Лікарські засоби для лікування онкологічних хворих, 11 лотів Drugs for the treatment of cancer patients, 11 lots

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-05-08-002396-a
  • 33600000-6 - Фармацевтична продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Беденок Лілія Василівна, +380442840810 , doztender@ukr.net
Адреса замовника
Україна, місто Київ, 01001, Київська область, вулиця Прорізна, 19
Дата укладення договору
21.07.20
Очікувана вартість
104 342 661.78 UAH з ПДВ
Сума договору
98 320 994.74 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 23.07.20
  • Відгуки 0
  • Робота ГО 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2
Позиція ГО ГО "Нові Бровари"
Ідентифікатор порушень II

Подано форм 1470

Кращий інформатор II

Подано форм 1280

Виявлені ознаки порушень Направлені звернення Відповіді
змова між учасниками закупівлі
лист до територіального відділення АМКУ щодо встановлення факту антиконкурентних узгоджених дій
27.07.2021
змова між учасниками закупівлі
лист до територіального відділення АМКУ щодо встановлення факту антиконкурентних узгоджених дій
27.07.2021
змова між учасниками закупівлі
лист до територіального відділення АМКУ щодо встановлення факту антиконкурентних узгоджених дій
27.07.2021

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 30.05.2020 18:00

Оскарження умов:

до 05.06.2020 00:00

Подання пропозицій:

09.06.2020 18:00

Очікувана вартість
104 342 662 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
3 129 800 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Строк поставки товарів: протягом 2020 року (не більше 10 днів з дати отримання письмової заявки Замовника)

Тендерна документація

Запитання до процедури

Щодо терміну придатності

Дата подання: 23.05.2020 15:20
Дата відповіді: 27.05.2020 13:02
Відповідно до пункту 3 додатку 2 до тендерної документації «термін придатності товару на момент поставки повинен бути не менше, як 75% від встановленого інструкцією терміну придатності. Для підтвердження учасник надає гарантійний лист про термін придатності товару». Між тим, Пунктом 5 спільного листа Мінекономрозвитку та МОЗ України від 19.12.2018 № 3301-04/55905-03/01.7/33810, підготовленого відповідно до рекомендацій Антимонопольного комітету України, замовникам рекомендовано під час визначення у тендерній документації вимог до термінів придатності лікарських засобів на момент поставки враховувати прогнозовані часові затрати постачальника на транспортування, проходження митниці та зберігання у складських приміщеннях лікарських засобів, а також враховувати строк, протягом якого даний лікарський засіб планується бути використаним. Відповідно до ч. 14 ст. 7 Закону України «Про Антимонопольний комітет України» рекомендації Антимонопольного комітету України є обов'язковими для розгляду. Звертаємо увагу, що строк придатності лікарських засобів, що входять до предмету закупівлі, є різним для різних виробників, отже строк придатності на момент поставки замовнику (у місяцях) буде суттєво відрізнятися в залежності від конкретних торговельних назв лікарських засобів. Враховуючи різний строк придатності у різних виробників, вимога щодо строку придатності 75% від загального є дискримінаційною. Оскільки закупівля проводиться для задоволення потреби у 2020 році, з урахуванням вищезазначених рекомендацій та з метою створення конкурентного середовища, просимо внести зміни до тендерної документації та викласти пункт 3 додатку 2 до тендерної документації в такій редакції: "термін придатності товару на момент поставки повинен бути не менше, як 75% або не менше 12 місяців від встановленого інструкцією терміну придатності. Для підтвердження учасник надає гарантійний лист про термін придатності товару".
Розгорнути Згорнути

відповідь:

З урахуванням Вашого питання внесено відповідні зміни до технічних вимог тендерної документації на закупівлю.

Документи переможця

Дата подання: 26.05.2020 16:16
Дата відповіді: 27.05.2020 09:48
Доброго дня! Відповідно до п. 6 Додатку 3 тендерної документації учасник-переможець торгів має надати " оригінал або нотаріально завірена копія, або електронний оригінал документа, виданого відповідним органом, який має такі повноваження, з інформацією про те, що службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми, що діє станом на дату подання документа». ЯКИЙ ВІДПОВІДНИЙ ОРГАН оформлює та ВИДАЄ такі документи відповідного змісту: про те, що службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми ТА з ТЕРМІНОМ: що ДІЄ СТАНОМ НА ДАТУ ПОДАННЯ ДОКУМЕНТА ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до частини першої статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої статті 40 цього Закону) в разі, якщо, зокрема, службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми.
Частиною 5 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель.
Відповідно до пункту 5 Положення про створення та функціонування Єдиного державного реєстру злочинів торгівлі людьми, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 18.04.2012 № 303 (далі - Положення) держателем (володільцем) Єдиного державного реєстру злочинів торгівлі людьми (далі - Реєстр) є Міністерство внутрішніх справ (далі - МВС).
Пунктом 7 Положення визначено, що МВС надає з використанням захищених каналів зв'язку суб'єктам, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, цілодобовий доступ до зазначених відомостей через офіційний веб-сайт МВС.
Таким чином інформація, яка міститься в Єдиному державному реєстрі злочинів торгівлі людьми, не є публічною інформацією, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель.

Уточнення до відповіді на запитання "Документи переможця"

Дата подання: 27.05.2020 16:42
Дата відповіді: 29.05.2020 15:38
Відповідно до пункту 5 Положення про створення та функціонування Єдиного державного реєстру злочинів торгівлі людьми, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 18.04.2012 № 303 (далі - Положення) держателем (володільцем) Єдиного державного реєстру злочинів торгівлі людьми (далі - Реєстр) є Міністерство внутрішніх справ (далі - МВС). Пунктом 7 Положення визначено, що МВС надає з використанням захищених каналів зв'язку суб'єктам, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, цілодобовий доступ до зазначених відомостей через офіційний веб-сайт МВС. Після офіційного звернення до до Міністерство внутрішніх справ України ( dovidka@mvs.gov.ua ) - була отримана відповідь про те, що окремого реєстру щодо правопорушень, пов’язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми наразі не існує. ДІ МВС надає довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України. Така довідка включає відомості щодо притягнення особи до кримінальної відповідальності чи судимості за всіма статтями Кримінального кодексу України, в тому числі за статтями 149 (Торгівля людьми), 150 (Експлуатація дітей) та 150¹ (Використання малолітньої дитини для заняття жебрацтвом). Так, на сьогоднішній день окремого Єдиного державного реєстру злочинів торгівлі людьми, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 18.04.2012 № 303, не існує, що унеможливлює подачу документу з даного реєстру нами, як потенційного переможця процедури закупівлі. З огляду на зазначене просимо внести зміни до тендерної документації щодо надання документів переможця, відповідно до п. 6 Додатку 3 тендерної документації, а саме: інформація в довільній формі за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена його печаткою, яка містить підтвердження того, що службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми, що діє станом на дату подання документа !?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

З урахуванням Вашого питання внесено зміни до вимог тендерної документації на закупівлю.
Розгорнути: 3 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-05-08-002396-a.a1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТ-ФАРМА", Код ЄДРПОУ:42210926
Дата подання: 25.06.2020 14:30
Шановний замовнику!

Відповідно до частини 3 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні, такий учасник може повторно звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема, технічній специфікації та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель.
На підставі частини 3 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» звертаємося з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності пропозиції ТОВ «АТ-ФАРМА»» умовам тендерної документації, зокрема, технічним вимогам.

Протоколом розгляду тендерних пропозицій зазначено наступне: «Тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації Відповідно до ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації на закупівлю, зокрема технічним вимогам, оскільки на підтвердження пункту 8 Загальних вимог Додатку 2 до тендерної документації на закупівлю учасником в складі тендерної пропозиції не надано сертифікат відповідності, який виданий відповідним органом з сертифікації, акредитованим національним органом України з акредитації, і який підтверджує встановлені вимоги до товарів, робіт і послуг та (чи) об’єктів, через які реалізуються послуги, якщо це передбачено законодавством України.»

Вважаємо, що така підстава відхилення тендерної пропозиції є необґрунтованою, з огляду на те, що у складі тендерної пропозиції ТОВ «АТ-ФАРМА», а саме у файлі «Технічна частина» на сторінках № 25-30 та сторінках № 46-48 надані сертифікати аналізу, та сертифікати відповідності на запропоновані товари.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

26.06.2020 16:44
Згідно висновків, наданих Постійною робочою групою Департаменту відповідного напрямку службовою запискою від 18.06.2020 № 245/03.02, тендерні пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю «АТ-ФАРМА», подані на закупівлю: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для лікування онкологічних хворих, 11 лотів), ідентифікатор UA-2020-05-08-002396-a, щодо лотів №№ 6, 9, не відповідають технічним вимогам тендерної документації на закупівлю, оскільки на підтвердження пункту 8 Загальних вимог Додатку 2 до тендерної документації на закупівлю учасником в складі тендерної пропозиції не надано сертифікат відповідності, який виданий відповідним органом з сертифікації, акредитованим національним органом України з акредитації, і який підтверджує встановлені вимоги до товарів, робіт і послуг та (чи) об’єктів, через які реалізуються послуги, якщо це передбачено законодавством України.
У файлі «Технічна частина» на сторінках №№ 25-30, 46-48, на які посилається у своїх скаргах товариство з обмеженою відповідальністю «АТ-ФАРМА», учасником надано сертифікати аналізу та сертифікати відповідності, видані виробниками запропонованих товарів, а не відповідним органом з сертифікації, акредитованим національним органом України з акредитації, як це передбачалось Загальними вимогами Додатку 2 до тендерної документації на закупівлю.

Номер вимоги: UA-2020-05-08-002396-a.a2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТ-ФАРМА", Код ЄДРПОУ:42210926
Дата подання: 25.06.2020 14:30
Шановний замовнику!

Відповідно до частини 3 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні, такий учасник може повторно звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема, технічній специфікації та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель.
На підставі частини 3 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» звертаємося з вимогою надати додаткову інформацію стосовно причини невідповідності пропозиції ТОВ «АТ-ФАРМА»» умовам тендерної документації, зокрема, технічним вимогам.

Протоколом розгляду тендерних пропозицій зазначено наступне: «Тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації Відповідно до ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: тендерна пропозиція не відповідає вимогам тендерної документації на закупівлю, зокрема технічним вимогам, оскільки на підтвердження пункту 8 Загальних вимог Додатку 2 до тендерної документації на закупівлю учасником в складі тендерної пропозиції не надано сертифікат відповідності, який виданий відповідним органом з сертифікації, акредитованим національним органом України з акредитації, і який підтверджує встановлені вимоги до товарів, робіт і послуг та (чи) об’єктів, через які реалізуються послуги, якщо це передбачено законодавством України.»

Вважаємо, що така підстава відхилення тендерної пропозиції є необґрунтованою, з огляду на те, що у складі тендерної пропозиції ТОВ «АТ-ФАРМА», а саме у файлі «Технічна частина» на сторінках № 25-30 та сторінках № 46-48 надані сертифікати аналізу, та сертифікати відповідності на запропоновані товари.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

26.06.2020 16:45
Згідно висновків, наданих Постійною робочою групою Департаменту відповідного напрямку службовою запискою від 18.06.2020 № 245/03.02, тендерні пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю «АТ-ФАРМА», подані на закупівлю: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для лікування онкологічних хворих, 11 лотів), ідентифікатор UA-2020-05-08-002396-a, щодо лотів №№ 6, 9, не відповідають технічним вимогам тендерної документації на закупівлю, оскільки на підтвердження пункту 8 Загальних вимог Додатку 2 до тендерної документації на закупівлю учасником в складі тендерної пропозиції не надано сертифікат відповідності, який виданий відповідним органом з сертифікації, акредитованим національним органом України з акредитації, і який підтверджує встановлені вимоги до товарів, робіт і послуг та (чи) об’єктів, через які реалізуються послуги, якщо це передбачено законодавством України.
У файлі «Технічна частина» на сторінках №№ 25-30, 46-48, на які посилається у своїх скаргах товариство з обмеженою відповідальністю «АТ-ФАРМА», учасником надано сертифікати аналізу та сертифікати відповідності, видані виробниками запропонованих товарів, а не відповідним органом з сертифікації, акредитованим національним органом України з акредитації, як це передбачалось Загальними вимогами Додатку 2 до тендерної документації на закупівлю.

Лоти

Ризик-індикатор

Контрольні слова у Q&A - Так

У питаннях/відповідях зустрічаються @|адрес|пошт що може бути ознакою неповної тендерної документації, яка вимагає коммунікації поза межами системи

Лоти

лот 10 - 33600000-6 Фармацевтична продукція - Тореміфен (Toremifene), 60 мг, табл., капс., драже - 33630 од.

Узгоджена зменшення ціни - 1

лот 3 - 33600000-6 Фармацевтична продукція - Доцетаксел (Docetaxel), 140 мг, амп., фл., шпр. - 1650 од.

Узгоджена зменшення ціни - 1

лот 4 - 33600000-6 Фармацевтична продукція - Еверолімус (Everolimus), 10 мг, табл., капс., драже - 32400 од.

Узгоджена зменшення ціни - 1

лот 6 - 33600000-6 Фармацевтична продукція - Ібандронова кислота (Ibandronic acid), 6 мг, амп., фл., шпр. - 3960 од.

Узгоджена зменшення ціни - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання