35810000 - 5 Індивідуальне обмундирування (Шолом протиударний (400 шт.))

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-08-29-001856-a
  • 35810000-5 - Індивідуальне обмундирування
  • Завершена
Найменування замовника:
СЛУЖБА СУДОВОЇ ОХОРОНИ
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ігор Дубина, +380638249394 , tender_sso@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 01601, Київ, вул. Липська, буд. 18/5
Дата укладення договору
29.10.19
Переможець
ТОВ "ТЕХНОЛОГ 2010"
Очікувана вартість
875 200 UAH з ПДВ
Сума договору
872 400 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 29.10.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 05.09.2019 12:00

Оскарження умов:

до 11.09.2019 00:00

Подання пропозицій:

15.09.2019 12:00

Початок аукціону:

07.10.2019 15:58

Очікувана вартість
875 200 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
26 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
4 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.46 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

400 штука
35810000 - 5 Індивідуальне обмундирування (Шолом протиударний (400 шт.)) (джерело фінансування - бюджетні кошти)
ДК 021:2015: 35810000-5 — Індивідуальне обмундирування

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-08-29-001856-a.b1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ КМ Дісті, Код ЄДРПОУ:38922231
Дата подання: 04.09.2019 14:46
Частиною 3 таблиці 1 додатку № 2 тендерної документації Служби судової охорони, яку було затверджено рішенням тендерного комітету № 47 (протокол) від 29.08.2019 «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору» вимагається: 3.1.Оригінал попередньо укладеного договору на поставку товару, що відповідає предмету закупівлі або його конкретній назві та документу, що підтверджує його виконання (оригінал заповненого та підписаного акту звірки по наданому договору) або оригінал листа - відгука до наданого договору із зазначенням дати, номеру договору, предмету закупівлі та інформації про належне виконання договору (лист - відгук повинен мати реєстраційний номер та дату його складання, не пізніше 30 днів до дати подання тендерної пропозиції).
Вважаємо наведену вище вимогу дискримінаційною в частині затребування від учасників виконання дій, які очевидно призведуть в т.ч. до порушення комерційної таємниці учасником та розголошення інших конфіденційних відомостей з огляду на нижчевикладене.
Закон України “Про здійснення державних закупівель” встановлював правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Ураховуючи вимоги пункту 5 частини першої статті 1 Закону України “Про здійснення державних закупівель”, документація конкурсних торгів розроблялась та затверджувалась замовником самостійно і повинна була містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону. Згідно з частиною четвертою статті 22 Закону України “Про здійснення державних закупівель” документація конкурсних торгів не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, тобто не могли передбачатися в документації конкурсних торгів вимоги, які ставлять учасників в нерівні умови в рамках одних і тих же торгів (конкурсних торгів).
Крім того, замовникам слід ураховувати, що закупівлі здійснювались за такими принципами, як добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів; запобігання корупційним діям і зловживанням. При цьому учасником процедури закупівлі могла бути будь-яка фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка письмово підтвердила намір взяти участь у процедурі закупівлі та/або подала пропозицію конкурсних торгів, або цінову пропозицію, або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі.
Таким чином, замовники самостійно встановлювали вимоги у документації конкурсних торгів, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з дотриманням статті 5 Закону та принципів, встановлених у статті 3 Закону, не призводячи своїми діями до штучного або умисного обмеження потенційного кола учасників.
Статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено слідуючі принципи здійснення закупівель:
- добросовісна конкуренція серед учасників;
- максимальна економія та ефективність;
- відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
- недискримінація учасників;
- об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій;
- запобігання корупційним діям і зловживанням.
Згідно ч 3 ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.
Відповідно до вимог ч 2 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
- наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
- наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
- наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Ураховуючи вимоги пункту 29 частини першої статті 1 Закону України “Про публічні закупівлі”, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону України “Про публічні закупівлі”. Частиною другою статті 16 Закону України “Про публічні закупівлі” передбачено, що замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, зокрема наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. При цьому Закон України “Про публічні закупівлі” не містить визначення терміну “аналогічний договір”. Перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність зазначеному кваліфікаційному критерію, визначається замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини третьої статті 5 Закону України “Про публічні закупівлі” у та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі”. Ураховуючи викладене, замовник в тендерній документації самостійно встановлює вимогу щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору або аналогічних договорів, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням частини третьої статті 5 Закону України “Про публічні закупівлі” та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону.
Просимо відкоригувати частину 3 таблиці 1 додатку № 2 тендерної документації Служби судової охорони, яку було затверджено рішенням тендерного комітету № 47 (протокол) від 29.08.2019 «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору» та привести у відповідність до законодавчо визначеного формулювання.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

05.09.2019 17:44
Шановний Учаснику, доброго дня! Оригінал попередньо укладеного договору на поставку товару, що відповідає предмету закупівлі або його конкретній назві та документу, що підтверджує його виконання (оригінал заповненого та підписаного акту звірки по наданому договору) АБО оригінал листа - відгука до наданого договору із зазначенням дати, номеру договору, предмету закупівлі та інформації про належне виконання договору (лист - відгук повинен мати реєстраційний номер та дату його складання, не пізніше 30 днів до дати подання тендерної пропозиції)), є обов’язковим.
У частині 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» одним з кваліфікаційних критеріїв до учасників тендеру визначено наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Згідно із главою 48 Цивільного кодексу України процес виконання договору слідує після моменту його укладення. Відповідно, факт виконання договору підтверджується документами, в залежності від предмету договору.
Комерційна таємниця — склад і обсяг відомостей, що визначені керівником підприємства відповідно до ч.1 ст.30 Закону України "Про підприємства в Україні" та постанови Кабінету Міністрів України від 09.08.93 N 611 "Про перелік відомостей, що не становлять комерційної таємниці". В наведеній постанові Кабінету Міністрів України зазначено що комерційну таємницю не становлять в тому числі відомості, що відповідно до чинного законодавства підлягають оголошенню. Підприємства зобов'язані подавати перелічені у цій постанові відомості органам державної виконавчої влади, контролюючим і правоохоронним органам, іншим юридичним особам відповідно до чинного законодавства, за їх вимогою.
Враховуючи вищенаведене, Вашу вимогу відхиляємо.

Номер вимоги: UA-2019-08-29-001856-a.a2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ КМ Дісті, Код ЄДРПОУ:38922231
Дата подання: 04.09.2019 17:09
Відповідно до п 2.7, Таблиці 3, Додатоку № 2 до Тендерної документації (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі), від Учасника вимагається надати копію «ліцензії, виданої МВС на провадження діяльності з виробництва спеціальних засобів індивідуального захисту та/або їх продаж. За відсутності ліцензії МВС на виробництво та/або продаж спеціальних засобів індивідуального захисту, Учасник повинен надати договір комерційної концесії з підприємством-виробником спеціальних засобів індивідуального захисту, що має ліцензію на провадження такої діяльності, відповідно до якого праводілець надає право користувачу, з метою просування товару, використовувати власну документацію, у тому числі ліцензію, а також копію самої ліцензії.».
Між тим, Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності» містить вичерпний перелік видів діяльності, які підлягають ліцензуванню в Україні діяльність по виробництву. Виробництво шоломів протиударних із забралом не міститься в переліку, наведеному в ст. 7 зазначеного Закону, тому не підлягає ліцензуванню. В п. 11 ст. 7 застосовано терміни «спеціальні засоби» та окремо «індивідуального захисту», але під ним розуміються «спеціальні засоби, заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії» та окремо «індивідуального захисту, активної оборони», до переліку яких чинним «ПОЛОЖЕННЯМ про порядок продажу, придбання, реєстрації, обліку і застосування спеціальних засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії», затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1993 р. N 706 віднесено: упаковки з аерозолями сльозоточивої та дратівної дії (газові балончики); газові пістолети і револьвери та патрони до них калібру 6,8 і 9 міліметрів, заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії (п. 2 Постанови).
Отже, включення до тендерної документації вимоги про підтвердження наявності ліцензії на виготовлення продукції, що не потребує ліцензування, суперечить вимогам доброчесності, а також діючому законодавству України.
Просимо привести Тендерну документацію у відповідність до чинного законодавства та регуляторних актів Кабінету Міністрів України (виключити зазначену вимогу).
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

05.09.2019 17:42
Шановний Учаснику, доброго дня! Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» в статті 7 пунктом 11 визначено: «виробництво та ремонт вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду, торгівля вогнепальною зброєю невійськового призначення та боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; виробництво спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продаж».
Спільним наказом Держпідприємництва та МВС від 21 березня 2001 року N 52/213, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 4 квітня 2001 року N 308/5499, затверджені Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони.
Ці Ліцензійні умови встановлюють організаційні, технологічні, режимні та особливі вимоги провадження господарської діяльності з виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони.
Згідно з вищенаведеним, Постановою Ради Міністрів УРСР від 27 лютого 1991 року N 49 (із змінами та доповненнями) затверджені Правила застосування спеціальних засобів при охороні громадського порядку. Відповідно до пункту 12 цих Правил, спеціальними засобами, що застосовуються при охороні громадського порядку, є, зокрема: а) засоби індивідуального захисту: шоломи (стальні армійські, "Сфера", каска захисна пластмасова); бронежилети; протиударні та броньові щити; б) засоби активної оборони: гумові кийки; кийки пластикові типу "тонфа" наручники; електрошокові пристрої.
Враховуючи, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 року N 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування" Міністерство внутрішніх справ України уповноважено на видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з виробництва спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони, Держпідприємництво звернулося до Міністерства внутрішніх справ за роз'ясненнями, чи належать засоби індивідуального захисту (шоломи, бронежилети, респіратори, щити і т. д.) до спеціальних засобів індивідуального захисту, виробництво яких відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" підлягає ліцензуванню.
Виходячи із вищенаведеного, було прийнято рішення відхилити дану вимогу.

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-08-29-001856-a.a3

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ КМ Дісті, Код ЄДРПОУ:38922231
Пошук по цьому автору
Дата подання: 10.09.2019 10:14

Замовник відмовляється привести документацію у відповідність законодавству

ТОВ "КМ ДІСТІ" має намір прийняти участь у закупівлі UA-2019-08-29-001856-a. Виявлено порушення: 1. Замовником включено до тендерної документації вимогу про підтвердження наявності ліцензії на виготовлення продукції, що не потребує ліцензування. Предмет закупівлі: код ДК 021:2015 – 35810000 - 5 Індивідуальне обмундирування (шолом протиударний із забралом) у кількості 400 штук. Звернення подано на розгляд Замовника 04.09.219 о 17:09. ID: UA-2019-08-29-001856-A.A2 05.09.2019 було отримано відповідь все ж таки про вимогу ліцензії на що було направлено заперечення, яке залишилося поза увагою Служби судової охорони. 2. Замовником включено вимогу щодо підтвердження досвіду виконання аналогічних робіт за допомогою листа-відгуку, який має бути складено контрагентом учасника не пізніше ніж за 30 днів до дати подання тендерної документації. З метою запобігання порушення законодавства, керуючись Конституцією України, ст. 18 ЗУ «Про публічні закупівлі», - Просимо розглянути скаргу (додається з платіжним дорученням) та надати оцінку щодо законності вимог, а саме: прийняти рішення про встановлення або відсутність порушень закупівлі та про заходи, що повинні вживатися для їх усунення, привести тендерну документацію у відповідність із вимогами законодавства, або за неможливості виправити допущені порушення відмінити процедуру закупівлі.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 13.09.2019 14:55
Дата рішення: 04.10.2019 22:08

Аукціон

Початок:
07.10.2019 15:58
Завершення:
07.10.2019 16:19

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 07.10.2019 16:19

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ТЕХНОЛОГ 2010"
Пошук по цьому учаснику
872 400 UAH з ПДВ 872 400 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Спецтехника-Харьков"
Пошук по цьому учаснику
875 160 UAH з ПДВ 875 160 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

10.09.2019 09:56
sign.p7s
09.09.2019 18:15
ТУ шоломи.pdf
09.09.2019 18:15
Статут 2019.pdf
09.09.2019 18:15
Протокол №3.pdf
09.09.2019 18:15
Досвід.pdf
09.09.2019 18:15
ДОВІДКА 17.pdf
09.09.2019 18:15
ВН Явір.pdf
09.09.2019 18:15
Відгук Явір.pdf
09.09.2019 18:15
Nakaz direktor.pdf
09.09.2019 18:15
Licenziya.pdf
09.09.2019 18:15
Dovidka MTB.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ТЕХНОЛОГ 2010"
#42958714
Пошук по цьому переможцю
Переможець 872 400 UAH з ПДВ 11.10.2019 16:19

Документи

07.10.2019 16:20
edr_identification.yaml
11.10.2019 16:18
№ 167.pdf
11.10.2019 16:19
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 11.10.2019 16:19

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ТЕХНОЛОГ 2010"
Пошук по цьому переможцю
#42958714
872 400 UAH з ПДВ Документи

Документи

07.10.2019 16:20
edr_identification.yaml
11.10.2019 16:18
№ 167.pdf
11.10.2019 16:19
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 29.10.2019 00:00 - 20.12.2019 00:00
Номер 133ссо-19
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
133ссо-19.pdf Укладений
872 400
29.10.2019 12:49
29.10.2019
sign.p7s Укладений
29.10.2019 12:50

Виконання договору

Строк дії за договором: 29.10.2019 — 20.12.2019
Сума оплати за договором: 872 400
UAH

Ризик-індикатор

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання