закупівлю продуктів харчування та сушених продуктів різних (15890000-3) (продукти харчування (комплект продуктів харчування за Каталогом продуктів) для особового складу (годування штатних тварин) військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах на 2019 рік) визначено:
Постачальник зобов’язується у 2019 році здійснити постачання Міністерству оборони України (далі – Замовник) у зумовлені строки продукти харчування та сушені продукти різні (15890000-3) (продукти харчування (комплект продуктів харчування за Каталогом продуктів) для особового складу (годування штатних тварин) військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах на 2019 рік), а Замовник прийняти та оплатити вказаний Товар відповідно до умов Договору та Замовлення.
Таким чином, Замовник здійснює закупівлю продуктів харчування (комплект продуктів харчування за Каталогом продуктів) для особового складу (годування штатних тварин) військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах.

проект договору

Дата подання: 21.06.2019 10:41
Відповідно до п. 7.6 Проекту договору вивантаження продуктів харчування здійснюється протягом 12 год. Відлік часу здійснюється тільки в робочий день? Якщо машина прибуде на розвантаження в неділю, то її буде розвантажено в наступний робочий день? Якщо робоча година завершена, але машина не розвантажена чи буде вона розвантажуватися в неробочу годину? Якщо розвантаження не буде виконано протягом 12 годин, які штрафні санкції будуть накладені на Замовника? Просимо надати роз’яснення або внести відповідні зміни в Проект договору.
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня

Питання до 9.3.2. Проекту Договору

Дата подання: 22.06.2019 14:56
У п. 9.3.2. Проекту Договору зазначено "При постачанні Товару визначеного асортименту з порушенням вимог щодо якості Товару, маркування та етикетування, тари та упаковки, а також такого, що не відповідає вимогам, встановленим у нормативних документах та нормативно-технічній документації (ДСТУ, ГОСТ, ГСТУ, СОУ, ТУ та описів продуктів харчування за Каталогом), Постачальник зобов’язаний замінити такий Товар за свій рахунок протягом двох діб, а також сплатити штраф у розмірі 20 % вартості такого Товару." Питання в тому, чи застосовується такий пункт до всіх випадків порушення маркування та етикетування, тари та упаковки? Часом можуть бути падково втрачені бірки з декількох ящиків всієї партії, або під час транспортування пошкоджена тара, або навіть під час тривалої вигрузки товару частина товару може бути зіпсована. У такому випадку все одно штраф на всю партію? Можна навести безліч прикладів ненавмисного псування товару, окрім того на складах Замовника безпосередньо. Тому якщо є 2 доби на усунення порушення, навіщо накладати 20 % трафу на всю партію? Цей пункт - маніпуляція. Прохання прибрати шалені штрафні санкції по даному пункту із договору. За даними умовами договору Постачальник обкладається подвійними штрафами. Адже, у разі незаміни товару, Постачальник обкладається іншими немалими штрафами. Також прохання наділити Постачальника правом непогодитись із претензіями Замовника. За Вашим договором у Постачальника немає жодних прав на доведення своєї правоти у процесі роботи.
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня

Питання до п. Договору 8.1.2.

Дата подання: 22.06.2019 15:06
П. Договору "8.1.2. У разі порушення зобов’язань Постачальником, зазначених в Акті про порушення договірних зобов’язань (доведеного до Постачальника встановленим порядком) – Замовник в односторонньому порядку може відмовитися від прийняття від Постачальника розрахункових первинних документів, які містять факти порушення зобов’язань до сплати Постачальником нарахованих штрафних санкцій. У цьому випадку Замовник звільняється від відповідальності за зобов’язаннями, встановленими п. 8.1.1. розділу VIII «Права та обов’язки сторін»." Питання, якщо одним документом відгружено 20 позицій, але порушення по 1-й позиції, все одно не приймається до оплати весь документ? Де алгоритм, що описує діє Замовника, яким чином та в які терміни він доводить до Постачальника факт порушення, адже згідно договору момент доведення є відправною датою (30 днів) для сплати штрафних санкцій. Окрім того, чому не надано жодних прав Постачальнику відстояти власні права та довести неправомірність претенції Замовника? Замовник може місяць думати, а оплата заблокована по всій поставці. Прохання надати алгоритм дій та пояснити принцип дії даного пункту договору.
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня

Питання до каталогу.

Дата подання: 22.06.2019 15:11
Питання до каталогу. Сезоність - відсутні терміни та пояснення для представників Замовника, що визначають коли відпоідний товар вважається сезонним (це надає можливість замовляти, до прикладу, сезонні овочі та фрукти набагато раніше сезону, коли їх вартість досить суттєво перевищує сезонну).
Відповідь відсутня

до умов оголошення

Дата подання: 24.06.2019 14:27
Відповідно до п. 10.4. "Оголошення про проведення відбору" Замовник зобов’язується повернути Постачальнику забезпечення виконання цього Договору після належного виконання умов Договору, а також у разі визнання у судовому порядку результатів процедури закупівлі або цього Договору недійсними та у випадках, передбачених статтею 37 Закону України “Про публічні закупівлі”, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин. Що в розумінні Замовника є належне виконання умов Договору?
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня

проект договору

Дата подання: 25.06.2019 10:01
Відповідно до абз. 4 п. 2.3. "Проекту догвору" при постачанні продовольства, вилученого Постачальником з довгострокового зберігання у інших військових частинах, термін його придатності, встановлений виробником, на момент постачання повинен становити не менше 15 діб. Постачальник має обовязок вилучати продовольство з довгострокового зберігання у інших військових частинах? Що таке "продовольство"? "Продовольство" як термін не визначений договором. Просимо внести зміни до проекту договору.
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня

проект договору

Дата подання: 25.06.2019 10:03
В проекті договору зустрічається термін "Орієнтовна заявка". Що має на увазі Замовник використовуючи термін "орієнтовна заявка"?
Відповідь відсутня
Розгорнути: 8 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-06-20-001738-c.a1

Статус:
Очікує розгляду

Учасник: ТОВ "АСІКС ГРУП", Код ЄДРПОУ:41514045
Дата подання: 24.06.2019 12:21
Оскарження умов Проекту договору, наданого у складі документації до переговорної процедури.

Рішення замовника: Очікується

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-06-20-001738-c.a2

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ "БІС АГРО ГРУП", Код ЄДРПОУ:40289046
Профіль
Дата подання: 24.06.2019 18:43

Оскарження умов оголошення

Оскарження умов оголошення та умов договору
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 27.06.2019 20:10
Дата рішення: 09.07.2019 22:04

Кількість скарг: UA-2019-06-20-001738-c.c3

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ "АСІКС ГРУП", Код ЄДРПОУ:41514045
Профіль
Дата подання: 25.06.2019 15:55

скарга про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (оскарження умов документації та умов проекту договору)

Замовником застосовано дискримінаційний підхід, який полягає у викладенні умов документації таким чином, що значна кількість учасників не має змоги прийняти участь у закупівлі
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 27.06.2019 20:09
Дата рішення: 09.07.2019 22:10

Аукціон

Початок:
12.07.2019 15:03

Інформація про відміну

Дата відміни
13.01.2020 15:02
Причина відміни
Відповідно до вимог частини другої статті 2 Закону України “Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони” і абзацу третього частини першої статті 31 Закону України “Про публічні закупівлі” відмінити переговорну процедуру закупівлі продуктів харчування та сушених продуктів різних (15890000-3) – у зв’язку з неможливістю усунути порушення, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань закупівель.
Документи
13.01.2020 15:02 391 Витяг із протоколу 391_4 відміна.doc
13.01.2020 15:02 sign.p7s

Ризик-індикатор

Звернення без відповіді - 7

Звернення без відповіді замовника на даний момент залишаються без відповіді більше п’яти днів. Ризик буде деактивований після надання замовником відповіді

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері

connectivity.errors