ДК 021:2015 — 65310000-9 Розподіл електричної енергії (Послуги з розподілу електричної енергії та послуги з компенсації перетікань реактивної електричної енергії.)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-12-02-002933-b
  • 65310000-9 - Розподіл електричної енергії
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ" М. КИЄВА
Код ЄДРПОУ:
31868786
Тип закупівлі
Переговорна процедура за нагальною потребою
Контактна особа замовника
Деркач Олександр Миколайович, 380936483391 , vmshey@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 04107, Київ, вулиця Багговутівська, будинок 30
Дата укладення договору
10.12.19
Очікувана вартість
384 195.52 UAH з ПДВ
Сума договору
384 195.52 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 10.12.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
Для забезпечення потреб Комунального підприємства “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Шевченківського району” м. Києва, виникла необхідність у здійсненні закупівлі послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, код ДК 021:2015-65310000-9) (розподіл електричної енергії).
В зв’язку з відсутністю конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи, так як електричні мережі об’єктів КП ШЕУ Шевченківського району м. Києва, технічно приєднані до електричних мереж, належать, експлуатуються і обслуговуються тільки ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» відповідно до статті 5 Закону України «Про природні монополії є сферою діяльності суб’єктів природних монополій, це є підставою для застосування переговорної процедури закупівлі.
- реєстр суб'єктів господарювання, які провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, діяльність яких регулюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (http://www.nerc.gov.ua)
- реєстр суб'єктів природних монополій, які провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, діяльність яких регулюється Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (http://www.nerc.gov.ua)
- Закон України «Про природні монополії»
- Закон України «Про публічні закупівлі»
- Закон України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг»
- Закон України «Про ринок електричної енергії»

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Тендерна документація

Лоти

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors