теплова енергія

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-01-29-001335-a
  • 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Переговорна процедура за нагальною потребою
Контактна особа замовника
Гоменюк Дмитро Васильович, 380442527376 , 2593729@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 03045, Київська область, СТОЛИЧНЕ ШОСЕ, 98-А
Дата укладення договору
4.02.20
Очікувана вартість
1 822 400 UAH з ПДВ
Сума договору
1 822 400 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 6.02.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
наявність підстав для застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 2 частини другої статті 35 Закону в зв’язку із відсутністю конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи обґрунтовується наступним.
КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» керується у своїй господарській діяльності нормами Закону України «Про теплопостачання», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», а також Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, які встановлюють правові, економічні і організаційні принципи діяльності в сфері виробництва та постачання теплової енергії.
КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» на території міста Києва займає монопольне (домінуюче) становище на ринку транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами.
Дана обставина підтверджується інформацією з офіційного веб-сайту Антимонопольного комітету України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), яка відповідно до підпункту 21 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10.09.2014 р. № 715/2014, формує та веде реєстр суб’єктів природних монополій, діяльність яких регулюється нею.
Відповідно до Реєстру суб’єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення станом на 30.12.2019 року, що розміщений на офіційному інтернет-сайті НКРЕКП (режим доступу: http://www.nerc.gov.ua), а також відповідно до Зведеного Переліку суб'єктів природних монополій станом на 30.09.2019 року, що розміщений на офіційному інтернет-сайті Антимонопольного комітету України (режим доступу: http://www.amc.gov.ua), КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (код 40538421) належить до суб’єктів природних монополій в галузі транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами на території міста Києва.
Крім того, відповідно до Ліцензійного реєстру НКРЕКП станом на 31.12.2019 року, що розміщений на її офіційному інтернет-сайті (режим доступу: http://www.nerc.gov.ua), КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» (код: 40538421, місцезнаходження: 01001, м. Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5) має право проводити ліцензовану господарську діяльність у сфері теплопостачання, а саме здійснювати виробництво теплової енергії у межах місць провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, відповідно до постанови НКРЕКП від 14.06.2018 № 448 «Про видачу ліцензії з виробництва теплової енергії КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».
Відповідно до законів України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про житлово-комунальні послуги», «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» контроль та регулювання діяльності суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії здійснюють обласні, Київська міська державна адміністрація, які на сьогодні є органом ліцензування та уповноважені здійснювати контроль за додержанням ними Ліцензійних умов.
Відповідно до законів України «Про теплопостачання, «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження щодо встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії надані органам місцевого самоврядування.
Розпорядженням Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22.12.2018 № 2340 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії, постачання теплової енергії, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО», зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 26 грудня 2018 року за № 289/2137, для КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» встановлено відповідний тариф для бюджетних установ, якою є Замовник, на рівні 1822,40 грн з ПДВ за 1 Гкал.
Мережі теплопостачання, які знаходяться на території Замовника та технічно приєднані до теплових мереж у приміщеннях, обліковуються на балансі, експлуатуються і обслуговуються тільки у КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО». Тому ніякий інший суб’єкт господарювання не може здійснити постачання теплової енергії Замовнику. Враховуючи зазначене КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» є єдиним постачальником теплової енергії Замовнику відповідно до наявності права доступу до мережі з технічних причин і тому конкуренція в даному випадку відсутня.
Для зміни постачальника теплової енергії необхідна розробка нового проекту та побудова нових мереж теплопостачання, або побудова нової котельні, що вимагає відповідних фінансових ресурсів, які відсутні в Кошторисі Замовника на 2020 рік. Вказані заходи передбачають необхідність внесення змін до Кошторису Замовника на 2020 рік, а заходи з розробки проекту та побудови нових мереж теплопостачання, або побудова нової котельні триватимуть в період опалювального сезону поточного року і призведуть до припинення централізованого опалення приміщень за адресою Замовника.
Не укладання договору з КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» призведе до припинення постачання теплової енергії, припинення централізованого опалення приміщень за адресою Замовника та повного відключення від систем теплопостачання Замовника. Це в свою чергу призведе до негативних соціальних процесів та небажаних наслідків, до повної зупинки діяльності закладу, до підвищення соціальної напруги серед населення та негативного ставлення до органів державної влади, та невідворотно стане причиною виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1000 measures.E11.symbol
теплова енергія
ДК 021:2015: 09320000-8 — Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Тендерна документація

Укладений договір


Строк дії 01.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Номер 9196036
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Київтеплоенерго договір 2020pdf (1).pdf Укладений
1 822 400
05.02.2020 19:59
04.02.2020
sign.p7s Укладений
06.02.2020 17:48

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors