Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (пшоно, рис, крупа вівсяна)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-09-30-000325-a
  • 15610000-7 - Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
  • Завершена
Найменування замовника:
ТМО "ПСИХІАТРІЯ" у місті Києві
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Вільховий Павло Андрійович, 4685191 , vmtztmo@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 04080, Київська, вул. Кирилівська, 103
Дата укладення договору
4.11.19
Переможець
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГПРОДСЕРВІС"
Очікувана вартість
61 000 UAH з ПДВ
Сума договору
58 020 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 4.11.19
  • Відгуки 9
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 4

Чи довелось вам ставити замовнику додаткові питання стосовно умов закупівлі?

Ні

Чи ставив замовник вам будь-які питання?

Ні

Чи правильно замовник визначив очікувану вартість? Наскільки така вартість відповідає ринковим цінам??

Так

Чи доцільне, на ваш погляд, використання банківської гарантії в цій закупівлі??

Так

Чи було дискваліфіковано замовником найнижчу цінову пропозицію за підсумками аукціону (одну або декілька)??  – Так

Чи була наведена аргументація для дискваліфікації достатньою та обґрунтованою??  – Так

Чи є вимоги до предмету закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Так

Чи правильно замовник визначив код товару/товарів, що закуповуються??

Так

Чи є вимоги до учасників закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Так

Опис вимог

Чи дозволяють вимоги до предмету закупівлі придбати якісний товар за оптимальну ціну?? - ТАК

Конкурентність

Чи здатні такі вимоги забезпечити максимальну конкуренцію серед учасників?
ТАК

Якість товару

Чи зрозуміло потенційному постачальнику товар якої якості очікує придбати замовник??
ТАК

Критерії оцінки

Чи передбачена процедура оцінки якісних критеріїв предмету закупівлі на етапі кваліфікації/укладання договору/виконання договору??
ТАК

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 06.10.2019 10:00

Оскарження умов:

до 12.10.2019 00:00

Подання пропозицій:

16.10.2019 10:00

Початок аукціону:

17.10.2019 12:46

Очікувана вартість
61 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
1 800 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
305 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

3000 кілограми
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (пшоно, рис, крупа вівсяна)
ДК 021:2015: 15610000-7 — Продукція борошномельно-круп'яної промисловості

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-09-30-000325-a.a1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ФОП Захарчук Світлана Сергіівна, Код ЄДРПОУ:2705712268
Дата подання: 31.10.2019 22:29
До бізнесу не має питаннь,заробляє хто як може.Хоча... Більше всього запитаннь до так званих розпорядників бюджетних коштів.Парі,хоч і формальне,я виграла,і це зрозуміло всім,помилилась тільки в "підставних".До останнього часу чекала на зв"язок,але даремно.Голові тендерного комітету. Ще раз наголошую,що Ваша тендерна документація,складена таким чином,що виконати всі її специфічні умови неможливо ,саме тому створюються штучні перепони для інших учасників. Таким чином,на мій погляд,створюються умови ДЛЯ ЗНАЧНИХ ПЕРЕВИТРАТ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ.В черговий раз прошу прийняти міри.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

01.11.2019 14:13
Що ж, підсумовуючи, повідомляємо, що в закупівлях окрім цінового критерію також має мати місце відповідність Учасника вимогам Закону та Тендерній документації Замовника, що дуже ретельно перевіряється з боку контролюючих органів.
Вельми шановний Учаснику, враховуючи Вашу обізнаність в сфері публічних закупівель, тендерним комітетом Замовника було вирішено провести особисто для Вас невеличкий екскурс з акцентом на основні моменти по законодавству, що регулює здійснення публічних закупівель, а саме по Закону України «Про публічні закупівлі».
Відтак, по пунктам:
1. Відповідно до ч. 4 ст. 28 ЗУ «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) – після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною.
2. Відповідно до ч. 1 ст. 30 Закону - Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо: тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
3. Відповідно до абз. 2 ч. 4 ст. 28 Закону - У разі відхилення тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, замовник розглядає наступну тендерну пропозицію з переліку учасників, що вважається найбільш економічно вигідною.
Тобто, на даному етапі все зрозуміло. За результатами аукціону Ваша тендерна пропозиція була найбільш економічно вигідною. Проте після перевірки Замовником «документів пропозиції» було виявлено цілковиту невідповідність та недостатність документів пропозиції, що мали б відповідати тендерній документації. Звісно. Адже Вами було надано лише один документ – лист-претензія, який не містив жодної інформації по суті.
Йдемо далі по законодавству:
4. Відповідно до ч. 1 ст. 23 Закону - Фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох робочих днів з дня їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону.

Таким чином, Учасники або потенційні Учасники, які вважають, що Замовником порушені його права або інтереси може від Замовника вимагати усунення таких порушень. Проте є один момент. Для того щоб такі звернення Учасників були обґрунтовані – Замовником дійсно має бути допущено порушення.

Далі:
5. Розділ ІІ Закону України «Про публічні закупівлі» ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТА КОНТРОЛЬ У СФЕРІ ЗАКУПІВЕЛЬ. Цілий розділ регулює питання контролю за закупівлями. Тут Вам і Державне регулювання та контроль у сфері закупівель, і Порядок здійснення моніторингу публічних закупівель, і Уповноважений орган та орган оскарження, і Громадський контроль у сфері публічних закупівель.
6. Відповідно до ч. 2 ст. 18 Закону – Скарги, що стосуються тендерної документації та/або прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, що відбулися до закінчення строку, установленого для подання тендерних пропозицій, можуть подаватися до органу оскарження з моменту оприлюднення оголошення про проведення торгів, але не пізніше ніж за чотири дні до дати, установленої для подання тендерних пропозицій.
Скарги, що стосуються прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки пропозицій учасників, подаються протягом 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, але до дня укладення договору про закупівлю.

То ж, підведемо підсумки.
Кожна закупівля, що планується нашою організацією, здійснюється з обов’язковим дотриманням положень ЗУ «Про публічні закупівлі» (зокрема таких які викладені у статтях 3, 4, 5 Закону).Оголошення щодо закупівлі продукції борошномельно-круп'яної промисловості (№UA-2019-09-30-000325-a) не є виключенням. Проте, Ви як Учасник в діях Замовника вбачаєте «штучні перепони для інших учасників». Однак, не уточнюєте та не обґрунтовуєте зазначені звинувачення.
Кожен Учасник має право вимагати від Замовника усунення порушень або оскаржувати дії Замовника (про це ми зазначали вище). Але що Замовник може усунути, якщо відсутня будь-яка конкретика та аргументація з боку Учасників?
Замість того, щоб підготувати документи тендерної пропозиції у відповідності до тендерної документації – Ви вирішили просто привернути до себе увагу досить цікавим способом. Таким чином засуджуючи дії Замовника щодо неприйняття найбільш економічно вигідної (Вашої) пропозиції, яка АБСОЛЮТНО не відповідає жодному критерію тендерної документації, оскільки відсутня як така. Проте, навіть на цьому Ви не зупинились, і вирішили в останній момент, за півгодини до закінчення періоду оскаржень, звернутись до Замовника з вимогою…хоча, швидше, із звинуваченнями.
Існує припущення, що такий час вимоги був вибраний не випадково. А саме з ціллю унеможливити відповідь Замовника та в подальшому зірвати закупівлю під приводом не надання Замовником відповіді на вимогу. Але це лише припущення.
Наголошуємо на тому, що подібні звинувачення є неприпустимими та абсолютно неаргументованими. Тим паче з боку Учасника, який вирішив, що для участі в закупівлі не потрібно готувати документи на підтвердження відповідності вимогам Закону та Замовника. А може лише висловлювати претензії. Сподіваємось, що згодом, подібні дії Учасників будуть кваліфікуватись як навмисне перешкоджання проведення закупівлі та підлягати належній відповідальності.
Що ж, підсумовуючи, повідомляємо, що в закупівлях окрім цінового критерію також має мати місце відповідність Учасника вимогам Закону та Тендерній документації Замовника, що дуже ретельно перевіряється з боку контролюючих органів. То ж уважно вивчайте, готуйте – будемо раді Вашій участі у закупівлях та подальшій співпраці.

Аукціон

Початок:
17.10.2019 12:46
Завершення:
17.10.2019 13:13

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 17.10.2019 13:13

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП Захарчук Світлана Сергіівна
Пошук по цьому учаснику
46 350 UAH з ПДВ 46 350 UAH з ПДВ Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГПРОДСЕРВІС"
Пошук по цьому учаснику
58 020 UAH з ПДВ 58 020 UAH з ПДВ Документи
ФОП Цехмейструк Ігор Олександрович
Пошук по цьому учаснику
60 720 UAH з ПДВ 60 720 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

15.10.2019 22:15
Лист.pdf

Публічні документи

15.10.2019 15:51
sign.p7s
15.10.2019 15:33
4Hyundai АА 8127 МІ.PDF
15.10.2019 15:33
3Hyundai АА 2215 КМ.PDF
15.10.2019 15:33
Гарантия 13771.zip

Публічні документи

15.10.2019 15:50
Документи.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП Захарчук Світлана Сергіівна
#2705712268
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 46 350 UAH з ПДВ 18.10.2019 11:30
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГПРОДСЕРВІС"
#30757072
Пошук по цьому переможцю
Переможець 58 020 UAH з ПДВ 21.10.2019 11:27

Переможець

Дата і час публікації: 21.10.2019 11:27

Учасник Пропозиція Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТОРГПРОДСЕРВІС"
Пошук по цьому переможцю
#30757072
58 020 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 04.11.2019 10:01 - 31.12.2019 18:00
Номер 04/11
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір 04-11.pdf Укладений
58 020
04.11.2019 11:38
04.11.2019
Договір 04-11.pdf Укладений
58 020
04.11.2019 11:38
04.11.2019
sign.p7s Укладений
04.11.2019 11:38
sign.p7s Укладений
04.11.2019 11:39

Зміни до договору

Продовження строку дії договору на наступний рік 30.12.2019 12:20
Опис змін: Продовження строку дії договору на наступний рік;
Номер договору: 04/11
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 16.01.2020 10:35
Опис змін: Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) У зв’язку з впровадженням міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні
Номер договору: 2
Контракт:
Продовження строку дії договору на наступний рік 16.01.2020 10:43
Опис змін: Продовження строку дії договору на наступний рік;
Номер договору: 3
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 20.02.2020 10:59
Опис змін: Зміна сторонніх показників (Зміна реквізитів у зв’язку з реорганізацією Замовника;
Номер договору: 4
Контракт:

Ризик-індикатор

Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (пшоно, рис, крупа вівсяна)

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Зміна сторонніх показників - 2
Продовження строку дії договору на наступний рік - 2

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання