теплова енергія

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-01-29-001346-a
  • 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Навчально-науковий центр професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Переговорна процедура за нагальною потребою
Контактна особа замовника
Гоменюк Дмитро Васильович, 380442527376 , 2593729@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 03045, Київська область, СТОЛИЧНЕ ШОСЕ, 98-А
Дата укладення договору
6.02.20
Очікувана вартість
2 727 100 UAH з ПДВ
Сума договору
2 727 100 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 6.02.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
negotiation.additionalPurchase
Обгрунтування
наявність підстав для застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 5 частини другої статті 35 Закону, в зв’язку із потребою здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами чи послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням обґрунтовується наступним.
ТОВ «НОВА ЕРА-ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА» керується у своїй діяльності нормами Закону України «Про теплопостачання», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», а також Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, які встановлюють правові, економічні і організаційні принципи діяльності в сфері постачання теплової енергії.
ТОВ «НОВА ЕРА-ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА» на території Чернівецької області займає монопольне (домінуюче) становище на ринку транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами.
Дана обставина підтверджується інформацією з офіційного веб-сайту Антимонопольного комітету України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), яка відповідно до підпункту 21 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10.09.2014 № 715/2014, формує та веде реєстр об'єктів електроенергетики, що використовують альтернативні джерела енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії - лише малих гідроелектростанцій), а також реєстри суб'єктів природних монополій, діяльність яких регулюється нею.
Зокрема, відповідно до Реєстру суб’єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що розміщений на офіційному інтернет-сайті НКРЕКП (http://www.nerc.gov.ua) станом на 31.12.2019 року, а також відповідно до Зведеного переліку суб'єктів природних монополій, що розміщений на офіційному інтернет-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua) станом на 30.09.2019 року ТОВ «НОВА ЕРА-ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА» (код за ЄДРПОУ: 39278701, місцезнаходження: 01015, м. Київ, ВУЛИЦЯ СТАРОНАВОДНИЦЬКА, будинок 13 Б, ПОВЕРХ 4, офіс 34) належить до суб’єктів природних монополій в галузі транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами на території Чернівецької області.
Відповідно до законів України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про житлово-комунальні послуги», «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» контроль та регулювання діяльності суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії здійснюють обласні, Київська міська державна адміністрація, які на сьогодні є органом ліцензування та уповноважені здійснювати контроль за додержанням ними Ліцензійних умов.
Відповідно до Переліку суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та ліцензійні справи яких передано НКРЕКП до обласних, Київської міської державних адміністрацій, які на сьогодні є органом ліцензування та уповноважені здійснювати контроль за додержанням ними Ліцензійних умов, що розміщених на офіційному інтернет-сайті НКРЕКП (http://www.nerc.gov.ua) ТОВ «НОВА ЕРА-ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА» (код за ЄДРПОУ: 39278701, місцезнаходження: 01015, м. Київ, ВУЛИЦЯ СТАРОНАВОДНИЦЬКА, будинок 13 Б, ПОВЕРХ 4, офіс 34) має право проводити ліцензовану діяльність у сфері теплопостачання, зокрема здійснювати ВИРОБНИЦТВО ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ НА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЯХ, ТЕС, АЕС, КОГЕНЕРАЦІЙНИХ УСТАНОВКАХ ТА УСТАНОВКАХ З ВИКОРИСТАННЯМ НЕТРАДИЦІЙНИХ АБО ПОНОВЛЮВАЛЬНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ (на підставі ліцензії АЕ522290 від 04.12.2014 року, виданої НКРЕКП терміном на 5 років), а також здійснювати ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ (на підставі ліцензії від 22.10.2015 року, виданої рішенням НКРЕКП № 2610).
Відповідно до законів України «Про теплопостачання, «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження щодо встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЯХ, ТЕС, АЕС, КОГЕНЕРАЦІЙНИХ УСТАНОВКАХ ТА УСТАНОВКАХ З ВИКОРИСТАННЯМ НЕТРАДИЦІЙНИХ АБО ПОНОВЛЮВАЛЬНИХ ДЖЕРЕЛ ЕНЕРГІЇ надані органам місцевого самоврядування.
Розпорядженням Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 09.12.2019 № 2142 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НОВА ЕРА-ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА», зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві 19 грудня 2019 року за № 271/2448, для ТОВ «НОВА ЕРА-ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА» встановлено відповідний тариф для бюджетних установ, якою є Замовник, на рівні 1572,46 грн за 1 Гкал (з ПДВ), що становить 90% середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу.
ТОВ «НОВА ЕРА-ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА» володіє твердопаливною котельнею, яка виробляє теплову енергію (з використанням дров) для потреб бюджетних установ, зокрема й потреб Замовника. Мережі теплопостачання, що підключені до твердопаливної котельні ТОВ «НОВА ЕРА-ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА» підведені до приміщень Замовника за адресами: м. Київ, провулок Віто-Литовський, 98-А, Столичне шосе, 98-А.
Для зміни постачальника теплової енергії необхідна розробка нового проекту та побудова нових мереж теплопостачання, або побудова нової котельні, що вимагає відповідних фінансових ресурсів, які відсутні в Кошторисі Замовника на 2020 рік. Вказані заходи передбачають необхідність внесення змін до Кошторису Замовника на 2020 рік, а заходи з розробки проекту та побудови нових мереж теплопостачання, або побудова нової котельні триватимуть в період опалювального сезону поточного року і призведуть до припинення централізованого опалення приміщень за адресами: м. Київ, провулок Віто-Литовський, 98-А, Столичне шосе, 98-А.
Не укладання договору з ТОВ «НОВА ЕРА-ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА» призведе до припинення постачання теплової енергії, припинення централізованого опалення приміщень за адресами: м. Київ, провулок Віто-Литовський, 98-А, Столичне шосе, 98-А та повного відключення від систем теплопостачання Замовника. Це в свою чергу призведе до негативних соціальних процесів та небажаних наслідків, до повної зупинки навчального процесу в закладі освіти, до підвищення соціальної напруги серед населення та негативного ставлення до органів державної влади, та невідворотно стане причиною виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
Зважаючи на наведене, та з урахуванням раніше укладеного з ТОВ «НОВА ЕРА-ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА» договору на постачання теплової енергії від 01.02.2019 № Т-2019, Замовник має право вибрати та застосувати переговорну процедуру щодо закупівлі теплової енергії саме у ТОВ «НОВА ЕРА-ЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА» на підставі пункту 5 частини другої статті 35 Закону, враховуючи наявність обґрунтованих на те підстав, зазначених вище.

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1734.289 measures.E11.symbol
теплова енергія
ДК 021:2015: 09320000-8 — Пара, гаряча вода та пов’язана продукція

Тендерна документація

Переможець

Дата і час публікації: 29.01.2020 14:47

Укладений договір


Строк дії 01.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Номер Т-2020
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір Нова ера (1).PDF Укладений
2 727 100
06.02.2020 18:16
06.02.2020
sign.p7s Укладений
06.02.2020 18:53

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors