Розроблення попереднього звіту з аналізу безпеки «Обґрунтування безпеки при одночасному виконанні перевантаження ядерного палива та обслуговування (ремонту) парогенератора із застосуванням міцнощільних заглушок»

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-07-30-001604-b
  • 71330000-0 - Інженерні послуги різні
  • Завершена
Найменування замовника:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Коломієць Дмитро Олександрович, 044-206-97-56 , tender-naek@direkcy.atom.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 01032, Київська обл., м. Київ-32, вул. Жилянська, 108
Дата укладення договору
18.09.19
Переможець
ТОВ "ЕНЕРГОРИСК"
Очікувана вартість
2 540 000 UAH з ПДВ
Сума договору
1 397 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 18.09.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 4

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 13.08.2019 16:00

Оскарження умов:

до 19.08.2019 00:00

Подання пропозицій:

23.08.2019 16:00

Початок аукціону:

27.08.2019 15:29

Очікувана вартість
2 540 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
10 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
12 700 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 посл.
Розроблення попереднього звіту з аналізу безпеки «Обґрунтування безпеки при одночасному виконанні перевантаження ядерного палива та обслуговування (ремонту) парогенератора із застосуванням міцнощільних заглушок» (джерело фінансування закупівлі - власні кошти підприємства)
ДК 021:2015: 71330000-0 — Інженерні послуги різні
ДК015: I.2 13 — Дослідження та розробки в галузі енергетики

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Аналогічні договори

Дата подання: 31.07.2019 15:39
Дата відповіді: 02.08.2019 15:25
В тендерній доументації вимагається наступне "Аналогічними договорами вважаються договори на надання послуг за наступними напрямками: - розроблення звітів з аналізу безпеки АЕС; - обгрунтування безпеки модернізацій що впроваджуються на АЕС; - роботи з оцінки радіаційних наслідків та дозових навантажень на персонал АЕС. Допускається зазначення одного договору, якщо за цим договором здійснювалось надання послуг за всіма напрямками, або більше договорів за кожним напрямком.". Предметом закупівлі є розробка попереднього звіту з аналізу безпеки (ПОАБ), що повинен відповідати вимогам нормативного документу НП 306.2.106. Наразі Замовник вимагає від Учасника наявність досвіду з розроблення звітів з аналізу безпеки АЕС (ОАБ), що розробляється, базуючись на нормативному документі РД-95. Просимо підтвердити, що Замовник мав на увазі не ОАБ, а ПОАБ, та внести зміни до тендерної документації і викласти у зрозумілій Учасникам закупівлі, редакції: "Аналогічними договорами вважаються договори на надання послуг за наступними напрямками: - розроблення звітів з аналізу безпеки АЕС у відповідності до НП 306.2.106;..."
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі ВП "Науково-технічний центр" ДП "НАЕК "Енергоатом":
Предметом закупівлі є розробка попереднього звіту з аналізу безпеки (ПЗАБ). Разом з тим, нормативний документ НП 306.2.106-2005 «Вимоги до проведення модифікацій ядерних установок та порядок оцінки їх безпеки» не визначає структуру та вміст ПЗАБ.
Вимоги до структури та вмісту ПЗАБ та ЗАБ визначені документом КНД 306.302-96 «Требования к содержанию отчета по анализу безопасности АС с реакторами типа ВВЭР на стадии выдачи разрешения на ввод в эксплуатацию», РД-95 «Требования к содержанию отчета по анализу безопасности действующих на Украине энергоблоков АЭС с реакторами типа ВВЭР» та НП 306.2.162-2010 «Вимоги до оцінки безпеки атомних станцій», якими передбачається оцінку рівня безпеки АЕС з урахуванням модернізацій та радіаційного впливу на персонал.
Таким чином, для забезпечення якості надання послуги є необхідним наявність досвіду з розробки ЗАБ відповідно до РД-95 та КНД 306.302-96.
Вважаємо, що необхідності вносити зміни до тендерної документації не має.

Виробник міцнощільних заглушок

Дата подання: 31.07.2019 15:43
Дата відповіді: 05.08.2019 10:41
Просимо вказати виробника міцнощільних заглушок та завантажити на майданчик технічні характеристика та креслення обладнання, включаючи показники надійності по відношенню до відмови заглушки, що призведе до течі через колектор ПГ

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі ВП "Науково-технічний центр" ДП "НАЕК "Енергоатом":
Виробником міцнощільних заглушок є компанія «ІНЕТЕК - Інститут ядерних технологій» зареєстрована за адресою: Республіка Хорватія, 10250, м. Загреб, вул. Доленіца, 28.
Відповідь щодо можливості публікації інформації стосовно технічних характеристик та креслення обладнання, включаючи показники надійності по відношенню до відмови заглушки, що призведе до течі через колектор ПГ буде надано після отримання консультацій із компанією «ІНЕТЕК».

Висновки по результатам розробки ПЗАБ

Дата подання: 31.07.2019 16:34
Дата відповіді: 02.08.2019 15:26
Технічні вимоги містять вимогу "У випадку одночасної відмови заглушки (повне пошкодження з витоком теплоносія через колектор ПГ в ГО) та знеструмленні блоку під час перезавантаження ТВЗ (ТВЗ може знаходитись в штанзі у верхньому положенні) оцінити через який час відбудеться пошкодження палива в штанзі, встановити можливі радіаційні наслідки, визначити запас часу для опускання палива «вручну» разом зі штангою". Питання: У разі, якщо по результатам обгрунтувань, буде зроблено висновок (теоретично), що встановлення заглушок призведе до зниження безпеки енергоблоків та звітний документ не буде погоджуватись в ДІЯРУ, то чи буде послуга вважатись виконаною? Дякую за відповідь заздалегідь!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі ВП "Науково-технічний центр" ДП "НАЕК "Енергоатом":
Відповідно до п. 1.9 НП 306.2.106-2005 «Вимоги до проведення модифікацій ЯУ і порядку оцінки їх безпеки» - «Будь-яка модифікація, важлива для безпеки ЯУ, не може проводитися ЕО без узгодження з Держатомрегулювання України», таким чином, звітний документ у будь-якому випадку буде направлятися до Держатомрегулювання.
Виходячі з вище викладеного, послуга буде вважатися виконаною якщо Держатомрегулювання підтвердить якість та правильність проведених розрахунків, навіть якщо буде зроблено висновок (теоретично), що встановлення міцнощільних заглушок призведе до зниження безпеки енергоблоків. В іншому випадку, послуга буде вважатись не виконаною.

Уточнення кваліфікаційних вимог

Дата подання: 09.08.2019 12:17
Дата відповіді: 12.08.2019 17:19
Аналіз практики Замовника щодо проведення торгів за тематикою аналізу та обґрунтування безпеки енергоблоків АЕС свідчить, що зазвичай Замовником застосовуються достатньо суворі вимоги щодо підтвердження Учасниками досвіду виконання аналогічних робіт та необхідної кваліфікації персоналу. Зокрема, в подібних закупівлях Замовник, як правило, вимагає від Учасників документального підтвердження наявності у персоналу сертифікатів про проходження навчання з використання відповідних розрахункових кодів. Така вимога є обґрунтованою з урахуванням технічної складності сучасних розрахункових кодів, що застосовуються для обґрунтування безпеки АЕС, та високого рівня відповідальності, що покладається на фахівців, які виконують розрахунки. З чим пов’язана відсутність таких вимог у даній закупівлі? Чи означає відсутність відповідних вимог, що до проведення таких відповідальних розрахунків можуть бути допущені виконавці, які не проходили будь-якого спеціалізованого навчання з використання конкретних кодів? Виключення з кваліфікаційних вимог для даної закупівлі обов’язку щодо документального підтвердження проходження персоналом учасників якісного навчання з використання розрахункових кодів може свідчити про намагання Замовника штучно створити сприятливі умови для участі в тендері для окремих підприємств, що не мають необхідної кваліфікації та досвідчених фахівців для якісного надання даної послуги.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації в установленому порядку.

Использование расчетных кодов

Дата подання: 09.08.2019 12:47
Дата відповіді: 12.08.2019 17:22
Наше предприятие обладает необходимым научным и кадровым потенциалом для выполнения данной работы. Также мы имеем в своем распоряжении современную расчетную программу для теплогидравлического анализа RELAP5, упомянутую в технических требованиях в качестве примера, и опыт ее применения. Однако, как показывает анализ технических требований, для части эксплуатационных режимов, которые необходимо будет проанализировать, программа RELAP5 не применима. Речь идет об эксплуатации реакторной установки в период ППР при открытой крышке реактора. Известно, что для таких режимов в практике НАЭК «Энергоатом» обычно используется программа ATHLET, включенная в перечень разрешенных для применения расчетных кодов НАЭК. Также известно, что такая программа имеется в раcпоряжении подразделения-инициатора процедуры закупки (ОП НТЦ) и ряда других ОП НАЭК «Энергоатом». Вопросы: 1. Может ли подразделение-инициатор закупки предоставить победителю торгов возможность использовать имеющуюся у Заказчика программу ATHLET для выполнения части расчетов? 2. В случае положительного ответа либо в случае отрицательного ответа и самостоятельного приобретения победителем торгов данного расчетного кода, допускается ли проведение расчетов кодом ATHLET нашими специалистами по теплогидравлическим расчетам, не имеющими письменного подтверждения квалификации пользователя данного кода (сертификатов). 3. В случае необходимости наличия сертификатов, будут ли считаться приемлемыми сертификаты, выданные организацией, не являющейся разработчиком данного кода и не уполномоченной на проведение обучения компанией-разработчиком кода?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі ВП "Науково-технічний центр" ДП "НАЕК "Енергоатом":
ВП "Науково-технічний центр" має ліцензійну угоду No. L/E-14 з компанією розробником Gesellschaft für Anlagen- und Reaktorsicherheit (GRS) щодо використання комплексу програм з аналізу безпеки АЕС «АС2», який включає модулі ATHLET, ATHLET-CD, COСOSYS та ATLAS. Згідно з цією угодою ВП "Науково-технічний центр" не має права передавати зазначені коди та відповідну документацію третій стороні.
З питань кваліфікації користувачів розрахункових кодів
будуть внесені зміни до тендерної документації в установленому порядку.
Розгорнути: 5 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-07-30-001604-b.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ЕНЕРГОБЕЗПЕКА ГРУП", Код ЄДРПОУ:37269255
Дата подання: 05.08.2019 13:28
На майданчику Prozorro Нами 31.07.2019 о 15:39:50 було поставлено питання щодо підтвердження досвіду аналогічних договорів. Організатор закупівлі 02.08.2019 о 15:25:43 надав відповідь, яка вимагає додаткового тлумачення, так як такий підхід Замовника обмежує права Учасників закупівлі. Організатор закупівлі вказав, що документ НП 306.2.106 не визначає структуру та вміст ПЗАБ і що вимоги до структури та вмісту ПЗАБ та ЗАБ визначені документами КНД 306.302, РД-95 та НП 306.2.162. Наразі, спостерігається різне трактування поняття «Попередній ЗАБ» та «ЗАБ модифікації», хоча слід керуватись суттю предмету закупівлі. Попередній ЗАБ розробляється на етапі проектування ЯУ, а предметом закупівлі фактично є локальний ЗАБ модифікації на діючих ЯУ, тому вимагати досвід розробки ЗАБ на етапі проектування ЯУ є не коректним.
Дійсно, в документі НП 306.2.106 відсутні вимоги до ПЗАБ, а присутні вимоги до Звіту з аналізу безпеки об'єкта модифікації ЯУ, яким фактично і є предмет закупівлі. Зокрема, у п. 3.19 НП 306.2.106 наведено, що до технічного рішення про проведення монтажу об'єкта модифікації додається ЗАБ (попередній) проекту модифікації ЯУ, а у п.4.1-4.6 НП 306.2.106 наведено вимоги до документу. Тобто вимоги НП 306.2.106 відповідають предмету закупівлі.
У п.5.1 НП 306.2.162 розтлумачено які звіти з оцінки безпеки АС розробляються залежно від етапу життєвого циклу ядерної установки та мети оцінки безпеки, п.5.2 НП 306.2.162 розтлумачено, що ПЗАБ розробляється на етапі життєвого циклу ядерної установки "проектування" та є одним з основних документів, необхідних для отримання ліцензії на будівництво та введення в експлуатацію ядерної установки, п.5.13 НП 306.2.162 наведено вимоги до розробки Звіту з оцінки безпеки модернізації (аналогічно предмету закупівлі). Тобто предмету закупівлі відповідають вимоги НП 306.2.106 в частині розробки Звіту з оцінки безпеки модернізації (п.5.13 тощо).
Документ КНД 306.302 стосується вимог до змісту ПЗАБ на стадії отримання дозволу на будівництво АЕС, а не ПЗАБ на стадії підвищення безпеки (модифікації) діючих АЕС.
Документ РД-95 стосується вимог до розробки ЗАБ діючих АЕС, а не ПЗАБ модифікацій, та не містить вимоги до змісту ПЗАБ модифікації. Відповідно до п. 1.1.3 РД-95 в склад ЗАБ входять наступні документи: основний документ та додатки (ДМАБ, ТОБ тощо). У розділі 2 РД-95 наводять вимоги до основного документу, зокрема, опис майданчика АЕС, верифікація проекту АЕС тощо. Тобто вимоги стосуються ЗАБ енергоблоку, а не локального ЗАБ модифікації.
Враховуючи обмежену кількість символів для вимоги на майданчику Prozorro вище наведено короткий зміст вимоги. Враховуючи, що предметом закупівлі є саме модифікація діючої АЕС, тому вимагати досвід розробки ОАБ енергоблоку у відповідності до КНД 306.302 та РД-95, окремі вимоги документів можуть бути застосовані під час виконання робіт з предмету закупівлі, але вимагати досвід розробки від Учасника є дискримінацією. Логічним є вимагати досвід з розробки ЗАБ, що стосується модифікації діючих АЕС, що регламентується документами НП 306.2.106 та НП 306.2.162.
Вимагаємо внести зміни до тендерної документації, а саме, "Аналогічними договорами вважаються договори на надання послуг за наступними напрямками: - розроблення звітів з аналізу безпеки модифікації АЕС;...", додати документ НП 306.2.162 до п.3.1 Технічних вимог на надання послуги, додати в п.3.1 Технічних вимог пункти документів КНД 306.302 та РД-95, якими слід керуватись під час надання послуги. В інакшому випадку залишаємо за собою право звернутись з оскарженням до АМКУ.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

06.08.2019 15:17
Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі ВП "Науково-технічний центр" ДП "НАЕК "Енергоатом":
В попередній відповіді від 02 серпня 2019 15:25 на запитання «Аналогічні договори, дата подання: 31 липня 2019 15:39» загальне посилання на документи КНД 306.302-96 «Требования к содержанию отчета по анализу безопасности АС с реакторами типа ВВЭР на стадии выдачи разрешения на ввод в эксплуатацию» та РД-95 «Руководящий документ. Требования к содержанию отчета по анализу безопасности действующих на Украине энергоблоков АЭС с реакторами типа ВВЭР» було надлишковим. Вимоги щодо відповідності структурі, змісту, обсягу та рівню деталізації звіту з аналізу безпеки зазначеної модифікації нормативним документам НП 306.2.106-2005, НП 306.2.162-2010 залишаються дійсними.
В кваліфікаційних критеріях п. 5.1 розділу III ТД наявність аналогічних договорів за напрямком - «розроблення звітів з аналізу безпеки АЕС» відповідає вимогам п. 5.1 НП 306.2.162-2010 «Залежно від етапу життєвого циклу ядерної установки та мети оцінки безпеки розробляються такі звіти з оцінки безпеки АС:
- попередній звіт з аналізу безпеки;
- остаточний звіт з аналізу безпеки;
- звіт з періодичної переоцінки безпеки;
- звіт з аналізу безпеки зняття з експлуатації;
- звіт з оцінки безпеки модернізації».
Цей критерій передбачає, що персонал, який розробляв Звіти з аналізу безпеки енергоблоків АЕС та виконував періодичну переоцінку безпеки енергоблоків АЕС володіє достатньою кваліфікацією для розробки звіту з оцінки безпеки даної модифікації. Таким чином, вважаємо, що вимагати від учасників тільки досвід з розробки ЗАБ, що стосується модифікації діючих АЕС, буде дискримінацією для інших учасників.
Зауваження щодо внесення до п. 3.1 Технічних вимог НП 306.2.162-2010 не відповідає дійсності, там вже є документ НП 306.2.162-2010 «Вимоги до оцінки безпеки атомних станцій».
На вимогу, додати до п. 3.1 Технічних вимог пункти КНД 306.302-96 та РД-95, якими слід керуватися під час надання послуги повідомляю, що зазначені документи повинні бути використані в об’ємі достатнім для виконання п.4.6. НП 306.2.106-2005 «Має бути розглянуто вплив впровадження модифікованої системи на результати ЗАБ всієї ЯУ».

Номер вимоги: UA-2019-07-30-001604-b.b2

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "Бюро аналітичних досліджень безпеки АЕС", Код ЄДРПОУ:39243239
Дата подання: 09.08.2019 11:55
В Технічних Вимогах (ТВ) на надання послуги зазначена необхідність виконання аналізу наслідків у випадку відмови виробу (міцнощільних заглушок) під час перезавантаженні палива, при цьому для визначення часу до пошкодження палива в базовому наборі розрахункових сценаріїв чітко прописаний перелік експлуатаційних станів (ЕС) з розущільненим реактор, випадок об’єднання ректора та БВ тощо. Тобто для виконання зазначених оцінок необхідно враховувати наявність неконденсованих газів (повітря в гермооб’єму (ГО) реакторної установки), їх взаємодію з тепловиділяючими збірками тощо.
При цьому слід зазначити, що відповідно до п.3.4 ТВ при надані послуги аналізи повинні бути виконані з залученням програмних розрахункових кодів, які включені до «Перечня разрешенных к использованию в ГП «НАЭК «Энергоатом» расчетных кодов для обоснования безопасности ядерных установок». З переліку дозволених до використання кодів для виконання подібних розрахунків для енергоблоків ЮУАЕС-3, ХАЕС-2, РАЕС-3, ЗАЕС-3,6 (див. п.2.3 ТВ) найкраще підходять розрахункові коди RELAP та ATHLET, які використовуються для обґрунтування безпеки кожного з вищевказаних блоків.
У коді RELAP присутня тільки одна кореляція окислення оболонки твел цирконію парою. Кореляція окислення повітрям відсутня, тобто відсутнє утворення оксиду цирконії від кисню та нітриди цирконії від азоту. Також необхідно зазначити, що в Держатомрегулювання при виконанні Держекспертиз з ЯРБ вже неодноразово відзначала про некоректність результатів розрахунків при моделюванні неконденсованих газів за допомогою коду RELAP.
Натомість у коді ATHLET присутній три кореляції окислення цирконію парою, а також вісім кореляцій окислення повітрям і одна кореляція утворення нітриду цирконію. Тобто для моделювання перехідних процесів з коректним визначенням часу до пошкодження палива застосування коду ATHLET є обов’язковим.

Зважаючи на все вище викладене, пропонуємо включити в кваліфікаційні вимоги наступне:
1) В Довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід:
• Інформацію про участь у завершених послугах за напрямком розроблення звітів з аналізу безпеки АЕС з використанням коду ATHLET;
• Інформацію про проходження спеціалізованого навчання з використання коду ATHLET з наданням копій відповідних сертифікатів.
2) В Довідку про наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору додати вимогу використання коду ATHLET при наданні послуг з розроблення звітів з аналізу безпеки АЕС.
3) У разі, коли учасник планує використовувати для розрахунків теплогідравлічний код, що не входить до Переліку дозволених до використання в ДП «НАЕК «Енергоатом», він повинний це вказати у складі тендерної пропозиції та надати документальне підтвердження можливості застосування даного коду для моделювання процесів окислення з утворенням оксиду цирконію та нітриду цирконію. Учасник також повинен надати довідки, що зазначені у пунктах 1) та 2) для коду, що пропонується до застосовування.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

12.08.2019 17:37
Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі ВП "Науково-технічний центр" ДП "НАЕК "Енергоатом":
Інформація, яка зазначена у даному зверненні щодо переваг та недоліків розрахункових кодів для умов, при яких виконується аналіз безпеки модифікації є актуальною. Таким чином, наявність кваліфікованого персоналу з відповідним досвідом роботи з розрахунковим кодом ATHLET буде враховано при визначені переможця редукціону.
Але слід зазначити, що вимога надати підтвердження кваліфікації персоналу для роботи тільки з розрахунковим кодом ATHLET є дискримінаційною по відношенню до інших учасників торгів та суперечить вимогам використання розрахункових кодів зазначеним у п. 3.4 Додатку 2 до ТД. Виконавець може використовувати інші розрахункові коди за умови «надання результатів верифікації та валідації даних кодів, достатніх для обґрунтування їх застосування», а також відповідно до п. 5.4 Додатку 2 до ТД Виконавець повинен забезпечити підтримку Замовника при взаємодії з Регулюючим органом протягом усього строку виконання послуг.
Таким чином для забезпечення рівних можливостей для всіх учасників торгів будуть внесені відповідні зміни до п. 5.1 розділу ІІІ тендерної документації.

Номер вимоги: UA-2019-07-30-001604-b.c3

Статус:
Вирішена

Учасник: АТ КІЕП, Код ЄДРПОУ:16392628
Дата подання: 09.08.2019 12:25
З урахуванням складності сучасних розрахункових кодів, що застосовуються для обґрунтування безпеки АЕС (зокрема, розрахункового коду RELAP5/Mod 3.2, що згадується у технічних вимогах, та його аналогу ATHLET) та виняткового рівня відповідальності, що покладається на фахівців, які виконують розрахунки, пропонуємо внести до Тендерної документації вимогу щодо обов’язкового підтвердження Учасниками закупівлі кваліфікації та достатнього рівня підготовки персоналу, що виконуватиме розрахунки з використанням цих кодів, шляхом надання відповідних сертифікатів. Вважаємо, що належним підтвердженням кваліфікації/рівня підготовки можуть бути виключно сертифікати про проходження навчання використанню коду(ів), що видані безпосередньо організацією-розробником коду, або організацією, що має необхідні повноваження від організації-розробника.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

12.08.2019 17:39
Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації в установленому порядку.

Номер вимоги: UA-2019-07-30-001604-b.b4

Статус:
Вирішена

Учасник: АТ КІЕП, Код ЄДРПОУ:16392628
Дата подання: 09.08.2019 12:28
Пропонуємо виключити з Додатку 2 (технічні вимоги далі – ТВ) до Тендерної документації (ТД) п. 4.16, що містить дискримінаційні вимоги щодо наявності сертифікатів та ліцензій при використанні спеціалізованих пост-процесорних програм (наприклад, SNAP). По-перше, якщо Замовник вважає наявність документів, що зазначені у п.4.16, важливою для підтвердження кваліфікації Учасників, відповідні вимоги мають бути наведені у Розділі «Кваліфікаційні критерії» ТД. По-друге, пост-процесорні програми є другорядним допоміжним інструментом, і наявність вимог щодо обов’язкового надання сертифікатів при використанні пост-процесорних програм за умови відсутності будь-яких аналогічних вимог стосовно використання основних розрахункових програм є безпідставною та такою, що створює нерівні умови та штучні перешкоди для потенційних учасників закупівлі.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

12.08.2019 17:39
Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації в установленому порядку.

Номер вимоги: UA-2019-07-30-001604-b.c5

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "ЕНЕРГОБЕЗПЕКА ГРУП", Код ЄДРПОУ:37269255
Дата подання: 09.08.2019 14:17
Доброго дня. Враховуючи вимоги та питання, що були завантажені на майданчик, щодо застосування коду ATHLET, сертифікатів тощо, вимагаємо від Замовника дотримуватись принципів здорової конкуренції під час їх розгляду для запобігання обмеження конкуренції, що дозволить прийняти участь у закупівлі кваліфікованим компаніям та за результатами редукціону зекономити державні кошти.
У разі внесення змін щодо аналогічних договорів компанії з використання коду ATHLET та навченного персоналу саме коду ATHLET, вимагаємо висунути аналогічні вимоги до всіх кодів, що будут застосовані для надання послуги Учасником, а саме, до кодів для теплогідравлічного, імовірнісного, радіаційного, нейтронно-фізичного та інших типів аналізу. У разі посилення тендерної документації по відношенню до одного коду, вимагаємо посилити документації по всім напрямкам аналізу та застосування кодів
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

12.08.2019 17:40
Відповідні зміни будуть внесені до тендерної документації в установленому порядку.

Аукціон

Початок:
27.08.2019 15:29
Завершення:
27.08.2019 15:50

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 27.08.2019 15:50

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ЕНЕРГОРИСК"
Пошук по цьому учаснику
1 397 000 UAH з ПДВ 1 397 000 UAH з ПДВ Документи
2 230 000 UAH з ПДВ 2 230 000 UAH з ПДВ Документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ЕНЕРГОРИСК"
#19255493
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 397 000 UAH з ПДВ 03.09.2019 14:59

Переможець

Дата і час публікації: 03.09.2019 14:59

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ЕНЕРГОРИСК"
Пошук по цьому переможцю
#19255493
1 397 000 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 18.09.2019 00:00 - 31.07.2020 00:00
Номер 23-141-01-19-00286
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
23-141-01-19-00286.pdf Укладений
1 397 000
18.09.2019 12:29
18.09.2019
sign.p7s Укладений
18.09.2019 12:30

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 16.01.2020 16:06
Опис змін: Функціоналом майданчика «Smarttender.biz» не передбачено оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору з причин, не освітлених ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII. Внаслідок цього, для оприлюднення додаткової угоди № 1 щодо викладення у новій редакції календарного плану надання послуги - була обрана причина внесення змін до договору - «Поліпшення якості предмета закупівлі».
Номер договору: 1
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 28.02.2020 12:04
Опис змін: Функціоналом майданчика «Smarttender.biz» не передбачено оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору з причин, не освітлених ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII. Внаслідок цього, для оприлюднення додаткової угоди № 2 щодо викладення у новій редакції календарного плану надання послуги - була обрана причина внесення змін до договору - «Поліпшення якості предмета закупівлі».
Номер договору: 2
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 28.05.2020 11:52
Опис змін: Функціоналом майданчика «Smarttender.biz» не передбачено оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору з причин, не освітлених ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII. Внаслідок цього, для оприлюднення додаткової угоди № 3 щодо викладення у новій редакції календарного плану надання послуги (перенесення строку здачі-приймання етапу № 2 на 31.07.2020) - була обрана причина внесення змін до договору - «Поліпшення якості предмета закупівлі».
Номер договору: 3
Контракт:
Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 03.08.2020 16:10
Опис змін: Викладення у новій редакції календарного плану надання послуги. Сума договору після внесення змін 1 397 000,00 грн. у т. ч. ПДВ. Обсяг надання послуг після внесення змін - 1 послуга.
Номер договору: 4
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 18.09.2019 — 30.12.2021
Сума оплати за договором: 1 397 000
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Контрольні слова у Q&A - Так

У питаннях/відповідях зустрічаються @|адрес|пошт що може бути ознакою неповної тендерної документації, яка вимагає коммунікації поза межами системи

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Покращення якості предмета закупівлі - 3
Продовження строку договору - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання