09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (теплова енергія та централізоване постачання гарячої води) на 2020 рік

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-12-27-000288-a
  • 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Переговорна процедура за нагальною потребою
Контактна особа замовника
Відділ культури Печерської, 380442809531,380442800200 , vk_pechersk@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 01010, Київська область, вулиця М. Омеляновича-Павленка, 15
Дата укладення договору
13.01.20
Очікувана вартість
2 135 400 UAH з ПДВ
Сума договору
2 135 400 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 13.01.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
На даний час теплові мережі вказаних закладів відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Печерської районної в місті Києві державної адміністрації підключені до розподільних мереж Комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго».
Згідно зі Зведеним переліком суб’єктів природних монополій, розміщеного на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua) відповідно до розпорядження Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 №874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій» КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО", є суб'єктом природних монополій по транспортуванню теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами по території м. Києва.
Підключення до інших систем теплопостачання та централізованого постачання гарячої води не обґрунтовано технічними можливостями та призведе до значних нераціональних витрат бюджетних коштів.
Зважаючи на вищевикладене, закупівлю теплової енергії та централізованого постачання гарячої води доцільно провести за переговорною процедурою закупівлі, враховуючи відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи (відповідно до пункту 2 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі»).

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Лоти

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors