Реконструкція водопровідної мережі з заміною водонапірної башти з монтажем станції знезалізнення по вул. Чумацький шлях в м. Обухів Київської області

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-06-24-001590-a
  • 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт
  • Відмінена
Найменування замовника:
Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Юлія Василівна, +380442067433 , drrgkh_tender@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 04119, Київська область, вул. Юрія Іллєнка, 40
Переможець (перевірити через opendatabot)
Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛЬТЕРНАТИВА-В"
Очікувана вартість
2 867 949.80 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 13.08.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 5
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

tender.period1:

до 14.07.2019 10:00

Оскарження умов:

до 20.07.2019 00:00

Подання пропозицій:

24.07.2019 10:00

Початок аукціону:

25.07.2019 15:23

Очікувана вартість
2 867 950 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
14 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 868 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.10 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роб
Реконструкція водопровідної мережі з заміною водонапірної башти з монтажем станції знезалізнення по вул. Чумацький шлях в м. Обухів Київської області (Джерело фінансування закупівлі: кошти обласного бюджету та співфінансування місцевого бюджету)
ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-06-24-001590-a.b1

Статус:
Відхилена

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю “ДІФРАНО ЮНІОН” , Код ЄДРПОУ:34968335
Дата подання: 30.06.2019 15:24
Департаменту регіонального розвитку
Київської обласної державної адміністрації
04119, м.Київ, вул.Юрія Іллєнка, 40
ВИМОГА
про усунення порушення під час проведення
процедури закупівлі №UA-2019-06-24-001590-а

Вами, як Замовником, в електронній системі закупівель опубліковано Тендерну документацію щодо проведення відкритих торгів на закупівлю робіт з «Реконструкція водопровідної мережі з заміною водонапірної башти з монтажем станції знезалізнення по вул.Чумацьий шлях в м.Обухів Київської області (Код ДК 021:2015 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт)».

Відповідно до ст.23 Закону України «Про публічні закупівлі», фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі. При цьому, замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до ст.7-1 цього Закону, або за результатами звернень або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації.

Законом України «Про публічні закупівлі» установлені правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.

При цьому, метою цього Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції.

Водночас, порушення як Замовниками, так і Учасниками обов’язкових нормативних приписів у сфері здійснення публічних закупівель призводять до порушення визначених статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі» принципів здійснення закупівель: добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, запобігання корупційним діям і зловживанням.

Вказана процедура закупівель здійснюється шляхом проведення відкритих торгів.

Статтею 22 розділу ІV «Процедура відкритих торгів» Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що «Тендерна документація повинна містити:

3) інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби – плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. …».

Як вбачається з підпункту 3 пункту 1 розділу ІІІ Тендерної документації, тендерна пропозиція повинна, зокрема, містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідну технічну специфікацію (у разі потреби (плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі)) згідно пункту 6 розділу ІІІ та Додатку 2 тендерної документації.

Пункт 6 розділу ІІІ Тендерної документації також містить відсилання в частині технічних, якісних, кількісних та інших вимог до предмету закупівлі до Додатка 2 до Тендерної документації.

Відповідно до визначеної в п.4.1 розділу І Тендерної документації назви предмета закупівлі «Реконструкція водопровідної мережі з заміною водонапірної башти з монтажем станції знезалізнення по вул.Чумацький шлях в м.Обухів Київської області (Код ДК 021:2015 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт)», вбачається, що вказані роботи передбачають заміну (тобто спорудження нової) водонапірної башти, а також монтаж (тобто виготовлення нової) станції знезалізнення.

Вказане підтверджується і Додатком 2 до Тендерної документації, в якому в рядках 26-27 таблиці («Локальний кошторис 2-1-4: Устаткування») міститься лаконічна вказівка на:
1. Модульна система водопідготовки – комплект – 1.
2. Башня водонапірна – шт. – 1.

Водночас, всупереч вимогам пп.3 п.2 ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі», Додаток 2 до Тендерної документації щодо Модульної системи водопідготовки (1 комплект) та Башні водонапірної (1 штука) не містить:

детального опису, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимог щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилань на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами.

Зокрема, проте не обмежуючись, не зазначені такі базові (основні, істотні) характеристики як:
- проектна потужність модульної системи водопідготовки (м3/год);
- необхідні Замовнику характеристики очищеної (знезалізненої) води, що пройшла модульну систему водопідготовки;
- характеристики води, що подається на модульну систему водопідготовки;
- технологія очищення води, що має бути застосована у модульній системі водопідготовки;
- інші, необхідні Замовнику характеристики модульної системи водопідготовки;
- висота башні водонапірної;
- діаметр башні водонапірної;
- місткість резервуару башні водонапірної в м3 або літрах;
- інші, необхідні Замовнику характеристики башні водонапірної.

Враховуючи вказане, а також керуючись ст.ст.3, 22, 23 Закону України «Про публічні закупівлі»,-

ПРОСИМО:

Усунути порушення що мають місце під час проведення процедури закупівель та внести зміни до Тендерної документації, вказавши, зокрема, наступні базові (основні, істотні) характеристики:
- проектна потужність модульної системи водопідготовки (м3/год);
- необхідні Замовнику характеристики очищеної (знезалізненої) води, що пройшла модульну систему водопідготовки;
- характеристики води, що подається на модульну систему водопідготовки;
- технологія очищення води, що має бути застосована у модульній системі водопідготовки;
- інші, необхідні Замовнику характеристики модульної системи водопідготовки;
- висота башні водонапірної;
- діаметр башні водонапірної;
- місткість резервуару башні водонапірної в м3 або літрах
- інші, необхідні Замовнику характеристики башні водонапірної.

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

03.07.2019 15:30
Доброго дня. Технічне завдання до процедури закупівлі містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію, що необхідні для можливості формування цінової пропозиції учасниками. Тож необхідності внесення змін до тендерної документації немає. Додатково, за Вашим запитом, надаємо наступну інформацію стосовно вимог до предмета закупівлі: - проектна потужність модульної системи водопідготовки (м3/год) - 10 м3/год; - необхідні Замовнику характеристики очищеної (знезалізненої) води, що пройшла модульну систему водопідготовки - якість питної, у відповідності з ДСанПін 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною", за показниками: "Каламутність", "Кольоровість", "Сірководень", "Залізо загальне", "Марганець". - характеристики води, що подається на модульну систему водопідготовки - вода з підвищеним вмістом заліза; - технологія очищення води, що має бути застосована у модульній системі водопідготовки, інші, необхідні Замовнику характеристики модульної системи водопідготовки - проектом передбачено використання системи модульної очисної споруди Organic М-10 (ТОВ Діфрано Юніон") або аналогічні за характеристиками; - висота башні водонапірної - 22 м; - діаметр башні водонапірної - 2000 мм; - місткість резервуару башні водонапірної в м3 або літрах - 50 м3; - інші, необхідні Замовнику характеристики башні водонапірної - відсутні.

Номер вимоги: UA-2019-06-24-001590-a.a2

Статус:
відкликано

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю “ДІФРАНО ЮНІОН” , Код ЄДРПОУ:34968335
на рішення Замовника про визначення переможцем торгів ТОВ "Альтернатива-В" та на рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції ТОВ "Діфрано Юніон"
Скасована
Дата: 05.08.2019 17:17
Причина: помилково

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-06-24-001590-a.a3

Статус:
Прийнята до розгляду

Скаржник: Товариство з обмеженою відповідальністю “ДІФРАНО ЮНІОН” , Код ЄДРПОУ:34968335
Профіль
Дата подання: 05.08.2019 17:23

скарга

на рішення Замовника про визначення перемоожцем торгів ТОВ "Альтернатива-В" та на рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції ТОВ "Діфрано Юніон"
Документи

Рішення Органу оскарження:

до розгляду: 08.08.2019 20:38

Кількість скарг: UA-2019-06-24-001590-a.c4

Статус:
Прийнята до розгляду

Скаржник: ПП «Ялик», Код ЄДРПОУ:34019103
Профіль
Дата подання: 05.08.2019 22:23

Скарга

Скарга на рішення Замовника
Документи

Рішення Органу оскарження:

до розгляду: 08.08.2019 15:53

Документи подані скаржником

05.08.2019 17:25
sign.p7s

Документи подані скаржником

Аукціон

Початок:
25.07.2019 15:23
Завершення:
25.07.2019 16:02

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 25.07.2019 16:02

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю “ДІФРАНО ЮНІОН”
YouControl
Профіль
2 867 947.20 UAH з ПДВ 2 672 000 UAH з ПДВ Документи
2 721 091.70 UAH з ПДВ 2 672 888.80 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛЬТЕРНАТИВА-В"
YouControl
Профіль
2 673 380.69 UAH з ПДВ 2 673 380.69 UAH з ПДВ Документи
МАЛЕ ПРИВАТНЕ ТОРГОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОНІКО"
YouControl
Профіль
2 800 000 UAH з ПДВ 2 800 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ПРОМБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ"
YouControl
Профіль
2 867 910 UAH з ПДВ 2 867 910 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

31.07.2019 08:57
sign.p7s
31.07.2019 08:28
МВД справка.pdf
23.07.2019 19:05
sign.p7s
23.07.2019 18:56
СТАТУТ АЛЬТ.PDF
23.07.2019 18:55
ДОЗВОЛ 001.pdf
23.07.2019 18:51
ССРИЭСН .pdf
23.07.2019 18:51
ЛКЕС 2-1-5_2-1-6 .pdf
23.07.2019 18:51
ЛК 2-1-1_2-1-6 .pdf
23.07.2019 18:50
ЛКЕС 2-1-1_2-1-4.pdf
23.07.2019 18:50
Т2_Т3-10,Т11 .pdf
23.07.2019 18:50
ОПРЛС 2-1-1_2-1-6 .pdf
23.07.2019 18:49
ПВР .pdf
23.07.2019 18:49
ПВП.pdf
23.07.2019 18:48
РОЗРАЗ 1-4 .pdf
23.07.2019 18:48
ДОГОВОР ЦЕНА .pdf
23.07.2019 18:48
ПЗ .pdf
23.07.2019 18:47
119.imd
23.07.2019 18:47
РТСП .pdf
23.07.2019 18:47
List_pidtv_chast_3.zip
23.07.2019 18:46
List_pidtv_chast_1.zip
23.07.2019 18:46
List_pidtv_chast_2.zip

Публічні документи

15.07.2019 12:24
Статут.pdf
15.07.2019 12:24
Рішення №1.pdf
15.07.2019 12:24
працівники.pdf
15.07.2019 12:24
обладнання.pdf
15.07.2019 12:24
Витяг ПДВ.pdf
15.07.2019 12:24
Витяг з ЄДР.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю “ДІФРАНО ЮНІОН”
#34968335
Профіль
Відхилено 2 672 000 UAH з ПДВ 26.07.2019 17:52
ПП «Ялик»
#34019103
Профіль
Відхилено 2 672 888.80 UAH з ПДВ 26.07.2019 17:54
Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛЬТЕРНАТИВА-В"
#34760641
Профіль
tender.big_status_active 2 673 380.69 UAH з ПДВ 26.07.2019 17:56

Документи

26.07.2019 17:51
Протокол №203.PDF
26.07.2019 17:52
sign.p7s

Документи

26.07.2019 17:52
edr_identification.yaml
26.07.2019 17:53
Протокол №204.PDF
26.07.2019 17:54
sign.p7s

Документи

26.07.2019 17:55
Протокол №205.PDF
26.07.2019 17:56
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 26.07.2019 17:56

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "АЛЬТЕРНАТИВА-В"
YouControl
Профіль
#34760641
2 673 380.69 UAH з ПДВ Документи

Документи

26.07.2019 17:55
Протокол №205.PDF
26.07.2019 17:56
sign.p7s

Інформація про відміну

Дата відміни
13.08.2019 14:28
Причина відміни
Неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Документи
13.08.2019 14:27 Протокол про відміну торгів №281.pdf
13.08.2019 14:28 sign.p7s

Ризик-індикатор

Скасування за наявності скарги - Так

Тендер скасований за наявності скарги на умови тендеру, яка не перебуває в термінальному статусі, тобто "Очікує розгляду" та "Прийнята до розгляду". Враховуються лише конкурентні процедури, які регулюються Законом.

Недетальний код класифікатору - Так

Тендери, у яких вибраний класифікатор занадто високого рівня, тобто третій або третій і четвертий символи класифікатору є нулем

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Скасовано зі скаргою щодо рішення - Так

Тендер скасований за наявності скарги на рішення щодо визначення переможця або на результати прекваліфікації, яка не перебуває в термінальному статусі, тобто "Очікує розгляду" та "Прийнята до розгляду"

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors