Бензин та дизельне пальне petrol, diesel fuel

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-09-10-000851-b
  • 09130000-9 - Нафта і дистиляти
  • Завершена
Найменування замовника:
АТ Прикарпаттяобленерго
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Іванишин Юлія Вікторівна, +380342594336 , iva@oe.if.ua
Адреса замовника
Україна, Івано-Франківськ, 76000, Івано-Франківська область, Індустріальна 34
Дата укладення договору
28.11.19
Очікувана вартість
27 693 304 UAH з ПДВ
Сума договору
6 319 947 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 28.11.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

tender.period1:

до 01.10.2019 10:00

Оскарження умов:

до 07.10.2019 00:00

Подання пропозицій:

11.10.2019 10:00

Очікувана вартість
27 693 304 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Джерело фінансування -кошти підприємства

Запитання до процедури

Роздріб/налив

Дата подання: 26.09.2019 16:12
Дата відповіді: 01.10.2019 15:09
Добрий день, просимо Вас внести зміни до тендерної документації, а саме, до ЛОТУ-2 налив однакові вимоги, що й до ЛОТУ-1 на роздріб (талони), але це координаьно різні види поставок, Ви вимагаєте, щоб до ЛОТУ-2 надали Ліцензію на роздрібну торгівлю, а це неможливо, налив є оптовою торгівлею, а згідно акону України від 19.12.1995 року №481/95-ВР “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального” (із змінами і доповненнями, далі - Закон №481/95) на оптову тогрівлю є 2 види ліцензії: - оптова торгівля за відсутності місць оптової торгівлі пальним - оптова тогрівля з місцем зберігання Також просимо Вас роз'яснити щодо відстаней Додатків 6 та 6.2 (відсутній додаток 6.1.). Також хочемо зазначити, що вимоги щодо наявності АЗС на два ЛОТи, а саме на талони та на налив, а це технічно різні види торгівлі, вказує на обмеження потенційних учасників та наявність дискваліфікаційних умов, що заперечує статті 30 Закону "Про публічні закупівлі". Просимо Вас виправити тендерну докментацію, та внести зміни, в іншому випадку вимушені подати до АМКУ.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Ваше звернення щодо внесення змін у тендерну документацію що стосуються ліцензії на роздрібну торгівлю та відстані до максимально наближеної АЗС розглянуте та відповідно до вимог ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) надаємо наступне роз'яснення.
Статтею 22 Закону встановлені обов'язкові складові, які повинна містити тендерна документація.
Разом з тим згідно з частиною третьою статті 22 Закону тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
У тендерній документації на закупівлю бензину та дизельного пального у розділі 6 міститься інформації щодо надання дозволу або ліцензії або іншого документу, що підтверджує право учасника на провадження відповідної діяльності із зазначенням (у випадках передбачених законодавством). Документи, що не передбачені законодавством для учасників, не подаються ними у складі тендерних пропозицій. В такому разі, учасник надає лист-роз’яснення в довільній формі, в якому зазначає законодавчі підстави ненадання вищезазначених документів.
Щодо встановлення кваліфікаційних критеріїв, то слід зазначити, що замовник самостійно визначає кваліфікаційні критерії з тих, що передбачені статтею 16 Закону та указує у тендерній документації інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям.Разом з тим згідно з частиною третьою статті 22 Закону тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Ураховуючи зазначене, вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам, визначаються замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель, закріпленими у статті 3 Закону та з дотриманням законодавства в цілому.
Враховуючи специфіку діяльності підприємства, Замовником закупівлі і були встановлені вимоги.
Відповідно до зазначених вимог Учасник не обмежений обов’язковою наявністю власних або орендованих АЗС, а має можливість зазначити в довідці АЗС своїх партнерів, незалежно від договірних відносин та торгової марки (логотипу) АЗС. Тобто Учаснику необхідно мати будь-які договірні відносини (без обмежень) с операторами АЗС, які знаходяться в 10км від виробничих дільниць Замовника.
Якщо АЗС будуть розташовані на невизначеній відстані, то для заправки транспортних засобів необхідно буде витрачати додаткові ресурси, що призведе до зайвої витрати пального та робочого часу працівників.
Отже, тендерна документація не містить вимог, що обмежують конкуренцію та призводить до дискримінації учасників, а зазначені в ній вимоги необхідні для підтвердження можливості своєчасного виконання умов договору з поставки якісних нафтопродуктів.
З огляду на викладене вважаємо, що всі вимоги, викладені в документації не суперечать діючому законодавству, є необхідними для успішного проведення закупівлі та гарантованого отримання якісного товару за найнижчою ціною у визначені терміни. Ці вимоги є ідентичними для всіх учасників закупівлі і їх виконання цілком можливе для добросовісних Учасників.З іншого боку, значне спрощення вимог, які ви пропонуєте, може призвести до участі в торгах недобросовісних учасників і в подальшому неналежному виконанню умов Договору.
Враховуючи те, що при проведенні Торгів, Замовник перш за все повинен керуватися інтересами власного підприємства, а не бізнесу – інтересами Учасників, вважаємо за необхідне залишити всі вимоги ТД без змін.Зважаючи на викладене, відсутні підстави для внесення змін у тендерну документацію.

Ризик-індикатор

Бензин та дизельне пальне

Узгоджена зменшення ціни - 3
Зміна ціни за одиницю товару - 2

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors