Картридж

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-02-10-002332-b
  • 30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Філія "Центр діагностики залізничної інфраструктури" АТ "Укрзалізниця"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ольга Чорноштан, +380667953665 , chornoshtan@uz.gov.ua
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 03115, м. Київ, вул. Святошинська, буд. 13
Очікувана вартість
34 350 UAH без ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 27.02.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 17.02.2020 17:00

Оскарження умов:

до 23.02.2020 00:00

Подання пропозицій:

27.02.2020 17:00

Очікувана вартість
34 350 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
344 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

30 штуки
Картридж
ДК 021:2015: 30120000-6 — Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Дата подання: 11.02.2020 08:59
Дата відповіді: 11.02.2020 10:40
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? - Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку та модель (модифікацію) запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; - Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! 1.Так, на торги допускаються товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних в тендерній документації. Тендерна документація містить технічні характеристики товару, який плануємо закупити (технічні характеристики товару зазначено у Додатку №4 тендерної документації). 2. У пункті третьому частини другої статті 22 Закону зазначено, що технічна специфікація предмета закупівлі, яку повинна містити тендерна документація, не повинна містити посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника та якщо у разі таке посилання є необхідним, то воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз “або еквівалент”, стосується саме тендерної документації, яка розробляється та затверджується замовником під час здійснення процедур закупівель, що передбачені статтею 12 Закону. У свою чергу у вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на певну торговельну марку (знак для товарів і послуг) або виробника, замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти прийматимуться у пропозиціях учасників. З огляду на вищесказане учасники можуть вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях які відповідають технічній специфікації предмета закупівлі. 3. Відповідно до п.1 ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» у процедурах закупівлі беруть участь учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм. Отже, фізичні особи-підприємці неплатники ПДВ допускаються до участі в торгах. Стосовно оцінки пропозицій, доводимо до Вашого відома, що відкриті торги оголошені без ПДВ, учасники мають подавати свої пропозиції без урахування ПДВ, таким чином оцінювання пропозицій відбуватиметься незалежно від виду оподаткування учасника.

Доброго дня! Просимо видалити наступні вимоги! Дякуємо.

Дата подання: 11.02.2020 13:05
Дата відповіді: 12.02.2020 10:17
Якщо учасник не є виробником продукції, надати скановані копії документів, які підтверджують відносини із виробником: а) договір з виробником; або б) сертифікат дистриб’ютора, представника, дилера, тощо; або в) лист виробника про представництво його інтересів; або г) інший документ, в якому обов’язково зазначаються відносини з виробником

відповідь:

Доброго дня. Згідно з вимогами Додатку 4 тендерної документації, якщо учасник не є виробником продукції, надати скановані копії документів, які підтверджують відносини із виробником: а) договір з виробником; або б) сертифікат дистриб’ютора, представника, дилера, тощо; або в) лист виробника про представництво його інтересів; або г) інший документ, в якому обов’язково зазначаються відносини з виробником. Наявність у учасників вище зазначених документів свідчить про те, яким шляхом була отримана продукція та забезпечує гарантійну відповідальність виробників за виготовлення неякісної (невідповідної) продукції, що пропонується до постачання учасником.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання