Капітальний ремонт покрівлі головної ремонтної майстерні та адміністративного корпусу по вул. Куренівська, 16-В КО «Київмедспецтранс» (за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) ДК 021:2015 - 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-01-21-001073-b
  • 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація
  • Відмінена
Найменування замовника:
Київмедспецтранс
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Дюговський Артур Володимирович, +380445360403 , kyivmst@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 04119, Київська область, вул. Дегтярівська, 25
Очікувана вартість
3 737 232 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 8.04.20
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Умови закупівлі:

Незалежна сторона, що спостерігає за правомірністю проведення державних закупівель, просить звернути увагу Тендерного комітету закупівлі Капітальний ремонт покрівлі головної ремонтної майстерні та адміністративного корпусу по вул. Куренівська, 16-В КО «Київмедспецтранс» (за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) ДК 021:2015 - 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація) на невідповідність Тендерної пропозиції учасника ТОВ фірма “Ренал”, а саме:
1.ТОВ фірма “Ренал” в якості аналогічного договору надала Договір №128к від 01.03.2019р на “Капітальний ремонт покрівлі будівлі дезінфекції”. Умовами Тендерної документації згідно пп.1.1.1 Додатку 5 Тендерної документації вимагалося надання аналогічного договору щодо здійснення “капітального ремонту приміщень, будівель, споруд (тощо), в тому числі за бюджетні кошти”. Також просимо звернути Вашу увагу на те, що в наданому ТОВ фірма “Ренал” Договорі №128к проводилися роботи по капітальному ремонту даху шатрового типу з використанням покрівельного профнастилу, в той час як умовами дефектного акту вимагається виконання робіт з капітального ремонту покрівлі з використанням рулонних матеріалів в два шари, що наплавляються. Враховуючи вимоги тендерної документації, звертаємо Вашу увагу, що наданий ТОВ фірма “Ренал” Договір №128к не відповідає встановленим вимогам Тендерної документації, і, як наслідок, не може вважатися аналогічним оскільки не містить аналогічних видів робіт які наведені в Дефектному акті, Технічному завданні та змісті Тендерної документації.
2.Згідно пп.1.2.1 Додатку 5 Тендерної документації Замовник вимагає надання довідки, яка містить відомості про кваліфікацію та досвід працівників Учасника, які залучатимуться до виконання договору. ТОВ фірма “Ренал” надає таку довідку з вказанням лише трьох працівників робітничих професій(спеціальність монтажник), що викликає сумніви у можливості повного виконання робіт за предметом закупівлі у вказані замовником строки. Додатково звертаємо увагу Тендерного комітету на ненадання ТОВ фірма “Ренал” копій документів, що підтверджують проходження працівниками робітничих професій, зазначених в довідці за пп.1.1.1, про проходження Загального курсу з охорони праці, що вимагалося пп.1.2.2 Додатку 5 Тендерної документації.
3.Згідно пп.1.3.1 Додатку 5 Тендерної документації вимагається надання довідки про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, необхідних під час виконання робіт за Дефектним актом та Технічним завданням. Просимо звернути увагу Тендерного комітету на те, що в наданій ТОВ фірма “Ренал” довідці відсутня інформація про обладнання та інструменти, необхідних для виконання газополум’яних робіт та робіт з вогнезахисту, що свідчить про неможливість виконання ТОВ фірма “Ренал” даних видів робіт.
4.Пп.1.3.2 Додатку 5 Тендерної документації вимагається надання довідки про наявність представництва в м. Києві та/або Київській області. ТОВ фірма “Ренал” надає інформаційну довідку про наявність таких приміщень без підтверджуючих документів права та форми власності(власне/орендоване), що не надає змоги встановити право ТОВ фірма “Ренал” на використання даних приміщень. Також звертаємо вашу увагу на те, що дана інформаційна довідка не містить вихідного номера та дати складання.
5.Згідно пп.2.22 Додатку 5 Тендерної документації необхідно було надати у складі Тендерної пропозиції “копію договору між Учасником та компанією-перевізником (приймальником) на вивіз (приймання) будівельного сміття” на що ТОВ фірма “Ренал” надала копію Договору №5/1976-К-13 на вивезення та знешкодження(захоронення) твердих побутових відходів (ТПВ). Просимо звернути увагу Тендерного комітету на даний факт невідповідності з умовами Тендерної документації.
6.Умовами тендерної документації передбачено виникнення додаткових робіт з вогнезахисту (вогнезахисне просочування, обробляння; демонтаж, монтаж, підтримання експлуатаційної придатності систем пожежної сигналізації та систем протидимного захисту). Враховуючи дану вимогу ТОВ фірма “Ренал” повинна була надати відповідну ліцензію на провадження даного виду господарської діяльності. ТОВ фірма “Ренал” не надала копію ліцензії(або інших документів які дозволяють перевірити наявність діючої ліцензії) на роботи з вогнезахисту в складі своєї Тендерної пропозиції. Також ТОВ фірма “Ренал” не було подано жодних пояснюючих документів стосовно ненадання копії ліцензії на роботи з вогнезахисту в складі Тендерної пропозиції. Враховуючи вищезазначене звертаємо Вашу увагу що ТОВ фірма “Ренал” не надала відповідного документу який би підтвердив наявність діючої ліцензії на виконання робіт з вогнезахисту (вогнезахисне просочування, обробляння; демонтаж, монтаж, підтримання експлуатаційної придатності систем пожежної сигналізації та систем протидимного захисту).
7.Просимо членів Тендерного комітету звернути увагу на те, що наданий учасником ТОВ фірма “Ренал” файл “2.7_Статут.pdf” містить ознаки можливої підробки установчого документу і не може слугувати однозначним підтвердженням повноважень посадової особи (директора) учасника ТОВ фірма “Ренал” та інших пунктів даного документу.

Враховуючи всі пункти даного повідомлення звертаємо увагу членів Тендерного комітету КО “Київспецмедранс” на значні відхилення учасника ТОВ фірма “Ренал” від умов Тендерної документації та рекомендуємо скасувати рішення про визнання ТОВ фірма “Ренал” переможцем закупівлі з метою можливого виникнення порушень у процедурі проведення державної закупівлі.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 10.02.2020 00:00

Оскарження умов:

до 16.02.2020 00:00

Подання пропозицій:

20.02.2020 00:00

Початок аукціону:

20.02.2020 13:14

Очікувана вартість
3 737 232 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
18 600 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
18 686 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Кількість та обсяги робіт, необхідні для закупівлі, викладені в Додатку 2 до тендерної документації.Ремонтні роботи здійснюватимуться протягом березня 2020 року. Точний початок дії Договору буде визначено під час укладання Договору за результатами закупівлі.

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роб
Капітальний ремонт покрівлі головної ремонтної майстерні та адміністративного корпусу по вул. Куренівська, 16-В КО «Київмедспецтранс»
ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

навчання керівника та ІТП

Дата подання: 22.01.2020 09:29
Дата відповіді: 22.01.2020 16:33
Добрий день, просимо роз'яснити, чи потрібно надавати у складі пропозиції документи на керівника підприємства та кошторисника з питань навчання з охорони праці при виконанні робіт на висоті, якщо вони не будуть підніматись на дах об'єкту? Якщо потрібно, то просимо роз'яснити причину, чому вимагаєте це. Чи достатньо буде провести навчання - закальний курс з охорони праці для зазначених працівників?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Документи з питань навчання з охорони праці при виконанні робіт на висоті, надаються на ІТП та працівників нижчих ланок, які безпосередньо виконують роботи або є підсобним персоналом. Для керівника та кошторисника буде достатньо проведення загального курсу з охорони праці.

по кваліфікаційним вимогам

Дата подання: 22.01.2020 14:02
Дата відповіді: 22.01.2020 16:34
Доброго дня, прохання розяснити на які саме роботи, згідно дефектного акту, потрібна ліцензія Державної служби з надзвичайних ситуацій на виконання робіт з вогнезахисту (вогнезахисне просочування, вогнезахисне обробляння).

відповідь:

Роботи з капітального ремонту проводяться на покрівлі будівлі діючого автопідприємства, в якій знаходиться паркінг на 700 одиниць спеціальних та спеціалізованих автомобілів, склади паливно-мастильних матеріалів та хімічних речовин, дільниця з виготовлення та фарбування транспортних засобів, в безпосередній близькості до будівлі автомайстерні розташована АЗС на 6 ПРК.
З оглядом на вище зазначене при виконанні робіт з капітального ремонту покрівлі, що передбачають застосування відкритого вогню та легкозаймистих матеріалів, замовник висуває підвищені вимоги щодо пожежної безпеки. Один із заходів обов’язковий до виконання - обробка антипіреном дерев’яних конструкцій (огорожа).

Щодо умов документації

Дата подання: 23.01.2020 17:35
Дата відповіді: 29.01.2020 10:16
Умовами розділу 2 тендерної документації «Інші документи, які надаються усіма учасниками для підтвердження відповідності вимогам тендерної документації» передбачена наявність ліцензії Державної служби з надзвичайних ситуацій на виконання робіт з вогнезахисту (вогнезахисне просочування, вогнезахисне обробляння). Просимо замовника роз'яснити, чи не буде підставою для відхилення Учасника, якщо буде надано ліцензію субпідрядної організації, яку Учасник планує залучити до виконання робіт/надання послуг.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Тендерним комітетом внесено зміни до тендерної документації.

забезпечення тендерної пропозиції та субпідряд

Дата подання: 07.02.2020 12:17
Дата відповіді: 12.02.2020 17:07
1. Додатком 7 Тендерної документації передбачено, що строк дії забезпечення тендерної пропозиції становить не менше, ніж 120 календарних днів з кінцевого терміну подання тендерних пропозицій. У зв’язку з внесенням змін до Тендерної документації Закупівлі кінцевий термін подачі Тендерної пропозиції було продовжено до 27.02.2020р. Як наслідок, строк дії існуючого забезпечення тендерної пропозиції становить менше 120 календарних днів та не відповідає вимогам Тендерної документації. Яким чином можливо усунути цю невідповідність? Чи будуть вноситися зміни до Тендерної документації стосовно строку дії Тендерного забезпечення? 2. Відповідно до п. 2.14 Додатку 5 Тендерної документації оригінал довідки, складеної в довільній формі, яка містить інформацію про субпідрядника (субпідрядників), зокрема, повне найменування та місцезнаходження щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати як субпідрядника до виконання робіт у обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю. У випадку залучення субпідрядника, Учасник додатково надає гарантійний лист субпідрядної організації щодо згоди та можливості виконання робіт (надання послуг) згідно вимог Замовника. У випадку залучення Учасником субпідрядника до виконання ліцензійних видів робіт, Учасником в складі тендерної пропозиції надаються, крім гарантійного листа, документи субпідрядної організації, передбачені пунктами 1.2.1, 1.2.2, 1.2.4, 2.21 та 2.23 даного додатку. Просимо надати роз’яснення стосовно того, чи стосується дана вимога щодо надання документів передбачених пунктами 1.2.1, 1.2.2, 1.2.4, 2.21 Додатку 5 лише субпідрядних організацій, які виконують роботи обсягом 20% та більше від загального обсягу робіт. Також за умовами пп 6.3.12 Проекту Договору Додатку 3 Тендерної документації у разі залучення субпідрядної (-их) організації (-ій), Підрядник несе повну відповідальність за дії субпідрядника в розрізі якості виконання робіт (надання послуг), дотримання норм техніки безпеки, охорони праці та пожежної безпеки. Чи буде для Тендерного комітету достатнім надання гарантійного листа субпідрядника про згоду на виконання доручених йому робіт та копію ліцензії на провадження необхідного виду господарської діяльності за цими роботами у разі виконання субпідрядною організацією робіт у обсязі меншому ніж 20% від загального обсягу робіт? 3. Згідно пп 6.3.13 Проекту Договору, який наведено в Додатку 3 Тендерної документації закупівлі у разі виникнення необхідності виконання додаткових робіт з вогнезахисту (вогнезахисне просочування, обробляння; демонтаж, монтаж, підтримання експлуатаційної придатності систем пожежної сигналізації та систем протидимного захисту, Підрядник зобов’язується виконати вказані роботи власними силами та за власний кошт. Просимо надати роз’яснення стосовно можливості залучення до виконання даного виду робіт субпідрядної організації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Усі умови проведення процедури закупівлі чітко та однозначно прописані у тендерній документації.
Розгорнути: 4 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-01-21-001073-b.a1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "РЕМОНТНА КОМПАНІЯ "ІЗОЛ", Код ЄДРПОУ:24257784
Дата подання: 22.01.2020 09:35
Тендерною документацією вимагається копія підтверджуючого документу щодо наявності ліцензії Державної служби з надзвичайних ситуацій на виконання робіт з вогнезахисту (вогнезахисне просочування, вогнезахисне обробляння). Згідно з технічним завданням немає робіт з вогнезахисту конструкцій, покрівля рулонна, а не шатрова. Тому вимагаємо внести зміни в тендерну документацію, прибрати дану вимогу як дискримінаційну та таку, що не відповідає технічному завданню закупівлі.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

29.01.2020 10:18
Тендерним комітетом внесено зміни до тендерної документації.

Номер вимоги: UA-2020-01-21-001073-b.c2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ Ремтехналадка, Код ЄДРПОУ:25155206
Дата подання: 01.03.2020 22:33
Керуючись част. 3 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі», ТОВ «Ремтехналадка» звертається до замовника з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема, технічній специфікації та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, врахувавши інформацію, що викладена Учасником на веб-порталі Уповноваженого органу.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

06.03.2020 13:53
У відповідь на вашу вимогу повідомляємо, що відповідно до рішення тендерного комітету від 26.02.2020 р. (протокол № 76) тендерну пропозицію ТОВ «Ремтехналадка» (далі - Учасник) було відхилено з наступних підстав.
1. Відповідно до листа від 05.02.2020 р. № 24 (файл тендерної пропозиції «24. довідка про субпідрядників»), поданого в складі тендерної пропозиції, ТОВ «Ремтехналадка» в якості субпідрядника для виконання робіт з вогнезахисту залучило приватне підприємство «Сатурн-Еліт».
Відповідно до пп. 2.14 розділу 2 додатку 5 до тендерної документації у випадку залучення субпідрядника учасник повинен надати гарантійний лист про те, що субпідрядник погоджується виконати визначену замовником роботу. Крім цього, учасник повинен надати від імені субпідрядника, зокрема, документ, передбачений пп. 2.21 розділу 2 додатку 5 до тендерної документації. Так, згідно із цим ТОВ «Ремтехналадка» повинно було надати копію ліцензії з додатками, відповідно до якої ПП «Сатурн-Еліт» має право виконувати будівельні роботи. У складі тендерної пропозиції Учасника даного документа немає.
Вимога підпункту 2.21 розділу 2 додатку 5 до тендерної документації поширюється як на учасників, так і на залучених ними субпідрядників. У складі тендерної пропозиції Учасник подав копію дозволу Управління Держпраці в Полтавській області (№ 421.16.53), що дає право ПП «Сатурн-Еліт» виконувати роботи підвищеної небезпеки. Проте, даний документ не відповідає вимозі пп. 2.21 розділу 2 додатку 5 до тендерної документації. Також, зазначена у вашій вимозі копія ліцензії (серія АГ № 506446), що дає право здійснювати ПП «Сатурн-Еліт» проектування, монтаж, технічне обслуговування засобів протипожежного захисту та систем опалення тощо, була подана відповідно до вимоги пп. 2.23 розділу 2 додатку 5 до тендерної документації.
Додатково пояснюємо, що від імені Учасника відповідно до вимоги підпункту 2.21 розділу 2 додатку 5 до тендерної документації було подано копію ліцензії з додатком (від 25.07.2018 р. № 43-Л), виданої Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, про те, що ТОВ «Ремтехналадка» має право виконувати будівельні роботи. Із цього випливає, що Учасник розуміє який документ повинен був він надати від імені ПП «Сатурн-Еліт» відповідно до підпункту 2.21 розділу 2 додатку 5 до тендерної документації.
2. Учасником у складі тендерної пропозиції було подано довідку (від 05.02.2020) про особу, яка має право підписувати тендерну документацію та укладати договір про закупівлю. В даній довідці відповідно до вимоги пп. 2.8 розділу 2 додатку 5 до тендерної документації зазначено перелік документів, що підтверджують повноваження Яровенка Олександра Сергійовича. Зокрема, у переліку зазначено протокол загальних зборів учасників ПБП «Ремтехнал» від 18.04.2019 р. № 1, який не було надано в складі тендерної пропозиції, та наказ від 04.04.2017 р. № 33, який не було надано в складі тендерної пропозиції.
Відповідно до п. 2 розділу V тендерної документації ненадання (не завантаження до електронної системи закупівель) Учасником будь-якого документу, який передбачений тендерною документацією, призведе до відхилення тендерної пропозиції.
На підставі вищенаведеного тендерну пропозицію Учасника було відхилено відповідно до тендерної документації та на підставі п. 4 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» – тендерна пропозиція відхиляється замовником у разі, якщо вона не відповідає умовам тендерної документації.

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-01-21-001073-b.b3

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ Ремтехналадка, Код ЄДРПОУ:25155206
Пошук по цьому автору
Дата подання: 06.03.2020 16:49

СКАРГА у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» та в порядку статті 18 Закону

ТОВ "Ремтехналадка" просить: 1) Прийняти скаргу до розгляду; 2) Зобов’язати Замовника скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Ремтехналадка»; 3) Зобов’язати Замовника скасувати рішення про визначення ТОВ фірма «Ренал» переможцем процедури закупівлі.
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 11.03.2020 19:37

Аукціон

Початок:
20.02.2020 13:14
Завершення:
20.02.2020 13:47

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 20.02.2020 13:47

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ"ТРІАДА ПЛЮС"
Пошук по цьому учаснику
3 176 647.20 UAH з ПДВ 3 176 647.20 UAH з ПДВ Документи
ТОВ Ремтехналадка
Пошук по цьому учаснику
3 606 428.40 UAH з ПДВ 3 569 000 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю Фірма "Ренал"
Пошук по цьому учаснику
3 737 040 UAH з ПДВ 3 580 000 UAH з ПДВ Документи
3 736 732 UAH з ПДВ 3 736 732 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

19.02.2020 18:26
sign.p7s
19.02.2020 18:24
Статут.pdf
19.02.2020 18:24
Витяг з ПДВ.pdf
19.02.2020 18:24
Витяг з ЄДР 28.pdf
19.02.2020 18:24
Висновок СЕС.pdf
19.02.2020 18:24
ліцензія.pdf
19.02.2020 18:24
Стаття 17.pdf
19.02.2020 18:23
Scan гарантії.pdf

Публічні документи

02.03.2020 21:03
4.2_Кошторис.pdf
19.02.2020 19:19
2.7_Статут.pdf
19.02.2020 19:19
2.7_Баланс.pdf
19.02.2020 19:19
1.1.3_Договір.pdf

Публічні документи

18.02.2020 14:17
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ"ТРІАДА ПЛЮС"
#35550955
Пошук по цьому переможцю
Очікує рішення 3 176 647.20 UAH з ПДВ 08.04.2020 15:21
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ"ТРІАДА ПЛЮС"
#35550955
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 3 176 647.20 UAH з ПДВ 08.04.2020 15:21
ТОВ Ремтехналадка
#25155206
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 3 569 000 UAH з ПДВ 08.04.2020 15:21
Товариство з обмеженою відповідальністю Фірма "Ренал"
#19133293
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 3 580 000 UAH з ПДВ 08.04.2020 15:21

Документи

08.04.2020 15:22
edr_identification.yaml

Документи

20.02.2020 13:47
edr_identification.yaml
26.02.2020 16:56
sign.p7s

Документи

26.02.2020 16:58
edr_identification.yaml
26.02.2020 16:58
edr_identification.yaml
26.02.2020 16:59
sign.p7s

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
08.04.2020 15:24
Причина відміни
Скасовано
Причина відміни
У звязку зі скороченням видатків Замовником визнано торги такими, що не відбулися.
Документи
08.04.2020 15:24 протокол

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Чисельні завантаження документів - 4

Тендери, у яких документація (вкладені файли) оновлювалась (доповнювалась) замовником більше трьох разів

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання