Муфта з’єднувальна та кінцева для кабельних ліній на напругу до 1 кВ

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-02-07-001478-c
  • 31340000-1 - Приладдя до ізольованих кабелів
  • Відмінена
Найменування замовника:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Борзенкова Вікторія Валеріївна, 380322392367 , borzenkova@loe.lviv.ua
Адреса замовника
Україна, Львів, 79026, Львівська область, Козельницька, 3
Очікувана вартість
1 352 990.85 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 3.04.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 14.02.2020 10:00

Оскарження умов:

до 20.02.2020 00:00

Подання пропозицій:

24.02.2020 10:00

Початок аукціону:

25.02.2020 11:20

Очікувана вартість
1 352 991 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
40 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
13 530 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

540 комплект
Муфта з’єднувальна та кінцева для кабельних ліній на напругу до 1 кВ
ДК 021:2015: 31340000-1 — Приладдя до ізольованих кабелів

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-02-07-001478-c.b1

Статус:
Відхилена

Учасник: Приватне підприємство «Виробничо-комерційна фірма «Сознаніє», Код ЄДРПОУ:24737260
Дата подання: 14.02.2020 09:59
Надаємо належне фаховості ваших спеціалістів, але аргумент «покращить з’єднання жил кабелю у з’єднувачі за рахунок збільшення площі контакту та більшій кількості точок притискання» не має нічого спільного з дійсністю. Просимо взяти до уваги наступний аргумент

Переходное контактное сопротивление – это резкое увеличение активного со-противления в месте перехода тока из одной детали в другую.
Его величина определяется по формуле, которая вываедена опытным путем в резуль-тате многочисленных исследований:
Rп = ε / (0,102 Fm ),
где ε – коэффициент, который зависит от свойств материала контактов, а также от способа обработки и чистоты контактной поверхности (ε зависит от физиче-ских свойств материалов контактов, удельного электрического сопротивления, меха-нической прочности, способности материалов контактов к окислению, теплопроводно-сти), F – сила контактного нажатия, Н, m – коэффициент, зависящий от числа точек соприкосновения контактных поверхностей. Этот коэффициент может прини-мать значения от 0,5 до 1. Для плоскостного контакта m = 1.
Из уравнения также следует, что сопротивление контакта не зависит от размера контактных поверхностей и для контакта определяется прежде всего силой давления (контактного нажатия).
Тобто, ваш аргумент щодо площі контакту, спростовано.

Ваше стведження «ми прийшли до висновку, що алюміній в процесі зміни температу-ри має властивість усаджуватись та призводити до погіршення контакту, збільшення тепловиділення і зменшення терміну служби кабельних муфт, а латунь в свою чергу стійкіша до перепадів температур» не спирається, хоча би, на фізико-хімічні власти-вості металів, та фізико-хімічні процеси, які проходять під час експлуатації муфт, і то-му не може, і не є щонайменшим обгрунтуванням ваших вимог.

У Вашій відповіді вказано наступне «Більшість постачальників комплектують кабельні муфти з’єднувачами, як з двома так і з чотирма болтами, та наконечниками, як з од-ним, так і з двома болтами»

По перше.
Постачальники не мають права вносити (на забаганки покупця) будь які зміни в конс-трукцію муф, які виготовлені виробником по ТУ виробника. В ішному разі жодний про-токол іспитів Є НЕДІЙСНИМ.
Виробники ТЕЖ НЕ МАЮТЬ ПРАВА (на забаганки покупця) порушувати норми конс-труктивної документації (в тому числі ТУ).
По друге.
Більшість, АЛЕ НЕ ВСІ, комплектують кабельні муфти з’єднувачами, як з двома так і з чотирма болтами, та наконечниками, як з одним, так і з двома болтами.
Тому, ЯКЩО ХОЧ ОДИН виробник не використовує в муфтах гільзи або наконечники з латунними болтами, або з секторним отвором, це визнється АМК України як дис-кримінаційні вимоги.

Зважаючи на вищенаведені факти, вимагаємо виключити з технічного завдання вимо-ги, що стосуються:
1. Кількості болтів
2. Болти з латуні
3. Секторний отвір
Повідомяємо, що в подальшому, такі технічні вимоги, з відповідним поданням, будуть розцінюватись як лобіювання інтересів продукції ООО «Термофит», офіційним пред-ставникрм в Україні є ТОВ ТД «Термофіт», м. Харків.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

19.02.2020 14:05
Відповідно до пункту 29 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. №922-VIІІ (із змінами) (далі – Закон), тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону, зокрема, інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз «або еквівалент».
Крім того, частиною третьою статті 22 Закону встановлено, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Враховуючи вищенаведене, замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі, виходячи з його специфіки, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства в цілому.
Вимоги щодо комплектації муфт не регламентуються нормативними документами, але Замовник не обмежений у праві купити те, що йому потрібно для забезпечення своєї діяльності.
Вимоги до технічних параметрів визначені як мінімально необхідні.
Учасники повинні запропонувати муфти будь-якого виробника, за умови, що їх технічні характеристики будуть відповідати вимогам до технічних характеристик предмету закупівлі, що пропонується на відкриті торги, наведеним в Додатку №№4.1-4.2 тендерної документації.
Багатьма виробниками на ринку України пропонуються муфти, які укомплектовані гільзами з двома або з чотирма латунними болтами та отвором у формі сегменту.
Враховуючи наведене, вважаємо, що вимога щодо виключення з технічної документації вимог щодо гільз з двома або чотирма латунними болтами і отвором у формі сегменту не може бути задоволена

Номер вимоги: UA-2020-02-07-001478-c.a2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "ВАІК", Код ЄДРПОУ:38832908
Дата подання: 03.03.2020 18:50
Учасник ТОВ "ВАІК" #38832908 не погоджується з рішеннями тендерного комітету Замовника про відхилення своєї пропозиції, про визначення переможцем Процедури закупівлі ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРЛІНК" #30627766.

Рішення замовника: Вимога не задоволена

06.03.2020 10:01
«Розглянувши вимогу/скаргу Тендерний комітет ПрАТ «Львівобленерго» повідомляє наступне:
1. Щодо рішення Замовника про відхилення пропозиції ТзОВ «ВАІК» повідомляємо наступне:
6 лютого 2018 року був прийнятий Закон України "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю".
В Главі VIII. Прикінцеві та перехідні положення Закону зазначено, що «протягом року з дня набрання чинності цим Законом положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, що не відповідають цьому Закону, є чинними в частині, що відповідає законодавству станом на день набрання чинності цим Законом.»
Відповідно до ч. 2 ст. 44 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», рішення про надання згоди на вчинення правочину, якщо вартість товарів, робіт або послуг, що є предметом такого правочину, перевищує 50 відсотків вартості чистих активів товариства відповідно до останньої затвердженої фінансової звітності (попереднього кварталу), приймаються виключно загальними зборами учасників.
Закон набрав чинності 17 червня 2018 р., тому в питаннях, що регламентуються положеннями статуту товариства, які не було приведено у відповідність до вимог Закону, слід керуватись вимогами, встановленими Законом, оскільки Закон має вищу юридичну силу, ніж статут товариства.
ТзОВ «ВАІК» не було внесено зміни в Статут згідно вимог чинного законодавства України, а саме – згідно вимог Закону.
У вимогах п.7 Розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації зазначено, що «у випадку наявності обмежень (особливих умов або іншого) повноважень уповноваженої посадової особи учасника на укладання договору/договорів про закупівлю за результатами процедури закупівлі, передбачених протоколами, наказами, Статутом або іншими документами, такий учасник в складі своєї тендерної пропозиції повинен надати власну довідку в довільній формі.
Оскільки, в статуті ТзОВ «ВАІК» відсутні положення щодо вчинення значних правочинів уповноваженими на те органами товариства у відповідності до вимог ст.44 Закону, учасник торгів – ТзОВ «ВАІК» зобов’язаний був на виконання вимог тендерної документації повідомити Замовника про наявність обмежень на вчинення правочину відповідно Закону або підтвердити документально, що правочин за результатами закупівлі не є значним.
Отже, керуючись вимогами чинного законодавства України, вимогами тендерної документації, пропозицію ТзОВ «ВАІК» було відхилено правомірно.
Вимоги чинного законодавства України є обов’язковими для виконання всіма учасниками процедур публічних закупівель. «Dura lex, sed lex» - Закон суворий, але це Закон.
Додатково зазначимо, що жоден учасник не задавав питань та не вимагав роз’яснень щодо п.7 Розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації. Отже, всі пункти цього Розділу були зрозумілими учасниками та не вимагали додаткових пояснень.
Тому скарга ТзОВ «ВАІК» щодо не надання у тендерній документації вичерпної інформації, які саме умови повноважень посадової особи вважаються «особливими» або «іншими», на цьому етапі процедури закупівлі є незрозумілою.
2. Щодо визначення переможцем процедури закупівлі ТзОВ «Інтерлінк» повідомляємо наступне:
Припущення скаржника, що ТзОВ «Інтерлінк» відмовився від укладання договору про закупівлю згідно з умовами тендерної документації, оскільки в ціновій тендерній пропозиції ТзОВ «Інтерлінк» за результатами аукціону містяться позначення болтових з'єднувачів, яких не було в первинній ціновій пропозиції, вважаємо безпідставним і таким, що не відповідає дійсності, враховуючи наступне:
Згідно з пунктом 3 Розділу 5 «Оцінка тендерної пропозиції»: «переможець процедури закупівлі буде вважатися таким, що відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю, якщо:
дані (найменування, одиниці виміру, обсяг, виробник), відображені у формі цінової тендерної пропозиції за результатами аукціону, відрізняються за змістом від пропозиції учасника.»

Цінова тендерна пропозиція учасника за результатами аукціону не відрізняється від пропозиції учасника, оскільки в ціновій тендерній пропозиції учасника за результатами аукціону зазначено ті самі марки муфт, які було зазначено в первинній ціновій пропозиції, уточнено назви з‘єднувачів муфт згідно комплектувальних відомостей, які є в складі пропозиції учасника. Отже, пропозиція учасника повністю відповідає даним, відображеним в ціновій тендерній пропозиції за результатами аукціону.

Таким чином, припущення скаржника щодо відмови ТзОВ «Інтерлінк» від укладання договору вважаємо надуманими і такими які не відповідають фактичним обставинам, вимогам тендерної документації.

Водночас, рекомендуємо Вам ознайомитись та використовувати в роботі Лист Мінекономіки № 3301-04/47784-06 «Щодо етичної поведінки під час здійснення публічних закупівель» та «Настанови щодо етичної поведінки учасників/потенційних учасників під час участі в публічних закупівлях», а саме:
«Під час підготовки тендерних пропозицій та участі у публічних закупівлях учасникам рекомендується:
- користуватися правом щодо внесення змін до тендерної документації та/або надання роз'яснень замовником щодо тендерної документації в разі необхідності, у строки, встановлені законодавством;
- готувати документи у складі тендерної пропозиції у чіткій відповідності до вимог тендерної документації, що зменшуватиме ймовірність дискваліфікації такої пропозиції;
- не допускати зазначення недостовірної інформації в тендерній пропозиції;
- уникати переговорів з іншими учасниками тендеру щодо цінової пропозиції, змісту тендерних пропозицій, оскільки зазначене може кваліфікуватися як прояв антиконкурентних узгоджених дій;
- не демпінгувати цінову пропозицію до рівня, що може викликати ризик не укладення, невиконання та/або неналежного виконання договору про закупівлю та його розірвання;
- аргументовано оскаржувати процедури закупівлі у разі порушення їх прав та законних інтересів. Учасникам не слід використовувати механізм оскарження, з метою умисного затягування та/або зриву процедур публічних закупівель.»

Документи

Документи

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-02-07-001478-c.a3

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "ВАІК", Код ЄДРПОУ:38832908
Пошук по цьому автору
Дата подання: 07.03.2020 18:41

СКАРГА щодо порушення процедури закупівлі

СКАРГА щодо порушення процедури закупівлі шляхом відхилення тендерної пропозиції Субєкта оскарження та визначення переможцем учасника, чия тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 12.03.2020 21:03

Аукціон

Початок:
25.02.2020 11:20
Завершення:
25.02.2020 11:47

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 25.02.2020 11:47

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
1 206 726 UAH з ПДВ 950 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРЛІНК"
Пошук по цьому учаснику
1 087 394.82 UAH з ПДВ 1 087 394.82 UAH з ПДВ Документи
ФОП "Півнюк Олена Олексіївна"
Пошук по цьому учаснику
1 304 460 UAH з ПДВ 1 304 460 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

23.02.2020 15:09
sign.p7s
23.02.2020 15:09
Папка №1.rar
22.02.2020 18:41
sign.p7s
22.02.2020 18:40
Папка №7.rar
22.02.2020 18:40
Папка №6.rar
22.02.2020 18:40
Папка №5.rar
22.02.2020 18:40
Папка №4.rar
22.02.2020 18:40
Папка №3.rar
22.02.2020 18:40
Папка №2.rar
22.02.2020 18:40
Папка №1.rar

Публічні документи

28.02.2020 10:58
sign.p7s
28.02.2020 10:54
Додаток 3.pdf
27.02.2020 16:00
sign.p7s
27.02.2020 14:35
Довідка ДПІ.pdf
21.02.2020 17:26
sign.p7s
21.02.2020 17:24
Папка _ 7.rar
21.02.2020 17:23
Папка _ 4.rar
21.02.2020 17:23
Папка _ 5.rar
21.02.2020 17:23
Папка _ 6.rar
21.02.2020 17:23
Папка _ 3.rar
21.02.2020 17:22
Папка _ 2.rar
21.02.2020 17:22
Папка _ 1.rar

Публічні документи

24.02.2020 09:21
Папка № 3.rar
21.02.2020 18:34
Папка № 6.rar
21.02.2020 18:34
Папка № 5.rar
21.02.2020 18:34
Папка № 2.rar
21.02.2020 18:34
Папка № 1.rar
21.02.2020 18:34
Папка № 4.rar
21.02.2020 18:34
Папка № 7.rar

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ВАІК"
#38832908
Пошук по цьому переможцю
Очікує рішення 950 000 UAH з ПДВ 03.04.2020 10:34
ТОВ "ВАІК"
#38832908
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 950 000 UAH з ПДВ 03.04.2020 10:34
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРЛІНК"
#30627766
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 1 087 394.82 UAH з ПДВ 03.04.2020 10:34

Документи

03.04.2020 10:34
edr_identification.yaml

Документи

25.02.2020 11:48
edr_identification.yaml
27.02.2020 11:21
sign.p7s

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
03.04.2020 14:34
Причина відміни
Скасовано
Причина відміни
ч. 1 ст. 31 – неможливість усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Документи
03.04.2020 14:33 20VT-101Z-0224-Protokol-PV.docx

Ризик-індикатор

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання