вугілля кам'яне ГЖПКОМ (13-100)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-01-29-002793-a
  • 09110000-3 - Тверде паливо
  • Завершена
Найменування замовника:
Вільшанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Черкаської обласної Ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Вельган Валентина Олексіївна, 380473496119 , internat_v@meta.ua
Адреса замовника
Україна, смт.Вільшана, 19523, Черкаська область, вулиця Шевченка буд.198
Дата укладення договору
7.04.20
Переможець
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ВОЛОЩУК АННА ВОЛОДИМИРІВНА
Очікувана вартість
555 120 UAH з ПДВ
Сума договору
553 200 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 8.04.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 10.02.2020 00:00

Оскарження умов:

до 16.02.2020 00:00

Подання пропозицій:

20.02.2020 00:00

Початок аукціону:

20.02.2020 15:00

Очікувана вартість
555 120 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
16 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
3 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.54 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

120 тони
вугілля кам'яне ГЖПКОМ (13-100)
ДК 021:2015: 09110000-3 — Тверде паливо

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-01-29-002793-a.a1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "ПРИВАТНА ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ", Код ЄДРПОУ:42234769
Дата подання: 03.03.2020 12:24
ВИМОГА ЗАМОВНИКУ
щодо порушення Вільшанською спеціальною загальноосвітньою школою-інтернат Черкаської обласної Ради порядку проведення процедури закупівлі
«код ДК 021:2015: 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам’яне ГЖПКОМ (13-100))

Рішення замовника: Вимога не задоволена

08.03.2020 12:01
У відповідь на Ваше звернення тендерний комітет Замовника надає наступну інформацію:
Відповідно до ч. 3 ст. 30 Закону, у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні, такий учасник може повторно звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема, технічній специфікації та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель. Також, відповідно до абзацу другого ч. 1 ст. 32 Закону, учасник, якого не визнано переможцем торгів за результатами оцінки та розгляду його пропозиції, може звернутися через електронну систему закупівель до замовника з вимогою щодо надання інформації про пропозицію переможця торгів, у тому числі щодо зазначення її переваг порівняно з пропозицією учасника, який надіслав звернення, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення. Стосовно Вашого звернення, повідомляємо наступне, строки на його розгляд не визначені Законом, крім того звертаємо Вашу увагу, що дана вимога не стосується недостатньої аргументації відхилення Вашої тендерної пропозиції, а так само не стосується інформації щодо зазначення переваг пропозиції учасника, якого визнано переможцем торгів. Додатково повідомляємо, що з метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Порядок оскарження процедур закупівель зазначений у статті 18 Закону. Так, відповідно до абзацу другого частини 2 статті 18 скарги, що стосуються прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки пропозицій учасників, подаються протягом 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, але до дня укладення договору про закупівлю.
В той же час, по суті наданих Вами зауважень щодо змісту та оформлення тендерної пропозиції учасника-переможця процедури закупівлі ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ВОЛОЩУК АННА ВОЛОДИМИРІВНА довідково повідомляємо наступне.
1. Згідно п. 5.1.1. розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації учасник надає у складі тендерної пропозиції довідку, складену Учасником у довільній формі, про наявність обладнання та матеріально технічної бази необхідної для постачання твердого палива, з описом обладнання, наявність якого вимагається згідно п. 5.1. цього Розділу, а саме із зазначенням інформації про найменування, технічний стан, кількість кожного з об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази, підстави користування кожним з об’єктів обладнання та матеріально-технічної бази, обґрунтування відповідності складу (складського майданчику) вимогам чинного законодавства в тому числі в частині пожежної безпеки (з посиланням на норми чинного законодавства України), та інше. При цьому, тендерною документацією не визначено змісту зазначено обґрунтування, а так само переліку нормативно-правових актів, вимогам яких повинен відповідати зазначений склад, а отже відповідне обґрунтування надається учасником у довільній формі. Згідно наданої учасником-переможцем довідки зазначено в тому числі наступне: «… Склад, що належить ТОВ «АГРОСЕНС ГРУП», та оренда якого є предметом договору №56 від 26.06.2019р., відповідає вимогам чинного законодавства в тому числі в частині пожежної безпеки виходячи з наступного. У відповідності до ст. 20 Кодексу цивільного захисту України визначено обов’язки суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту, в тому числі здійснення навчання працівників з питань цивільного захисту, у тому числі правилам техногенної та пожежної безпеки, розроблення заходів щодо забезпечення пожежної безпеки, впровадження досягнень науки і техніки, позитивного досвіду із зазначеного питання, розроблення і затвердження інструкцій та видання наказів з питань пожежної безпеки, здійснення постійного контролю за їх виконанням, забезпечення виконання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки, а також виконання вимог приписів, постанов та розпоряджень центрального органу виконавчої влади, який здійснює державний нагляд у сферах техногенної та пожежної безпеки, утримання у справному стані засобів цивільного та протипожежного захисту, недопущення їх використання не за призначенням, здійснення заходів щодо впровадження автоматичних засобів виявлення та гасіння пожеж і використання для цієї мети виробничої автоматики, тощо. … Отже повідомляємо, що вказаний склад відповідає всім вимогам чинного законодавства з питань пожежної безпеки на складах твердого палива, визначених вище, а так само суб’єкт господарювання, який є власником складу, дотримується чинних правил та вимог з питань безпечної експлуатації складу, в тому числі в частині пожежної та техногенної безпеки.»
Отже, учасником у довільній формі надано обґрунтування відповідності складу (складського майданчику) вимогам чинного законодавства в тому числі в частині пожежної безпеки (з посиланням на норми чинного законодавства України), та одночасно Вами документально не доведено та не підтверджено у який чим вказане вище обґрунтування учасника впливає на зміст тендерної пропозиції ФОП Волощук А.В.
2. Згідно п. 5.1.1. розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації учасник надає у складі тендерної пропозиції позитивні відгуки від замовників (покупців) згідно виконання всіх аналогічних договорів, інформація про які надана у складі тендерної пропозиції учасника, що мають бути складені на фірмовому бланку замовника (якщо такий є), оформлені за підписом керівника замовника, а також повинні містити інформацію про реквізити договору, щодо виконання якого надається відгук (номер за наявності та дата укладення), контактну інформацію виконавця тексту листа для здійснення зв’язку з відповідним замовником щодо перевірки достовірності такого документу та викладеної в ньому інформації (прізвище, ім’я та по-батькові, контактний телефон), найменування та кількість поставленого вугілля, строки поставки, інформацію про достатність технічного потенціалу та наявність необхідної кількості працівників в учасника під час виконання договору, інформацію про виконання учасником своїх обов’язків згідно договору в частині якості поставленого вугілля, своєчасності та повноти виконання поставок, іншу інформацію, що підтверджує відповідність поданого учасником документального підтвердження наявності досвіду виконання аналогічного договору термінам, визначеним згідно загальних положень тендерної документації.
У складі тендерної пропозиції учасника ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ВОЛОЩУК АННА ВОЛОДИМИРІВНА надано відгук від замовника – Городищенська районна лікарня ветеринарної медицини, що містить в тому числі інформацію в частині виконавця відгуку – Скалига О.М., а так само фірмовий бланк замовника, на якому оформлено зазначений відгук, містить інформацію щодо реквізитів замовника, в тому числі телефон замовника. Отже, Вами документально не підтверджено та не обґрунтовано чим оформлення наданого учасником відгуку у спосіб, вказаний вище, впливає на зміст тендерної пропозиції учасника, в тому числі на можливість перевірити вказану у відгуку інформацію з використанням контактної інформації, що міститься у тексті відгуку.
Додатково повідомляємо, що тендерною документацією не вимагалось подання окремих документів, що підтверджують виключно оплату поставленого учасником вугілля, в тому числі тих, що визначені у вашому зверненні, а вичерпний перелік підтверджуючих досвід виконання аналогічного договору документів визначено у відповідності до п. 5.1.1. розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації.
3. Згідно п. 6.7. розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації для підтвердження відповідності пропозиції якісним, технічним та кількісним характеристикам предмету закупівлі учасники подають у складі пропозиції технічну специфікацію, яка повинна містити інформацію щодо відповідності кількісних, якісних та технологічних показників вугілля кам'яного ГЖПКОМ (13-100), що пропонується згідно пропозиції Учасника, в тому числі показники (у цифровому, відсотковому, або іншому вигляді) зольності на сухий стан палива, вологи на робочий стан палива, виходу летких речовин, та всі інші якісні, технологічні та фізико-механічні показники, що передбачені згідно визначених цією документацією ДСТУ, а також включати посилання на відповідні нормативні документи, вимогам яких відповідає вугілля, що буде постачатись згідно умов даної закупівлі. Згідно п. 1. наданої учасником ФОП Волощук А.В. технічної специфікації якісні, технологічні та фізико-механічні показники вугілля кам’яного, що є предметом даної закупівлі, в тому числі показники виходу летких речовин, відповідають вимогам передбаченим згідно ДСТУ 3472:2015 та ДСТУ 7146:2010, та іншим чинним державним стандартам, що регулюють вимоги до якості вугілля кам’яного. Отже, тендерна пропозиція учасника ФОП Волощук А.В. в цій частині відповідає вимогам тендерної документації.
4. Згідно п. 2.2. розділу «Оцінка тендерної пропозиції» тендерної документації додатково до документів, що передбачені згідно цієї документації, учасник надає у складі тендерної пропозиції в тому числі довідку (лист, тощо) від органу Державної фіскальної служби України, в якому обліковується учасник як платник податків, про наявність рахункiв учасника в установах банків (із зазначенням номеру кожного відповідного рахунку та назви установи банку, в якій такий рахунок відкритий). Згідно п. 4.1. проекту договору про закупівлю, що міститься у додатку 1 до тендерної документації, для цілей складання проекту договору про закупівлю за результатами цих відкритих торгів учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції довідки з усіх обслуговуючих учасника банків з інформацією про наявність в учасника відкритого рахунку в кожній з таких банківських установ, із зазначенням в кожній такій довідці номеру відповідного рахунку, а також кожна така довідка повинна бути видана протягом не більше ніж 10 днів щодо дати подання тендерної пропозиції учасником (включно з датою подання такої тендерної пропозиції через електронну систему закупівель. У складі тендерної пропозиції учасника ФОП Волощук А.В. надано довідку Головного управління ДПС у Черкаській області, згідно якої обліковуються розрахункові рахунки в одній банківській установі – АТ «КБ «ГЛОБУС». Також у складі тендерної пропозиції учасника надано довідку з АТ «КБ «ГЛОБУС» про наявність відкритого рахунку у даному банку, інформацію про наявність якого в тому числі вказано у довідці Головного управління ДПС у Черкаській області, із зазначенням в такій довідці номеру відповідного рахунку, а також така довідка видана протягом не більше ніж 10 днів щодо дати подання тендерної пропозиції учасником ФОП Волощук А.В.. В той же час, тендерна документація не містить вимог щодо зазначення у довідці (довідках) з обслуговуючого банку (банків) інформації про всі відкриті у кожному такому банку рахунки учасника. Отже, учасником ФОП Волощук А.В. у повній мірі виконано вимоги тендерної документації в цій частині.
5. Згідно п. 1.5. розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації всі визначені цією документацією документи тендерної пропозиції завантажуються в електронну систему закупівель у вигляді скан-копій у форматі pdf., виготовлених згідно всіх визначених цією документацією документів тендерної пропозиції учасника, що мають бути завантажені учасником в електронну систему закупівель при поданні тендерної пропозиції. Документи, що складаються учасником, повинні бути оформлені належним чином у відповідності до вимог чинного законодавства в частині дотримання письмової форми документу, складеного суб’єктом господарювання, в тому числі за підписом уповноваженої особи учасника, а так само містити позначку про дату складення відповідного документу. У випадку, якщо згідно змісту цієї документації не визначено форми подання того чи іншого документу для виготовлення з останнього відповідної скан-копії (наприклад, копія або оригінал, тощо), замовник вимагає подання кольорової скан-копії, виготовленої з оригіналу або нотаріально завіреної копії відповідного документу. Згідно ч. 1 ст. 25 Закону документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, та документи, що містять технічній опис предмета закупівлі, подаються в окремому файлі, отже, документи тендерної пропозиції, передбачені згідно пункту 5.1. та частиною 6 цього Розділу, подаються у вигляді об’єднаного файлу формату pdf., з урахуванням вимог щодо оформлення відповідних документів, передбачених цим пунктом. У випадку, якщо розмір такого об’єднаного файлу перевищує 45 Мбайт (типове обмеження програмних засобів акредитованих електронних майданчиків щодо об’єму файлів для завантаження), дозволяється розділити такий файл, але не більше ніж на 3 частини, та з урахуванням вимог, передбачених цією документацією. Файл електронної банківської гарантії подається у вигляді окремого документу (або архівного файлу, тощо), а всі інші документи, необхідність подання яких визначена цією документацією, надаються у вигляді, та з дотриманням вимог, передбачених цим пунктом для документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, та документів, що містять технічній опис предмета закупівлі.
У складі тендерної пропозиції учасника ФОП Волощук А.В. міститься файл «50ДОКУМЕНТИ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ.pdf», завантажений в електронну систему закупівель 19 лютого 2020 о 17:50, що містить в тому числі всі документи, що в сукупності та у відповідності до вимог тендерної документації повинні міститись у складі тендерної пропозиції. При цьому, розмір такого файлу становить лише 19.2 мегабайт, що значно менше ніж стандартне обмеження електронних майданчиків в частині розміру файлів, що завантажуються учасниками. Отже, в даній ситуації додатковий поділ такого файлу на менші частини не є необхідним. В той же час, тендерною документацією не встановлено заборон щодо об’єднання документів тендерної пропозиції у спільний файл, а оформлення учасником ФОП Волощук А.В. тендерної пропозиції у спосіб, вказаний вище. Жодним чином не впливає на зміст тендерної пропозиції вказаного учасника. При цьому, тендерна пропозиція учасника ФОП Волощук А.В. містить всі визначені тендерною документацією документи, останні надані у вигляді скан-копій у форматі pdf., документи, що складені учасником ФОП Волощук А.В. оформлені належним чином у відповідності до вимог чинного законодавства в частині дотримання письмової форми документу, складеного суб’єктом господарювання, в тому числі за підписом учасника, а так само містять позначку про дату складення відповідного документу, а файл електронної банківської гарантії поданий у вигляді окремого документу (архівного файлу). Отже, тендерна пропозиція учасника ФОП Волощук А.В. в повній мірі відповідає вимогам тендерної документації в цій частині.
Отже за результатами розгляду Вашого звернення повідомляємо, що у тендерного комітету відсутні підстави для задоволення вимог, що викладені у Вашому зверненні.

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-01-29-002793-a.c2

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ "ПРИВАТНА ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ", Код ЄДРПОУ:42234769
Пошук по цьому автору
Дата подання: 12.03.2020 21:36

Скарга

СКАРГА щодо порушення Вільшанською спеціальною загальноосвітньою школою-інтернат Черкаської обласної Ради порядку проведення процедури закупівлі «код ДК 021:2015: 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам’яне ГЖПКОМ (13-100))»
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 17.03.2020 10:11
Дата рішення: 06.04.2020 20:14

Аукціон

Початок:
20.02.2020 15:00
Завершення:
20.02.2020 15:27

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 20.02.2020 15:27

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ПРИВАТНА ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ"
Пошук по цьому учаснику
467 760 UAH з ПДВ 467 760 UAH з ПДВ Документи
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ВОЛОЩУК АННА ВОЛОДИМИРІВНА
Пошук по цьому учаснику
553 200 UAH з ПДВ 553 200 UAH з ПДВ Документи
ПП сев-сервіс 2000
Пошук по цьому учаснику
555 000 UAH з ПДВ 555 000 UAH з ПДВ Документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ПРИВАТНА ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ"
#42234769
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 467 760 UAH з ПДВ 27.02.2020 22:22
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ВОЛОЩУК АННА ВОЛОДИМИРІВНА
#3329417269
Пошук по цьому переможцю
Переможець 553 200 UAH з ПДВ 02.03.2020 16:02

Документи

20.02.2020 15:28
edr_identification.yaml
27.02.2020 22:21
sign.p7s

Документи

27.02.2020 22:23
edr_identification.yaml
27.02.2020 22:23
edr_identification.yaml
27.02.2020 22:23
edr_identification.yaml
02.03.2020 16:01
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 02.03.2020 16:02

Учасник Пропозиція Документи
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ВОЛОЩУК АННА ВОЛОДИМИРІВНА
Пошук по цьому переможцю
#3329417269
553 200 UAH з ПДВ Документи

Документи

27.02.2020 22:23
edr_identification.yaml
27.02.2020 22:23
edr_identification.yaml
27.02.2020 22:23
edr_identification.yaml
02.03.2020 16:01
sign.p7s

Укладений договір


Номер 90
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
ДОГОВІР ПРО ЗАКУПІВЛЮ.PDF Укладений
553 200
08.04.2020 12:25
07.04.2020
sign.p7s Укладений
08.04.2020 12:26

Виконання договору

Строк дії за договором: не вказанa — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 553 200
UAH

Ризик-індикатор

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Затримка публікації договору - 36

В надпорогових закупівлях дата підписання договору більше ніж на 20 днів від дати визначення переможця

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання