Серверне обладнання Server hardware

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-10-16-003895-b
  • 48820000-2 - Сервери
  • Завершена
Найменування замовника:
Державне бюро розслідувань
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Походня Анатолій Олександрович, 380442946445,380731153411, , dbr_uzd@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 01008, Київська область, вул. М. Грушевського, 12/2,
Дата укладення договору
9.12.19
Переможець
ТОВ "ОЛМАКС СІСТЕМС"
Очікувана вартість
15 300 000 UAH з ПДВ
Сума договору
15 120 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 9.12.19
  • Відгуки 5
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Умови закупівлі:

В підпункті 4 пункту 1 розділу 3 тендерної документації передбачено, що тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки, який(і), зокрема, повинен(ні) містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідну технічну специфікацію (у разі потреби (плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі) згідно з Додатком 4 до тендерної документації.
Так, у відповідності з вимогами п.6 розділу 3 тендерної документації Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, установленим Замовником у Додатку 4 до тендерної документації.
В абзаці 3 п. 1.2 Додатку 4 тендерної документації зазначається, що в тендерній пропозиції необхідно вказати детальну специфікацію запропонованого обладнання, що планується до постачання із обов’язковим зазначенням повного найменування виробника, детальних характеристик та кількості у вигляді порівняльної таблиці.
В п.1.3 Додатка 4 тендерної документації зазначаються вимоги щодо технічної підтримки, де
Учасник бере зобов’язання щодо надання технічної підтримки Замовнику, щодо придбаного Обладнання протягом 12-ти місяців з дати поставки Обладнання.
В п. 1.4 Додатка 4 тендерної документації зазначаються вимоги до компетенції Учасника щодо технічної підтримки, Учасник повинен мати розгорнуту на власному сайті Сервісну службу управління сервісними інцидентами – «Сервіс Деск».
В п. 1.5 Додатка 4 тендерної документації зазначаються деталізовані вимоги до обладнання Таблиці №1.

2. В п. 1.4 Додатка 4 тендерної документації зазначаються вимоги до компетенції Учасника щодо технічної підтримки, де на підтвердження необхідно надати у складі пропозиції наступні документи:
2.1. Підтвердженням кваліфікації персоналу Сервісної Служби - копія сертифікату, копія трудової книжки або копія цивільно-правового договору, або інші документи, що підтверджують взаємовідносини між Учасником та спеціалістом, що має сертифікат ITIL чи COBIT, або еквівалент.
2.2. Для чіткої координації та максимізації роботи по попередженню відмов роботи Обладнання, підвищення надійності роботи, усунення факторів, що негативно впливають на їх працездатність співробітники Учасника повинні мати сертифікати РМР чи IPMA або еквіваленти - копія сертифікату, копія трудової книжки або копія цивільно-правового договору, або інші документи, що підтверджують взаємовідносини між Учасником та спеціалістом, що має сертифікат РМР чи IPMA або їх еквіваленти.
2.3. Для забезпечення якісного виконання умов договору Учасником, своєчасного та якісного надання гарантійної підтримки та вирішення питань стосовно поставки запропонованого Обладнання - копію дійсного сертифікату ДСТУ ISO9001 на впроваджену систему менеджменту управління якістю.
2.4. Один фахівець з досвідом в імплементації комплексних рішень в сфері інформаційної безпеки - копію сертифікату, копія трудової книжки або копія цивільно-правового договору, або інші документи, що підтверджують взаємовідносини між Учасником та фахівцем з управління інформаційної безпеки відповідним до стандарту ISO 27001.
Скаржник звертає увагу, що вимоги п. 1.4 Додатку 4 тендерної документації відносяться до Кваліфікаційного критерію відповідно п.2 статті 16 Закону «Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід» та не відносяться до технічних вимог Додатка 4.
Також, Скаржник звертає увагу, що деякі зазначені сертифікати підтвердження п. 1.4 Додатку 4 тендерної документації не мають ніякого відношення до компетенції Учасника щодо технічної підтримки, а саме:
- сертифікат ITIL чи COBIT, не має уніфікованого визначення поняття в умовах тендерної, неможливо встановити зміст еквіваленту сертифікату ITIL чи COBIT. ITIL чи COBIT, це набір практик та методологій, що дозволяє організаціям визначити і впровадити внутрішні процеси задокументовані і повторювані у запуску нових ІТ - послуг і управління цими послугами пізніше.
- сертифікат РМР чи ІРМА не нижче рівня С, це фахівець з управління проектом, а не технічною підтримкою по попередженню відмов роботи Обладнання, підвищення надійності роботи, усунення факторів, що негативно впливають на їх працездатність.
- сертифікат на систему менеджменту управління якістю, що відповідає стандарту ДСТУ ISO9001, це управління внутрішньою діяльністю організації з метою забезпечення її результативності, тобто в цілому на внутрішню діяльність організації/компанії та якості виробництва товарів чи послуг.
- фахівець з управління інформаційної безпеки відповідним до стандарту ISO 27001, це управління інформаційною безпекою як збереження конфіденційності, цілісності та доступності інформації. До чого тут поставка обладнання в рамках цієї закупівлі в розділі компетенції технічної підтримки.

Тобто, Замовник не дотримався статті 16 Закону та навмисно звузив коло потенційних Учасників лише тими які мають сукупність вищезазначених сертифікатів, що перешкоджає можливості прийняти участь в Процедурі закупівлі.

Чи є вимоги до предмету закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Ні

Умови закупівлі:

Замовнику було задане питання, і отримана відповідь-відписка, без жодної конкретики по питанню - ні технологічного, ні бізнесового обгрунтування:

"Дата подання: 08 листопада 2019 16:02
Дата відповіді: 12 листопада 2019 18:36
• Пункт 1.5.1 - комбінація вимог Безпека - «для запобігання стороннього втручання до роботи серверу потрібна наявність функції відключення кнопки живлення у BIOS» та Дисковий контролер - «апаратний 12G SAS RAID контролер з підтримкою рівнів RAID 0, 1, 10, 5, 50 , 6, 60». Чим обумовлена така комбінація вимог?
Відповідь: Відповідно до ч.2 ст. 22 Закону, тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі.
Тобто, Замовник визначає необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до свої потреб.
Відтак, технічні вимоги до обладнання, встановлені виходячи із задач, функцій та з урахуванням масштабування ІТ-інфраструктури в подальшому, для забезпечення безперебійного функціонування Бюро та його структурних підрозділів. Вимога п. 1.5.1 Додатку 4 тендерної документації обумовлена необхідністю запобігання стороннього або неавторизованого втручання до роботи серверу та необхідністю підтримки створення RAID масивів із достатнім рівнем продуктивності та надійності."

Комбінація вимог Безпека - «для запобігання стороннього втручання до роботи серверу потрібна наявність функції відключення кнопки живлення у BIOS» та Дисковий контролер - «апаратний 12G SAS RAID контролер з підтримкою рівнів RAID 0, 1, 10, 5, 50 , 6, 60» підтримується лише двома виробниками серверів «Cisco» серії «UCS C220M5» та «DELL» серії «R6XX\RXX. На підтвердження надаємо посилання на веб-сторінки виробників:
https://www.cisco.com/c/en/us/td/docs/unified_computing/ucs/e/2-0/sw/cli/config/guide/b_2_0_CLI_Configuration_Guide/b_2_0_CLI_Configuration_Guide_chapter_011.html#task_F2CAE98AA51944668E98E92F6DC6AAD9 - Unlocking Cisco IOS CLI Configuration Changes
https://www.dell.com/support/manuals/my/en/mybsd1/idrac8-with-lc-v2.05.05.05/idrac8_2.05.05.05_ug-v1/enabling-or-disabling-power-button?guid=guid-4aec1730-1aae-400c-8e7b-718dd60865d4&lang=en-us

Чи є вимоги до предмету закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Ні

Умови закупівлі:

Замовнику було задане питання, і отримана відповідь-відписка, без жодної конкретики по питанню - ні технологічного, ні бізнесового обгрунтування:

Технічні вимоги до обладнання
Дата подання: 08 листопада 2019 16:01
Дата відповіді: 12 листопада 2019 18:32
• Пункт 1.5.2 – додаткова вимога «СЗД повинна мати захист даних при виході будь-яких трьох дисків одночасно за допомогою технології RAID що гарантує відновлення масиву (ребілд) без втрати продуктивності». Чим обумовлена дана технічна вимога?
Відповідь: Відповідно до ч.2 ст. 22 Закону, тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі.
Тобто, Замовник визначає необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до свої потреб.
Відтак, технічні вимоги до обладнання, встановлені виходячи із задач, функцій та з урахуванням масштабування ІТ-інфраструктури в подальшому, для забезпечення безперебійного функціонування Бюро та його структурних підрозділів. Вимога п. 1.5.2 Додатку 4 тендерної документації обумовлена необхідністю гарантування відновлення масиву (ребілду) даних без втрати продуктивності.

Аналіз ринку виробників серверного обладнання свідчить, що під сукупність технічних показників які визначені Замовником в Таблиці №1 п. 1.5 Додатку 4 тендерної документації підпадає вузьке коло виробників, а саме:
• Пункт 1.5.2 – додаткова вимога «СЗД повинна мати захист даних при виході будь-яких трьох дисків одночасно за допомогою технології RAID що гарантує відновлення масиву (ребілд) без втрати продуктивності». Відповідає лише один виробник систем зберігання даних «NetApp» серії «AFF», про що свідчить технологія (RAID TEC\RAID DP), яка запатентована та використовується тільки «NetApp». Технологія «RAID TEC» - новий тип RAID-групи з трьома дисками парності, де TEC розшифровується як «Triple Erasure Coding», перший називається Row Parity, означаючи «парності по горизонталі», другий - DP (Double Parity або Diagonal Parity), третій - AP (Anti-Diogonal Parity). На підтвердження надаємо посилання на веб-сторінку виробника та патент:
https://docs.netapp.com/ontap-9/index.jsp?topic=%2Fcom.netapp.doc.dot-cm-psmg%2FGUID-488B0EC4-3B03-4566-8321-5B8E568F34E4.html
https://worldwide.espacenet.com/publicationDetails/biblio?CC=US&NR=7640484&KC=&FT=E&locale=en_EP

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 10.11.2019 10:00

Оскарження умов:

до 16.11.2019 00:00

Подання пропозицій:

20.11.2019 10:00

Початок аукціону:

27.11.2019 11:38

Очікувана вартість
15 300 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
153 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
153 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

10 штуки
Серверне обладнання
ДК 021:2015: 48820000-2 — Сервери

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Чому так важко провести справжні відкриті торги?

Дата подання: 23.10.2019 18:05
Дата відповіді: 28.10.2019 17:54
Пані та панове, - Чи дійсно Замовник має ті 24 ноди ще й різних поколінь, які зібрався міксувати? - Чи дійсно Замовник збирається переносити дані розслідувань за кордон у хмари Microsft та Amazon? - Чи дійсно так необхідні 255000 моментальних знімків і що то за розрахунок? - Чи дійсно має сенс закупати allflash щоб потім доповнювати його системами на жорстких дисках? - і т.д. Навіщо взагалі «заточувати» весь тендер на одного виробника (так – і на його OEM, бо вони не конкурують)? Замовник переповнений обладнанням цього виробника і вимушений піклуватися про сумісність? Замовник планує продемонструвати тендер-шоу з одним виробником і наперед заданим учасником, якому будуть підігравати статисти? Кінець кінцем, чи це дійсно неможливо - підготувати торги, які б не дискримінували нікого на користь наперед заданих друзів задля забезпечення їх незаконного прибутку у відсутність конкуренції? Чи це дійсно так важко? Ну хоча б ДБР може не створювати умови для корупційних дій та зловживань? Може це помилка? Тоді прйміть наші вибачення за емоції, та дозвольте передати вам велике прохання від нас та, переконані, всього народу України: скорегувати вимоги таким чином, щоб вони дозволяли конкуренцію хоча б тих виробників, які є визнаними лідерами за аналітикою Gartner або іншого авторитетного дослідника ринку на ваш вибір. Дуже дякуємо. Слава Україні.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Усі технічні вимоги, прораховані нашими технічними спеціалістами виходячи з задач, функцій та з урахуванням масштабування ІТ-інфраструктури в подальшому, для забезпечення безперебійного функціонування Бюро та його структурних підрозділів.
Закупівля не містить дискримінаційних вимог та в жодному разі не обмежує коло учасників, які пропонують своє обладнання. Також наголошуємо, що вимоги відповідають обладнанню декількох всесвітньо відомих виробників – лідерів у виробництві систем зберігання даних.
Відповідно до ч. 3 ст. 22 закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.

Строк поставки товару

Дата подання: 05.11.2019 15:17
Дата відповіді: 08.11.2019 17:31
Згідно Розділу 1 (п.4.4) ТД визначено дату поставки обладнання - до 15 грудня 2019р. В той же час аукціон заплановано на 24 грудня 2019р. Прохання уточнити терміни проведення торгів та виконання постачання обладнання. Просимо внести відповідні зміни до тендерної документації, яке є порушенням до процедури проведення торгів.

відповідь:

Розглянувши Ваше звернення повідомляємо, що строк поставки обладнання становить до 15 грудня 2019 року, продовження якого не є можливим, оскільки закупівля фінансується за рахунок коштів Державного бюджету України, а оплата за поставлене обладнання має відбутись до кінця поточного року.
Щодо дати аукціону повідомляємо.
Згідно оголошення та положень тендерної документації кінцева дата подачі пропозицій 18.11.2019р.
Відповідно до норм ч.5 ст. 28 Закону України «Про публічні закупівлі» дата і час проведення електронного аукціону визначається електронною системою автоматично, але не раніше ніж через п’ять днів після оприлюднення протоколу розгляду тендерних пропозицій.
Тобто дата аукціону є орієнтовною, визначена електронною системою із розрахунку максимальних строків розгляду тендерних пропозицій (ч. 4 ст. 28 Закону України «Про публічні закупівлі»). Після розгляду Замовником тендерних пропозицій, дата аукціону автоматично зміститься на найближчу.

Про закон

Дата подання: 05.11.2019 21:22
Дата відповіді: 08.11.2019 17:32
Шановний Замовник, чи не підкажете де в Законі "Про публічні Закупівлі" дозволяється після подання пропозицій виконувати якісь дії з учасниками, які не можуть бути прозоро відстеженні іншими учасниками торгів? Наприклад, "за вимогою Замовника протягом 2-х робочих днів надати тестовий доступ до існуючої системи з функціональною роллю що дозволить перевірити існуючий функціонал системи Учасника". Такі речі неодноразово успішно оскаржені, так буде і цього разу, але все ж цікаво - де така можливість передбачена у законодавстві? Де заздалегідь підготовлений протокол такого тестування, де відкритий доступ до такого тестування? Логін та пароль? Що мають відповідати ті чатботи, які згадуються у документації? Чи є якісь вимоги до цих діалогів та функціоналу? Ще цікаво, яким чином ISO27001 постачальника має убезпечити "критичну інфраструктуру"? Чи Замовник ознайомився з цим стандартом? Які саме його розділу релевантні до предмету заупівлі? І як же чат-боти? У них з ISO 27001 все добре склалося? В Телеграма та Вайбера? Які взагалі вимоги до системи управління проектами, скільки шановний замовник вбачає фаз у цьому "проекті" постачання? І як збирається їм керувати? Ще цікаво, що Замовник опікується сертифікацією ITIL і навіть не поцікавився в учасників, чи є в них статус сервісного центру та взагалі сертифіковані _Сервісні_ інженери для обслуговування продукції, що постачається. Як так? Можливо, Замовнику невідомо, що сервісні центри виробників та їх система логістики має відповідні автоматизовані системи управління та обслуговування? Невідомо, що обслуговування буде виконувати саме виробник? Можливо, відповіді містяться у вже розпочатій закупівлі: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-10-04-000648-c? То всі ці «хитрощі» лише для того, щоб так звузити коло учасників, що довелося шукати, хто підіграє, а коло виробників звузити до одного? І як Замовнику така конкуренція – мета досягнута? Ціна тепер контрольована? А як вам система керування проектом, зі штаб квартирою в Кілінінграді? Цьго разу таке ж буде? Але з ISO 27001? До речі, а як перевірити, що воно працює – це ж публічні закупівлі, правда? То де логін та пароль? А ManageEngine (СервісДеск) з доступом по http? Ми ледве зайшли, бо браузер свариться, що незахищене з’єднання, вимагає https. Знову ж таки, ISO врятує? Панове, ви публікуєте торги, які перш за все вирішують завдання отримання незаконного прибутку третіми сторонами через імітацію торгів шляхом звуження конкуренції. Звісно, ви вважвєте, що ДБР може собі дозволити все що завгодно, а з держбюджету багатостраждальної країни можна неконтрольовано вилучити на користь імітаторів конкуренції (і не лише?) будь-які кошти, якщо освячує це все ДБР. Може й так. А може й ні. Вам здалося що ми упереджені? Чи згоден Замовник організувати суспільне обговорення серії дивовижних торгів на відкритих площадках, с залученням ІТ спільноти? Будь-яке місце: Facebook, преса, тощо. Якщо вже країни судилося платити за ваші симпатії до наперед обраних компаній та виробників – то давайте зробимо це разом.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

За результатами розгляду Вашого звернення до тендерної документації готуються зміни, які будуть оприлюднено відповідно до норм ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі».

Кваліфікація та сертивіковані спеціалісти.

Дата подання: 08.11.2019 15:53
Дата відповіді: 12.11.2019 18:12
В п. 1.4 Додатка 4 тендерної документації зазначаються вимоги до компетенції Учасника щодо технічної підтримки, де на підтвердження необхідно надати у складі пропозиції наступні документи: 2.1. Підтвердженням кваліфікації персоналу Сервісної Служби - копія сертифікату, копія трудової книжки або копія цивільно-правового договору, або інші документи, що підтверджують взаємовідносини між Учасником та спеціалістом, що має сертифікат ITIL чи COBIT, або еквівалент. 2.2. Для чіткої координації та максимізації роботи по попередженню відмов роботи Обладнання, підвищення надійності роботи, усунення факторів, що негативно впливають на їх працездатність співробітники Учасника повинні мати сертифікати РМР чи IPMA або еквіваленти - копія сертифікату, копія трудової книжки або копія цивільно-правового договору, або інші документи, що підтверджують взаємовідносини між Учасником та спеціалістом, що має сертифікат РМР чи IPMA або їх еквіваленти. 2.3. Для забезпечення якісного виконання умов договору Учасником, своєчасного та якісного надання гарантійної підтримки та вирішення питань стосовно поставки запропонованого Обладнання - копію дійсного сертифікату ДСТУ ISO9001 на впроваджену систему менеджменту управління якістю. 2.4. Один фахівець з досвідом в імплементації комплексних рішень в сфері інформаційної безпеки - копію сертифікату, копія трудової книжки або копія цивільно-правового договору, або інші документи, що підтверджують взаємовідносини між Учасником та фахівцем з управління інформаційної безпеки відповідним до стандарту ISO 27001. Чим обумовлені зазначені вимоги в тендерній документації, по предмету закупівлі серверного обладнання?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

За результатами розгляду Вашого звернення до тендерної документації внесено зміни, які оприлюднено в електронній системі закупівель Prozorro, відповідно до норм ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі».

Кваліфікація та сертифіковані спеціалісти

Дата подання: 08.11.2019 15:55
Дата відповіді: 12.11.2019 18:14
В п. 1.4 Додатка 4 тендерної документації зазначаються вимоги до компетенції Учасника щодо технічної підтримки, де на підтвердження необхідно надати у складі пропозиції наступні документи: 2.1. Підтвердженням кваліфікації персоналу Сервісної Служби - копія сертифікату, копія трудової книжки або копія цивільно-правового договору, або інші документи, що підтверджують взаємовідносини між Учасником та спеціалістом, що має сертифікат ITIL чи COBIT, або еквівалент. 2.2. Для чіткої координації та максимізації роботи по попередженню відмов роботи Обладнання, підвищення надійності роботи, усунення факторів, що негативно впливають на їх працездатність співробітники Учасника повинні мати сертифікати РМР чи IPMA або еквіваленти - копія сертифікату, копія трудової книжки або копія цивільно-правового договору, або інші документи, що підтверджують взаємовідносини між Учасником та спеціалістом, що має сертифікат РМР чи IPMA або їх еквіваленти. 2.3. Для забезпечення якісного виконання умов договору Учасником, своєчасного та якісного надання гарантійної підтримки та вирішення питань стосовно поставки запропонованого Обладнання - копію дійсного сертифікату ДСТУ ISO9001 на впроваджену систему менеджменту управління якістю. 2.4. Один фахівець з досвідом в імплементації комплексних рішень в сфері інформаційної безпеки - копію сертифікату, копія трудової книжки або копія цивільно-правового договору, або інші документи, що підтверджують взаємовідносини між Учасником та фахівцем з управління інформаційної безпеки відповідним до стандарту ISO 27001. Яким чином замовник планує залучати спеціалістів Учасника при поставці обладнання?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

За результатами розгляду Вашого звернення до тендерної документації внесено зміни, які оприлюднено в електронній системі закупівель Prozorro, відповідно до норм ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі».

Кваліфікація та сертифіковані спеціалісти

Дата подання: 08.11.2019 15:59
Дата відповіді: 12.11.2019 18:16
В п. 1.4 Додатка 4 тендерної документації зазначаються вимоги до компетенції Учасника щодо технічної підтримки, де на підтвердження необхідно надати у складі пропозиції наступні документи: 2.1. Підтвердженням кваліфікації персоналу Сервісної Служби - копія сертифікату, копія трудової книжки або копія цивільно-правового договору, або інші документи, що підтверджують взаємовідносини між Учасником та спеціалістом, що має сертифікат ITIL чи COBIT, або еквівалент. 2.2. Для чіткої координації та максимізації роботи по попередженню відмов роботи Обладнання, підвищення надійності роботи, усунення факторів, що негативно впливають на їх працездатність співробітники Учасника повинні мати сертифікати РМР чи IPMA або еквіваленти - копія сертифікату, копія трудової книжки або копія цивільно-правового договору, або інші документи, що підтверджують взаємовідносини між Учасником та спеціалістом, що має сертифікат РМР чи IPMA або їх еквіваленти. 2.3. Для забезпечення якісного виконання умов договору Учасником, своєчасного та якісного надання гарантійної підтримки та вирішення питань стосовно поставки запропонованого Обладнання - копію дійсного сертифікату ДСТУ ISO9001 на впроваджену систему менеджменту управління якістю. 2.4. Один фахівець з досвідом в імплементації комплексних рішень в сфері інформаційної безпеки - копію сертифікату, копія трудової книжки або копія цивільно-правового договору, або інші документи, що підтверджують взаємовідносини між Учасником та фахівцем з управління інформаційної безпеки відповідним до стандарту ISO 27001. Яким чином Замовник планує забезпечити наявність зазначених спеціалістів на протязі всього виконання договірних зобов'язань, в тому числі технічної підтримки, гарантійного та післягарантійного періоду?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

За результатами розгляду Вашого звернення до тендерної документації внесено зміни, які оприлюднено в електронній системі закупівель Prozorro, відповідно до норм ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі».

Технічні вимоги до обладнання

Дата подання: 08.11.2019 16:01
Дата відповіді: 12.11.2019 18:32
• Пункт 1.5.2 – додаткова вимога «СЗД повинна мати захист даних при виході будь-яких трьох дисків одночасно за допомогою технології RAID що гарантує відновлення масиву (ребілд) без втрати продуктивності». Чим обумовлена дана технічна вимога?

відповідь:

Відповідно до ч.2 ст. 22 Закону, тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі.
Тобто, Замовник визначає необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до свої потреб.
Відтак, технічні вимоги до обладнання, встановлені виходячи із задач, функцій та з урахуванням масштабування ІТ-інфраструктури в подальшому, для забезпечення безперебійного функціонування Бюро та його структурних підрозділів. Вимога п. 1.5.2 Додатку 4 тендерної документації обумовлена необхідністю гарантування відновлення масиву (ребілду) даних без втрати продуктивності.

Технічні вимоги

Дата подання: 08.11.2019 16:02
Дата відповіді: 12.11.2019 18:36
• Пункт 1.5.1 - комбінація вимог Безпека - «для запобігання стороннього втручання до роботи серверу потрібна наявність функції відключення кнопки живлення у BIOS» та Дисковий контролер - «апаратний 12G SAS RAID контролер з підтримкою рівнів RAID 0, 1, 10, 5, 50 , 6, 60». Чим обумовлена така комбінація вимог?

відповідь:

Відповідно до ч.2 ст. 22 Закону, тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі.
Тобто, Замовник визначає необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до свої потреб.
Відтак, технічні вимоги до обладнання, встановлені виходячи із задач, функцій та з урахуванням масштабування ІТ-інфраструктури в подальшому, для забезпечення безперебійного функціонування Бюро та його структурних підрозділів. Вимога п. 1.5.1 Додатку 4 тендерної документації обумовлена необхідністю запобігання стороннього або неавторизованого втручання до роботи серверу та необхідністю підтримки створення RAID масивів із достатнім рівнем продуктивності та надійності.
Розгорнути: 8 Згорнути

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "ІТ ЕСКОРТ" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ "ОЛМАКС СІСТЕМС" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ «АЙАДМІН» Документи
Відхилено
Документи

Документи

20.11.2019 10:04
edr_identification.yaml

Документи

20.11.2019 10:05
edr_identification.yaml

Публічні документи

19.11.2019 14:30
Гарантия 14600.zip
19.11.2019 14:30
sign.p7s
29.11.2019 10:08
Довідка ДПС.pdf
29.11.2019 10:08
Довідка МВС.pdf
19.11.2019 14:30
sign.p7s
19.11.2019 14:30
sign.p7s

Документи

20.11.2019 10:05
edr_identification.yaml

Публічні документи

19.11.2019 16:45
IADMIN_INFOLETTER128.pdf
19.11.2019 16:45
IADMIN_AUTLETTER127.pdf
19.11.2019 16:45
NetApp_ukr.pdf
19.11.2019 16:45
IADMIN_TTX129.pdf
19.11.2019 16:45
Додаток 4 (ТЧ).pdf
19.11.2019 16:47
sign.p7s
19.11.2019 16:47
sign.p7s

Аукціон

Початок:
27.11.2019 11:38
Завершення:
27.11.2019 11:59

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 27.11.2019 11:59

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ОЛМАКС СІСТЕМС"
Пошук по цьому учаснику
15 273 000 UAH з ПДВ 15 120 000 UAH з ПДВ Документи
15 266 400 UAH з ПДВ 15 266 400 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

29.11.2019 10:08
sign.p7s
29.11.2019 10:08
Довідка МВС.pdf
29.11.2019 10:08
Довідка ДПС.pdf
19.11.2019 14:30
sign.p7s
19.11.2019 14:30
sign.p7s
19.11.2019 14:30
Гарантия 14600.zip

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ОЛМАКС СІСТЕМС"
#37100998
Пошук по цьому переможцю
Переможець 15 120 000 UAH з ПДВ 28.11.2019 17:13

Переможець

Дата і час публікації: 28.11.2019 17:13

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ОЛМАКС СІСТЕМС"
Пошук по цьому переможцю
#37100998
15 120 000 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 09.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер 257
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
257.PDF Укладений
15 120 000
09.12.2019 10:41
09.12.2019
sign.p7s Укладений
09.12.2019 10:42

Виконання договору

Строк дії за договором: 09.12.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 15 120 000
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 3

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання