Комбінезон захисний типу TYVEK 500 Labo, або подібний

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-04-29-000706-c
  • 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
  • Завершена
Найменування замовника:
Управління з питань цивільного захисту Миколаївської облдержадміністрації
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Лелека Леонід Олександрович, +380512242223 , mns@mykolayiv-oda.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Миколаїв, 54003, Миколаївська область, вул. 10 Слобідська 2
Дата укладення договору
4.06.20
Переможець
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФІМЕД ГРУП"
Очікувана вартість
550 000 UAH з ПДВ
Сума договору
200 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 4.06.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 04.05.2020 15:14

Оскарження умов:

до 10.05.2020 00:00

Подання пропозицій:

14.05.2020 15:14

Початок аукціону:

15.05.2020 14:49

Очікувана вартість
550 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
5 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1000 шт
Комбінезон захисний типу TYVEK 500 Labo, або подібний
ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Відповідність товару

Дата подання: 29.04.2020 17:50
Дата відповіді: 30.04.2020 16:09
Чи можливо запропонувати аналогічний товар, а саме захисний комбінезон, виготовлений згідно ТУ У 14.1-32043747-030:2020 "Одяг захисний. Загальні технічні умови"

відповідь:

В тендерній документації характеристики засобів захисту зазначені відповідно до рекомендацій викладених в листі керівника робіт з ліквідації наслідків НС природного характеру державного рівня повязаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 відl 15/04/2020 №12/11, Розглядатись пропозиції будуть тільки на товар зазначений в тендерній документації.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-04-29-000706-c.c1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ Тезаурус, Код ЄДРПОУ:24189031
Дата подання: 27.05.2020 13:53
Закон України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Відповідно до пункту 31 частини першої статті 1 Закону тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель.
Статтею 22 Закону встановлені обов'язкові складові, які повинна містити тендерна документація.
Крім того, наказом Мінекономрозвитку від 13.04.2016 N 680 "Про затвердження примірної тендерної документації" затверджено Примірну тендерну документацію для процедури закупівлі - відкриті торги. Примірна тендерна документація містить, зокрема обов'язкову інформацію, визначену статтею 22 Закону, яка оформлюється у вигляді таблиці, що складається з трьох граф та подається замовником окремим файлом, та інформацію, що формується замовником шляхом заповнення окремих полів електронних форм електронної системи закупівель і додатки, що завантажуються до електронної системи закупівель окремими файлами. При цьому зміст кожного розділу Примірної тендерної документації визначається замовником.
Таким чином, замовник самостійно визначає кваліфікаційні критерії з тих, що передбачені статтею 16 Закону та указує у тендерній документації інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям.
Разом з тим згідно з частиною третьою статті 22 Закону Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Ураховуючи зазначене, вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам, визначаються замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель, закріпленими у статті 3 Закону та з дотриманням законодавства в цілому.
Відповідно до частини 9 статті 29 Закону Після оцінки тендерних пропозицій / пропозицій замовник розглядає на відповідність вимогам тендерної документації / оголошення про проведення спрощеної закупівлі тендерну пропозицію / пропозицію, яка визначена найбільш економічно вигідною.
Відповідно до пункту 18 частини першої статті 1 Закону переможець процедури закупівлі - учасник, тендерна пропозиція якого відповідає всім критеріям та умовам, що визначені у тендерній документації, і визнана найбільш економічно вигідною, та якому замовник повідомив про намір укласти договір про закупівлю, або учасник, якому замовник повідомив про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі;
Відповідно ст.31 Закону Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо учасник процедури закупівлі: ….
… не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону та/або наявні підстави, встановлені частиною першою статті 17 цього Закону;
… не надав обґрунтування аномально низької ціни тендерної пропозиції протягом строку, визначеного в частині чотирнадцятій статті 29 цього Закону;
Відповідно ст.31 Закону Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації;.

На наш погляд, Управління з питань цивільного захисту Миколаївської облдержадміністрації, визначаючи переможцем торгів ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФІМЕД ГРУП" котрий не надав повного пакету документів що вимагалося тендерною документацією, порушує діюче законодавство.

Відповідно до вимог п. 4 таблиці Додатку №1 тендерної документації на закупівлю комбінезонів захисних типу TYVEK 500 Labo, або подібних учасник повинен надати Довідку у довільній формі про досвід виконання аналогічних договорів, за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірений печаткою (якщо Учасник здійснює свою діяльність з використанням печатки) з інформацією про виконання аналогічного договору за аналогічним предметом закупівлі за останні два роки. Для підтвердження виконання аналогічного договору учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати копію договору та копії актів прийомки передачі/копії інших документів, що підтверджують факт передачі товару та виконання договору в повному обсязі, або відгук про виконання учасником аналогічного договору від замовника. Відгук повинен містити інформацію про назву предмету закупівлі (договору), кількість, роки виконання договору та інформацію про виконання договору в повному обсязі.
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФІМЕД ГРУП" не надало вищезазначені аналогічні договори предметом яких є поставка комбінезонів захисних типу TYVEK 500 Labo, або подібних. Учасником ТОВ «ПРОФІМЕД ГРУП» у складі своєї пропозиції надано на підтвердження такого досвіду два договори, в яких предметами закупівлі є ДК 021:2015 : 18110000-3 «Формений одяг» (одяг робочий) та спеціальний робочий одяг (без визначення предмету закупівлі за єдиним закупівельним словником). Жоден з наведених договорів не є аналогічним за предметом закупівлі з даною процедурою відкритих торгів (ДК 021:2015:33190000-8 «Медичне обладнання та вироби медичного обладнання різні») Комбінезон захисний типу TYVEK500 Labo, або подібний.
Зважаючи на вище наведене Учасником ТОВ «ПРОФІМЕД ГРУП» не надано підтвердження відповідності встановленим кваліфікаційним критеріям. Відповідно до положень п. 1 частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідно до пункту 18 частини першої статті 1 Закону аномально низька ціна тендерної пропозиції (далі - аномально низька ціна) - ціна / приведена ціна найбільш економічно вигідної пропозиції за результатами аукціону, яка є меншою на 40 або більше відсотків від середньоарифметичного значення ціни / приведеної ціни тендерних пропозицій інших учасників на початковому етапі аукціону, та/або є меншою на 30 або більше відсотків від наступної ціни / приведеної ціни тендерної пропозиції за результатами проведеного електронного аукціону. Аномально низька ціна визначається електронною системою закупівель автоматично за умови наявності не менше двох учасників, які подали свої тендерні пропозиції щодо предмета закупівлі або його частини (лота).
Відповідно до частини 14 статті 29 Закону Учасник, який надав найбільш економічно вигідну тендерну пропозицію, що є аномально низькою, повинен надати протягом одного робочого дня з дня визначення найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції обгрунтування в довільній формі щодо цін або вартості відповідних товарів, робіт чи послуг пропозиції.
Замовник може відхилити аномально низьку тендерну пропозицію, у разі якщо учасник не надав належного обґрунтування вказаної у ній ціни або вартості, та відхиляє аномально низьку тендерну пропозицію у разі ненадходження такого обґрунтування протягом строку, визначеного абзацом першим цієї частини.
Обґрунтування аномально низької тендерної пропозиції може містити інформацію про:
1) досягнення економії завдяки застосованому технологічному процесу виробництва товарів, порядку надання послуг чи технології будівництва;
2) сприятливі умови, за яких учасник може поставити товари, надати послуги чи виконати роботи, зокрема спеціальна цінова пропозиція (знижка) учасника;
3) отримання учасником державної допомоги згідно із законодавством.

Метою Закону України «Про публічні закупівлі» є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції. Разом з тим, досягнення переваг добросовісної конкуренції не можливе без чіткого дотримання всіма суб’єктами публічних закупівель норм чинного законодавства України.
Зважаючи на вищезазначене, враховуючи те, що тендерна пропозиція ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФІМЕД ГРУП" не відповідає вимогам зазначеним у тендерній документації, просимо відхилити тендерну пропозицію учасника ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФІМЕД ГРУП", як таку, що не відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим у тендерній документації, та тендерна пропозиція якого не відповідає умовам тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

29.05.2020 14:55
В частині першій статті 17 Закон України "Про публічні закупівлі (далі - Закон) наведено вичерпний перелік підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі в інших випадках замовник може прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та може відхилити тендерну пропозицію за умов, які вважатиме достатніми для прийняття такого рішення.
Протоколом засідання тендерного комітету управлінням з питань цивільного захисту Миколаївської обласної державної адміністрації ТОВ «ПРОФІМЕД ГРУП» вибрано переможцем закупівлі з ціною 200 000,00 грн. без ПДВ.
При розгляді тендерної пропозиції ТОВ «ПРОФІМЕД ГРУП», замовник порахував достатнім обсяг наданих учасником гарантій щодо виконання договору на поставку товару, що закуповується. При прийнятті рішення враховувався фактор здійснення заходів з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Миколаївської області.
За даними учасника торгів: на ринку України мають великий попит товари, що необхідні для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в тому числі і комбінезони захисні.
ТОВ «ПРОФІМЕД ГРУП», є виробником засобів індивідуального захисту, в тому числі комбінезонів захисних, та для виготовлення такого товару ТОВ «ПРОФІМЕД ГРУП» закуповує великий обсяг сировини та фурнітури за оптовими цінами, що в свою чергу, дає змогу зменшити витрати. Оскільки, ТОВ «ПРОФІМЕД ГРУП» є виробником комбінезонів та не перекупляє товар у виробників або постачальників з вже встановленою ними націнкою, то це також зменшує наші витрати, оскільки, ми не здійснюємо посередницькі витрати.
Так, собівартість комбінезону захисного, що пропонується для Управління з питань цивільного захисту Миколаївської обласної державної адміністрації складається з вартості сировини, фурнітури, вартості робіт, пакування товару та доставки товару і дорівнює 180,00 грн. без ПДВ.
Окрім того, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 30.03.2020 № 540-IX, внесено зміни, відповідно до яких, тимчасово, а саме, з 17.03.2020 та на період, що закінчується останнім календарним днем місяця, в якому завершується дія карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України на всій території України, звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання на митній території України товарів, перелік, яких затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2020 № 224 (далі по тексту – Перелік).
Таким чином, комбінезони захисні входять до вищезазначеного Переліку, та не підлягають оподаткуванню, що також суттєво знижує загальну вартість продукції, що пропонується.
Сподіваємось на взаємне порозуміння.

Аукціон

Початок:
15.05.2020 14:49
Завершення:
15.05.2020 15:28

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 15.05.2020 15:28

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФІМЕД ГРУП"
Пошук по цьому учаснику
200 000 UAH з ПДВ 200 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УМТК ТРЕЙД"
Пошук по цьому учаснику
400 000 UAH з ПДВ 342 000 UAH з ПДВ Документи
405 000 UAH з ПДВ 344 500 UAH з ПДВ Документи
Приватне підприємство "ІВК2"
Пошук по цьому учаснику
470 000 UAH з ПДВ 345 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "Ю БІ СІ-ПРОМО"
Пошук по цьому учаснику
530 640 UAH з ПДВ 530 640 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

22.05.2020 16:09
Довідка ДПІ.rar
22.05.2020 15:52
Довідка МВС.rar

Публічні документи

14.05.2020 10:52
sign.p7s
14.05.2020 10:52
Пропозиція.pdf

Публічні документи

14.05.2020 14:07
Витяг ЄДР.pdf
14.05.2020 14:07
Довідка ст. 17.pdf
14.05.2020 14:07
Довідка.pdf
14.05.2020 14:07
ІНН.pdf

Публічні документи

30.04.2020 14:32
4935.pdf
30.04.2020 14:31
ІВК2_Тенд.pdf
30.04.2020 11:45
HC-Type56.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФІМЕД ГРУП"
#39961135
Пошук по цьому переможцю
Переможець 200 000 UAH з ПДВ 22.05.2020 15:36

Документи

15.05.2020 15:28
edr_identification.yaml
22.05.2020 15:33
Протокол 12
22.05.2020 15:36
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 22.05.2020 15:36

Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОФІМЕД ГРУП"
Пошук по цьому переможцю
#39961135
200 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

15.05.2020 15:28
edr_identification.yaml
22.05.2020 15:33
Протокол 12
22.05.2020 15:36
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 04.06.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Номер 21
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір Укладений
200 000
04.06.2020 09:04
04.06.2020
sign.p7s Укладений
04.06.2020 09:06

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 05.06.2020 11:43
Опис змін: Виправлення технічних помилок
Номер договору: 1
Контракт:

Ризик-індикатор

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Покращення якості предмета закупівлі - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання