Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин (собак) гуманними методами

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-04-01-000140-b
  • 77610000-9 - Послуги з відлову та тимчасової ізоляції тварин
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Відділ комунального господарства Краматорської міської ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Станіслав Данилюк, +380626421932 , vkg@krm.gov.ua
Адреса замовника
Україна, м. Краматорськ, 84313, Донецька область, вул. МАШИНОБУДІВНИКІВ, будинок 23
Очікувана вартість
500 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 17.07.20
  • Відгуки 4
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Чи довелось вам ставити замовнику додаткові питання стосовно умов закупівлі?

Ні

Ще порушення в документах та намірах ФОП Лупальцов
Згідно Цивільного кодексу України - ст. 341. Набуття права власності на бездоглядну домашню тварину
1. Якщо протягом шести місяців з моменту заявлення про затримання бездоглядної робочої або рогатої худоби і протягом двох місяців щодо інших домашніх тварин не буде виявлено їхнього власника або він не заявить про своє право на них, право власності на ці тварини переходить до особи, у якої вони були на утриманні та в користуванні.
2. У разі відмови особи, у якої бездоглядна домашня тварина була на утриманні та в користуванні, від набуття права власності на неї ця тварина переходить у власність територіальної громади, на території якої її було виявлено.
Отже, ФОП Лупальцов та КП «ЦПТ» при затриманні бездоглядної тварини зобов’язані «...негайно повідомити про це власника і повернути її. Якщо власник бездоглядної тварини або місце його перебування невідомі, особа, яка затримала тварину, зобов’язана протягом трьох днів заявити про це органові місцевого самоврядування, який вживає заходів щодо розшуку власника».
А отже, надати власникам можливість знайти і забрати свою собаку на протязі двох місяців (а в цей час забезпечити відповідальне утримання тварин в належних умовах з забезпеченням доступу до їжі та води та з дотриманням ветеринарно- санітарних норм). Але ФОП Лупальцов та КП «ЦПТ» не мають належним чином облаштованого карантинного майданчика для утримання тварин протягом двох місяців ні в м. Краматорськ, ні в м. Харків (адже КП «ЦПТ» всупереч діючому законодавству України перетримує тварин протягом 7 днів, після чого вбиває без відповідних правових підстав, а ФОП Лупальцов взагалі не має карантинного майданчика). Тому при веденні господарської діяльності зазначені особи порушують ряд норм діючого українського законодавства.
Відповідно до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» - ст. 7 Загальні правила утримання тварин, що виключають жорстокість.
Умови утримання тварин повинні відповідати їх біологічним, видовим та
індивідуальним особливостям.
Умови утримання тварин повинні задовольняти їх природні потреби в їжі, воді, сні, рухах, контактах із собі подібними, у природній активності ті інші потреби.
Кількість тварин, що утримуються, обмежується можливістю забезпечення їм умов утримання відповідно до вимог цього Закону.
Місце утримання тварин повинно бути оснащено таким чином, щоб забезпечити необхідні простір, температурно-вологісний режим, природне освітлення, вентиляцію та можливість контакту тварин із природним для них середовищем.
І тільки після дотримання всіх цих вимог ФОП Лупальцов мав би право транспортувати їх на територію м. Харкова до комунального підприємства КП «ЦПТ»
Але чи доцільно це?
До речі, КП «ЦПТ» відповідно до свого Статуту має право регулювати чисельність тварин лише в м. Харкові, на інших територіях КП проводить безповоротний відлов.
Ми припускаємо, що ФОП Лупальцов. знаходиться у змові з директором КП «ЦПТ» Шаповаловою Ю.Г. з метою отримання фінансової вигоди шляхом надання незаконних послуг (оскільки перевезення тварин з однієї адміністративної території на іншу без відповідних довідок про щеплення і проходження попереднього карантину суворо заборонено).
До того ж, Харківський «Центр поводження з тваринами» являється комунальним підприємством м. Харкова і фінансується з бюджету цього міста. На території підприємства є 200 місць для утримання собак (так звана «чиста» або «демонстраційна» зона КП). До КП «ЦПТ» за рік потрапляє більше 10 тис. тварин, тобто територія переповнена собаками та несе безліч інфекційних захворювань. Після попадання до КП, як правило, собаки гинуть у перший же тиждень, тому що стикаються с потужними інфекційними хворобами. Згідно офіційної статистиці , яку публікує само КП ЦПТ, близько 95 % тварин, які потрапляють до КП, знищують. Тобто про яку “гуманну” регуляцію чисельності ми говорим? Наше місто витратить на регуляцію чисельності півмільйона, але натомість може отримати купку мертвих собак за великі гроші, замість стерильних, привитих та безпечних, які будуть нести свою важливу функцію.

Також всупереч вимогам тендеру, а саме:
“Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 16, 17 Закону
Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору
учасник повинен підтвердити позитивний досвід виконання аналогічного договору щодо надання послуг
Спосіб підтвердження:
аналогічний договір з усіма додатками, що є невід’ємною його частиною та додатковими угодами,
лист-відгук посадових осіб органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, чи зоозахисних організацій які підтверджують виконання доданого аналогічного договору”

але учасник ФОП Лупальцов надав документи (відгуки.pdf, Договір 40.pdf Довідка виконання договорів.pdf), які засвідчують що він виконував тільки відлов, що не може вважатися за наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.

Крім того, в умовах тендеру вказаний Код ДК 021:2015: код 77610000-9 - “Послуги з відлову та тимчасової ізоляції тварин” (Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин (собак) гуманними методами), але ФОП Лупальцов має код, в якому вказано тільки ВІДЛОВ тварин (файл “Гарантійний лист згода з умовами закупівлі.pdf)

Проведення стерилізацій в місті Харкові унеможливлює контроль за процесом а ні зі сторони громадськості а ні зі сторони органів місцевого самоврядування, що є неприпустимим. Адже бюджетні гроші повинні бути використані розумно та відкрито.

Також у документах, а саме ДУ Лупальцов.pdf, вказано, що доля тварини переходить к виконавцю з моменту попадання тварини на територію КП ДЦП, а значить, ні краматорське самоврядування, ні громадські організації або волонтери не можуть дізнатися або вплинути на подальшу долю собак.

Чи ставив замовник вам будь-які питання?

Ні

Чи отримали ви відповідь від замовника в установлені терміни?

Ні

Яким способом відбувалось ваше спілкування із замовником?

Електронною поштою

Чи довелось вам ставити замовнику додаткові питання стосовно умов закупівлі?

Ні

БФ “Друг” - це громадська організація, яка не перший рік співпрацюємо з органами місцевого самоврядування Краматорська у питанні регулювання чисельності безпритульних тварин (собак) гуманними методами, тому ми завжди слідкуємо за процедурою проведення тендеру по данному питанню і готові надати свій досвід та допомогу в роботі, ми налічуємо багато волонтерів та маємо великий практичний досвід у вирішенні проблеми зменшення чисельності безпритульних тварин гуманними методами.
Уважно ознайомившись з вимогами тендеру, а також з усіма документами, що надали учасники тендеру, ми побачили велику кількість порушень учасника ФОП Лупальцов О.С., які можуть спричини неабияку шкоду нашій громаді, а саме:
найголовнішим порушенням здійснення послуг, які вказані в тендері, з боку учасника ФОП Лупальцов, є те, що він має намір здійснити на території Краматорська та прилеглих сіл та селищ, а також території Біленківської, Ясногірської, Шабельківської, Красноторської сільських рад, територіальних комітетів №5 та №6 ТІЛЬКИ ВИЛОВ тварин, а саму стерилізацію він має намір провести в Комунальному підприємстві Центр поводження з тваринами (далі КП ЦПТ), який розташований в місті Харків, вул. Балашовська, 29.
Ми дуже занепокоєні даною ситуацією, оскільки останнім часом по Україні прокотилася хвиля спалаху різноманітних інфекційних захворювань (зокрема, африканська чума свиней, пташиний грип, тощо), а також повсякчас виявляються випадки захворювань тварин на сказ на різних адміністративних територіях. Перевозячи собак з однієї адміністративної території на іншу, ФОП Лупальцов буде створювати загрозу неблагополучної епізоотичної ситуації на території Харківської області, а потім, по поверненню собак після стерилізації, і в Донецької області, бо там собаки можуть підхопити інфекції, яких наразі немає у нас.
Це загрожує як сільськогосподарським тваринам, так і людям, а також домашнім тваринам. Не дотримуючись правил карантинування тварин перед транспортуванням (відсутність карантинного майданчика та утримання на ньому тварин на протязі визначеного законодавством терміну) та правил перевезення тварин з однієї адміністративної території на іншу (без карантинування, ветеринарного огляду, необхідних ветеринарних обробок від паразитів, без вакцинації від вірусних захворювань та сказу, а також без дозвільних документів Держпродспоживслужби (ветеринарного управління) на перевезення тварин в межах території України) ФОП Лупальцов буде порушувати ветеринарні норми та правила, створюючи загрозу виникнення епізоотій (розповсюдження загальних для людей і тварин хвороб).
Не можна допустити виникнення епідемії, адже за такі дії існує кримінальна
відповідальність.
Наголошуємо, відповідно до Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження” ….. “виловлені безпритульні тварини протягом СЕМИ ДНІВ з дня їх вилову обов'язково утримуються на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює вилов”.
Однак ФОП Лупальцов не володіє власним мобільним карантинним майданчиком, який можна розташувати на території міста Краматорськ, не надав жодного документа про нього, (при цьому пам'ятаємо, що перевозити тварин зразу після відлова до інших адміністративних територій суворо заборонено Законом України).
ФОП Лупальцов не має також стаціонарних карантинних майданчиків для утримання тварин після відлову на адміністративній території де проводять відлов тварин, а саме в місті Краматорську та прилеглих сілах та селищах, а також на території Біленківської, Ясногірської, Шабельківської, Красноторської сільських рад, територіальних комітетів №5 та №6 (також жодного документа не існує).
Орган місцевого самоврядування, тобто Замовник - Відділ комунального господарства Краматорської міської ради в такому разі повинен буде забезпечити наявність відповідного карантинного майданчика за свій кошт, на якому повинен працювати спеціаліст ветеринарної медицини та інші працівники, які будуть доглядати за тваринами на протязі термінів, які вказані в Законі, доки тваринам будуть проведені необхідні обробки від паразитів, щеплення та можливе повернення в разі визнання власника тварини.
І лише після отримання від Держпродспоживслужби відповідних документів на тварин та дозволу на їх перевезення з однієї адміністративної території на іншу - ФОП зможе перевезти тварин з нашого населеного пункту до м. Харкова.
Така ж сама процедура повинна відбутися і після повернення собак з міста Харків. Тобто Замовник повинен буде забезпечити роботу карантинного майданчика що найменше на протязі двох місяців для дотримання усіх вимог чинного законодавства України.
Але чи прописано це в умовах тендеру?
У разі перемоги ФОП Лупальцов та вибору надання послуги регулювання чисельності шляхом вилову та вивезення з території населеного пункту для подальших дій замовник повинен буде дотримуватись згідно законодавства України наступного:
1. Виловлені на певній адміністративній території тварини для їх подальшого перевезення виконавцем повинні маги ветеринарні документи, оформлені відповідно до законодавства України.
2. Виконавець повинен маги карантинний майданчик на адміністративній території, де був здійснений вилов тварин для подальшого їх карантинування.
Відповідно до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»: «карантинний майданчик - спеціально обладнані приміщення або частини приміщень, які призначені для тимчасового утримання домашніх тварин у разі їх вилову чи тимчасової ізоляції.
Виловлені безпритульні домашні тварини протягом семи днів з дня їх вилову обов'язково утримуються на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює вилов...»
Після терміну карантинування замовник або виконавець звертається до Державної ветеринарної служби (або Держпродспоживслужби) для оформлення ветеринарних документів для перевезення відловлених безпритульних тварин.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 857 від 21 листопада 2013
року “Про затвердження Порядку видачі ветеринарних документів:
«...Видача ветеринарних документів здійснюється державними інспекторами ветеринарної медицини та уповноваженими лікарями ветеринарної медицини...» п. 4,
«...Під час прийняття рішення про видачу ветеринарного документу для переміщення тварин суб'єкти, зазначені в пункті 4 цього Порядку, перевіряють наявність необхідних ветеринарних обробок, умови карантинування тварин, наявність результатів відповідних досліджень (у разі переміщення у межах України) або експертних висновків (у разі експорту)» п.6 цієї Постанови.
7. Підставою для відмови у видачі та анулюванню ветеринарних документів є:
1) недотримання ветеринарно-санітарних заходів, передбачених
законодавством; ускладнення епізоотичної ситуації на відповідній території, потужності (об'єкті);
1) неможливість безпосереднього огляду об'єкта державного ветеринарно- санітарного контролю та нагляду;
2) відсутність документального підтвердження епізоотичного благополуччя місцевості походження та ветеринарно-санітарного стану об'єктів; відсутність необхідної ветеринарної обробки тварин, їх крантинування, відповідних досліджень та / або експертного висновку».
Отримані від державної ветеринарної служби (Держпродспоживслужби) ветеринарні документи разом з товарно-транспортними накладними відправник (виконавець послуг) передає Перевізникові.
Відповідно до п.23 Постанови Кабінету Міністрів України № 1402 від 16.11.І І р. «Про затвердження Правил транспортування тварин»: «Відправник видає перевізникові ветеринарні документи (ветеринарно-санітарний паспорт, ветеринарне свідоцтво) на тварин, які підлягають перевезенню, що додаються до перевізного документа та підтверджують можливість здійснення перевезення».
Відповідно до ст. 15 Закону України «про ветеринарну медицину» Державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за переміщенням тварин:
2. Державні інспектори ветеринарної медицини та уповноважені лікарі ветеринарної медицини контролюють дотримання вимог щодо ідентифікації, обігу та переміщення тварин, включаючи ветеринарні документи, які вимагають при переміщенні чи транспортуванні тварин.
6. Переміщення неідентифікованих тварин або тварин без відповідних ідентифікацій ветеринарних та інших супровідних документів забороняється.
Також слід обов'язково зазначити, що згідно з вимогами цивільного законодавства і права власності громадян виконавець (переможець тендеру або Замовник) повинен забезпечити наступне:
Відповідно до Цивільного кодексу України - ст. 180. Тварини
1. Тварини є особливим об’єктом цивільних прав. На них поширюється правовий режим речі, крім випадків, встановлених законом.
2. Правила поводження з тваринами встановлюються законом.
Згідно Цивільного кодексу України ст. 340. Бездоглядна домашня тварина
Особа, яка затримала бездоглядну домашню тварину, зобов ’язана негайно повідомити про це власника і повернути її. Якщо власник бездоглядної домашньої тварини або місце його перебування невідомі, особа, яка затримала тварину, зобов ’язана протягом трьох днів заявити про це в органи місцевого самоврядування, який вживає заходів щодо розшуку власника.
2. Особа, яка затримала бездоглядну домашню тварину, може на час розшуку власника залишити її у себе на утриманні та в користуванні або передати іншій особі, якщо ця особа може забезпечити утримання та догляд за твариною з додержанням ветеринарних правил, або передати її органові місцевого самоврядування.
3. Особа, у якої залишена бездоглядна домашня тварина, відповідає за її загибель або пошкодження у межах її вартості лише у разі свого умислу або грубої необережності.
Згідно Цивільного кодексу України - ст. 341. Набуття права власності на бездоглядну домашню тварину

Чи ставив замовник вам будь-які питання?

Ні

Чи отримали ви відповідь від замовника в установлені терміни?

Ні

На жаль відповіді на наш лист ми не отримали

Яким способом відбувалось ваше спілкування із замовником?

Електронною поштою

Чи є вимоги до предмету закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Ні

Умови закупівлі:

1. П. 1.2 проекту договору незаконно передбачено реєстрацію виконавцем тварин в електронній базі безпритульних тварин,"яка дає замовнику можливість чітко ідентифікувати тварин", тобто Виконавець зобов’язаний надати Замовнику доступ до електронного реєстру реєстрації безпритульних тварин. Вказана вимога є дискримінаційною, оскільки законодавством України не передбачено вимог до надавачів послуг мати електронний реєстр чи базу. ЇЇ існування наштовхує на думку про те, що такі вимоги формувалися для перемоги конкретного учасника, у який використовує електронний реєстр на підставі відповідного договору та може такий договір надати. Ці дії Замовника підпадають під ознаки ст.6 ЗУ «Про захист економічної конкуренції», які відповідно до ст.50 вказаного Закону визнаються порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.
2. П.1.2. проекту договору до обсягу послуг, нібито на виконання вимог п. 6 ст. 37 ЗУ «Про ветеринарну медицину», входить чипування тварин мікрочипом та реєстрація в електронній базі. Дана вимога, суперечить ст. 37 вказаного Закону, оскільки п. 6 цієї статті зобов’язує фізичних та юридичних осіб виконувати вимоги щодо ідентифікації тварин, що їм належать, а не безпритульних тварин. Наявність під шкірою тварини мікрочипа встановлюється виключно сканером, що перетворює чипування на безглузде витрачання бюджетних коштів. До того ж умовами закупівлі передбачене кліпсування тварин, що є достатньою ідентифікацією тварини за номером на кліпсі. Така незаконна вимога суперечить, принципу максимальної економії та ефективності публічних закупівель.
3. У п.1.2 проекту договору та у Додатку № 1 до договору до обсягу послуг включено «улаштування карантинного посту…», однак умовами проведення закупівлі не передбачено можливості приймати участь у закупівлі тим суб’єктам господарювання, які виконують свою роботу не шляхом облаштування пересувних карантинних постів, а шляхом вилову та розміщення тварин в своїх ветеринарних закладах, які мають відповідну ліцензію на провадження ветеринарної діяльності, знаходяться за певною адресою та мають непересувний характер (будівля, приміщення тощо). Такі умови закупівлі мають дискримінаційний характер.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 06.04.2020 17:00

Оскарження умов:

до 12.04.2020 00:00

Подання пропозицій:

16.04.2020 17:00

Початок аукціону:

17.04.2020 12:30

Очікувана вартість
500 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

200 одиниця
Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин (собак) гуманними методами
ДК 021:2015: 77610000-9 — Послуги з відлову та тимчасової ізоляції тварин

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-04-01-000140-b.a1

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛУПАЛЬЦОВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ, Код ЄДРПОУ:3554202510
Пошук по цьому автору
Дата подання: 12.05.2020 16:42

Скарга на рішення тендерного комітету

27.04.2020 тендерним комітетом Відділу комунального господарства Краматорської міської ради була розглянута пропозиція ФОП Лупальцова О.С., подана на відкриті тор¬ги за закупівлею послуг: ДК 021:2015 77610000-9 Послуги з відлову та тимчасової ізоляції тварин (Послуги з регулювання чисельності безпритульних тварин (собак) гуманними методами) №UА-2020-04-01-000140-b За результатами розгляду пропозиції було прийнято рішення про відхилення тендерної пропозиції ФОП Лупальцова О.С. п. 1 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі». Підставою для прийняття такого рішення, на думку Тендерного комітету, став факт, начебто ненадання учасником підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям тендерної документації, установленим статтею 16 Закону, саме: - не підтвердження досвіду виконання аналогічного дого¬вору щодо надання послуг, а надання, на думку тендерного комітету, копій невідповідних договорів, які до того ж, начебто, не завірені належним чином; - надання довідки щодо залучення субпідрядника з посиланням на субпідрядний договір № 30-01/20 від 30.01.2020 р., який, нібито не було надано у складі пропозиції, а долучено лише додаткову угоду, і, при цьому, частина послуг, яка буде виконуватися субпідрядником, начебто, не відповідає технічним вимогам закупівлі; - надання у складі пропозиції сканованих копій документів, нібито, незавірених належним чином; - начебто, надання невідповідного підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, оскільки ловці бездоглядних тварин підтверджують кваліфікацію курсами, а учасником не наведено, який учбовий заклад здійснював їх навчання. Зазначене рішення тендерного комітету є незаконним, прийнятим усупереч вимогам Тендерної документації та вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» на користь іншого учасника ГО «ЗООКОНТРОЛЬ», у зв’язку із чим, підлягає скасуванню.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 15.05.2020 19:27

Аукціон

Початок:
17.04.2020 12:30
Завершення:
17.04.2020 12:57

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 17.04.2020 12:57

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛУПАЛЬЦОВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
Пошук по цьому учаснику
480 000 UAH з ПДВ 436 000 UAH з ПДВ Документи
ФОП "ВОРОТНІКОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Пошук по цьому учаснику
440 000 UAH з ПДВ 440 000 UAH з ПДВ Документи
Громадська організація "ЗООКОНТРОЛЬ"
Пошук по цьому учаснику
500 000 UAH з ПДВ 500 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

16.04.2020 15:43
sign.p7s
16.04.2020 15:42
Статут.pdf
16.04.2020 15:42
МТБ ЦОЖ.pdf
16.04.2020 15:42
лупальцовpdf.pdf
16.04.2020 15:42
Ліцензія КП.pdf
16.04.2020 15:42
Калькуляція..pdf
16.04.2020 15:42
ІНН.pdf
16.04.2020 15:42
ДУ Лупальцов.pdf
16.04.2020 15:42
ду 2.pdf
16.04.2020 15:42
Додаткова 30 01.pdf
16.04.2020 15:42
Договор КП.pdf
16.04.2020 15:42
Договір 40.pdf
16.04.2020 15:42
Договір 14.pdf
16.04.2020 15:42
Довідка ст.9.pdf
16.04.2020 15:42
Довідка ст.17.pdf
16.04.2020 15:42
Довідка МТБ.pdf
16.04.2020 15:42
відгуки.pdf
16.04.2020 15:42
витяг 5%.pdf
16.04.2020 15:42
ВИПИСКА.pdf

Публічні документи

06.07.2020 12:44
sign.p7s
02.07.2020 09:20
sign.p7s
02.07.2020 09:17
пояснення
01.07.2020 19:20
sign.p7s
05.05.2020 09:55
sign.p7s
15.04.2020 17:00
sign.p7s
15.04.2020 16:57
13.04.2020.rar

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛУПАЛЬЦОВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
#3554202510
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 436 000 UAH з ПДВ 10.06.2020 09:52
ФОП "ВОРОТНІКОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
#3060609577
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 440 000 UAH з ПДВ 10.06.2020 09:52
Громадська організація "ЗООКОНТРОЛЬ"
#41176770
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 500 000 UAH з ПДВ 10.06.2020 09:52
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛУПАЛЬЦОВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
#3554202510
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 436 000 UAH з ПДВ 16.06.2020 13:24
ФОП "ВОРОТНІКОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
#3060609577
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 440 000 UAH з ПДВ 22.06.2020 11:46
Громадська організація "ЗООКОНТРОЛЬ"
#41176770
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 500 000 UAH з ПДВ 06.07.2020 15:42
Громадська організація "ЗООКОНТРОЛЬ"
#41176770
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 500 000 UAH з ПДВ 06.07.2020 15:50

Документи

17.04.2020 12:57
edr_identification.yaml
27.04.2020 16:35
011.jpg
27.04.2020 16:35
010.jpg
27.04.2020 16:36
sign.p7s

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання