«Код ДК 021:2015: 32540000-0 Комутаційні щити (Придбання активного мережевого обладнання (NGFW/NGIPS) для виявлення та попередження мережевих атак)» DK 021:2015: 32540000-0 Switchboards (Acquiring Active Network Equipment (NGFW / NGIPS) to detect and prevent network attacks)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-06-26-002086-a
  • 32540000-0 - Комутаційні щити
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Міністерство фінансів України
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Мизюк Оксана Михайлівна, +380442065922 , tender.mfu@i.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 01008, Київська обл., вул. Грушевського, 12/2
Очікувана вартість
6 000 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 15.08.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 18.07.2019 18:00

Оскарження умов:

до 24.07.2019 00:00

Подання пропозицій:

28.07.2019 18:00

Очікувана вартість
6 000 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
180 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
60 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Придбання активного мережевого обладнання (NGFW/NGIPS) для виявлення та попередження мережевих атак

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2 комплект
Придбання активного мережевого обладнання (NGFW/NGIPS) для виявлення та попередження мережевих атак (Джерело фінансування закупівлі - Державний бюджет України за КПКВК 3501010 «Керівництво та управління у сфері фінансів», КЕКВ 3110)
ДК 021:2015: 32540000-0 — Комутаційні щити

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Запитання до "Загальні положення" - пункт 7 "Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції"

Дата подання: 04.07.2019 10:20
Дата відповіді: 09.07.2019 18:50
У вимогах "Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції" вказано "Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами абзацу першого цього пункту тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.". Чи потрібен переклад текстів, що буде за посиланням на технічну документацію виробника для підтвердження відповідності тех.вимог Таблиці №2 «Порівняння технічних, якісних характеристик запропонованого товару обов’язковим вимогам» Додатку 3 тендерної документації? Якщо відповідь "так", то чи можливо внести зміни до необхідності перекладу документів на сайті офіційного виробника, адже подібні документи завжди на англійській мові та можуть бути на 800 та більше сторінок. На переклад технічних текстів такого обсягу потребується більше часу ніж надано для подання пропозиції.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

У тендерну документацію будуть внесені зміни, а саме пункт 7 розділу І тендерної документації буде доповнений абзацом з наступним змістом:
«У разі, якщо тендерною документацією передбачена вимога щодо надання посилання на сайт виробника для отримання необхідної інформації замовнику, то вищезазначена вимога щодо перекладу не поширюється на таку інформацію з сайту виробника».

Запитання до "Додаток 3. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ"

Дата подання: 12.07.2019 14:10
Дата відповіді: 16.07.2019 17:08
У технічних вимогах до Активного мережевого обладнання (NGFW/NGIPS) для виявлення та попередження мережевих атак розглядається 3 види обладнання, а саме: - Міжмережевий екран - Мережеве обладнання захисту WEB-трафіку - Мережеве обладнання захисту електронної Ми пропонуємо розглянути пристрій мережевої безпеки нового покоління UTM, який включає в себе функціонал всього обладнання, що розглядається в технічних вимогах. Є можливість розділити цій функціонал між трьома пристроями, але це не є доцільним та приведе до подорожання рішенні взагалі. Наше рішення має можливість розподілу мережі на зони безпеки та застосовувати відповідні правила та засобі будь якого виду трафіку як для всієї мережі так і для окремих зон мережі, що дозволяє використовувати пристрої для захисту окремих серверів, додатків та web-додатків, робочих місць користувачів, тощо. Також наше рішення відповідає вісім вимогам до Активного мережевого обладнання (NGFW/NGIPS) для виявлення та попередження мережевих атак які зазначено в тендерній документації, за виключенням лише декількох з них, тому ми хотіли би з’ясувати деякі моменти для того щоб запропонувати оптимальну за ціною та працездатністю модель та бути впевненими, що ці моменти не будуть перешкоджати розгляду нашої пропозиції. Окрім того, що ми хотім запропонувати один пристрій з функціоналом трьох зазначених в документації ми хотіли би з’ясувати наскільки критичними є вимоги: "Вимоги до перевірки відправників: Перевірка на предмет спуфинга доменів. Якщо відправник спробує підробити домен, повідомлення повинно бути видалено або відправлено в карантин. Крім перевірки на спуфинг шлюз також повинен підтримувати верифікацію SPF, DomainKeys / DKIM." Взагалі такий функціонал є тільки у спеціалізованих рішеннях для захисту електронної пошти, наше рішення має інші механізми для захисту поштового трафіку, та запобігання атакам. А також, окрім захисту міжмережевим екраном, системи електронної пошти, як правило, захищені безпосередньо на серверах або у «хмарах» в яких розташовані. Просимо надати відповідь чи не буде перешкодою зазначені невідповідності для розгляду нашої пропозиції. Якщо ні, ми могли би запропонувати на розгляд ефективне та економічне рішення активного мережевого обладнання (NGFW/NGIPS) для виявлення та попередження мережевих атак, яке відповідає іншим технічним вимогам.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Замовник не відхилить ті тендерні пропозиції, що відповідатимуть усім вимогам тендерної документації.

П.1 Кваліфікаційної частини, виконання аналогічних договорів

Дата подання: 18.07.2019 12:53
Дата відповіді: 19.07.2019 18:18
Згідно п.1.1 Таблиці 1 додатку №2 тендерної документації учасник у складі своєї пропозиції повинен надати довідку щодо раніше укладених договорів на постачання обладнання для виявлення та попередження мережевих атак, а також згідно п.1.2 копії відповідних договорів. Чи буде прийнята пропозиція, якщо учасник у складі своєї пропозиції надасть копію аналогічного договору на постачання програмної продукції для виявлення та попередження мережевих атак?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до п.1.1 таблиці 1 додатку 2 тендерної документації учасник повинен надати копію аналогічного договору на постачання обладнання для виявлення та попередження мережевих атак. Договір на постачання програмної продукції для виявлення та попередження мережевих не є аналогічним. Згідно з абзацом першим додатку 2 тендерної документації ненадання учасником якого-небудь з документів, зазначених в таблицях №1 та №2 є підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника.

Вимоги Додатку 3 «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ»

Дата подання: 18.07.2019 17:33
Дата відповіді: 19.07.2019 18:20
Шановний замовник, Просимо зняти обмеження, які не впливають на якість предмету закупівлі та несуть лише обмеження з точки зору реалізації, а саме вимоги стосовно співвідношення кількості програмних та апаратних компонент, з яких складається рішення, що є предметом закупівлі. Виходячи зі світової практики повна відповідність технічним вимогам Замовника може бути досягнута постачанням програмно-апаратної платформи, що поєднує в собі програмну та апаратну компоненту. Тобто при меншій кількісті фізичних пристроїв і при збільшенні програмної частки у запропонованому рішенні, будуть досягнуті всі технічні вимоги Замовника а також дозволить заощадити фізичне місце в серверній шафі, рішення буде мати більшу енергоефективність, потребувати менших експлуатаційних витрат та буде мати меншу закупівельну вартість у розумінні економії бюджетних коштів. Вважаємо введення залежності між кількістю фізичних пристроїв та функціоналом, що вимагається – на актуальним та таким що обмежує конкуренцію. Вивчивши тендерну документацію ми дійшли висновку, що технічні вимоги до Активного мережевого обладнання (NGFW/NGIPS) для виявлення та попередження мережевих атак, вказаних у Додатку 3 «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ», а саме: «До одного комплекту мережевого обладнання (NGFW/NGIPS) для виявлення та попередження мережевих атак повинно входити три типи мережевого обладнання» та «Тендерна пропозиція учасника буде відхилена, якщо в ній будуть вказані інші типи та інша кількість мережевого обладнання» мають ознаку таких, що унеможливлюють досягнути зазначеної вище ефективності. Але це обмеження не є доцільним та є антиконкурентним з причин, наведених вище. Просимо підтвердити, що вимоги: «До одного комплекту мережевого обладнання (NGFW/NGIPS) для виявлення та попередження мережевих атак повинно входити три типи мережевого обладнання» та «Тендерна пропозиція учасника буде відхилена, якщо в ній будуть вказані інші типи та інша кількість мережевого обладнання» у Додатку 3 «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ» мають рекомендований, а не обмежувальний для учасників характер та внести відповідні доповнення у тендерну документацію конкурсних торгів..
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до п. 4 розділу VI (Результати торгів та укладання договору про закупівлю) тендерної документації істотною умовою договору є кількість товару.

Відповідно до вимог Додатку 1 тендерної документації кількість товару повинна складати 2 комплекти.

Відповідно до вимог Додатку 3 та Додатку 4 тендерної документації до кожного комплекту повинно входити 3 типи мережевого обладнання.

Відповідно до п. 4 частини першої статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.

Відповідно до частини четвертої статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі.

Враховуючи вищезазначене, тендерна пропозиція учасника буде відхилена, якщо в ній буде інша кількість товару, а також будуть вказані інші типи та інша кількість мережевого обладнання.

Крім того, замовник вважає, що тендерна документація не містить дискримінаційних вимог, оскільки на ринку є достатня кількість потенційних учасників, які можуть надати товар відповідно до вищезазначених вимог.
Розгорнути: 4 Згорнути

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "СПАН" Документи
Відхилено
Документи
ТОВ "ЕсАй БІС" Документи
Відхилено
Документи
ТОВ "ІТ СПЕЦІАЛІСТ" Документи
Відхилено
Документи
ПП "ПРОНЕТ" Документи
Опубліковано
Документи

Публічні документи

26.07.2019 16:50
Довідки.pdf
26.07.2019 16:50
Ст_17.pdf
26.07.2019 16:50
BG 4465-19G SPAN.zip
26.07.2019 16:50
Doverennost DEA.pdf
26.07.2019 16:50
Dovirenist.zip
26.07.2019 16:50
Fortinet Cert.pdf
26.07.2019 16:50
Fortinet Cert2.pdf
26.07.2019 16:50
ISO 14001 (2).pdf
26.07.2019 16:50
ISO 14001.pdf
26.07.2019 16:50
ISO 14001(3).pdf
26.07.2019 16:50
ISO 9001.pdf
26.07.2019 16:50
ISO завірені.pdf
26.07.2019 16:50
Licenziya DEA.pdf
26.07.2019 16:50
Licenziya.zip

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 28.07.2019 18:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
5 400 000 UAH з ПДВ 5 400 000 UAH з ПДВ Документи

Ризик-індикатор

Контрольні слова у Q&A - Так

У питаннях/відповідях зустрічаються @|адрес|пошт що може бути ознакою неповної тендерної документації, яка вимагає коммунікації поза межами системи

Аналогічний тендер скасовано - Так

Менше ніж за 60 днів до оголошення конкурентної процедури була скасована схожа конкурентна процедура, у якій були розкриті пропозиції, з такою ж самою групою CPV (три перші знаки) для 336-ої групи, або класом CPV (чотири перші знаки) для всіх інших груп, і очікуваною вартістю, що відрізняється від нової процедури не більше, ніж на 5%

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання