Тверде паливо ДК 021:2015 – 09110000-3 (Вугілля кам’яне марки ДГР 0-200)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-07-10-002306-b
  • 09110000-3 - Тверде паливо
  • Завершена
Найменування замовника:
Торецька міська філія державної установи " Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
Код ЄДРПОУ:
38531851
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Тетяна Салаходінова, +380666203816 , dzerses@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Торецьк, 85200, Донецька область, Донецька область місто Торецьк вулиця Треста будинок 8
Дата укладення договору
13.08.19
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
158 500 UAH з ПДВ
Сума договору
106 344 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 13.08.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 19.07.2019 10:00

Оскарження умов:

до 25.07.2019 00:00

Подання пропозицій:

29.07.2019 10:00

Початок аукціону:

30.07.2019 13:45

Очікувана вартість
158 500 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
159 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.10 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Вугілля кам’яне марки ДГР 0-200

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

56 т
Тверде паливо (вугілля)
ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-07-10-002306-b.b1

Статус:
Очікує розгляду

Учасник: ТОВ "ПОКРОВСЬК-ВУГІЛЛЯ", Код ЄДРПОУ:41264504
Дата подання: 31.07.2019 10:31
Наступним повідомляємо, що учасник ПП "Лівіал" не відповідає вимогам замовника торгів, а саме наступних причин:
1. Лист учасника Вих. №4 від 25.07.19 – довідка аналогічні договори-
Замовник вимагав згідно Додатку 3 до ТД п. 3 надати наступну інформацію - Довідка про виконання аналогічних договорів (не менше двох), де зазначено повне найменування замовника згідно такого договору; його адреса( інформація відсутня в складі листа) та контактний номер телефону; відомості про найменування поставлених товарів.
В складі пропозиції ПП «"ЛІВІАЛ"» Вих. №4 від 25.07.19 файл «Довідка про наявність досвіду виконання аналогічних договорів» відсутня інформація щодо юридичної/фактичної адреси замовника та коду ЄДРПОУ що суперечить вимогам тендерної документації.
2. Згідно договору про надання транспортних послуг на перевезення № 1-04/2019 від 01.04.2019 року, Виконавець ФОП «Дядиченко С.М.» , згідно пункту 2.2. даного договору повинен здійснити доставку будівельних матеріалів, що ніяким чином не відноситься до предмету закупівлі, а саме до поставки вугілля, що не відповідає умовам замовника торгів. Також в договорі не має договірних відношень(або умов) стосовно надання послуг навантажувача. Технічний паспорт на навантажувач надано від «Быстров Роман Анатольевич», що знову ніяким чином не зафіксовано в договірних відносинах.
3. Учасник в складі пропозиції надав інформацію щодо оренди складського майданчика – файл «договір оренди майданчика», але не надав акти прийому-передачі майданчика від Орендодавця Орендатору, що передбачено пунктами 3.1.-3.6. наданого Договору.
Також не надав наступні документи: акт або свідоцтво на право власності земельною ділянкою, виданий орендодавцю міськими органами влади, які б підтверджували правомірність укладення договору оренди, тому якщо орендодавець не володіє земельною ділянкою (на умовах саме купівлі даної земельної території), то він, згідно законодавства, не має права здавати в оренду землю(частину території) без рішення міської ради.
Також зауважимо, що договір оренди № 2 від 02.01.2019 р (файл «договір оренди майданчика» ) був укладений між ТОВ «Дзержинськтопливо» та ПП «ЛІВІАЛ» де директором підприємств є одна й та ж особа - Ліпков Віктор Олександрович та одна юридична адреса, що наводить на думку фіктивного договору.
4. Відсутня інформація згідно вимогам Замовника: Додаток 2 пункт 4.4. Копія дозволу або ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання такого дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством.
У складі пропозиції учасника відсутній лист(або довідка) щодо необхідності надання такого дозволу(ліцензії).

5. Дозвіл від виробника ТОВ «Укркарбо» на право використання сертифікату генетичних, технологічних та хімічних характеристик (файл учасника «дозвіл на сертифікат») має нечитабельну чорно-білу підпис та чорно-білу печатку ТОВ «Укркарбо», що не гарантує замовнику оригінальність даного листа від виробника та не гарантує постачання вугілля з якісними характеристиками відповідно сертифіката.

6. Згідно вимогам Замовника - Розділ ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції - Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції Замовник вимагає наступне: - «…Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх установлення замовником), та завантаження файлів з:
1) форма «Тендерна пропозиція» (Додаток 1);
2) інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям відповідно до ст.16 (Додаток 2);
3) інформацією щодо відповідності учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону (Додаток 3);
4) інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (Додаток 4); …»
У складі пропозиції учасника відсутній Додаток 4, в технічній документації файл учасника «специфікація.pdf» відсутні посилання на ДСТУ, які вимагає замовник згідно Додатку 4, а саме «…Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі…Технічні вимоги до предмета закупівлі (хімічно-технічні характеристики наведені в межах показників Державних стандартів ДСТУ 7146:2010, ДСТУ 4083-2002; ГОСТ 19242-73, ДСТУ 3472-96): …»
Також згідно вимогам замовника в Додатку 4 вказано, що учасник повинен дати згоду на наступне:
1.3. Місце поставки товару: 85200, Донецька обл., м. Торецьк, вул. Треста, буд.8. Доставка товару здійснюється силами і за рахунок Учасника-переможця.
Місто Торецьк (Дзержинськ) знаходиться на лінії зіткнення, на відстані 30-70 км від прилеглих міст області.
1.4. Партія вугілля повинна супроводжуватися документом, що підтверджує належну якість товару згідно з чинним законодавством України (сертифікат, свідоцтво, тощо).
1.5. Зберігання, зважування, завантаження, доставка вугілля до Замовника, розвантаження здійснюються Учасником безкоштовно.
1.6. Постачальник забов’язаний забезпечити безперебійну поставку вугілля в котельню лабораторного центру. Товар повинен зберігатися на складі постачальника, тому що установа не має свого складу.
В складі наданої пропозиції учасник ПП "ЛІВІАЛ" не надав інформацію стосовно вищезазначених умов(вимог) Замовника – місце поставки; які документи супроводжують вантаж; умови зберігання, зважування, завантаження та доставка вугілля; гарантії безперебійної поставки вугілля за заявами замовника.
Тому вважаємо, що тендерна пропозиція ПП «ЛІВІАЛ» не відповідає умовам тендерної документації, та учасник повинен бути дискваліфікован.

7.. У розділі ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції у п.3 «Строк, протягом якого тендерна пропозиція є дійсною» Замовник вимагав:
«Тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій.
До закінчення цього строку замовник має право вимагати від учасників продовження строку дії тендерних пропозицій.
Учасник має право:
- відхилити таку вимогу, не втрачаючи при цьому наданого ним забезпечення тендерної пропозиції;
- погодитися з вимогою та продовжити строк дії поданої ним тендерної пропозиції та наданого забезпечення тендерної пропозиції».
ПП «ЛІВІАЛ» не надав письмової згоди зі строком дійсності його пропозиції.

8. ПП «ЛІВІАЛ» у складі тендерної пропозиції надає довідку «Загальні відомості».
Згідно Національного стандарту України ДСТУ 4163-2003 «Вимоги до оформлювання документів» Держспоживстандарт України зазначено у розділі 4. «Склад реквізитів документів у відповідності» п.4.1. «Готуючи та оформлюючи документи використовують такі реквізити» обов’язково вказувати код 11-дата документа та код 12-. реєстраційний індекс документа.
Сфера застосування згідно п.1.1 ДСТУ 4163-2003 поширюється на:- підприємства, установи, організації та їх об’єднання усіх форм власності.
Стандарт установлює обов’язковий склад реквізитів документів, які оформлюються у всіх уніфікованих системах документації.
Проте, у вище зазначеній довідці, виготовленої власноруч, відсутні дата та номера документу. У переліку формальних помилок, Замовник зазначив, що:
« Формальними (несуттєвими) помилками, допущення яких учасниками в тендерних пропозиціях не призведе до відхилення їх пропозицій, вважаються помилки, що пов’язані з оформленням тендерної пропозиції та не впливають на зміст пропозиції, а саме - технічні помилки та описки».
Отже, довідка «Загальні відомості» надана з порушення вимог ТД та її неможливо ідентифікувати на відповідність вимогам даної закупівлі.

9. У розділі ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції у п.1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» Замовник вимагав надати документи щодо повноваження учасника закупівлі, а саме:
« 5) документами, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції;
7) документами, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції, правомочність на укладнення договору про закупівлю підтверджується випискою з протоколу засновників, наказом про призначення, довіреністю, дорученням або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписанння документів тендерної пропозиції».

У складі тендерної пропозиції ПП «ЛІВІАЛ» відсутні документи щодо права підпису документів тендерної пропозиції та правомочності на укладання договору про закупівлю UA-2019-07-10-002306-b.

Отже, тендерна пропозиція ПП «ЛІВІАЛ» не відповідають вимогам ТД, і має бути дискваліфіковано згідно п.4 ст. 30 Закону «Про публічні закупівлі».

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Очікується

Документи подані скаржником

Аукціон

Початок:
30.07.2019 13:45
Завершення:
30.07.2019 14:12

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 30.07.2019 14:12

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПП "ЛІВІАЛ"
YouControl
123 312 UAH з ПДВ 106 344 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ПОКРОВСЬК-ВУГІЛЛЯ"
YouControl
137 088 UAH з ПДВ 106 400 UAH з ПДВ Документи
ФОП "Борисенко Валерій Сергійович"
YouControl
139 440 UAH з ПДВ 111 384 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

29.07.2019 09:42
sign.p7s
29.07.2019 09:33
сертифікат.pdf
29.07.2019 09:33
специфікація.pdf
29.07.2019 09:33
статут.pdf
29.07.2019 09:33
Лист відгук.pdf
29.07.2019 09:33
реєстр.pdf

Публічні документи

29.07.2019 08:41
sign.p7s
29.07.2019 08:38
1_0_Реєстр.pdf
29.07.2019 08:38
1_Дог_Спец_1.jpg

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПП "ЛІВІАЛ"
#42424555
Переможець 106 344 UAH з ПДВ 02.08.2019 13:11

Документи

30.07.2019 14:13
edr_identification.yaml
02.08.2019 13:10
Протокол.pdf
02.08.2019 13:11
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 02.08.2019 13:11

Учасник Пропозиція Документи
ПП "ЛІВІАЛ"
YouControl
#42424555
106 344 UAH з ПДВ Документи

Документи

30.07.2019 14:13
edr_identification.yaml
02.08.2019 13:10
Протокол.pdf
02.08.2019 13:11
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 13.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер 8В/19
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Дог 8В.pdf Укладений
106 344
13.08.2019 15:03
13.08.2019
sign.p7s Укладений
13.08.2019 15:05

Ризик-індикатор

Технічний учасник - Так

У тендері є пропозиція учасника, чиї результати роботи в системі виглядають екстраординарно низькими. Приймаються до уваги наступні ознаки: А) середня конверсія менше 1%, Б) Кількість відмов від перемоги складає не менше 40% від кількості перемог

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors