Послуги із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів – 18 лотів

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-02-14-003374-c
  • 75240000-0 - Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку
  • Завершена
Найменування замовника:
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ТЕСТУВАННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ФАХІВЦІВ З ВИЩОЮ ОСВІТОЮ НАПРЯМІВ ПІДГОТОВКИ "МЕДИЦИНА" І "ФАРМАЦІЯ" ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Тип закупівлі
Переговорна процедура
Контактна особа замовника
Оксана Бевз, +380444252021 , o.s.bevz@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Киев, 04071, м. Київ, вул. Ярославська, буд. 41
Дата укладення договору
25.02.20
Очікувана вартість
1 136 536 UAH з ПДВ
Сума договору
1 119 272 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 2.03.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
Державна організація «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України, була створена на підставі Наказу Міністерства охорони здоров’я України від 15.01.1999 № 7 «Про заходи щодо виконання наказу МОЗ України від 14.08.98 № 251 «Про затвердження Положення про систему ліцензійних інтегрованих іспитів фахівців з вищою освітою напрямів «Медицина» і «Фармація», яким на неї покладено функції щодо виконання організаційно-методичних робіт з проведення ліцензійних інтегрованих іспитів згідно з Положенням про систему ліцензійних іспитів.
Одним зі статутних завдань організації є розробка і впровадження у систему підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я» компонентів Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ), тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок».
Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19.02.2019 № 419, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.03.2019 за № 279/33250, затверджений Порядок, умови та строки розроблення і проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту та критерії оцінювання результатів, який визначає залучення Центром тестування поліції охорони Національної поліції України під час проведення тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту на підставі укладених договорів.
Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19.10.2018 № 1883, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.12.2018 за № 1486/32938, затверджена Методика розрахунку вартості розробки та проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту, в якій зазначено, що до прямих витрат, пов'язаних із забезпеченням захисту та закритості екзаменаційних матеріалів іспитів, належать витрати на забезпечення громадської безпеки під час проведення іспитів у закладах вищої освіти та запобігання пронесенню до аудиторій недозволених пристроїв включають витрати на залучення поліції охорони Національної поліції відповідно до вимог чинного законодавства.
У 2020 році складання та повторне складання компонентів Єдиного державного кваліфікаційного іспиту, тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок» має проводитися відповідно до Графіку, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 02.01.2020 № 1 «Про затвердження Графіка проведення Єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр та тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів для здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, бакалавр та молодший спеціаліст галузі знань «22 Охорона здоров’я» у 2020 році».
На виконання зазначених вище наказів та з метою забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях, в яких складаються іспити, а також запобігання пронесенню здобувачами до аудиторій недозволених пристроїв Центр тестування має укласти договори з органами поліції охорони Національної поліції України, що розташовані та здійснюють надання охоронних послуг у різних адміністративно-територіальних одиницях України.
Відповідно до п. 3 постанови Кабінету Міністрів України від 13.10.2015 № 834 «Питання функціонування органів поліції охорони як територіальних органів Національної поліції та ліквідації деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ» органи поліції охорони, утворені як територіальні органи Національної поліції, є правонаступниками Департаменту Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ та відповідних державних установ Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ, що ліквідуються в установленому законодавством порядку.
Зважаючи на викладене, для закупівлі послуг із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів замовник зобов’язаний залучити підрозділи Поліції охорони. Всі підрозділи Поліції охорони є пов’язаними особами у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), так як мають одного засновника та входять до сфери управління одного органу та безпосередньо підпорядковуються Департаменту поліції охорони. Відповідно до частини першої статті 17 Закону замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо зокрема тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з членом (членами) тендерного комітету, уповноваженою особою (особами) замовника. Зважаючи на викладене, конкурентна процедура закупівлі (за умови її проведення) буде відмінена внаслідок необхідності відхилення тендерних пропозицій, поданих пов’язаними особами.
Згідно з положеннями п.2 частини 2 статті 35 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.
З огляду на викладене, здійснити закупівлю послуг із забезпечення безпеки та громадського порядку в аудиторіях під час проведення іспитів в одного з Управлінь поліції охорони в областях відповідно до адміністративно-територіальних одиниць, в яких вони розташовані ДО «Центр тестування» зможе виключно шляхом застосування переговорної процедури закупівлі.
Тому, з метою прийняття оптимального рішення, а також недопущення факту порушення покладених на ДО «Центр тестування» функції щодо виконання організаційно-методичних робіт з проведення ЄДК та тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок» та у зв’язку з вищенаведеним використати, як виняток переговорну процедуру закупівлі і відповідно до якої укласти договори про закупівлю з учасниками після проведення переговорів.
Враховуючи викладене, зазначені послуги можуть бути надані виключно Управлінням поліції охорони в Чернівецькій області за Лотом 1; Управлінням поліції охорони у Вінницькій області Лотом 2; Управлінням поліції охорони в Дніпропетровській області за Лотом 3; Управлінням поліції охорони в Закарпатській області за Лотом 4; Управлінням поліції охорони в Запорізькій області за Лотом 5; Управлінням поліції охорони в Івано-Франківській області за Лотом 6; Управлінням поліції охорони в м. Києві за Лотом 7; Управлінням поліції охорони в Кіровоградській області за Лотом 8; Управлінням поліції охорони в Миколаївській області за Лотом 9; Управлінням поліції охорони в Одеській області за Лотом 10; Управлінням поліції охорони в Полтавській області за Лотом 11; Управлінням поліції охорони в Тернопільській області за Лотом 12; Управлінням поліції охорони у Львівській області за Лотом 13; Управлінням поліції охорони в Сумській області за Лотом 14; Управлінням поліції охорони в Харківській області за Лотом 15; Маріупольським міжрайонним відділом Управління поліції охорони в Донецькій області за Лотом 16; Управлінням поліції охорони в Луганській області за Лотом 17; Управлінням поліції охорони в Хмельницькій області за Лотом 18.
Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:
- Закон України «Про публічні закупівлі»;
- Постанова Кабінету Міністрів України від 13.10.2015 № 834;
- Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 15.01.1999 № 7;
- Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 14.08.98 № 251, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11.09.1998 р. за № 563/3003;
- Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 19.02.2019 № 419, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20 березня 2019 р. за № 279/33250;
- Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 19.10.2018 № 1883, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 27.12.2018 за № 1486/32938;
- Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 02.01.2020 № 1;

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Лоти

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання