Буї металеві Aids-to-Navigation (AtoN) Metal Buoys

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-07-09-003237-b
  • 34510000-5 - Судна
  • Завершена
Найменування замовника:
Державна установа "Держгідрографія"
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Ольга Целінська, +380442920520 , tender1@hydro.gov.ua
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 04176, Київська область, вул. Електриків, буд. 26
Дата укладення договору
23.10.19
Переможець
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕЛТОН ТОРГ"
Очікувана вартість
8 850 000 UAH з ПДВ
Сума договору
5 383 780.85 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 23.10.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 05.08.2019 22:00

Оскарження умов:

до 11.08.2019 00:00

Подання пропозицій:

15.08.2019 22:00

Початок аукціону:

30.09.2019 11:06

Очікувана вартість
8 850 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
44 250 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

17 штука
Буї металеві (кошти підприємства)
ДК 021:2015: 34510000-5 — Судна

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Кваліфікаційні вимоги

Дата подання: 12.07.2019 10:28
Дата відповіді: 16.07.2019 17:17
Просимо розяснити вимоги п.1.4 Додатку 1 до Тендерної документації - "Наявність документально підтвердженного досвіду виконання аналогічного договору". Просимо розяснити, які саме договора вважаються аналогічними.

відповідь:

Добрий день!
На Ваше звернення повідомляємо про те, що 16.07.2019 Замовником внесено зміни до тендерної документації, відповідно до яких встановлено два кваліфікаційних критерії до учасників закупівлі: 1) наявність обладнання та матеріально-технічної бази; 2) наявність працівників відповідної кваліфікації.
Зі змінами, внесеними до тендерної документації, можна ознайомитись за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-07-09-003237-b

Щодо надання підтвердження наявності металообробного обладнання

Дата подання: 18.07.2019 14:11
Дата відповіді: 23.07.2019 09:59
В додатку №1 до тендерної документації в п.1.3.1 зазаначено: «1.3.1. Надати підтвердження щодо наявності наступного металообробного обладнання: - токарний верстат; - гильотина; - кромкозгинальна машина; - вальці фрезерні; - вальці шліфувальні; - свердлильний верстат; - електродуговий зварювальний апарат; - компресорний апарат» Просимо надати роз’яснення, яке обладнання мається на увазі під наступним: «вальці фрезерні» та «вальці шліфувальні»? Наскільки нам відомо, існують або вальці або фрезерний станок або шліфувальний станок. Чи може вже винайшли нове обладнання? Також назва «електродуговий зварювальний апарат» є невірною, потрібно: «апарат для електродугового зварювання»
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день!
Надаємо роз'яснення про визначення обладнання (Додаток № 1 до тендерної документації) у закупівлі код за ДК 021:2015 – 34510000-5 судна (буї металеві).
Щодо визначення вальців фрезерних повідомляємо наступне.
Фре́за (від французького fraise — «дроблю», «товчу») — багатолезовий різальний інструмент для оброблення з обертальним головним рухом різання інструменту без зміни радіуса траєкторії цього руху і хоч би з одним рухом подавання, напрям якого не збігається з віссю обертання.
Залежно від призначення та виду поверхонь для фрезерування застосовують фрези різних конструкцій, типів, з різним матеріалом різальної кромки.
Фре́зерний верста́т — металообробний верстат, призначений для обробки фрезою плоских і фасонних поверхонь, тіл обертання, зубчастих коліс та інших заготовок. Деталь, закріплена на столі, робить поступальний рух (криволінійний або прямолінійний), при цьому фреза робить обертовий рух.
До групи фрез із гострозаточеною формою зубців відносять циліндричні, торцеві, кутові, дискові, кінцеві, а також фасонні фрези. У групу фрез із затилованою формою зубців включають опуклі й увігнуті фасонні фрези, дискові модульні, черв'ячні модульні й шліцові, різьбові фрези.
За прийнятою класифікацією фрезерні верстати відносять до шостої групи, але частина фрезерних верстатів входить й у п'яту групу - зубо- і різьбообробних верстатів. Кожен верстат має свій шифр, який складається з цифр і букв: перша цифра позначає групу верстата, друга - його тип:
1. консольні вертикально-фрезерні,
2. безперервної дії,
3. одностійкові поздовжно-фрезерні,
4. копіювальні та гравірувальні,
5. вертикальні безконсольні (із хрестовим столом),
6. поздовжньо-фрезерні,
7. широкоуніверсальні,
8. консольні, горизонтальні.
Визначення слова «вальці» (від німецького Walze – валок, каток) – робочі частини дробильних, штампувальних та інших машин.
Отже, фрезельні вальці – це машина, основну робочу частину якої становлять циліндричні вали, валки, які крутячись, дотикаються один до одного та служать для роздріблення різного матеріалу, що його пропускають між ними.
Таким чином, Замовник не обмежує учасників щодо конфігурації устаткування/обладнання/машин/верстатів, на яких будуть встановлені вищезазначені фрезерні вальці. Для Замовника головним є здійснення процессу обробки металлу, необхідного для виготовлення товару відповідно до предмету закупівлі.

Щодо визначення вальців шліфувальних повідомляємо наступне.
Шліфуванням називається процес обробки поверхонь абразивним (шліфувальним) інструментом, найчастіше шліфувальними кругами (вальцями).
Застосовується шліфування головним чином для остаточної чистової обробки і є основним методом отримання високої точності і незначної шорсткості оброблюваних поверхонь. Воно дає змогу досягти 5-6 квалітетів точності та 8-10 класів шорсткості.
Шліфуванням можна обробляти різні, як дуже м'які, так і найтвердіші матеріали, включаючи загартовані сталі і тверді сплави.
Шліфувати можна поверхні різної форми: плоскі, циліндричні, конічні, фасонні. Згідно з цим застосовують різні методи шліфування, найбільш поширеними з яких є кругле і плоске шліфування.
Шліфувальні верстати поділяються на такі види: круглошліфувальні верстати для зовнішнього і внутрішнього шліфування, безцентрово-шліфувальні, плоскошліфувальні і спеціалізовані.
Отже, вальці шліфувальні – це інструмент для шліфування поверхонь металевих та інших виробів та/або заготовок. Вальці шліфувальні встановлюють на затилювальних та інших верстатах.
Таким чином, Замовник не обмежує учасників щодо конфігурації устаткування/обладнання/машин/верстатів, на яких будуть встановлені вищезазначені фрезерні вальці. Для Замовника головним є здійснення процессу обробки металлу, необхідного для виготовлення товару відповідно до предмету закупівлі.

Щодо визначення електродугового зварювального апарату повідомляємо наступне.
Електродугове́ зварювання – зварювання плавленням, під час якого за допомогою однієї або кількох електричних дуг здійснюється місцеве розплавлення кромок з'єднуваних частин виробів відбувається однією або декількома електричними дугами, а при застиганні між їх кромками утворюється шов.
Звідси, електродуговий зварювальний апарат (зварювальний інвертор) — зварювальний пристрій, в якому формування вихідної напруги та регулювання струму зварювання здійснюється електронним інвертором. Це один з найпопулярніших зварювальних апаратів для всіх видів електродугового зварювання металів. Пристрій характеризується високою якістю зварювання, високим — 80-90% і більше коефіцієнтом корисної дії (ККД).
Основними різновидами дугового зварювання є аргонодугове зварювання, газоелектричне зварювання, зварювання під флюсом (ним захищають розплавлений метал від шкідливого впливу повітря), зварювання покритим електродом (з захисною обмазкою), плазмове зварювання.
До складу електродугового зварювального апарату входять:
1. одно або двоканальний блок живлення, який забезпечує необхідну постійну та стабілізовану напругу живлення для схеми управління інвертором;
2. вхідний випрямляч напруги з фільтром на електролітичних конденсаторах;
3. широтно-імпульсний модулятор, який за встановленим та наявним струмом інвертора формує імпульси необхідної прогальності;
4. високочастотний інвертор з потужними транзисторними ключами, в ролі яких використовуються декілька паралельно увімкнутих силових транзисторів MOSFET або IGBT;
5. високочастотний трансформатор з коефіцієнтом трансформації близько 3:1;
6. випрямляч на силових діодах з вихідним дроселем;
7. корпус (бажано сталевий для екранування високочастотних коливань) з панеллю управління, системою вентиляції, регулятором струму зварювання, індикаторами та клемами для приєднання силових кабелів.
За конструктивним виконанням апарати поділяються на одноплатні та багатоплатні:
• в одноплатному виконанні всі електронні компоненти розташовуються на одній моноплаті, що дозволяє істотно зменшити вартість апарату, але суттєво погіршує його ремонтопридатність (вартість плати звичайно становить близько 80% вартості апарату);
• в багатоплатному виконанні окремі схемотехнічні блоки апарату виконуються на окремих платах, що збільшує вартість апарату, але покращує його ремонтопридатність.
В окремих бюджетних апаратах можуть бути відсутні деякі елементи, наприклад: датчик перегріву, дросель тощо.
Таким чином, Замовник вбачає, що назва «апарат для електродугового зварювання» чи «електродуговий зварювальний апарат» не впливає на функціональне призначення зазначеного устаткування.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-07-09-003237-b.b1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕЛТОН ТОРГ", Код ЄДРПОУ:42449737
Дата подання: 15.07.2019 16:35
Увага Замовника!!! Згідно українського законодавства установка буїв є монопольним зобов'язанням ДП Держгідрографії. Отже, аналогічні договори з виготовлення буїв, можуть надавати тільки ті компанії, які вже співпрацювали з вашим підрозділом, що є порушенням антимонопольного законодавства. Просимо прибрати з вимоги пункти згідно надання інформації про аналогічні договори та Відгуки від контрагентів, дані пункти забезпечують проходження переможцем тільки компанії виробників буїв - попереднього періоду.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

16.07.2019 17:29
Добрий день!
Ваше звернення розглянуто тендерним комітетом ДУ «Держгідрографія» та прийнято рішення внести відповідні зміни до тендерної документації на закупівлю: Код за ДК 021:2015 - 34510000-5 Судна (Буї металеві), ідентифікатор закупівлі: UA-2019-07-09-003237-b, а саме: встановити два кваліфікаційних критерії до учасників закупівлі: 1) наявність обладнання та матеріально-технічної бази; 2) наявність працівників відповідної кваліфікації .
Зі змінами, внесеними до тендерної документації, можна ознайомитись за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-07-09-003237-b

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-07-09-003237-b.b2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ПРАТ "ФАКЕЛ", Код ЄДРПОУ:04601469
Пошук по цьому автору
Дата подання: 27.08.2019 21:52

Скарга

Міститься у вкладенні
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 30.08.2019 17:57

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "ПАВА" Документи
Відхилено
Документи
ПрАТ "ЗАВОД АГРОТЕХНІЧНИХ МАШИН" Документи
Відхилено
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕЛТОН ТОРГ" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСИД" Документи
Відмінено
Документи
ПРАТ "ФАКЕЛ" Документи
Відмінено
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД "ОКЕАН" Документи
Відхилено
Документи
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПОЛТАВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД" Документи
Відхилено
Документи
ТОВ "Миколаївське судноремонтне підприємство" Документи
Відхилено
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСИД" Документи
Відхилено
ПРАТ "ФАКЕЛ" Документи
Опубліковано

Документи

15.08.2019 22:03
edr_identification.yaml
22.08.2019 18:02
sign.p7s

Публічні документи

08.08.2019 14:37
sign.p7s

Конфіденційні документи

07.08.2019 15:20
07. Технічні вимоги (Додаток 2).pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
08. Інформація про товар (Додаток 5).pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
01. Наявність працівників відповідної кваліфікації.pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
02. Посвідчення зварника Кулик В.В..pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
03. Наявність матеріально-технічної бази.pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
04. Договір аренда обладнання та цеха.pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
05. Відомості на нерухоме майно - Склад.pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
06. Відсутність підстав у відмові в участі Ст.17.pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
09. Довідка про захист довкілля.pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
10. Довідка про вартість чистих активів.pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
11. Рішення про надання згоди на вчинення правочину.pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
12. Повноваження посадової особи.pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
13. Лист-згода з проектом договору.pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
14. Довідка про господарські санкції від Замовника.pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
15. Статут ТОВ ПАВА.pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
16. Відомості про учасника.pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
17. ПДВ ТОВ ПАВА.pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
18. Довідка про санкції.pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

07.08.2019 15:20
20. Довідка Приватбанк рахунок.pdf

Причина конфіденційності

Власна інформація Конфіденційність

Документи

15.08.2019 22:04
edr_identification.yaml
22.08.2019 18:01
sign.p7s

Документи

15.08.2019 22:04
edr_identification.yaml
22.08.2019 18:01
sign.p7s

Публічні документи

14.08.2019 18:23
Витяг ПДВ.jpg
14.08.2019 18:23
Квалификация.pdf
14.08.2019 18:23
Наказ 1.19.jpg
14.08.2019 18:23
Опис Статут.jpg
14.08.2019 18:23
паспорт.pdf
14.08.2019 18:23
рішення 1.19.pdf
14.08.2019 18:24
статут.pdf
14.08.2019 18:24
тех вимоги.pdf

Документи

15.08.2019 22:05
edr_identification.yaml
22.08.2019 18:00
sign.p7s

Документи

15.08.2019 22:05
edr_identification.yaml
22.08.2019 17:59
sign.p7s

Публічні документи

15.08.2019 11:51
11.Витяг ПДВ.pdf

Документи

15.08.2019 22:06
edr_identification.yaml
22.08.2019 17:58
sign.p7s

Публічні документи

15.08.2019 17:25
витяг пдв.pdf
15.08.2019 17:25
витяг.pdf
15.08.2019 17:25
статут.pdf

Документи

15.08.2019 22:06
edr_identification.yaml
22.08.2019 17:58
sign.p7s

Публічні документи

Документи

15.08.2019 22:07
edr_identification.yaml
22.08.2019 17:56
sign.p7s

Публічні документи

15.08.2019 11:51
11.Витяг ПДВ.pdf

Аукціон

Початок:
30.09.2019 11:06
Завершення:
30.09.2019 11:27

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 30.09.2019 11:27

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕЛТОН ТОРГ"
Пошук по цьому учаснику
8 650 230 UAH з ПДВ 5 383 780.85 UAH з ПДВ Документи
8 349 000 UAH з ПДВ 8 304 750 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

14.08.2019 18:24
тех вимоги.pdf
14.08.2019 18:24
статут.pdf
14.08.2019 18:23
рішення 1.19.pdf
14.08.2019 18:23
паспорт.pdf
14.08.2019 18:23
Опис Статут.jpg
14.08.2019 18:23
Наказ 1.19.jpg
14.08.2019 18:23
Квалификация.pdf
14.08.2019 18:23
Витяг ПДВ.jpg

Публічні документи

15.08.2019 11:51
11.Витяг ПДВ.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕЛТОН ТОРГ"
#42449737
Пошук по цьому переможцю
Переможець 5 383 780.85 UAH з ПДВ 07.10.2019 09:38

Переможець

Дата і час публікації: 07.10.2019 09:38

Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕЛТОН ТОРГ"
Пошук по цьому переможцю
#42449737
5 383 780.85 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 23.10.2019 00:00 - 28.02.2020 00:00
Номер 96/19
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
96-19 від 23.10.2019 (буї металеві - ТОВ КЕЛТОН-ТОРГ).pdf Укладений
5 383 780.85
23.10.2019 17:31
23.10.2019
sign.p7s Укладений
23.10.2019 17:32
sign.p7s Укладений
23.10.2019 17:33

Зміни до договору

Зменшення обсягів закупівлі 10.02.2020 11:38
Опис змін: Зміни внесено відповідно до пункту 11.1, підпункту 11.8.1 Договору, пункту 1 частини четвертої статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер договору: 1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 23.10.2019 — 28.02.2020
Сума оплати за договором: 4 272 449.87
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Чисельні завантаження документів - 4

Тендери, у яких документація (вкладені файли) оновлювалась (доповнювалась) замовником більше трьох разів

YouControl: зв'язки учасників - 1 Переглянути

Система Youcontrol ідентифікувала зв`язки між учасниками

Зменшення обсягів закупівлі - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання