Засоби для догляду за руками та нігтями (Аніосраб або еквівалент)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-10-25-000303-c
  • 33740000-9 - Засоби для догляду за руками та нігтями
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальне некомерційне підприємство "Київський міський центр нефрології та діалізу" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ляшенко Людмила , 380661344231 , kmcnefro@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 02125, Київська область, вулиця Петра Запорожця, будинок 26
Дата укладення договору
10.12.19
Переможець
Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "ВІЛАН"
Очікувана вартість
799 721.40 UAH з ПДВ
Сума договору
710 605.44 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 11.12.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 09.11.2019 11:00

Оскарження умов:

до 15.11.2019 00:00

Подання пропозицій:

19.11.2019 11:00

Початок аукціону:

20.11.2019 14:22

Очікувана вартість
799 721 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
3 999 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Згідно тендерної документації

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2419 штуки
Засоби для догляду за руками та нігтями (Аніосраб або еквівалент)
ДК 021:2015: 33740000-9 — Засоби для догляду за руками та нігтями

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-10-25-000303-c.a1

Статус:
Вирішена

Учасник: Фізична особа-підприємець, Код ЄДРПОУ:2941707188
Дата подання: 30.10.2019 12:58
Шаноаний Замовнику, Ви вказали такі вимоги:Склад засобу: діюча речовина: етанол – 78,0 - 82,0 (мас. %); допоміжні речовини: зволожуючі, пом’якшуючі, захисні компоненти для шкіри, інші допоміжні речовини, вода – до 100. В складі засобу відсутня молочна кислота. Гіпоалергенна формула. Скажіть ,будь ласка, чому в складі засобу не повинна бути молочна кислота? Чи знаєте що саме ця речовина широко використовується в косметології, адже вона підтримує Рн шкіри, зволожує,захищає від подразнень, збільшує еластичність, прискорює регенерацію та багато іншого, в результаті чого і застосовується в косметології для омолодження шкіри , застосовується в засобах для інтимної гігієни ,що свідчить про застосовується для чутливих зон. Тож чому ви забороняєте саме цю речовину? Тому що її не має у складі Аніосраб, але ж це не значить , що засіб який містить молочну кислоту є гіршим , навпаки. Тож або видаліть цю заборону, бо таким чином крім порушення Закону Про публічні закупівлі в частині дискримінації, ви порушуєте ще й Наказ МОЗ№ 236 та 798, в яких чітко описані вимоги до антисептиків та не міститься жодної заборони до діючих та допоміжних ( а це і є молочна кислота) речовин. Тож МОЗ не забороняє а Ви так вирішили, то ж дайте цьому обгрунтоване, професійне пояснення. Та ще одна вимога, яка суперечить наказу МОЗ№798 розділ 4:
- пролонгована дія (після обробки шкіри рук антисептик повинен затримувати протягом певного часу розмноження та реактивацію резидентних мікроорганізмів (3 години) під медичними рукавичками) , а це ваша вимога :наявність пролонгованої дії згідно Європейського стандарту EN 12791 (повинно бути вказано в Методичних вказівках). То по яким стандартам та Законам ви працюєте, ми по Законам держави Україна. Крім того, дуже багато вимог до Європейських стандартів, чи не думаєте ви ,що засоби які зареєстровані згідно чинного законодавства пройшли всі відповідні перевірки і отримали позитивний Висновок СЕЕ не віповідають вітчизняним вимогам? Чи не надмірна та дискримінаційна вимога , вважаємо так. Тож внесіть зміни а документацію і дайте вичерпані, професійні відповіді.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

01.11.2019 13:00
Шановний Кандидате,
Дякуємо за Ваші запитання та надаємо наступну відповідь.
Наші експерти ретельно вивчили матеріали по антисептичних засобах різних виробників, як вітчизняного, так і іноземного виробництва.
1. Щодо вимоги про відсутність в складі засобу молочної кислоти:
Ваше нагадування щодо використання молочної кислоти в косметичній промисловості вважаємо недоцільним, адже ми закуповуємо антисептичний засіб, а не косметичний засіб для медичного персоналу та пацієнтів з нирковою недостатністю, що отримують сеанси діалізу, для яких обробка рук є ще одним хімічним навантаженням на послаблений організм.
Так, дійсно, молочна кислота часто використовується в косметичній промисловості у якості хімічного пілінга для шкіри людини для епізодичного використання (приблизно 2 рази на місяць), а засоби для інтимної гігієни використовуються не частіше 2-х разів на день.
Нам потрібен антисептик для рук медичного персоналу, який щоденно обробляє засобом руки щонайменше до 40 разів, і хімічний пілінг не потрібен, бо це призведе до відлущування верхніх шарів епідермісу шкіри рук.
Також існує вірогідність накопичувального ефекту молочної кислоти на поверхні шкіри, що може призвести до виникнення запалювальних процесів.
Говорити, про позитивний або негативний вплив молочної кислоти на стан шкіри рук можна тільки тоді, коли відомо точна кількість молочної кислоти (мас.%) у складі засобу, і ці засоби пройшли дерматологічні дослідження і кратність застосування цих засобів.
2. Щодо атестації засобів згідно Європейських стандартів:
Відповідно до п.11 Додатку 2 Тендерної документації: «Мікробіологічна активність повинна бути протестована відповідно до Європейських стандартів або ДСТУ».
Цю вимогу ми не вважаємо дискримінаційною, оскільки вона не обмежує коло учасників, до тих що пропонують тільки засоби іноземного виробництва, до розгляду допускаються засоби і вітчизняного виробництва з доказами, що вони протестовані по ДСТУ.
3. Щодо пролонгованої дії:
У випадках надання засобу іноземного виробництва пролонгована дія тестується згідно Європейського стандарту EN 12791.
У випадку надання засобу вітчизняного виробника, ми просимо надати документи, що підтверджують пролонговану дію.
У зв’язку з вищевикладеним, вважаємо недоцільним вносити зміни до тендерної документації.

Номер вимоги: UA-2019-10-25-000303-c.b2

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "ІМЕД", Код ЄДРПОУ:38703629
Дата подання: 01.11.2019 16:37
Шановний Замовнику, відповідно до пункту 10 Спеціальних вимог Додатку 2 до тендерної документації на закупівлю: 33740000-9 — Засоби для догляду за руками та нігтями (Аніосраб або еквівалент) Тендерної документації встановлено:
«10. Засіб повинен класифікуватися як безпечний для здоров’я людей та
навколишнього середовища згідно з Європейською директивою ЕС 1272/2008 (повинно бути вказано в Методичних вказівках)».

Вимога Замовника, що засіб повинен класифікуватися як безпечний для здоров’я людей та
навколишнього середовища згідно з Європейською директивою ЕС 1272/2008 (повинно бути вказано в Методичних вказівках) є безпідставними, оскільки не зрозуміло яким органом має бути протестований засіб згідно Європейських стандартів, засіб може відповідати цим стандартам, а тому ці вимоги є дискримінаційними.

Відповідно до статей 3 та 5 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено принцип здійснення закупівель за умови недискримінації учасників та заборонено Замовнику встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Статтею 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачений виключний перелік вимог до документації та її змісту. Документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Таким чином, норми Закону України «Про публічні закупівлі» чітко забороняють Замовнику в документації вносити вимоги, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Сформовані дискримінаційні вимоги до продукції, які характерні тільки певним торговим маркам, а подання аналогів/еквівалентів інших виробників є неможливим. Зазначення найменування для догляду за руками та нігтями засобу з його унікальними медико-технічними характеристиками свідчить про те, що Замовник свідомо встановлює такі вимоги, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та віддати перемогу заздалегідь визначеному постачальнику. Технічні характеристики предмету закупівлі суперечать принципам закупівель, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.

На підставі вищевикладеного, а також керуюсь ст.ст. 3, 5 Закону України «Про публічні закупівлі» Вимагаємо від Замовника видалити пункт 10 Спеціальних вимог Додатку 2 до тендерної документації на закупівлю: 33740000-9 — Засоби для догляду за руками та нігтями (Аніосраб або еквівалент) Тендерної документації за предметом закупівлі: Засоби для догляду за руками та нігтями (Аніосраб або еквівалент) (UA-2019-10-25-000303-c) у відповідності до вищезазначеної вимоги щодо недискримінації учасників.

Результати розгляду даної Вимоги просимо оприлюднити на офіційному веб-порталі.

У випадку ігнорування вищезгаданих вимог, ми будемо змушені звернутися до Державної аудиторської служби України, Київської міської державної адміністрації, представників Громадського контролю щодо надання ними належної правової оцінки умовам документації на предмет встановлених дискримінаційний вимог.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

05.11.2019 14:54
Згідно ст.3,5 Закону України "Про публічні закупівлі " в додаткау 2 в спеціальних вимогах видалено п.10
Згідно ст.3,5 Закону України "Про публічні закупівлі " в додаткау 2 в спеціальних вимогах видалено п.10

Номер вимоги: UA-2019-10-25-000303-c.b3

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "ІМЕД", Код ЄДРПОУ:38703629
Дата подання: 29.11.2019 17:43
Шановний Замовнику!
За результатами розгляду нашої пропозиції Замовником було прийнято рішення про відхилення пропозиції ТОВ «ІМЕД» (протокол засідання тендерного комітету № 86 від 26.11.2019 року) по закупівлі UA-2019-10-25-000303-c.

ТОВ «ІМЕД» вважає, що таке рішення є таким, що порушує його права, як учасника процедури закупівлі, є дискримінаційним та не відповідає положенням Закону України «Про публічні закупівлі» з огляду на нижченаведене:
1.Спиртовий засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук втиранням. – так, відповідає засіб АХД 2000 ультра Інструкція п.1.3 та п.1.5,
2. Склад засобу: діюча речовина: етанол – 78,0 - 82,0 (мас. %); допоміжні речовини: зволожуючі, пом’якшуючі, захисні компоненти для шкіри, інші допоміжні речовини, вода – до 100. В складі засобу відсутня молочна кислота. Гіпоалергенна формула. – так, відповідає Інструкція п.1.3 , етанол денатурований 78% ±3,5%; допоміжні речовини: комплекс догляду за шкірою: ефір кислоти поліожирної, духмяна олія Пінофлор, молочна кислота, вода.
Згідно п.1.7 Інструкції засобу АХД 2000 ультра засіб за параметрами гострої токсичності належить до малонебезпечних речовин при введені в шлунок та при нанесені на шкіру (4 клас), Не виявляє шкірно-подразнюючих та сенсибілізуючих властивостей при багаторазовому нанесені на шкіру, не ускладнює загоєння штучно нанесених ран. Тож засіб і є гіпоалергенним.
Відповідно до наказу МОЗ України №236 від 04.04.2012р Про організацію контролю та профілактики післяопераційних гнійно-запальних інфекцій, спричинених мікроорганізмами, резистентними до дії антимікробних препаратів: п.9.11. Медичним персоналом хірургічна обробка рук проводиться із застосуванням різних спиртових (понад 65,0%) або ІНШИХ швидкодіючих (експозиція 1,0-1,5 хв.) антисептичних (дезінфекційних) засобів. Отже, засіб відповідає дії цього наказу, а саме складу основних діючих речовин та їх кількості. Є ще один наказ МОЗ від 21.09.2010 №798 Про затвердження методичних рекомендацій “Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу”
Властивості антисептиків на основі спирту* * Сучасні високоякісні антисептики містять різні пом'якшувальні добавки для догляду за шкірою рук.
8.4. Рекомендується застосовувати тип емульсії, протилежний емульсійний оболонці шкіри: емульсії типу М/В (масло/вода) повинні застосовуватись для жирної шкіри, а також при підвищеній температурі та вологості повітря; для сухої шкіри рекомендується застосовувати емульсії В/М (вода/масло), особливо при низькій температурі та вологості (табл. 2)- тож засоби догляду за руками повинні застосовуватись окремо . Крім того , додаток до розділу 4 методичних вказівок «Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу» містить такі вимоги:
Вимоги до антимікробних засобів та спиртових антисептиків
1. Антимікробні та антисептичні спиртовмісні засоби для втирання повинні відповідати таким вимогам:
- широкий спектр антимікробної дії по відношенню до транзиторної (гігієнічна обробка рук) та транзиторної і резидентної мікрофлори (хірургічна обробка рук);
- швидка дія, тобто тривалість процедури обробки рук повинна бути якомога коротша;
- пролонгована дія (після обробки шкіри рук антисептик повинен затримувати протягом певного часу розмноження та реактивацію резидентних мікроорганізмів (3 години) під медичними рукавичками);
- активність в присутності органічних субстратів;
- відсутність негативного впливу на шкіру;
- максимально низька дермальна резорбція;
- відсутність токсичної, алергенної побічної дії;
- відсутність системної мутагенної, канцерогенної та тератогенної дії;
- низька вірогідність розвитку резистентності мікроорганізмів;
- готовність до безпосереднього використання (не потребувати завчасної підготовки);
- прийнятна консистенція та запах;
- тривалий строк придатності.
2. Всі антимікробні засоби, незалежно від методу їх застосування, повинні мати активність по відношенню до транзиторних бактерій (за виключенням мікобактерій), грибів роду Candida, а також вірусів, які мають обо¬лон¬ку.
3. Засоби, які застосовуються у фтизіатричних, дерматологічних, інфекційних відділеннях повинні бути додатково досліджені в тестах з Mycobacterium terrae (туберкулоцидна активність) для використання у фтизіатричних відділеннях, з Aspergillus niger (фунгіцидна активність) для використання в дерматологічних відділеннях, з Poliovirus, Adenovirus (віруліцидна активність) для використання в інфекційних відділеннях при потребі.
Тож усім цим вимогам відповідає запропонований засіб АХД 2000 ультра.
В жодному із наказів не має обмежень, заборон до допоміжних діючих засобів, тож вимога до заборони в складі молочної кислоти, створена штучно, адже лише такою вимогою замовник апелює про невідповідність, хоча допоміжні засоби для догляду за шкірою не впливають на основні функції антисептиків. До речі , в складі засобу Аніосраб не зазначено взагалі , що саме входить до комплексу догляду за шкірою, та чи є вони там взагалі.
3. Широкий антимікробний спектр дії: бактерицидні властивості, у т. ч. по відношенню до Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Enterococcus hirae, Enterobacter cloacae, Klebsiella pneumoniae, а також штамів резистентних до антибіотиків, включаючи MRSA, ЕНЕС та ін. (атестований згідно з Європейськими стандартами EN 1040, EN 1500, EN 12791, EN 13727); туберкулоцидні властивості, атестований по відношенню до Mycobacterium terrae згідно з Європейським стандартом EN 14348; мікобактерицидні властивості, атестований по відношенню до Mycobacterium avium, Mycobacterium terrae, згідно з Європейським стандартом EN 14348; фунгіцидні властивості, у т. ч. по відношенню до Саndida albicans, Aspergillus niger, Aspergillus brasiliensis, Trichophyton mentagrophytes та ін. (атестований згідно з Європейськими стандартами EN 1275, EN 13624); віруліцидні властивості, у т. ч. по відношенню до збудників вірусних гепатитів А, В та С, ВІЛ- інфекції, вірусу герпесу типу 1, поліовірусу типу 1 вірусної геморагічної лихоманки (вірусу Ебола), вірусів грипу, включаючи тип А, вакцинія-, адено, рота-, норовірусів, респіраторно-синцитіального вірусу (RSV) тощо (атестований згідно з Європейським стандартом EN 14476,).
Згідно Інструкції засіб АХД 2000 ультра п.1.6 має бактерицидні властивості, (вкл.збудників внутрішньолікарняних інфекцій та мікобактерії туберкульозу)віруліцидні ,фунгіцидні властивості. Засіб атестований згідно з Європейськими стандартами зазначеними в Інструкції (EN 14348, EN 1500, EN 12791 , EN 14561, EN 13624, EN 14476), та відповідає вимогам вище згаданого наказу №798.
Тож, зазначена в протоколі ця невідповідність є хибною.
4. Гігієнічна дезінфекція: 30 мл — 30 с;- так, відповідає, Інструкція п.3.2;
5. Хірургічна дезінфекція: 2 х 3 мл — 2 х 45 с.- так, відповідає, Інструкція п.3.2;
6. Можливість обробки рукавичок медичного персоналу в ургентних ситуаціях (повинно бути вказано в Методичних вказівках).- так, відповідає, Інструкція п.3.2;
7. Можливість дезінфекції поверхонь та виробів медичного призначення в ургентних ситуаціях (повинно бути вказано в Методичних вказівках).- так, відповідає, Інструкція п.3.2;
8. Наявність пролонгованої дії згідно Європейського стандарту EN 12791 (повинно бути вказано в Методичних вказівках).- так, відповідає, Інструкція п.1.6;
9. Мікробіологічна активність повинна бути протестована відповідно до Європейських стандартів або ДСТУ.- так, відповідає, Інструкція п.1.6;
10. Засіб повинен бути виготовлений на підприємстві, яке сертифіковане за ІSO9001 -2015. – так, відповідає.
Отже, як бачимо, запропонований нами засіб АДХ 2000 ультра відповідає всім вашим вимогам та вимогам наказів МОЗ №236 та №798.
Зазначена інформація членом тендерного комітету Мелащенко Г.І. є упередженою та такою що не відповідає дійсності. Тож, зазначені нею невідповідності про домішки та барвники є безпідставними, адже запропоновано АХД 2000 ультра безбарвний, ніде не вказано, що він блакитний, та навіть якби він і був блакитним, то виникає питання: звідки Мелащенко Г.І. взяла, що засіб містить ароматизатор та такі барвники: метил віолет, метиленовий синій, диетилфталат? Звідки це? Що за не зрозумілі припущення ? Що стосується «спеціальних вимог» та тестування, ми навели вам наказ МОЗ від 21.09.2010 №798 Про затвердження методичних рекомендацій “Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу ” та саме вимоги до антисептиків відповідно до тестування, тож перегляньте ще раз Інструкцію та ознайомтесь з п.1.6 та вказаними стандартами. Засіб відповідає всім цим вимогам, тестування проводиться у відповідності до наказів чинних в нашій країні, що до обов’язкового тестування до вірусу Ебола та Зіка (до речі його не має у вимогах) в Україні не має, тож вимога безпідставна .
Враховуючи вищенаведене, ТОВ «ІМЕД» вважає, що запропонований засіб відповідає всім вимогам, тому відхилення нашої пропозиції вважаємо упередженим та безпідставним, вищезазначені дії Замовника є дискримінаційними, які порушують наступні принципи здійснення закупівель встановлених ч.1 ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі»:
1. об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів;
2. недискримінація учасників.

Враховуючи вище наведені факти неправомірного відхилення нашої пропозиції, ВИМАГАЄМО протокол засідання тендерного комітету № 86 від 26.11.2019 року відмінити (скасувати), оскільки рішення тендерного комітету є необ’єктивним, упередженим та незаконним, чим порушуються принципи здійснення закупівель, які передбачені статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (добросовісна конкуренція серед учасників; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій).
Результати розгляду даної Вимоги просимо оприлюднити на офіційному веб-порталі.
У випадку ігнорування вищезгаданих вимог, ми будемо змушені звернутися до Державної аудиторської служби України, Департаменту охорони здоров’я, представників Громадського контролю щодо надання ними належної правової оцінки з розгляду пропозиції.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

04.12.2019 16:25
Шановний учаснику, надаємо наступну відповідь:
1. Щодо складу засобу АХД 2000 ультра: склад діючих речовин дезінфекційних засобів є основним критерієм для визначення характеристик дезінфекційних засобів. Тільки від хімічних властивостей та кількісного складу діючих речовин залежить, насамперед, спектр антимікробної дії, призначення, режими дезінфекції, безпечність та інші характеристики дезінфекційних засобів.
В складі засобу АХД 2000 ультра є денатурований спирт.
Спирт етиловий денатурований (спирт технічний) – спирт етиловий, виготовлений з вуглеводомісткої сировини, призначений для використання у хімічній промисловості, в машино та приладобудуванні, в хімії органічного синтезу, в інших галузях як сировина, розчинник, розріджувач, екстрагент тощо (https://zakon.rada.gov.ua/law.term|28245).
Спирт етиловий денатурований згідно з даними Великої Медичної енциклопедії, 2014 р. – це спирт з домішками певних важко видаляємих органічних сполук, що надають спирту неприємний запах та смак. Ці домішки можуть викликати алергічні реакції та сухість шкіри. Також засіб АХД 2000 ультра, згідно Вашої інструкції до застосування містить ароматичну речовину (духмяну олію Пінофлор)
2. Щодо вимоги на відсутність у складі засобу молочної кислоти:
нам потрібен антисептик для шкіри рук медичного персоналу, який щоденно обробляє засобом руки щонайменше 40-60 разів і хімічний пілінг, який викликає молочна кислота, не потрібен, бо це призведе до відлущування верхніх шарів епідермісу шкіри рук.
Також існує вірогідність накопичувального ефекту молочної кислоти на поверхні шкіри, що може призвести до виникнення запальних процесів шкіри.
Говорити про позитивний або негативний вплив молочної кислоти на стан шкіри можна тільки тоді, коли відома точна кількість її (мас. %) у складі засобу і ці засоби пройшли дерматологічні дослідження і кратність застосування цих засобів.
3. Щодо пролонгованої дії:
немає документального підтвердження тестувань пролонгованої дії засобу згідно Європейського стандарту EN 12791
4. Щодо ефективності засобу:
високоефективний швидкодіючий засіб повинен знижувати кількість транзиторної мікрофлори шкіри за 30 секунд у 100 тисяч разів, про що відсутні дані в Інструкції на засіб АХД 2000 ультра.
5. Щодо широкого спектру антимікробної дії:
в п.3. Дод. 6 до Наказу № 798 від 21.09.2010 р. «Про затвердження методичних рекомендацій «Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичним персоналом» вказано, що «засоби, які застосовуються у фтизіатричних, дерматологічних, інфекційних відділеннях повинні бути додатково досліджені в тестах з Mycobacterium terrae (туберкулоцидна активність), для використання у фтизіатричних відділеннях, з Aspergillus niger (фунгіцидна активність) для використання в дерматологічних відділеннях, з Poliovirus, Adenovirus (віруліцидна активність) для використання в інфекційних відділеннях при потребі.
Всі вищевказані дані повинні бути підтверджені Звітами по мікробіологічній активності засобу відповідно до стандартів EN, адже немає ніяких гарантій, що хворі, які лікуються у Центрі не мажуть хворіти на туберкульоз, дерматологічні та інфекційні захворювання.

Документи

05.11.2019 12:26
Протокол 73.pdf

Аукціон

Початок:
20.11.2019 14:22
Завершення:
20.11.2019 14:55

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 20.11.2019 14:55

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
435 420 UAH з ПДВ 328 887.24 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАРТУНАТ"
Пошук по цьому учаснику
420 906 UAH з ПДВ 336 724.80 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "ВІЛАН"
Пошук по цьому учаснику
798 270 UAH з ПДВ 710 605.44 UAH з ПДВ Документи
799 721.40 UAH з ПДВ 799 721.40 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

07.11.2019 14:39
пропозиція.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ІМЕД"
#38703629
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 328 887.24 UAH з ПДВ 26.11.2019 15:59
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАРТУНАТ"
#37308833
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 336 724.80 UAH з ПДВ 26.11.2019 16:11
Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "ВІЛАН"
#21589190
Пошук по цьому переможцю
Переможець 710 605.44 UAH з ПДВ 27.11.2019 11:10

Документи

20.11.2019 14:55
edr_identification.yaml
20.11.2019 14:55
edr_identification.yaml
26.11.2019 15:53
протокол 86.pdf
26.11.2019 15:57
sign.p7s

Документи

26.11.2019 16:00
edr_identification.yaml
26.11.2019 16:04
протокол 87.pdf
26.11.2019 16:09
sign.p7s

Документи

26.11.2019 16:11
edr_identification.yaml
27.11.2019 10:38
Протокол 91.pdf
27.11.2019 10:38
Повідомлення.pdf
27.11.2019 11:10
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 27.11.2019 11:10

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "ВІЛАН"
Пошук по цьому переможцю
#21589190
710 605.44 UAH з ПДВ Документи

Документи

26.11.2019 16:11
edr_identification.yaml
27.11.2019 10:38
Протокол 91.pdf
27.11.2019 10:38
Повідомлення.pdf
27.11.2019 11:10
sign.p7s

Укладений договір


Номер Договір №286П19/181/2220
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
договір 181.pdf Укладений
710 605.44
11.12.2019 09:51
10.12.2019
sign.p7s Укладений
11.12.2019 09:51

Виконання договору

Строк дії за договором: не вказанa — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 710 605.44
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

"Чемпіон" - переможець - Так

Учасник, позначений як екстраординарний, переміг в тендері. Ознаки екстраординарності: А) середня конверсія учасника вище за 60% або Б) з цим замовником учасник підписав більше 75% договорів від свого загального числа.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання