Послуги з обов'язкового авіаційного страхування цивільної авіації: обов'язкове страхування відповідальності експлуатанта цивільного повітряного судна комерційної авіації за шкоду, заподіяну третім особам, і відповідальності авіаційного перевізника за шкоду, заподіяну пасажирам і багажу; обов'язкове страхування цивільних повітряних суден; обов'язкове страхування членів екіпажу повітряного судна та іншого авіаційного персоналу; обов'язкове страхування осіб, які мають право перебувати на борту повітряного судна на законних підставах без придбання квитків Services of compulsory aviation insurance of civil aviation: compulsory insurance of the liability of the operator of the commercial civil aircraft for damage caused to third parties and liability of the air carrier for the damage caused to passengers and baggage; compulsory insurance of civil aircraft; compulsory insurance of the crew members of aircraft and other aviation personnel; compulsory insurance of persons who are entitled to be on board an aircraft legally without purchasing tickets

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-10-16-003945-b
  • 66510000-8 - Страхові послуги
  • Завершена
Найменування замовника:
Державне авіаційне підприємство "Україна"
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Віта Лісова, +380445916946 , tender@dap.kiev.ua
Адреса замовника
Україна, м. Бориспіль, 08300, Київська область, вул. Київський шлях, 2
Дата укладення договору
20.12.19
Переможець
ПрАТ АСК "ІНГО Україна"
Очікувана вартість
21 291 215 UAH без ПДВ
Сума договору
18 400 752.83 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 21.12.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 05.11.2019 20:00

Оскарження умов:

до 11.11.2019 00:00

Подання пропозицій:

15.11.2019 20:00

Початок аукціону:

02.12.2019 14:48

Очікувана вартість
21 291 215 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
638 736.45 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
106 456 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

4 послуга
Послуги з обов'язкового авіаційного страхування цивільної авіації: обов'язкове страхування відповідальності експлуатанта цивільного повітряного судна комерційної авіації за шкоду, заподіяну третім особам, і відповідальності авіаційного перевізника за шкоду, заподіяну пасажирам і багажу; обов'язкове страхування цивільних повітряних суден; обов'язкове страхування членів екіпажу повітряного судна та іншого авіаційного персоналу; обов'язкове страхування осіб, які мають право перебувати на борту повітряного судна на законних підставах без придбання квитків
Розгорнути Згорнути
ДК 021:2015: 66510000-8 — Страхові послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Порядок розрахунку коефіцієнту

Дата подання: 24.10.2019 12:43
Дата відповіді: 29.10.2019 12:05
Відповідно до вимог п.10 Таблиці 3 Додатку 1 до ТД, Учасник повинен розрахувати «коефіцієнт забезпеченості власними засобами». Для уникнення непорозумінь просимо надати формулу (із зазначенням конкретних рядків звітності Учасника) для розрахунку даного коефіцієнту.

відповідь:

З метою визначення фінансової стійкості страхової компанії необхідно розрахувати показник коефіцієнту забезпеченості власними засобами. Достатній обсяг власних засобів страховика, вільних від зобов’язань, є надійним чинником фінансової стійкості страхової компанії.
Коефіцієнт забезпеченості власними засобами – співвідношення власного капіталу до страхових резервів. Згідно діючої форми №1 Балансу співвідношення кодів рядків: 1495 (Власний капітал) / 1530 (Страхові резерви).

Зміни у тендерну документацію у порівнянні з минулорічними умовами

Дата подання: 05.11.2019 17:35
Дата відповіді: 08.11.2019 16:48
Просимо надати обгрунтування, щодо внесення наступних змін у тендерну документацію у порівнянні з минулорічними умовами: 1. Минулорічні кваліфікаційні вимоги до учасників передбачали наявність досвіду виконання аналогічного договору страхування цивільної авіації по кожному предмету страхування: Страхування КАСКО, відповідальності перед третіми особами та страхування екіпажів ПС. Поточні умови закупівлі доповнені 4-м видом обов’язкового страхування цивільної авіації (страхування пасажирів, що мають право перебувати на бортах ПС без придбання квитків) та від майбутнього переможця, на відміну від минулорічних умов, не вимагається досвіду роботи з найскладнішими продуктами авіаційного страхування. Тільки з наступних змін випливає 3 питання: 1) які саме пасажири перевозяться на ПС ДАП «Україна» з придбанням квитків та яка необхідність застосування виду страхування, який розроблений для особливих випадків, наприклад страхування бажаючих стрибнути з парашутом? 2) чому поточні кваліфікаційні вимоги до учасників вимагають наявність досвіду щонайменше за двома напрямками авіаційного страхування з чотирьох. Чому саме 2, а не 1 чи 3 напрямки? 3) яка причина видалення минулорічних вимог до досвіду обов’язкового страхування пасажирських перевезень відповідно до правил IATA, вимог ДАСУ та страхових сум(лімітів) відповідальності еквівалентним поточній закупівлі? 2. Чим обґрунтовані вимоги пунктів 9, 10, 11 та 12 Таблиці 3 Додатку 1 до Тендерної документації? Чому обрані саме ці критерії, рейтинги, коефіцієнти забезпечення власними засобами, розміри гарантійних фондів та страхових резервів. 3. Просимо доповнити Додаток 3 до тендерної документації пунктом 11 (Підтвердження фінансової спроможності Учасника), на який присутнє посилання в п. 13 Таблиці 3, Додатку 1 до Тендерної документації
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до вимог пункту 29 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), тендерна документація розробляється та затверджується Замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону, зокрема один або декілька кваліфікаційних критеріїв до Учасників відповідно до статті 16 та інформацію про спосіб підтвердження відповідності Учасників установленим критеріям згідно із законодавством. Разом з тим, згідно з частиною третьою статті 22, тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку Замовник вважає за необхідне до неї включити.
Враховуючи викладене, зміст інформації, яку необхідно підтвердити, а також перелік документів, якими Учасник повинен підтвердити свою відповідність критеріям та вимогам, встановленим у тендерній документації, визначається Замовником самостійно згідно із законодавством, виходячи зі специфіки предмета закупівлі з урахуванням частини третьої статті 5 Закону та дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону.
Разом з тим, виходячи з норм Закону, тендерні пропозиції подаються Учасниками процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації.

Щодо питання №1 Учасника, а саме: «…1) які саме пасажири перевозяться на ПС ДАП «Україна» з придбанням квитків та яка необхідність застосування виду страхування, який розроблений для особливих випадків, наприклад страхування бажаючих стрибнути з парашутом?...»
Інформація про підприємство (види діяльності) знаходиться на веб-сайті ДАП «Україна» за адресою: https://saeukraine.org.ua/?page_id=21#
Визначення терміну «пасажир» при виконанні авіаційних перевезень ДАП «Україна», відповідає п. 1 (75), ст. 1, розділу І Повітряного кодексу України, а саме: пасажир - фізична особа, яка перевозиться повітряним судном за згодою перевізника відповідно до договору перевезення, крім членів екіпажу та додаткових спеціалістів на борту повітряного судна, працівників експлуатанта повітряного судна, уповноваженого представника відповідного національного органу регулювання та осіб, які супроводжують вантаж.
Квиток надає право пасажиру на переліт відповідним рейсом і зобов’язує
ДАП «Україна» здійснити відповідне перевезення пасажира та його багажу, а також надати інші послуги, пов’язані з перевезенням.
Згідно Постанови КМУ «Про затвердження Порядку і правил здійснення обов'язкового авіаційного страхування цивільної авіації» від 06.09.2017 року №676 (далі – Порядок і правила), такий вид обов'язкового авіаційного страхування, як страхування осіб, які мають право перебувати на борту повітряного судна на законних підставах без придбання квитків, передбачає страхування «осіб, які мають право перебувати на борту повітряного судна на законних підставах без придбання квитків, які перевозяться повітряним судном або які виконують певні функції на борту повітряного судна під час польоту за згодою експлуатанта, працівники експлуатанта, які не належать до складу авіаційного персоналу, парашутисти, пацієнти медичних закладів, особи, які супроводжують вантаж, тощо.» (відповідно пункту 32 Порядку і правил).
Щодо доповнення Додатку 3 до тендерної документації повідомляємо, що до тендерної документації внесені зміни від 07.11.2019 року.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-10-16-003945-b.b1

Статус:
Відхилена

Учасник: ПрАТ "Страхова компанія "Брокбізнес", Код ЄДРПОУ:20344871
Дата подання: 05.11.2019 16:40
Добрий день!
Відповідно до пунктів 10-11 таблиці 3 «Перелік додаткових документів, що має надати учасник» від Учасника вимагається надати:
Лист від Учасника у довільній формі за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірений печаткою* щодо наявності гарантійного фонду у сумі не менше 100 млн. грн. станом на 30 червня 2019 року.
Лист від Учасника у довільній формі за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірений печаткою* щодо наявності страхових резервів у сумі не менше 100 млн. грн. станом на 30 червня 2019 року.

Таким чином, просимо надати розгорнуту відповідь на запитання:
Чому Замовник встановлює наведенні вище умови Тендерної документації, які завідомо є суто дискримінаційними, штучно обмежують конкуренцію та ціленаправлено обмежують кількість учасників до 15, які відповідно до даних журналу "InsuranceTop" відповідають вказаним критеріям.
Адже, вказані умови Тендерної документації не підтверджені жодними розрахунками, та не ґрунтуються на положеннях жодних нормативно-правових актів, які регулюють відносини страхування в Україні.
Відповідно до ч. 1 ст. 984 Цивільного кодексу України, вимоги, яким повинен відповідати страховик, встановлюються законом.
Жодним нормативно-правовим актом не передбачено, необхідність страхової компанії мати такі показники яких вимагає Замовник!
В журналі "InsuranceTop" містяться показники по кожному критерію відносно 50 провідних компаній, із загальної кількості страховиків, яких налічується більше 200.
В свою чергу, вказані умови Тендерної документації безпідставно позбавляють можливості взяти участь у процедурі закупівлі МАЙЖЕ ВСІХ надійних платоспроможних страхових компаній, за виключенням 15 компаній, які відповідно до даних журналу "InsuranceTop" відповідають вказаним критеріям.
При цьому, відповідно до пункту 5 таблиці 3 «Перелік додаткових документів, що має надати учасник» ризики мають бути перестраховані не менше ніж 96% загальної страхової суми.
Отже, якщо ризики будуть перестраховані практично на всю суму, тому немає необхідності встановлювати додаткові критерії щодо наявності гарантійного фонду і страхових резервів.
Тим більше, вказані критерії не мають ніякого відношення до платоспроможності та надійності учасника процедури закупівлі, його досвіду, та відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, встановленим статтею 17 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VII.
Платоспроможність страховика підтверджується перевищенням фактичного запасу платоспроможності над нормативним!
Тому, такі дії Замовника в частині встановлення у Тендерній документації вимог щодо наявності гарантійного фонду і страхових резервів у сумах не менше ніж по 100 млн. грн., порушують вимоги частини третьої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі», якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси Скаржника, пов'язані з його участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені статтею 3 Закону.
Разом з тим, Замовник умисно вчиняє дії щодо необґрунтованого обмеження кількості учасників процедури закупівлі з метою надання переваги окремим потенційним учасникам закупівлі, чим порушує принципи добросовісної конкуренції та недискримінації учасників, визначених статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VII.
Виходячи з вищевикладеного, просимо усунути наведені вище невідповідності шляхом внесення відповідних змін до тендерної документації в цій частині.

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

08.11.2019 16:37
Відповідно до вимоги пункту 29 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), тендерна документація розробляється та затверджується Замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону, зокрема один або декілька кваліфікаційних критеріїв до Учасників відповідно до статті 16 та інформацію про спосіб підтвердження відповідності Учасників установленим критеріям згідно із законодавством. Разом з тим, згідно з частиною третьою статті 22, тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку Замовник вважає за необхідне до неї включити.
Ураховуючи викладене, зміст інформації, яку необхідно підтвердити, а також перелік документів, якими Учасник повинен підтвердити свою відповідність критеріям та вимогам, встановленим у тендерній документації, визначається Замовником самостійно згідно із законодавством, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з урахуванням, зокрема, вимог статей 3 та 5 Закону.

У відповідності до статті 30 «Умови забезпечення платоспроможності страховиків» Закону України «Про страхування»:
«Страховики зобов'язані дотримуватися таких умов забезпечення платоспроможності:
- наявності сплаченого статутного фонду для страховиків-резидентів або гарантійного депозиту для філій страховиків-нерезидентів та наявності гарантійного фонду страховика;
- створення страхових резервів, достатніх для майбутніх виплат страхових сум і страхових відшкодувань;
- перевищення фактичного запасу платоспроможності страховика над розрахунковим нормативним запасом платоспроможності.»

Положення та вимоги тендерної документації за змістом ніяким чином не переслідували мету відхиляння від встановлених Законом принципів здійснення закупівель і недискримінації Учасників. Навпаки, зважаючи на те, що Замовник закуповує послугу з обов’язкового авіаційного страхування у розмірі більш ніж 1 (один) мільярд доларів США (максимальний розмір страхового відшкодування, суму якого може сплатити Страховик за одним і всіма страховими випадками за весь період дії договорів страхування), що фінансування даної закупівлі відбувається за кошти Державного бюджету України, та враховуючи ступінь відповідальності за ефективне використання бюджетних коштів, були направлені виключно на встановлення єдиних прозорих вимог до кола потенційних Учасників, відповідність яким може певною мірою, в умовах звуження страхового ринку за останні роки, гарантувати Замовнику максимально ефективне використання бюджетних коштів.
Враховуючи вищенаведене, не вважаємо вимоги до Учасників процедури закупівлі, що містяться в тендерній документації, дискримінаційними.
Державне авіаційне підприємство «Україна» – українська авіакомпанія, заснована в 1997 році для обслуговування вищого керівництва держави.
Одним із обов’язків діяльності ДАП «УКРАЇНА» є раціональне, ефективне та економне використання коштів державного підприємства.
ДАП «УКРАЇНА» у відповідності до ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі» встановило вимоги до кваліфікаційних критерії потенційних учасників та спосіб їх підтвердження.
Встановлені замовником у тендерній документації 2019 року кваліфікаційні вимоги щодо наявності матеріально-технічної бази, персоналу та досвіду виконання аналогічних договорів значно розширили коло потенційних учасників.
З метою залучення до виконання умов договору з обов'язкового авіаційного страхування цивільної авіації стабільної та надійної страхової компанії нами встановлені й інші вимоги до потенційних учасників та спосіб їх підтвердження.
Слід відзначити, що підприємництво — вільне економічне господарювання в різних сферах діяльності (крім заборонених законодавчими актами), здійснюване суб'єктами ринкових відносин з метою задоволення потреб конкретних споживачів і суспільства в товарах (роботах і послугах) та одержання прибутку (доходу), необхідних для саморозвитку власної справи (підприємства) і забезпечення фінансових обов'язків перед бюджетами й іншими господарюючими суб'єктами.
Враховуючи специфіку предмета закупівлі, значні ліміти відповідальності та недопущення зривів з основного виду діяльності нами встановлені інші вимоги, які б надали можливість залучити до виконання умов договору страхову компанію із спроможністю забезпечити виконання фінансових обов’язків перед нами.
Додатково інформуємо що встановлені замовником умови у тендерній документації на 2020 рік значно розширило коло потенційних учасників у порівнянні з умовами тендерної документації 2019 року.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-10-16-003945-b.b2

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ПрАТ "Страхова компанія "Брокбізнес", Код ЄДРПОУ:20344871
Пошук по цьому автору
Дата подання: 08.11.2019 15:51

СКАРГА в порядку статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» відносно дискримінаційних умов в частині вимог до учасника, згідно яких, щодо наявності гарантійного фонду у сумі не менше 100 млн. та страхових резервів у сумі не менше 100 млн. грн. станом на 30 червня 2019 року.

В тендерній документації містяться наступні дискримінаційні умови: Відповідно до пунктів 10-11 таблиці 3 «Перелік додаткових документів, що має надати учасник» від Учасника вимагається надати: Лист від Учасника у довільній формі за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірений печаткою* щодо наявності гарантійного фонду у сумі не менше 100 млн. грн. станом на 30 червня 2019 року. Лист від Учасника у довільній формі за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірений печаткою* щодо наявності страхових резервів у сумі не менше 100 млн. грн. станом на 30 червня 2019 року. Вказані критерії не мають ніякого відношення до платоспроможності та надійності учасника процедури закупівлі, його досвіду, та відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, встановленим статтею 17 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VII. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має наступні показники по критеріям які вказує Замовник: Сума гарантійного фонду станом на 30 червня 2019 року становить 37 198 000 грн. (коди рядків 1405, 1415, 1420 з Балансу (Звіту про фінансовий стан) Форма 1 на 30 вересня 2019р.) Сума страхових резервів станом на 30 червня 2019 року становить 99 646 000 грн. (код рядка 1530 з Балансу (Звіту про фінансовий стан) Форма 1 на 30 вересня 2019р.) Жодним нормативно-правовим актом не передбачено, необхідність страхової компанії мати такі показники яких вимагає Замовник! Так, відповідно до ч. 1 ст. 984 Цивільного кодексу України, вимоги, яким повинен відповідати страховик, встановлюються законом. Статтею 30 Закону України «Про страхування» встановлено умови забезпечення платоспроможності страховиків. Згідно абз. 8 цієї статті страховики відповідно до обсягів страхової діяльності зобов’язані підтримувати належний рівень фактичного запасу платоспроможності (нетто-активів). Платоспроможність Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» підтверджується перевищенням фактичного запасу платоспроможності над нормативним на 62 136 000 грн. (п. 6.2 Розділу 6: «Умови забезпечення платоспроможності страховика за I півріччя 2019 року»). Умовами абз. 14 цієї ж статті передбачено, необхідний показник власного утримання страховика: якщо страхова сума за окремим предметом договору страхування перевищує 10 відсотків суми сплаченого статутного капіталу і сформованих вільних резервів та страхових резервів, страховик зобов’язаний укласти договір перестрахування. При цьому, показник власного утримання Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» становить 15 105 тис. грн., що розраховується наступним чином: 51 400 тис. грн. + 99 646 тис. грн. = 151 046 *10%= 15 105 тис. грн. Звідки: 51 400 тис. грн. – зареєстрований (пайовий) капітал, код рядка 1400 з Балансу (Звіту про фінансовий стан) Форма 1 на 30 вересня 2019р. 99 646 тис. грн. – страхові резерви, код рядка 1530, з Балансу (Звіту про фінансовий стан) Форма 1 на 30 вересня 2019р. Отже, Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має достатній рівень власного утримання та можливість вчасно, якісно та в повному обсязі надати Замовнику послуги, що є предметом закупівлі. При цьому, Замовник встановлює наведенні вище умови Тендерної документації, які завідомо є суто дискримінаційними, штучно обмежують конкуренцію та цілеспрямовано обмежують кількість учасників до п’ятнадцяти компаній, які відповідно до даних журналу "InsuranceTop" відповідають вказаним критеріям. Адже, вказані умови Тендерної документації не підтверджені жодними розрахунками, та не ґрунтуються на положеннях жодних нормативно-правових актів, які регулюють відносини страхування в Україні. В журналі "InsuranceTop" містяться показники по кожному критерію відносно приблизно 50 компаній, із загальної кількості страховиків, яких налічується більше 200. В свою чергу, вказані умови Тендерної документації безпідставно позбавляють можливості взяти участь у процедурі закупівлі МАЙЖЕ ВСІХ надійних платоспроможних страхових компаній, за виключенням 15 компаній, які відповідно до даних журналу "InsuranceTop" відповідають вказаним критеріям. При цьому, відповідно до пункту 5 таблиці 3 «Перелік додаткових документів, що має надати учасник» ризики мають бути перестраховані не менше ніж 96% загальної страхової суми. Отже, якщо ризики будуть перестраховані практично на всю суму, тому немає необхідності встановлювати додаткові критерії щодо наявності гарантійного фонду і страхових резервів. Тому, такі дії Замовника в частині встановлення у Тендерній документації наведених вище вимог у спосіб, наведений вище, порушують вимоги частини третьої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі», якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси Скаржника, пов'язані з його участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені статтею 3 Закону. Разом з тим, Замовник умисно вчиняє дії щодо необґрунтованого обмеження кількості учасників процедури закупівлі з метою надання переваги окремим потенційним учасникам закупівлі, чим порушує принципи добросовісної конкуренції та недискримінації учасників, визначених статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VII. Нормою статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» закріплено, що замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Частиною 4 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

Причина: Керуючись абзацем 3 частини 5 статті 18 Закону України "Про публічні закупівлі"
Дата: 11.11.2019 17:39

Документи подані скаржником

08.11.2019 15:51
Баланс.pdf
08.11.2019 15:51
Розділ 6.pdf
08.11.2019 15:51
Скарга.pdf
08.11.2019 15:51
платежка 18002.pdf

Апеляція

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ПрАТ "УКРАЇНСЬКА ПОЖЕЖНО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ" Документи
Опубліковано
Документи
ПрАТ Страхова група "ТАС" Документи
Відхилено
Документи
ПрАТ АСК "ІНГО Україна" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

15.11.2019 20:05
edr_identification.yaml

Публічні документи

15.11.2019 10:23
Довідка МТБ.pdf
15.11.2019 10:23
Договір 2791.pdf
15.11.2019 10:23
Договір 4978.pdf
15.11.2019 10:23
Договір 4979.pdf
15.11.2019 10:23
Листи ТЗ.pdf
15.11.2019 10:34
sign.p7s
15.11.2019 10:23
Відомості.pdf
15.11.2019 10:23
ГЛ брокер.pdf
15.11.2019 10:23
ГЛ санкції.pdf
15.11.2019 10:23
Довідка КЗВЗ.pdf
15.11.2019 10:23
Довідка ст17.pdf
15.11.2019 10:23
Довідка ТЗ.pdf
15.11.2019 10:23
Повноваження.PDF
15.11.2019 10:23
Рейтинг.pdf
15.11.2019 10:23
Статут 19.pdf
15.11.2019 10:23
Ф1 2018.PDF
15.11.2019 10:23
Ф1 ІІ 2019.pdf
15.11.2019 10:23
Ф2 ІІ 2019.pdf
15.11.2019 10:23
ЦП.pdf
15.11.2019 10:34
sign.p7s

Документи

15.11.2019 20:05
edr_identification.yaml

Документи

15.11.2019 20:05
edr_identification.yaml

Аукціон

Початок:
02.12.2019 14:48
Завершення:
02.12.2019 15:09

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 02.12.2019 15:09

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПрАТ АСК "ІНГО Україна"
Пошук по цьому учаснику
18 400 752.83 UAH 18 400 752.83 UAH Документи
ПрАТ "УКРАЇНСЬКА ПОЖЕЖНО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ"
Пошук по цьому учаснику
20 829 640.38 UAH 20 829 640.38 UAH Документи

Публічні документи

15.11.2019 10:34
sign.p7s
15.11.2019 10:34
sign.p7s
15.11.2019 10:23
Ф2 ІІ 2019.pdf
15.11.2019 10:23
Ф1 ІІ 2019.pdf
15.11.2019 10:23
Ф1 2018.PDF
15.11.2019 10:23
Статут 19.pdf
15.11.2019 10:23
Рейтинг.pdf
15.11.2019 10:23
Повноваження.PDF
15.11.2019 10:23
Довідка ТЗ.pdf
15.11.2019 10:23
Довідка ст17.pdf
15.11.2019 10:23
Довідка КЗВЗ.pdf
15.11.2019 10:23
ГЛ санкції.pdf
15.11.2019 10:23
ГЛ брокер.pdf
15.11.2019 10:23
Відомості.pdf
15.11.2019 10:23
ЦП.pdf
15.11.2019 10:23
Листи ТЗ.pdf
15.11.2019 10:23
Договір 4979.pdf
15.11.2019 10:23
Договір 4978.pdf
15.11.2019 10:23
Договір 2791.pdf
15.11.2019 10:23
Довідка МТБ.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПрАТ АСК "ІНГО Україна"
#16285602
Пошук по цьому переможцю
Переможець 18 400 752.83 UAH 03.12.2019 12:01

Переможець

Дата і час публікації: 03.12.2019 12:01

Учасник Пропозиція Документи
ПрАТ АСК "ІНГО Україна"
Пошук по цьому переможцю
#16285602
18 400 752.83 UAH Документи

Укладений договір


Строк дії 01.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Номер INGO/DAP/1.1
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Додаток 4 до ГД Договір № 202701042.20 від 20.12.2019.pdf Укладений
18 400 752.83
21.12.2019 14:18
20.12.2019
Генеральний договір № INGO.DAP.1.1 від 20.12.2019.pdf Укладений
18 400 752.83
21.12.2019 14:18
20.12.2019
Додаток 2 до ГД Договір № 202901041.20 від 20.12.2019.pdf Укладений
18 400 752.83
21.12.2019 14:18
20.12.2019
Додаток 3 до ГД Договір № 202701039.20 від 20.12.2019.pdf Укладений
18 400 752.83
21.12.2019 14:18
20.12.2019
Додаток 1 до ГД Договір № 202801040.20 від 20.12.2019.pdf Укладений
18 400 752.83
21.12.2019 14:18
20.12.2019
sign.p7s Укладений
21.12.2019 14:26

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 15.01.2020 15:09
Опис змін: Зміни в банківські реквізити Страхувальника
Номер договору: Додаткова угода № 1 від 15.01.2020 до ГД № INGO/DAP/1.1 від 20.12.2019
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 15.01.2020 15:16
Опис змін: Зміни в банківські реквізити Страхувальника
Номер договору: Додаткова угода № 1 від 15.01.2020 до Договору № 202801040.20 від 20.12.2019 (додаток 1 до ГД)
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 15.01.2020 15:21
Опис змін: Зміни в банківські реквізити Страхувальника
Номер договору: Додаткова угода № 1 від 15.01.2020 до Дог. № 202901041.20 від 20.12.2019 (додаток 2 до ГД)
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 15.01.2020 15:24
Опис змін: Зміни в банківські реквізити Страхувальника
Номер договору: Додаткова угода № 1 від 15.01.2020 до Дог. № 202701039.20 від 20.12.2019 (додаток 3 до ГД)
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 15.01.2020 15:27
Опис змін: Зміни в банківські реквізити Страхувальника
Номер договору: Додаткова угода № 1 від 15.01.2020 до Дог. № 202701042.20 від 20.12.2019 (додаток 4 до ГД)
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 30.01.2020 17:14
Опис змін: Сторони домовились включити застреження в Договір.
Номер договору: Додаткова угода № 2 від 30.01.2020 до Договору № 202801040.20 від 20.12.2019 (додаток 1 до ГД)
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 02.04.2020 16:19
Опис змін: зміни в загальний список членів екіпажу та іншого авіаційного персоналу ДАП "Україна"
Номер договору: Додаткова угода № 2 від 02.04.2020 до Договору № 202701039.20 від 20.12.2019 (додаток 3 до ГД)
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 30.07.2020 17:06
Опис змін: Страховик відмовляється від всіх прав суброгації стосовно компанії UAB FL Technics.
Номер договору: Додаткова угода № 2 від 29.07.2020 до Договору № 202901041.20 від 20.12.2019 (додаток 2 до ГД)
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 30.07.2020 17:14
Опис змін: Страховик відмовляється від всіх прав суброгації, виключаючи їх навмисні дії або грубу недбалість, щодо співробітників компанії UAB FL Technics
Номер договору: Додаткова угода № 3 до Договору № 202801040.20 від 20.12.2019 (додаток 1 до ГД)
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 22.10.2020 16:43
Опис змін: зміни в загальний список членів екіпажу та іншого авіаційного персоналу ДАП "Україна"
Номер договору: Додаткова угода № 3 до Договору обов'язкового страхування членів екіпажу повітряного судна та іншого авіаційного персоналу за № 202701039.20 від 20.12.2019 року
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 19.11.2020 12:04
Опис змін: внесення змін до загального списка членів екіпажу та іншого авіаційного персоналу ДАП "Україна"
Номер договору: Додаткова угода № 4 до Договору № 202701039.20 від 20.12.2019 (додаток 3 до ГД)
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 10.12.2020 13:55
Опис змін: внесення змін до загального списка членів екіпажу та іншого авіаційного персоналу ДАП "Україна"
Номер договору: Додаткова угода № 5
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 01.01.2020 — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 18 400 752.83
UAH

Ризик-індикатор

Контрольні слова у Q&A - Так

У питаннях/відповідях зустрічаються @|адрес|пошт що може бути ознакою неповної тендерної документації, яка вимагає коммунікації поза межами системи

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Покращення якості предмета закупівлі - 9

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання