Рентген-телевізійна система типу HEIMANN HI-SCAN 5030 si (або еквівалент)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-11-06-001066-a
  • 38580000-4 - Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення
  • Завершена
Найменування замовника:
Центральна виборча комісія
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Галина Залізняк, +380442568187 , zalizniakgo@cvk.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 01196, Київська область, площа Лесі Українки, 1
Дата укладення договору
16.12.19
Переможець
ТОВ “МКТ-КОМЮНIКЕЙШН”
Очікувана вартість
1 900 000 UAH з ПДВ
Сума договору
1 149 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 18.12.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 12.11.2019 16:45

Оскарження умов:

до 18.11.2019 00:00

Подання пропозицій:

22.11.2019 16:45

Початок аукціону:

25.11.2019 13:04

Очікувана вартість
1 900 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
9 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Річний план закупівель на 2019 рік

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2 штуки
Рентген-телевізійна система типу HEIMANN HI-SCAN 5030 si (або еквівалент) (Джерело фінансування закупівлі: кошти Державного бюджету України, що виділяються у 2019 році)
ДК 021:2015: 38580000-4 — Рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

уточнення щодо вимог тендерної документації

Дата подання: 07.11.2019 17:32
Дата відповіді: 12.11.2019 17:25
Детально вивчивши тендерну документацію, було встановлено, що відповідно до Додатку 2 Замовник встановлює вимогу щодо наявності архіву зображень програми TIP. Звертаємо увагу Замовника, що наявність даного архіву законодавчо вимагається лише для РТІ, які використовуються для контролю на безпеку в цивільній авіації в аеропортах або організаціях, які обслуговують авіацію. Наявність такого архіву та використання програми TIP в інших установах Законом не вимагається. Тобто для випадку використання РТІ Центральною виборчою комісією архів зображень програми TIP не потрібний. Тому просимо вилучити дану вимогу, як таку, що є дискримінаційною та звужує коло потенційних учасників, що протирічить ч.3 ст. 5 та ч.4 ст. 22 Закону України “Про публічні закупівлі”. Крім того наявність архіву зображень програми TIP веде до збільшення вартості обладнання, яке закуповується. Витрата бюджетних коштів на закупівлю обладнання, яке коштує дорожче, тому що володіє програмними функціями, які не будуть використовуватися Замовником є марнотратством. А це порушує принципи публічних закупівель, зокрема ст. 3 Закону України “Про публічні закупівлі”.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Згідно з пунктом 3 частини другої статті 22 Закону України "Про публічні закупівлі" тендерна документація повинна містити, зокрема, інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби – плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".
Під час підготовки тендерної документації на закупівлю рентген-телевізійної системи типу HEIMANN HI-SCAN 5030 si (або еквівалент) (код згідно з ДК 021:2015: 38580000-4 – рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення), затвердженої рішенням тендерного комітету Центральної виборчої комісії від 6 листопада 2019 року (далі – тендерна документація), враховано позицію Управління державної охорони України, як державного правоохоронного органу спеціального призначення, що здійснює державну охорону адміністративного будинку, де розміщені Центральна виборча комісія, Київська обласна державна адміністрація та інші органи державної влади у порядку, встановленому Законом України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", Указом Президента України від 21 жовтня 2009 року № 844/2009 "Про державну охорону Центральної виборчої комісії".
Відповідно до статті 2 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" Комісія будує свою діяльність на принципах відкритості і публічності. Відповідно до норм законодавства окремі громадяни та посадові особи без запрошення Комісії мають право перебувати в будівлі та знаходитися на її засіданнях.
Крім того, під час підготовки організації та проведення загальнодержавних виборів підвищується рівень терористичних загроз (у тому числі повідомлень про мінування, або інших техногенно небезпечних загроз для будівлі та громадян, які перебувають у ній), що вимагає ретельної перевірки всіх приміщень будівлі та огляду особистих речей громадян, які перебувають в адміністративному будинку.
В окремих випадках, враховуючі безперервність окремих виборчих процесів не існує можливості здійснення повної евакуації громадян з будівлі для детального аналізу речей, які вносилися до будівлі. Програма ТІР дозволить швидко перевірити зображення предметів, які вносилися до будівлі із наявного архіву, що доглядалися попередньо.
Таким чином, ігнорування вимог безпеки є неприйнятним.
Враховуючи викладене, а також зважаючи на те, що Центральна виборча комісія використовує кошти Державного бюджету України та утримує на балансі майно, що їй належить, а об’єкти, які підлягають охороні, потребують ретельної охорони, оскільки мають суспільне значення та значну майнову цінність, тому для охорони вказаних об’єктів потрібно обладнання, яке зазначено в тендерній документації, з використанням програми ТІР. Звертаємо увагу, що зазначена технічна характеристика не є дискримінаційною, оскільки їй відповідає обладнання щонайменше двох торгових марок: HEIMANN (модель HEIMANN HI-SCAN 530 si) та Rapiscan Systems (модель Rapiscan 618XR).
Рентген-телевізійні системи з використанням архіву зображень програми ТІР використовуються також в інших органах державної влади, а саме у Верховній Раді України та Національному антикорупційному бюро України.
З огляду на викладене, зауважуємо, що тендерна документація не містить вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, та складена замовником з дотриманням принципів здійснення закупівель відповідно до статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", в тому числі принципу недискримінації учасників.

Технічні параметри

Дата подання: 08.11.2019 11:03
Дата відповіді: 12.11.2019 17:26
Шановний Замовнику, Технічними вимогами є висота конвейера 700мм - 835мм. Ми вважємо, що це дуже суттєве обмеження і є не комфортним для відвідувачів. Чим нижче висота конвейера, тим краще. Чи можете розширити можливу вистоту конвейера в діапазоні 650 - 835мм і внести зміни до тендерної документації?

відповідь:

Ураховуючи вимоги пункту 29 частини першої статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 зазначеного Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент".
Таким чином, замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення публічних закупівель та з дотриманням законодавства в цілому.
Заявлені якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі в повній мірі відповідають принципам здійснення публічних закупівель, встановлених статтею 3 Закону України "Про публічні закупівлі", та не обмежують конкуренції, оскільки на ринку присутні, як мінімум дві моделі світових виробників доглядового обладнання, а саме торгової марки Rapiscan Systems (модель Rapiscan 618XR) та торгової марки HEIMANN (модель HEIMANN HI-SCAN 530 si), виробники якого є одними зі світових лідерів в галузі доглядового обладнання.
Разом з тим, під час підготовки тендерної документації на закупівлю рентген-телевізійної системи типу HEIMANN HI-SCAN 5030 si (або еквівалент) (код згідно з ДК 021:2015: 38580000-4 – рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення), затвердженої рішенням тендерного комітету Центральної виборчої комісії від 6 листопада 2019 року, враховано пропозиції Управління державної охорони України, як державного правоохоронного органу спеціального призначення, що здійснює державну охорону адміністративного будинку, де розміщені Центральна виборча комісія, Київська обласна державна адміністрація та інші органи державної влади у порядку, встановленому Законом України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", Указом Президента України від 21 жовтня 2009 року № 844/2009 "Про державну охорону Центральної виборчої комісії".

уточнення

Дата подання: 09.11.2019 13:06
Дата відповіді: 12.11.2019 17:27
- Чи планується переміщення рентгенотелевізійного інтроскопу з місця його уставки після інсталяції? - Якщо так, то сповістіть, будь ласка, куди (місце та чи потрібно буде використовувати ліфт або сходи при цьому) й коли планується це переміщення?

відповідь:

Враховуючи особливості організації роботи постів охорони підрозділу охорони адміністративної будівлі Центральної виборчої комісії, а саме обмеженість площі постів, значний потік відвідувачів та періодичну необхідність зміни місця дислокації (з використанням сходів) в межах будівлі технічних засобів при підготовці тендерної документації на закупівлю рентген-телевізійної системи (далі – РТС) типу HEIMANN HI-SCAN 5030 si (або еквівалент) (код згідно з ДК 021:2015: 38580000-4 – рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення), затвердженої рішенням тендерного комітету Центральної виборчої комісії від 6 листопада 2019 року, замовником розглядалися компактні (мобільні) моделі РТС типу HI-SCAN 530si та Rapiscan 618XR.
Масо-габаритні характеристики РТС повинні забезпечити належну пропускну спроможність постів охорони з урахуванням встановлення РТС згідно вимог завода-виробника та давати можливість зміни місця розташування РТС у разі необхідності. Так, у разі виникнення загрози планується переміщення вказаних РТС в межах адміністративної будівлі, де розміщена Центральна виборча комісія.

запит на зміни щодо вимог тендерної документації

Дата подання: 11.11.2019 17:27
Дата відповіді: 12.11.2019 17:28
- В Розділі І «Загальні положення», пункті 4 «Інформація про предмет закупівлі», підпункті 4.4 «строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт)» визначено, що обладнання має бути доставлено до 16 грудня 2019 року. Маємо зазначити, що нормальним терміном поставки для рентгено-телевізійних систем може вважатися термін, що становить 8–10 тижнів. Термін поставки, що вимагається є значно меншим, що може свідчити про узгоджені дії Замовника та потенційного Постачальника, а отже дана вимога є такою, що обмежує коло потенційних учасників тендеру. Просимо збільшити термін поставки до 17.02.2020 року.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Згідно з частиною першою статті 48 Бюджетного кодексу України розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють платежі тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, довгострокових зобов’язань за енергосервісом, узятих на облік органами Казначейства України.
Кошти на придбання рентген-телевізійної системи типу HEIMANN
HI-SCAN 5030 si (або еквівалент) (код згідно з ДК 021:2015: 38580000-4 – рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення) передбачено у Кошторисі Центральної виборчої комісії за бюджетною програмою 6731010 "Керівництво та управління у сфері проведення виборів та референдумів" на 2019 рік, затвердженого розпорядженням Голови Центральної виборчої комісії від 3 січня 2019 року № 1.
Крім того, згідно з частиною першою статті 4 Закону України "Про публічні закупівлі" закупівля здійснюється відповідно до річного плану закупівель.
Річним планом закупівель Центральної виборчої комісії передбачено закупівлю зазначеної рентген-телевізійної системи у 2019 році, тобто у межах поточного бюджетного періоду.
Відповідно до частини першої статті 3 Бюджетного кодексу України бюджетний період для всіх бюджетів, що складають бюджетну систему України, становить один календарний рік, який починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року.
Враховуючи викладене, замовник не має правових підстав для зазначення строку поставки обладнання у наступному році.

щодо тендерної документації

Дата подання: 12.11.2019 11:54
Дата відповіді: 14.11.2019 19:05
Відповідно до тендерної документації предметом публічної закупівлі UA-2019-11-06-001066-a є товар (РТІ 2 шт.) та послуги (пусконалагоджувальні 2 шт. та інформаційно-консультаційні на 3 особи). У той же час Додаток 3 визначає форму тендерної пропозиції, де в таблиці “Цінова пропозиція” є колонка “Найменування послуг”. У Додатку 3 відсутня інструкція, куди вносити інформацію про товар, який є складовою предмету закупівлі. Просимо змінити форму тендерної пропозиції, щоб учасники не порушуючи вимог тендерної документації мали змогу надати Замовнику інформацію не лише про послуги, але і про товари, які вони пропонують.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Звертаємо увагу, що рішенням тендерного комітету Комісії від 14 листопада 2019 року внесено зміну до тендерної документації на закупівлю рентген-телевізійної системи типу HEIMANN HI-SCAN 5030 si (або еквівалент) (код згідно з ДК 021:2015: 38580000-4 – рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення), затвердженої рішенням тендерного комітету Центральної виборчої комісії від 6 листопада 2019 року.
Розгорнути: 5 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-11-06-001066-a.b1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ “МКТ-КОМЮНIКЕЙШН”, Код ЄДРПОУ:23151836
Дата подання: 12.11.2019 15:44
Шановний Замовнику, відповідно до частини 1 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» звертаємося до Вас з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі.
Під час ознайомлення з тендерною документацією закупівлі Рентген-телевізійна система типу HEIMANN HI-SCAN 5030 si (або еквівалент), було встановлено, що відповідно до пункту 4.4. розділу 1 Документації строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) – до 16.12.2019 року.
Пунктом 5.3. проекту договору передбачено, що строк передачі та встановлення товару – до 16 грудня 2019 року.
На веб-порталі уповноваженого органу зазначено, що аукціон за даною закупівлею запланований на 25.11.2019 року.
Відповідно до пункту 4 статті 28 строк розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Строк розгляду тендерної пропозиції може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів.
Відповідно до пункту 2 статті 32 Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця. З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
Враховуючи вищенаведене, переможець процедури закупівлі не має можливості поставити предмет закупівлі до 16.12.2019 року, так як договір про закупівлю буде підписаний не раніше ніж 13.12.2019 року. Вказана дата зазначена без врахування, що учасники можуть подавати скарги до АМКУ на оскарження документації, скарги на визначення переможця чи незаконне відхилення, що в свою чергу відтермінує дату підписання договору на 3 тижні, а саме – 03.01.2020 року.
Також, звертаємо увагу, що рентгено-телевізійний інтроскоп це товар, що виготовляється виробником під кожне замовлення індивідуально. Виготовлення інтроскопу, доставка його в Україну та проведення передпродажної перевірки займає зазвичай 2 місяці.
Враховуючи наведене, виконати постачання до 16.12.2019 року є неможливим.
Тому, просимо Вас, внести відповідні зміни до тексту тендерної документації, а саме – продовжити строк поставки товарів до 28.02.2020 року.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

14.11.2019 19:07
Згідно з частиною першою статті 48 Бюджетного кодексу України розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов’язання та здійснюють платежі тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, довгострокових зобов’язань за енергосервісом, узятих на облік органами Казначейства України.
Кошти на придбання рентген-телевізійної системи типу HEIMANN
HI-SCAN 5030 si (або еквівалент) (код згідно з ДК 021:2015: 38580000-4 – рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення) передбачено у Кошторисі Центральної виборчої комісії за бюджетною програмою 6731010 "Керівництво та управління у сфері проведення виборів та референдумів" на 2019 рік, затвердженого розпорядженням Голови Центральної виборчої комісії від 3 січня 2019 року № 1.
Крім того, згідно з частиною першою статті 4 Закону України "Про публічні закупівлі" закупівля здійснюється відповідно до річного плану закупівель.
Річним планом закупівель Центральної виборчої комісії передбачено закупівлю зазначеної рентген-телевізійної системи у 2019 році, тобто у межах поточного бюджетного періоду.
Відповідно до частини першої статті 3 Бюджетного кодексу України бюджетний період для всіх бюджетів, що складають бюджетну систему України, становить один календарний рік, який починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року.
Враховуючи викладене, замовник не має правових підстав для зазначення строку поставки обладнання в наступному році.
Таким чином, враховуючи викладене, вимога
№ UA-2019-11-06-001066-а.b1 щодо усунення порушення під час
проведення процедури закупівлі рентген-телевізійної системи типу HEIMANN HI-SCAN 5030 si (або еквівалент) (код згідно з ДК 021:2015: 38580000-4 – рентгенологічне та радіологічне обладнання немедичного призначення) не може бути задоволена.

Аукціон

Початок:
25.11.2019 13:04
Завершення:
25.11.2019 13:37

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 25.11.2019 13:37

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ “МКТ-КОМЮНIКЕЙШН”
Пошук по цьому учаснику
1 404 000 UAH з ПДВ 1 149 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "СКРІНІНГ ЕНД ДЕТЕКШН СИСТЕМС"
Пошук по цьому учаснику
1 500 000 UAH з ПДВ 1 150 000 UAH з ПДВ Документи
1 656 000 UAH з ПДВ 1 188 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ «СКАН СИСТЕМС»
Пошук по цьому учаснику
1 819 999.99 UAH з ПДВ 1 819 999.99 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

02.12.2019 16:11
sign.p7s
02.12.2019 15:00
Ліцензія
02.12.2019 15:00
Довідка МВС
02.12.2019 15:00
Довідка ДПІ
25.11.2019 18:04
sign.p7s
21.11.2019 18:52
sign.p7s
21.11.2019 18:50
Довідка МТБ.pdf

Публічні документи

Публічні документи

22.11.2019 11:39
кваліфікація.pdf
22.11.2019 11:39
Пропозиція.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ “МКТ-КОМЮНIКЕЙШН”
#23151836
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 149 000 UAH з ПДВ 29.11.2019 10:53

Переможець

Дата і час публікації: 29.11.2019 10:53

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ “МКТ-КОМЮНIКЕЙШН”
Пошук по цьому переможцю
#23151836
1 149 000 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 16.12.2019 14:38 - 31.12.2019 16:45
Номер 658-2019
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
658-2019 від 17.12.2019.pdf Укладений
1 149 000
18.12.2019 14:36
16.12.2019
sign.p7s Укладений
18.12.2019 14:37

Виконання договору

Строк дії за договором: 16.12.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 1 149 000
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання