ДК 021:2015 "24450000-3 Агрохімічна продукція" (антисептичні та дезінфекційні засоби)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-10-22-001944-b
  • 24450000-3 - Агрохімічна продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНА УСТАНОВА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Контактна особа замовника
Олена Заіка, +380934222989 , lpucmlvugledar@gmail.com
Адреса замовника
Україна, м. Вугледар, 85670, Донецька область, вул. Молодіжна, буд. 19
Дата укладення договору
13.11.19
Переможець
ПАНЮХНО РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
Очікувана вартість
105 400 UAH без ПДВ
Сума договору
104 985 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 13.11.19
  • Відгуки 2
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Умови закупівлі:

Замовник уникає відповіді щодо протизаконного акцепту пропозиції з засобом Новохлор Екстра!!! Учасник торгів задав конкретне питання: як так сталося, що акцептована пропозиція з засобом, який не має чинної реєстрації дезінфікуючого засобу? Замовник не відповідає по суті питання! Нагадуємо, що згідно Закону України про запобігання інфікування населення ст. 34 ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ використання дезінфікуючих засобів НЕ зареєстрованих в установленому порядку!

Умови закупівлі:

Цинізм Замовника-хабарника зашкалює! Коли читаєш таку писанину, замість аргументованого протоколу відхилення економічно найвигіднішої пропозиції, стає страшно за нашу Державу. Саме завдяки таким персонам, які замість економії бюджетних коштів для розбудови Держави займаються корупційними оборутками та розкраданням бюджетних коштів заради власної вигоди, ми так погано живемо і в країні війна. Як цих хабарників Земля носить, коли вони вже наїдяться? До чого тут свідоцтво про право власноті та оренди на автомобіль? Як це впливає на якість постачаємої продукції та якість постачання продукції??? Ми же окремим гарантійним листом зазначили, що продукція буде поставлена в кількості, якості та в строки, які передбачені чинним Законодавством! Яка різниця, яким саме транспортом буде доставлена продукція? Це протизаконна корупційна вимог!!! Хабарник робить це саме для того, щоб виключити з торгів можливість участі незапланованих Учасників з інших регіонів, які вимушені доставляти продукцію перевізниками. І робиться це штучно, протягуючи до перемоги пропозицію "свого" Учасника, з яким є корупційний зв"язок у керівництва Замовника, від якого вони отримують 40% хабаря від вартості Закупівлі, та, доречі, який в процесі аукціону навіть не намагався конкурувати, бо був впевнений в своїй перемозі!

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 25.10.2019 18:00

Подання пропозицій:

29.10.2019 18:00

Початок аукціону:

30.10.2019 15:58

Очікувана вартість
105 400 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
527 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

240 упаковка
ДК 021:2015 "24450000-3 Агрохімічна продукція" (антисептичні та дезінфекційні засоби)
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Щодо предмету закупівлі

Дата подання: 25.10.2019 16:06
Шановний Замовнику! В медико-технічному завданні документації на засіб "АХД 2000" в першій колонці зазначене фасування -1000 мл., в четвертій колонці - фасування 100мл. Яке же фасування потрібно Замовнику?
Відповідь відсутня

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-10-22-001944-b.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "Дезодар", Код ЄДРПОУ:41937138
Дата подання: 23.10.2019 12:25
Шановний замовнику.
Звертаємо Вашу увагу на беззаперечне порушення з вашого боку процедури допорогових закупівель.
Однією з ключових вимог до проведення допорогових торгів є недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників тендеру. Проте, вимоги до предмету закупівлі, що встановлені у вашій тендерній документації містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних порушень законодавства.
у Медико-технічних вимогах технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі викладені таким чином, що максимально унеможливлює надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними.
Зазначення конкретного найменування дезінфікуючого засобу, конкретного хімічного складу та фасування свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулюєте такими вимогами, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця з яким, вірогідно, змовився для отримання вигоди з корупційною складовою.
Склад засобів прописаний так , що унеможливлюють надати еквіваленти, таким чином обмежується коло учасників лише представниками компанії-виробника.
Своїми діями Замовник дав чітко зрозуміти,що його не хвилює економія бюджетних коштів, а його цікавить хабар від постачальника та заробіток посадових осіб на бюджетному фінансуванні.
Замовник заздалегідь запланував у переможці Учасника, з яким є корупційні домовленості, та незаконну аргументацію для відхилення небажаних пропозицій.
Позиція №3,4 Вміст діючих речовин,% Активний хлор (дихлорізоціанурова кислота) не < 85 %., Є конкретне питання: чому саме такий склад, адже це хлорвмісний засіб і основне це є активний хлор, що виділяється при розчинені у воді засобу, а як відомо на ринку є безліч засобів на основі дихлорізоціонурової чи то трихлорізоціанурової кислоти в різних кількісних пропорціях, як окремо взятих так і сумісних, але при цьому визначений саме активний хлор від 30 до 60%. Тож чому не написати у вимогах : Таблетований, хлорвмісний засіб, з кількістю активного хлору не менше 50% в 1 таблетці при розчинені її у воді. Все зрозуміло і ніяких дискримінацій. Ще хочеться нагадати, що ви закуповуєте засіб максимум на 1 рік, то до чого тут термін зберігання 5 років, ви ж знаєте, що хлор не є дуже стійким (особливо якщо у складі тільки одна речовина,навіть не комбінація) і як би там не писав виробник, він таки втрачає свою активність.
Це можна віднести і до пункту Термін придатності робочого розчину Не < 7 діб.. Ви же збираєтесь використовувати даний засіб для поточного, заключного, генерального прибирання. Це все ж таки разове використання.
Зовсім не коректним є пункт де зазначена Дезінфекція суміщена з достерилізаційним очищенням корозієстійких виробів медичного призначення. Ви ж нічого не прописали у складі і щодо антикорозійних домішок, да і речовини які забезпечать якісне достерилізаційне очищення не вказані. І це не дивно бо дихлорізоціанурова кислота повинна складати < 85 %., тобто на інші речовини не залишається місця! Як же можливо провести достерилізаційне очищення засобом у котрому зовсім відсутні миючи домішки. Також наявність миючих речовин допоможе і при проведенні генерального прибирання.
І визиває не непорозуміння вимога щодо Знезараження води при нецентралізованому водопостачанні. Згідно ДБН «Медичні заклади» усі існуючи лікарні повинні бути підключені до централізованого водопостачання! Не вже у вашої лікарні є з цим проблеми?
-По відношенню до всіх лотів не зрозуміло чому ви використовуєте як приклад такі вимоги Температура та умови зберігання: Температура зберігання не нижче +5°С та не вище +30°С. Невже не будуть розглядатися препарати у котрих можливе зберігання при більш широкому температурному проміжку.
Більше того, в Україні відсутні засоби - еквіваленти, що повністю відповідають викладеним Вами вимогам, крім тих засобів що вимагаються в медико-технічних вимогах.
Жоден наказ МОЗ не регулює, які саме речовини повинні міститись в дезінфікуючому засобі, адже головне їх призначення - знищення патогенних мікроорганізмів.
Тобто, еквівалент надати неможливо, що виключає будь-яку конкуренцію та є дискримінацією учасників даної закупівлі.
Таким чином, викладені Вами Медико-технічні вимоги суперечить основним принципам встановлених Наказом ДП "ПРЗОРРО" від 19 березня 2019 року №10 «Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі».
Окрім того, Ваші Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує вимоги п. 4,7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1,2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».
Зважаючи на все викладене вище,

ВИМАГАЄМО:
1) Внести зміни до тендерної документації виключивши з них дискримінаційні вимоги;
2) Виключити з Медико-технічних вимог конкретний хімічний склад залишивши лише вміст активного хлору у таблеці.
3) Скоротити термін придатності робочого розчину, його не важко готувати лише кинути потрібну кількість таблеток у відро води;
4) Прибрати вимогу, щодо Знезараження води при нецентралізованому водопостачанні.
5) Замінити формулювання по всіх лотах по умовам зберігання з Температура зберігання не нижче +5°С та не вище +30°С. на - Можливість зберігання засобу при температурі від +5 °С до +30.

У разі ігнорування наших законних вимог ми змушені будемо звернутися зі скаргою до АМКУ та повідомити про цей випадок Державну аудиторську службу України, НАБУ, СБУ та представникам Громадського контролю з метою перешкоджання корупційним схемам Замовника та притягнення посадових осіб до відповідальності.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

28.10.2019 08:34
Шановний скаржнику! Згідно Інструкції про порядок використання ЕСЗ у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі» затвердженої наказом ДП «ПРОЗОРО» від 19.03.2019 №10, Замовник може формувати вимоги до предмету закупівлі. Замовник сформував вимоги до продукції з урахуванням специфіки використання засобів у медичній установі з урахуванням вимог діючих нормативних актів щодо закупівлі, використання чи застосування дезінфекційних засобів. Таким чином, замовник є вільним у визначенні технічних, якісних характеристик предмета закупівлі, формує предмет закупівлі, виходячи з власних потреб у об’ємах товару, можливостях бюджетного фінансування та сфері застосування товару та жодним чином не зобов’язаний встановлювати вимоги до предмету закупівлі з урахуванням можливостей учасників, а навпаки, учасники процедури державних закупівель зобов’язані надавати такі тендерні пропозиції, які будуть відповідати встановленим замовником вимогам. Медико-технічні вимоги на продукцію було сформовано виходячи з потреб нашої медичної установи.

Номер вимоги: UA-2019-10-22-001944-b.a2

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАРТУНАТ", Код ЄДРПОУ:37308833
Дата подання: 05.11.2019 10:47
Хабарнику! Коли читаєш таку писанину, замість аргументованого протоколу відхилення економічно найвигіднішої пропозиції, стає страшно за нашу Державу. Саме завдяки таким персонам, які замість економії бюджетних коштів для розбудови Держави займаються корупційними оборутками та розкраданням бюджетних коштів заради власної вигоди, ми так погано живемо і в країні війна. Як вас Земля носить, коли ви вже наїстеся? До чого тут свідоцтво про право власноті та оренди на автомобіль? Як це впливає на якість постачаємої продукції та якість постачання продукції??? Ми же окремим гарантійним листом зазначили, що продукція буде поставлена в кількості, якості та в строки, які передбачені чинним Законодавством! Яка різниця, яким саме транспортом буде доставлена продукція? Розумієте, що це протизаконна корупційна вимога??? Хабарник робить це саме для того, щоб виключити з торгів можливість участі незапланованих Учасників з інших регіонів, які вимушені доставляти продукцію перевізниками. І робиться це штучно, протягуючи до перемоги пропозицію "свого" Учасника, з яким є корупційний зв"язок у керівництва Замовника, від якого вони отримують 40% хабаря від вартості Закупівлі, та, доречі, який в процесі аукціону навіть не намагався конкурувати, бо був впевнений в своїй перемозі! Даємо вам шанс виправитись та повернути до розгляду нашу пропозицію і провести неупередженну оцінку. Якщо, хабарнику, це не буде зроблено, ми направляємо листи до Державної аудиторської служби України, в Департамент охорони здоров"я, Національної Поліції та представникам Громадського контролю з метою перешкоджанню корупційним оборуткам посадових осіб Замовника!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

06.11.2019 08:49
Відповідь надається у файлі
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Номер вимоги: UA-2019-10-22-001944-b.a3

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАРТУНАТ", Код ЄДРПОУ:37308833
Дата подання: 05.11.2019 11:12
А ще поясніть, яким чином акцептується пропозиція вашого улюбленця, який роздає хабарі, в якій зазначений засіб "Новохлор-Екстра", на який закінчився термін дії свідоцтва про Державну реєстрацію дезінфікуючого засобу в жовтні 2019 року, а в реєстр МОЗ, згідно Постанові №178 КМУ України, він не внесений, тобто не зареєстрований як дезінфікуючий засіб! Вам же відомо, що згідно Закону України про Захист населення від інфекційних хвороб ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ використання дезінфікуючих засобів НЕ зареєстрованих в установленому порядку! А установлений порядок регламентується постановами КМУ №908 та 178. Тобто засоби або повинні мати діюче свідоцтво про Державну реєстрацію, або внесені до Реєстру МОЗ України. А ні того, а ні другого у засоба "Новохлор Екстра"немає! Якщо пропозиція вашого улюбленця ФОП Панюхно не буде дискваліфікована, ми додатково сповістимо профільні органи про цей випадок!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

06.11.2019 08:54
Відповідь знаходиться у файлі
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Номер вимоги: UA-2019-10-22-001944-b.a4

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАРТУНАТ", Код ЄДРПОУ:37308833
Дата подання: 06.11.2019 09:22
Хабарнику!Ви вимоги читаєте, чи пишите навмання? Де відповідь щодо протизаконного акцепту пропозиції з засобом Новохлор Екстра? Ми задали конкретне питання: як так сталося, що акцептована пропозиція з засобом, який не має чинної реєстрації дезінфікуючого засобу? Чи робите вигляд, що не розумієте про що ми?

Рішення замовника: Вимога не задоволена

07.11.2019 14:23
Стосовно Ваших звинувачень нашого закладу, у спробі посадових осіб нашого закладу протягти у переможця «свого» учасника, з яким нібито є корупційний зв'язок.
На сам перед хочу вам зазначити, якщо у вас є докази порушення нашим закладом законодавства України, то ваш обов’язок звернутися до контролюючих та правоохоронних органів України.
Ви ж своїми діями, а саме безпідставним обвинуваченням нашого закладу та надання недостовірної інформації, відомостей, що не відповідають дійсності, образами та приниженням співробітників, грубо порушуєте наші права, принижує честь, гідність, репутацію нашого закладу та посадових осіб, що є недопустимо, та виходячи з вищевикладеного порушуєте Законодавство України, тому у цьому випадку ми будемо змушені скористатися своїм правом на захист.
Право на захист честі, гідності і ділової репутації закріплено Конституцією України (ч. 4 ст. 32), Цивільним кодексом України (ст. 277). Питання процедури захисту честі, гідності і ділової репутації також роз'яснив Верховний Суд України у своїй постанові пленуму № 1 "Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи" від 27 лютого 2009р.
Ви своїми діями намагаєтеся тиснути на нас «повернути до розгляду нашу пропозицію і провести неупереджену оцінку» змінити вимоги до продукції з такими показниками яка нам потрібна, на ті показники яким відповідає ваша продукція, а якщо ми на це не згодні то тоді від вас лунають погрози звернутися до «ми направляємо листи до Державної аудиторської служби України, в Департаменту охорони здоров’я, Національної Поліції та представникам Громадського контролю з метою перешкоджанню корупційним оборудкам посадових осіб Замовника!»
Звернутися до відповідних органів це надане вам право законодавством України, а от намагання нас змусити повернути до розгляду вашу пропозицію, що б задовольнило Вас – це неприпустимо!
З огляду на вищевикладене, закликаємо Вас надалі дотримуватися норм Законодавства, ділової репутації та гідності, принципу добросовісної конкуренції серед учасників, діяти виключно в рамках чинного законодавства України.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Номер вимоги: UA-2019-10-22-001944-b.a5

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАРТУНАТ", Код ЄДРПОУ:37308833
Дата подання: 06.11.2019 09:49
Хабарнику! Як ви лікуєте людей з такими знаннями? Краще нічого не пишіть, бо рівень знань ваших "фахівців" викликає великі питання! Ви змінюєте аргументи відхилення по ходу справи? Ви же писали про транспорт! Тепер щось інше вигадуємо, бо треба ж виправдати свої корупційні дії та відпрацювати 40% хабаря! По-перше, до чого тут рідкий концентрат, коли використовується робочий розчин? Концентрат все одно розводиться водою і тільки потім використовується, тому яка різниця, який саме агрегатний стан концентрату!!! По-друге, щодо складу. В засобі "Еконорм Хлор" 50% активного хлору, що говорить лише про одне - він в рази економічніший за "Новохлор Екстра", в якому 7-0% активного хлору. До нашого засобу входить адипінова кислота, яка і є антикорозійною добавкою. Якщо наш засіб використовується для дезінфекції медичних інструментів, то антикорозійна добавка у складі обов"язкова! Далі, щодо відсутності антимікробної дії щодо особливо-небезпечних інфекцій. До чого тут особливо-небезпечні інфекції в закладі вашого профілю??? Чума, холера... Ми обов"язково сповістимо Департамент охорони здоров"я про цей випадок - нехай розберуться, що за вимоги ви виставляєте. Учасникам. Щодо ненадання санітарно-епідеміологічного висновка. Згідно положень Наказу №10 ДП Прозорро Учасник має право виправити технічну помилку, а Замовник дозапросити документи. Ми зробили технічну помилку незавантаживши висновок. Він є і ми готові його надати. Не треба чіплятися за цей факт, як за рятувальну соломинку. Це ніяким чином не впливає на ціну нашої пропозиції і якість запропонованої продукції. Далі, щодо відмінності складу запропонованих засобів. Вказані обмеження масової долі активно-діючих речовин. Жоден наказ МОЗ не регулює, які саме речовини повинні міститись в дезінфікуючому засобі, адже головне їх призначення - знищення патогенних мікроорганізмів!
Зазначення КОНКРЕТНОГО дезінфікуючого засобу свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулює такими вимогами, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця.
Таким чином, викладені Вами медико-технічні вимоги суперечать основним принципам Державних закупівель, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім того, ваші технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує п. 4.7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1.2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».Ми запропонували повні еквіваленти за такими характеристиками, як: групи діючих речовин, спектр антимікробної дії, призначення, клас безпеки, режими використання. Саме за такими характеристиками визначають еквівалентність державні профільні установи Запропоновані нами засоби в РАЗИ економічніші! Своїми діями Замовник дав чітко зрозуміти, що його не хвилює економія бюджетних коштів, а його цікавить хабар від постачальника та заробіток посадових осіб на бюджетному фінансуванні. Замовник заздалегідь запланував у переможці Учасника, з яким є корупційні домовленості, та незаконну аргументацію для відхилення небажаних пропозицій. А це вже привід для антикорупційного розслідування перевіряючими органами, куди ми направляємо лист. Вимагаємо повернути нашу пропозицію до розгляду, провести неупереджену оцінку. В іншому випадку ми звернемося з відповідними заявами до Департаменту охорони здоров?я, Державної аудиторської служби України, Антикорупційного бюро та представників Громадського контролю з метою перешкоджання протиправних корупційних дій Замовника.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

07.11.2019 14:25
Стосовно Ваших звинувачень нашого закладу, у спробі посадових осіб нашого закладу протягти у переможця «свого» учасника, з яким нібито є корупційний зв'язок.
На сам перед хочу вам зазначити, якщо у вас є докази порушення нашим закладом законодавства України, то ваш обов’язок звернутися до контролюючих та правоохоронних органів України.
Ви ж своїми діями, а саме безпідставним обвинуваченням нашого закладу та надання недостовірної інформації, відомостей, що не відповідають дійсності, образами та приниженням співробітників, грубо порушуєте наші права, принижує честь, гідність, репутацію нашого закладу та посадових осіб, що є недопустимо, та виходячи з вищевикладеного порушуєте Законодавство України, тому у цьому випадку ми будемо змушені скористатися своїм правом на захист.
Право на захист честі, гідності і ділової репутації закріплено Конституцією України (ч. 4 ст. 32), Цивільним кодексом України (ст. 277). Питання процедури захисту честі, гідності і ділової репутації також роз'яснив Верховний Суд України у своїй постанові пленуму № 1 "Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи" від 27 лютого 2009р.
Ви своїми діями намагаєтеся тиснути на нас «повернути до розгляду нашу пропозицію і провести неупереджену оцінку» змінити вимоги до продукції з такими показниками яка нам потрібна, на ті показники яким відповідає ваша продукція, а якщо ми на це не згодні то тоді від вас лунають погрози звернутися до «ми направляємо листи до Державної аудиторської служби України, в Департаменту охорони здоров’я, Національної Поліції та представникам Громадського контролю з метою перешкоджанню корупційним оборудкам посадових осіб Замовника!»
Звернутися до відповідних органів це надане вам право законодавством України, а от намагання нас змусити повернути до розгляду вашу пропозицію, що б задовольнило Вас – це неприпустимо!
З огляду на вищевикладене, закликаємо Вас надалі дотримуватися норм Законодавства, ділової репутації та гідності, принципу добросовісної конкуренції серед учасників, діяти виключно в рамках чинного законодавства України.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Документи

Документи

Аукціон

Початок:
30.10.2019 15:58
Завершення:
30.10.2019 16:19

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 30.10.2019 16:19

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАРТУНАТ"
Пошук по цьому учаснику
76 620 UAH 76 620 UAH Документи
ПАНЮХНО РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
Пошук по цьому учаснику
104 985 UAH 104 985 UAH Документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАРТУНАТ"
#37308833
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 76 620 UAH 05.11.2019 09:57
ПАНЮХНО РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
#2757014416
Пошук по цьому переможцю
Переможець 104 985 UAH 05.11.2019 10:46

Документи

05.11.2019 09:55
Прот_49_04.11.19.pdf
05.11.2019 09:57
sign.p7s

Документи

05.11.2019 10:45
Прот_49_04.11.19.pdf
05.11.2019 10:46
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 05.11.2019 10:46

Учасник Пропозиція Документи
ПАНЮХНО РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
Пошук по цьому переможцю
#2757014416
104 985 UAH Документи

Документи

05.11.2019 10:45
Прот_49_04.11.19.pdf
05.11.2019 10:46
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 13.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер 145
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Дог_145_13.11.19.pdf Укладений
104 985
13.11.2019 09:34
13.11.2019
sign.p7s Укладений
13.11.2019 09:38

Виконання договору

Строк дії за договором: 13.11.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 104 985
UAH

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 2

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання