Агрохімічна продукція (дезинфікуючі засоби)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-07-11-000716-c
  • 24450000-3 - Агрохімічна продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Мічуда Андрій Володимирович, 563-38-79 , tender_kmkl1@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м.Київ, 02091, Київська, Дарницький район, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 121
Дата укладення договору
12.08.19
Переможець
ФОП Вишняк Антоніна Євгенівна
Очікувана вартість
330 000 UAH з ПДВ
Сума договору
299 708 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 12.08.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 16.07.2019 16:00

Оскарження умов:

до 22.07.2019 00:00

Подання пропозицій:

26.07.2019 16:00

Початок аукціону:

29.07.2019 14:54

Очікувана вартість
330 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 650 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

571 одиниця
Агрохімічна продукція (дезинфікуючі засоби)
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

11.07.2019 15:45
11.07.2019 15:45
11.07.2019 15:45
11.07.2019 15:45
11.07.2019 15:45
11.07.2019 15:45

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-07-11-000716-c.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК", Код ЄДРПОУ:38516299
Дата подання: 12.07.2019 15:43
Шановний Замовнику! Звертаємо Вашу увагу на беззаперечне порушення з вашого боку процедури публічних закупівель.Однією з ключових вимог до проведення відкритих торгів є недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників тендеру. Проте, вимоги до предмету закупівлі, що встановлені у вашій тендерній документації містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних порушень законодавства.
В документації закупівлі сформовані дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які характерні тільки певним торговим маркам, а подання еквівалентів інших виробників є неможливим.
Ваші технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі викладені таким чином, що максимально унеможливлює надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними. Вказані обмеження масової долі активно-діючих речовин , вказані діючі речовини, які не повинні міститись в деззасобах ( Чому? Вказані діючі речовини не агресивні. Феноксіетанол, ПГМГ не сприяє подразненням та розтріскуванням шкіри!!! Це вам таку нісенітницю рекомендує писати ваш улюблений учасник -корупціонер, пропозицію якого буде акцептовувати? При чому в одному випадку ПГМГ не повинен міститись у засобі, бо від нього зуби випадають, а вже в вимогах на інший засіб навпаки- ПГМГ повинен бути в засобі. Робите це для того, щоб відсіяти небажаних Учасників!), зазначені Європейські стандарти EN ( До чого вони в Україні. Вони не легетимні!), зазначені режими використання з експозиціями, які характерні тільки для певних торгових марок, вказаний режим дезінфекції повітря ( У Вас відсутнє обладнання для дезінфекції повітря!!!), вимагаються гарантійні листи від виробника, які визнані неодноразово рішеннями АМКУ протизаконними!. Жоден наказ МОЗ не регулює, які саме речовини повинні міститись в дезінфікуючому засобі, адже головне їх призначення - знищення патогенних мікроорганізмів!
Зазначення таких дискримінаційних вимог свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулюєте ними, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця з продукцією одного виробника!
Таким чином, викладені Вами медико-технічні вимоги суперечить основним принципам встановлених в Законі про публічні закупівлі, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім того, Ваші технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує п. 4.7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1.2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».
Зважаючи на все викладене вище, вимагаємо внести такі зміни до тендерної документації:
прибрати з документації дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які штучно обмежують конкуренцію, та не дають змоги надати еквіваленти інших виробників, тому що їх на ринку України не існує.
У разі ігнорування наших законних вимог ми змушені будемо звернутися зі скаргою до АМКУ, Державної аудиторської служби України, представникам Громадського контролю з метою перешкоджання корупційним схемам Замовника та притягнення посадових осіб до відповідальності!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

17.07.2019 11:21
не задоволена
Шановний Учасник !
Звертаємо Вашу увагу, що Наказ МОЗ України № 236 від 04.04.2012 р. врегульовує питання відносно вмісту діючих речовин та вимог до антисептичних засобів , тож вимоги до цих засобів, прописані в Оголошені, відповідають вимогам вказаного Наказу.
Відповідно до закону «Про публічні закупівлі», ст.22, п.3 тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупів-лі, у тому числі, відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі, їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стан-дартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на кон-кретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі, якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Отже, ми не порушили і цю вимогу, адже зазначили вираз "або еквівалент".
Далі, полігексаметиленгуанідін гідрохлорид (ПГМГ) не є шкідливим полімером та не сприяє подразненню шкіри, як Ви стверджуєте, бо він володіє унікальним поєднанням фізико-хімічних та біоцидних властивостей, що дозволяє цьому полімеру застосовуватись практично у всіх сферах народного господарства та медицини. Крім того, ПГМГ відноситься до біоциду широкого спектру антимікробної активності щодо грамнегативних і грампозитивних бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу, ін.), вірусів (в т.ч, вірусів ентеральних і парентеральних гепатитів, ВІЛ, поліоміеліту, грипу та ін.), грибів і т.д.
ПГМГ має дезінфікуючу дію та надає оброблюваним поверхням тривалого бактерицидного ефекту, який може зберігатися в залежності від поверхні і інших зовнішніх факторів від 3 днів до 8 місяців, що робить цей продукт унікальним біоцидом з так званою «пролонгованою дією». Тому, він є бажаним елементом у засобі для швидкої дезінфекції чи для обробки поверхонь. Будьте уважні і прохання - не перекручувати відомі факти, так як Вам вигідно.
Отже, вимоги до засобів викладені з точки зору ефективності застосування та досвіду викори-стання продукції у своїй діяльності, а також, особливостей організації безпосередньо тих процесів, в яких така продукція використовується, з огляду на конкретні умови та обставини, за яких такі процеси відбуваються та у відповідності до затвердженого плану дотримання санітано-епідемічного режиму в установі.
Замовник зацікавлений у співпраці з різними постачальниками дезінфекційних засобів, які здатні забезпечити безперебійне постачання якісної продукції, оскільки від цього залежить здоров’я пацієнтів. При закупівлі будь якого Товару, ми застосовуємо методи для попередження фальси-фікату. Однією з таких вимог є вимога надати гарантійний лист від виробника, який гарантує закладу впевненість в тому, що даний Товар не є фальсифікатом та буде вчасно та в необхідній кількості поставлений у медичний заклад та буде запропонований Товар з необхідним терміном його придатності, а не з терміном придатності на межі його закінчення. Відсутність гарантійних листів ставить під сумнів якість запропонованих учасником Товарів та можливість поставки таких Товарів взагалі, що може обернутися для лікувального закладу дефіцитом необхідних дезінфекційних засобів. Посилання у тендерній документації на Європейські стандарти, яким має відповідати Товар, є обґрунтованими, оскільки, вони відповідають національним стандартам України, які з ними гармонізовані, згідно наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.10.2014 № 1257, наказів ДП «УкрНДНЦ» від 25 червня 2019 р. №176 та від 05.11.2018 р. № 393.
Враховуючи вищевикладене, Замовником дотримані всі вимоги діючого законодавства, а тому, відсутні підстави для внесення змін у тендерну документацію.
Тендерний комітет.

Номер вимоги: UA-2019-07-11-000716-c.a2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "Дезодар", Код ЄДРПОУ:41937138
Дата подання: 15.07.2019 12:21
Звертаємо Вашу увагу на беззаперечне порушення з вашого боку положень ЗУ «Про публічні закупівлі».
Відповідно до ст. 3 ЗУ «Про публічні закупівлі» одними з принципових вимог до проведення відкритих торгів є запобігання корупційним діям і зловживанням, недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників закупівель, а згідно ст. 5 ЗУ «Про публічні закупівлі», Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.
Проте, вимоги до предмету закупівлі, що встановлені у вашій тендерній документації містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних вимог.
По-перше, у Медико-технічних вимогах технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі викладені таким чином, що максимально унеможливлює надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними.
Зазначення конкретного найменування дезінфікуючого засобу, конкретного хімічного складу та фасування свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулюєте такими вимогами, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця з яким, вірогідно, змовився для отримання вигоди з корупційною складовою.
Склад засобів прописаний так , що унеможливлюють надати еквіваленти, таким чином обмежується коло учасників лише представниками копанії-виробника.
А відповідно до медико-технічних вимог, необхідно надати гарантійний лист виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України), що ще раз підтверджує намагання Замовника уникнути конкуренції та привести до перемоги одного учасника.
По-друге, в Додатку 3 Медико-технічні вимоги до предмету закупівлі вказані конкретні назви, фасування та хімічний склад дезінфекційних засобів: Дезінфекційний засіб для обробки операційного поля та швів або еквівалент. Одиниця виміру – флакон, 1000 мл.; Засіб дезінфікуючий для екстреної дезінфекції об’єктів або еквіва-лент. Одиниця виміру – флакон, 1000 мл.; Засіб дезінфікуючий для дезінфекції поверхонь, дезінфекції, достерилізаційного очищення, стерилізації виробів медичного призначення або еквівалент. Одиниця виміру – каністра 2,5 л.; Засіб для дезінфекції шкіри рук або еквівалент.Одиниця виміру - каністра 5 л.
По-трете, вимоги виписані таким чином, що неможливо пояснити їх доцільність.
Наприклад, засіб помаранчевого кольору ніколи не застосовується для обробки рук хірургів, функція забарвлених засобів – маркування операційного поля, щоб було видно оброблену зону.
1. Виписані вимоги: Температура зберігання у межах від +5°С до +30°С. Інші засоби мають кращу можливість зберігання, витримують температуру нижче +5°С і можуть транспортуватися, наприклад взимку. Ці межі встановлені для звуження кола учасників і не мають огрунтування.
2. Термін зберігання Не < 5 років. Всім відомо, що деззасоби закуповуються кожного року і неодноразово. Цей термін встановлений виключно для звуження кола учасників і не має огрунтування.
3. Незрозуміло, що мається на увазі в пукті :Наявність повного пакету реєстраційних документів МОЗ України на засіб. Що входить до повного пакету? Такого офіційного терміну не існує.
4. Експозиція обробки не > 5 хв. на всіх збудників внутрішньо лікарняних інфекцій. На всіх збудників внутрішньо лікарняних інфекцій неможливо провести дослідження навіть у всіх лабораторіях країни. Всі збудники не перераховані у інструкції щодо застосування засобу. Цей пункт видуманий невдало, навіть сам засіб йому не відповідає.
5. Незрозуміло зміст такого пункту: Вміст додаткових діючих речовин мурашина к-та не > 5%. Діючі речовини – це ті, що забезпечують ант мікробний ефект. А додаткові – що забезпечують інші функції. То може бути або Вміст діючих речовин або Вміст додаткових речовин.
6. Відносно наступних пунктів: Дезінфекція повітря за допомогою відповідних технологічних установок при нормі витрати робочого розчину не > 10 мл/м3;
Дезінфекція поверхонь за допомогою відповідних технологічних установок (типу туманогенератор) при нормі витрати робочого розчину не > 10 мл/м3; - це може призвести до загибелі людей. Мурашина кислота є надто сильною отруйною речовиною
7. У лоті 3 зазначено, що у засобі не повинно міститись хлору, альдегідів, кислот, амінів та гуанідинів. В той же час у пункті 4 значиться: Вміст додаткових діючих речовин мурашина к-та не > 5%. Тобто цей засіб не відповідає вимогам.
Більше того, в Україні відсутні засоби - еквіваленти, що повністю відповідають викладеним Вами вимогам, крім тих засобів що вимагаються в медико-технічних вимогах.
Тобто еквівалент надати неможливо, що виключає будь-яку конкуренцію та є дискримінацією учасників даної закупівлі.
Зазначені в документації засоби не є виключними і на ринку є безліч еквівалентів значно кращих та дешевших. Можна запропонувати еквіваленти за такими характеристиками, як: спектр антимікробної дії, призначення, клас безпеки, режими використання. Саме за такими характеристиками визначають еквівалентність державні профільні установи.
Своїми діями Замовник дав чітко зрозуміти,що його не хвилює економія бюджетних коштів, а його цікавить хабар від постачальника та заробіток посадових осіб на бюджетному фінансуванні.
Замовник заздалегідь запланував у переможці Учасника, з яким є корупційні домовленості, та незаконну аргументацію для відхилення небажаних пропозицій. А це вже привід для антикорупційного розслідування перевіряючими органами, куди ми направляємо лист.
Таким чином, викладені вами Медико-технічні вимоги суперечить основним принципам встановлених Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім того Ваша Технічна специфікація до предмету закупівлі порушує вимоги ст.ст. 3, 5, 22 Закону України «Про публічні закупівлі» та п. 4,7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1,2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».
Зважаючи на все викладене вище,

ВИМАГАЄМО:
1) внести зміни до тендерної документації виключивши з них дискримінаційні вимоги та невідповідності;
2) виключити з Медико-технічних вимог конкретний хімічний склад та фасування, а також внести відповідні зміни в тендерну документацію для розширення кола учасників.

У разі ігнорування наших законних вимог ми змушені будемо звернутися зі скаргою до АМКУ та повідомити про цей випадок Державну аудиторську службу України, НАБУ, СБУ та представникам Громадського контролю з метою перешкоджання корупційним схемам Замовника та притягнення посадових осіб до відповідальності.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

17.07.2019 11:44
не задоволена
Шановний Учасник !
Звертаємо Вашу увагу, що більшість відповідей на свої питання та вимоги в свої скарзі Ви знайдете у нашій відповіді на скаргу від 12.07.19 р.
Повторно звертаємо увагу на те, що ми, як Замовник, не порушуємо ніяким чином положень Закону «Про публічні закупівлі», де чітко та конкретно вказано наступне - див.нижче:.
Відповідно до закону «Про публічні закупівлі», ст.22, п.3 тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупів-лі, у тому числі, відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі, їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стан-дартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на кон-кретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі, якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".
Таким чином, ми не порушили вимоги вказаного Закону, а керувались, перш за все, саме тими положеннями, які присутні в даному Законі. Отже, вимоги до засобів викладені з точки зору ефективності застосування та досвіду використання продукції у своїй діяльності, а також, особливостей організації безпосередньо тих процесів, в яких така продукція використовується, з огляду на конкретні умови та обставини, за яких такі процеси відбуваються та у відповідності до затвердженого плану дотримання санітано-епідемічного режиму в установі.
Відносно Вашого питання щодо надання Учасником повного пакету реєстраційних документів МОЗ України інформуємо, що маються на увазі реєстраційні документи на засоби, які дозволяють використання вказаних засобів в медично-лікувальних закладах України, що Ви повинні достеменно знати, оскільки Ви, також, очевидно займаєтесь продажем дезінфікуючих засобів , а саме, мається на увазі - свідоцтво про державну реєстрацію дезінфекційного засобу, висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи та методичні вказівки / Інструкція щодо застосування засобу. Тобто, зазначені дезінфекційні засоби, на які потрібен повний пакет реєстраційних документів МОЗ України, що ми вказали в своїх вимогах, повинні бути внесені до Державного реєстру дезінфекційних засобів, які розміщені на офіційному веб-сайті МОЗ України в розділі «Відкриті дані».
Враховуючи вищевикладене, Замовником дотримані всі вимоги діючого законодавства, а тому, відсутні підстави для внесення змін у тендерну документацію.
Тендерний комітет.

Аукціон

Початок:
29.07.2019 14:54
Завершення:
29.07.2019 15:21

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 29.07.2019 15:21

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК"
Пошук по цьому учаснику
163 530 UAH з ПДВ 163 530 UAH з ПДВ Документи
ФОП Вишняк Антоніна Євгенівна
Пошук по цьому учаснику
317 377 UAH з ПДВ 299 708 UAH з ПДВ Документи
ФОП Іваній Олег Сергійович
Пошук по цьому учаснику
315 002.40 UAH з ПДВ 315 002.40 UAH з ПДВ Документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК"
#38516299
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 163 530 UAH з ПДВ 31.07.2019 16:23
ФОП Вишняк Антоніна Євгенівна
#2355201386
Пошук по цьому переможцю
Переможець 299 708 UAH з ПДВ 31.07.2019 16:29

Документи

29.07.2019 15:21
edr_identification.yaml
31.07.2019 16:22
Протокол 121.pdf
31.07.2019 16:23
sign.p7s

Документи

31.07.2019 16:28
Протокол 122.pdf
31.07.2019 16:29
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 31.07.2019 16:29

Учасник Пропозиція Документи
ФОП Вишняк Антоніна Євгенівна
Пошук по цьому переможцю
#2355201386
299 708 UAH з ПДВ Документи

Документи

31.07.2019 16:28
Протокол 122.pdf
31.07.2019 16:29
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 12.08.2019 09:00 - 31.12.2019 18:00
Номер 030-08/19
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір 030.08.19.pdf Укладений
299 708
12.08.2019 11:53
12.08.2019
sign.p7s Укладений
12.08.2019 11:54

Виконання договору

Строк дії за договором: 12.08.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 299 708
UAH

Ризик-індикатор

Агрохімічна продукція (дезинфікуючі засоби)

"Чемпіон" - переможець - Так

Учасник, позначений як екстраординарний, переміг в тендері. Ознаки екстраординарності: А) середня конверсія учасника вище за 60% або Б) з цим замовником учасник підписав більше 75% договорів від свого загального числа.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання