Персональні комп'ютери

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-01-22-000642-a
  • 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальне підприємство «Обласний медичний психіатричний центр з лікування залежностей зі стаціонаром» Дніпропетровської обласної ради»
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ірина Ковтун, +380563738478,+380563756219 , oblnarkoing@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Дніпро, 49054, Дніпропетровська область, вул. Новосільна,1
Дата укладення договору
19.03.20
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
300 000 UAH з ПДВ
Сума договору
300 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 19.03.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 4
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 27.01.2020 16:00

Оскарження умов:

до 02.02.2020 00:00

Подання пропозицій:

06.02.2020 16:00

Початок аукціону:

07.02.2020 14:36

Очікувана вартість
300 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

20 шт
Персональні комп'ютери
ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Підтвердження ліцензійності програмного забезпечення Microsoft і Про аналоги та еквіваленти предмета закупівлі

Дата подання: 23.01.2020 01:24
Дата відповіді: 23.01.2020 14:53
Шановний Замовник! 1)З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows, просимо Замовника закупівлі, доповнити «Інформацію про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» Тендерної документації додатковим пунктом у наступній редакції: «Учасник у складі тендерної пропозиції має надати Авторизаційний лист-підтвердження від офіційного дистриб’ютора Microsoft в Україні про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості, із вказівкою номера оголошення в системi Прозоро. Кожний примірник програмного забезпечення Windows має бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром на номері. У разі, якщо програмне забезпечення встановлене безпосередньо виробником обладнання та було імпортовано у складі пристрою, Учасник у складі тендерної пропозиції має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист вiд виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання. Замовник може звернутись до представництва Microsoft в Україні за підтвердженням такої інформації.» 2)Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»? Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі чи розглядатиме Ви Системні блоки на базі процесора AMD? Дякуємо за відповідь!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Осільки термін дії ліцензії на операційну сиситему не обмежений,попереднє встановлення Windows без активації зайве. Для розгляду пропозиції Учасника в якості"еквіваленту" чи "аналогу" допускаються товари,що відповідають вимогам,викладеним в додатку №4 "Технічні умови предмету закупівлі".Системні блоки на базі процесора AMD не будуть розглядатися в якості «еквіваленту» чи «аналогу».Програмне забезпечення ,яке в подальшому буде встановлене на дані комп'ютери,дає перевагу вказаному нами параметру процесора

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Дата подання: 23.01.2020 08:41
Дата відповіді: 23.01.2020 11:33
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до Додатку 1 тендерної документації «Тендерна пропозиція» кожен учасник за наведеною формою повинен буде заповнити графу найменування товару. Передбачається, що в даній графі, кожним Учасником буде зазначено конкретну назву предмету закупівлі, із зазначенням запропонованої торгової марки та моделі товару. На електронних торгах приймаються пропозиції від учасників ( фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб (резидентів або нерезидентів)), які відповідають вимогам тендерної документації, щодо проведення відкритих торгів за предметом закупівлі, на рівних умовах. У випадку, коли учасник не є платником ПДВ, зазначається вартість (ціна) без ПДВ, яка буде визначена як остаточна, додаткові відсотки до пропозиції не нараховуються. Відповідно до ч. 1 ст. 28 Закону України «Про публічні закупівлі» оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону. Пропозиція, яка матиме найнижчу ціну за підсумками електронного аукціону (оцінки), вважатиметься найбільш економічно вигідною та буде розглядатися Замовником на відповідність вимогам тендерної документації.

Версія Windows 10 Pro

Дата подання: 23.01.2020 11:36
Дата відповіді: 27.01.2020 13:00
Шановний Замовнику! В Технічних умовах предмету закупівлі Ви вказали встановлення ПЗ Microsoft Windows 10 Pro OEM -09481. Але дана версія з таким кодом використовується для легалізаціі вже встановленної неліцензійної операційної системи Windows. Чи допускаєте Ви встановлення на системні блоки ліцензійної операційної системи Windows 10 Pro (OEM, DOEM) (стандартна ліцензія для виробників ПК), оскільки дана версія використовується саме для нових ПК?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Так допускаємо, в тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни.
Розгорнути: 3 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-01-22-000642-a.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "НАВІГАТОР СИСТЕМ", Код ЄДРПОУ:42893689
Дата подання: 24.01.2020 12:01
Шановний Замовнику! Уважно проаналізувавши технічне завдання в тендерній документації, а саме технічні вимоги до Накопичувача SSD 2.5 "256GB внутрішній, Тип флеш-пам'яті - NAND, SATA 6Gb / s, 520Mb / s, 500Mb / s, 2 млн.часов, 100 x 69.85 x 7 мм, стало зрозуміло, що дані вимоги прописані під конкретну модель виробника GIGABYTE, а саме Gigabyte SSD 256GB 2.5" SATAIII NAND TLC (GP-GSTFS31256GTND).
Так, Вами вже була дана відповідь на електронному майданчику, щодо можливості надання еквіваленту, проте з обов'язковою відповідністю тим вимогам та характеристикам, які було вказано у таблиці відповідності. Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі надання еквіваленту/аналогу Учасниками – вашого бюджету не вистачить, щоб завершити дану закупівлю, оскільки ціна еквіваленту / аналогів збільшує бюджет закупівлі.
Також хочемо нагадати, що статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі» визначені принципи здійснення закупівель, як добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, недискримінація учасників. Також, частиною третьою статті 5 названого закону передбачено, що Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників, а статтею 22 Закону визначає, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Законом України «Про захист економічної конкуренції» також визначено, що економічна конкуренція (конкуренція) це змагання між суб'єктами господарювання з метою здобуття завдяки власним досягненням переваг над іншими суб'єктами господарювання, внаслідок чого споживачі, суб'єкти господарювання мають можливість вибирати між кількома продавцями, покупцями, а окремий суб'єкт господарювання не може визначати умови обороту товарів на ринку. Також, названим Законом встановлено, що органи влади, органи місцевого самоврядування, а також органи адміністративно-господарського управління та контролю зобов'язані сприяти розвитку конкуренції та не вчиняти будь-яких неправомірних дій, які можуть мати негативний вплив на конкуренцію.
Таким чином, вважаємо, що зазначена вище умова тендерної документації є незаконною та такою, що порушує наші права та інтереси, як потенційного учасника процедури закупівлі, так як ми маємо досвід і бажаємо взяти участь у торгах, а умовами тендерної документації встановлена дискримінаційна умова та звужується економічна конкуренція, конкуренція серед виробників, звужується коло потенційних учасників.
Наявність вищезазначених дискримінаційних умов наводить на думку, що Замовник заздалегідь домовився з потенційним учасником й задля перемоги в цій закупівлі спеціально додав умову, яка виключає можливість перемоги інших учасників.
Враховуючи наведене вище, керуючись Законом України «Про публічні закупівлі» вимагаємо внести зміни до тендерної документації, шляхом викладення більш спрощених технічних вимог Накопичувача або надати обґрунтоване пояснення з посиланням на чинне законодавство чому дана вимога є правомірною.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

27.01.2020 13:44
Тендерна документація не містить вимог,що обмежують конкуренцію та призводить до дискримінації учасників,так як до торгів допускаються еквіваленти,про що вказано в додатку №4 до ТД

Номер вимоги: UA-2020-01-22-000642-a.c3

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ", Код ЄДРПОУ:40750285
Дата подання: 24.02.2020 14:22
Шановний Замовнику! Уточніть, будь ласка, за яким саме показником/вимогою/параметром пропозиція ТОВ ВКП "ВСЕСВІТ" НЕ відповідає умовам тендерної документації?

Рішення замовника: Вимога не задоволена

26.02.2020 12:02
Запропонований Учасником процесор Intel Core 9100F не відповідає технічним вимога предмету закупівлі так як в процесорі відсутня графічна система.

Номер вимоги: UA-2020-01-22-000642-a.c4

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ", Код ЄДРПОУ:40750285
Дата подання: 26.02.2020 12:26
Шановний Замовник! Причина дискваліфікації пропозиції ТОВ ВКП "ВСЕСВІТ" не є обгрунтованою у зв'язку з наступними причинами:
1. Дійсно, пропонований процесор Intel Core™ i3-9100F НЕ має вбудованого графічного ядра, натомість Учасник пропонує дискретний відеоадаптер ASUS GeForce GT710 1GB DDR5 low profile silent, який використовує в роботі ВЛАСНУ пам'ять, а не з ресурсів системного блоку, як це робить інтегрована у процесор графіка.
2. Учасник пропонує процесор Intel Core™ i3-9100F наступного після INTEL Core ™ i3 8100 покоління.
3. Учасник пропонує товар з кращими характеристиками, але за меншу вартість, що дозволяє суттєво зекономити державні кошти.
У зв'язку з вищенавединим, просимо Вас переглянути рішення про дискваліфікацію Учасника ТОВ ВКП "ВСЕСВІТ"
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

28.02.2020 10:05

Запропонований Учасником процесор Intel Core 9100F не відповідає технічним вимога предмету закупівлі

Номер вимоги: UA-2020-01-22-000642-a.b5

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ", Код ЄДРПОУ:19331194
Дата подання: 05.03.2020 16:28
Шановний Замовник! Протоколом №11/3110 від 05.03.2020р. тендерну пропозицію ТОВ "Технології для бізнесу" відхилено у зв'язку з невідповідність запропонованого персонального комп'ютеру вимогам тендерної документації. Проте не вказано чіткі параментри, що невідповідають вимогам предмету закупівлі.
Керуючись п.3 ст.30 Закону України "Про публічні закупівлі" просимо Вас надати інформацію з посиланням на технічні харакетристики чи інші параметри, які підтверджують невідповідність пропозиції ТОВ "Технології для бізнесу" вимогам тендерній документації
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

10.03.2020 10:30
Запропонований Учасником процесор Intel Core 9100F не є еквівалентом .

Документи

Документи

Документи

Аукціон

Початок:
07.02.2020 14:36
Завершення:
07.02.2020 15:39

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 07.02.2020 15:39

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРДЕН ЕЛЕКТРОНІКС"
YouControl
Профіль
239 574 UAH з ПДВ 224 994 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ТОРГОВО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ФРАЙ"
YouControl
Профіль
240 000 UAH з ПДВ 225 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Систематика Україна"
YouControl
Профіль
240 000 UAH з ПДВ 227 472 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ"
YouControl
Профіль
250 000.80 UAH з ПДВ 228 950.40 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
YouControl
Профіль
257 880 UAH з ПДВ 233 400 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "КОМЕЛ"
YouControl
Профіль
295 940.40 UAH з ПДВ 275 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ"
YouControl
Профіль
276 000 UAH з ПДВ 276 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІМ-2000"
YouControl
Профіль
291 409.20 UAH з ПДВ 291 409.20 UAH з ПДВ Документи
ТОВ" МОСТ АЙ ТІ"
YouControl
Профіль
300 000 UAH з ПДВ 300 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

12.02.2020 16:17
Відмова.pdf
06.02.2020 15:52
sign.p7s
06.02.2020 15:51
Статут.pdf
06.02.2020 15:50
Паспорт.pdf
06.02.2020 15:49
Виписка.pdf
06.02.2020 15:48
ІНН.pdf
06.02.2020 15:47
Довідка ст.17.pdf
06.02.2020 15:47
ТУ_титул.jpg
06.02.2020 15:47
проект.pdf
06.02.2020 15:47
Довідка.pdf

Публічні документи

06.02.2020 12:06
п 6 ч 1 ст 17.pdf
06.02.2020 12:06
п 4 ч 1 ст 17.pdf
06.02.2020 12:06
п 2 ч1 ст17.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРДЕН ЕЛЕКТРОНІКС"
#42792039
Профіль
Відхилено 224 994 UAH з ПДВ 13.02.2020 15:48
ТОВ "ТОРГОВО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ФРАЙ"
#41554748
Профіль
Відхилено 225 000 UAH з ПДВ 18.02.2020 09:57
ТОВ "Систематика Україна"
#40175293
Профіль
Відхилено 227 472 UAH з ПДВ 20.02.2020 14:59
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ"
#40750285
Профіль
Відхилено 228 950.40 UAH з ПДВ 24.02.2020 14:03
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
#30256061
Профіль
Відхилено 233 400 UAH з ПДВ 28.02.2020 16:30
ТОВ "КОМЕЛ"
#24083083
Профіль
Відхилено 275 000 UAH з ПДВ 03.03.2020 15:56
ТОВ "ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ"
#19331194
Профіль
Відхилено 276 000 UAH з ПДВ 05.03.2020 10:22
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІМ-2000"
#30695862
Профіль
Відхилено 291 409.20 UAH з ПДВ 05.03.2020 14:27
ТОВ" МОСТ АЙ ТІ"
#37431162
Профіль
Переможець 300 000 UAH з ПДВ 05.03.2020 15:37

Документи

07.02.2020 15:40
edr_identification.yaml
13.02.2020 15:48
sign.p7s

Документи

13.02.2020 15:48
edr_identification.yaml
18.02.2020 09:57
sign.p7s

Документи

18.02.2020 09:58
edr_identification.yaml
20.02.2020 14:59
sign.p7s

Документи

20.02.2020 15:00
edr_identification.yaml
24.02.2020 14:03
sign.p7s

Документи

24.02.2020 14:03
edr_identification.yaml
28.02.2020 16:30
sign.p7s

Документи

28.02.2020 16:30
edr_identification.yaml
03.03.2020 15:52
Протокол 10.pdf
03.03.2020 15:56
sign.p7s

Документи

03.03.2020 15:56
edr_identification.yaml
05.03.2020 10:22
sign.p7s

Документи

05.03.2020 10:22
edr_identification.yaml
05.03.2020 14:25
протокол 12.pdf
05.03.2020 14:27
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 05.03.2020 15:37

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ" МОСТ АЙ ТІ"
YouControl
Профіль
#37431162
300 000 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 14.03.2020 00:00 - 31.03.2020 00:00
Номер 1/19
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
договір.pdf Укладений
300 000
19.03.2020 14:05
19.03.2020
sign.p7s Укладений
19.03.2020 14:06

Ризик-індикатор

Звернення за роз'ясненнями - 4

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Системний учасник був дискваліфікований - Так

Був дискваліфікований досвідчений учасник. Його характеристики: за останні 6 місяців взяв участь не менше, ніж в 30 закупівлях, мав як мінімум по дві перемоги (за наявності конкуренції) як мінімум у 3 різних замовників. Із тих пропозицій, що дійшли до оцінки - як мінімум 70% були визнані переможними

Масова дискваліфікація - 8

Більше 3 учасників тендеру було дискваліфіковано

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors