ДК 021:2015, код 32350000-1: Частини до аудіо- та відеообладнання (НК 024:2019 40979: плівка рентгенівська, суха медична плівка)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-05-21-006130-c
  • 32350000-1 - Частини до аудіо- та відеообладнання
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Валентина Лошак, +380462259991,+380631875357 , tenderonc2015@meta.ua
Адреса замовника
Україна, м. Чернігів, 14029, Чернігівська область, просп. Миру, 211
Дата укладення договору
17.08.20
Переможець
ФОП "САМОЙЛЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ"
Очікувана вартість
530 000 UAH з ПДВ
Сума договору
526 550 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 17.08.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 04.07.2020 18:00

Оскарження умов:

до 10.07.2020 00:00

Подання пропозицій:

14.07.2020 18:00

Початок аукціону:

31.07.2020 13:27

Очікувана вартість
530 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
15 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 650 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська (детальніше в тендерній документації).

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

189 упаковка
Плівка рентгенівська, суха медична плівка
ДК 021:2015: 32350000-1 — Частини до аудіо- та відеообладнання

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-05-21-006130-c.b1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "КРОВЛЕКС ПЛЮС", Код ЄДРПОУ:42744598
Дата подання: 27.05.2020 10:11
Шановний Замовнику!
Ретельно вивчивши Тендерну документацію, та з метою приведення документації у відповідність до вимог чинного законодавства, а також усунення вимог, що обмежують конкуренцію що призводять до дискримінації учасників, задля уникнення зайвого обтяження даної закупівлі процедурами оскарженням, просимо виключити:
1) Виключити п. 7 із таблиці Додатку №2 до тендерної документації, або виділити відповідну позицію в окремий лот.
Підстава: «Згідно Тендерної документації предметом Закупівлі за позицією №7 в таблиці Додатку №2 є Суха медична плівка типу DRYSTAR DT 5.000I В 20х25 см №100 до принтеру DRYSTAR для принтеру DRYSTAR 5302. Згідно технічної інформації, доступної на офіційному сайті https://medimg.agfa.com, до термічної плівки для сухого друку DRYSTAR 5-го покоління торгівельної марки AGFA відносяться плівка DRYSTAR DT 5.000I B і плівка DRYSTAR DT 2 B, які спеціально розроблені для використання в термічних принтерах сухого друку серії 5300, 5302 (принтери 5-го покоління) торгівельної марки AGFA.
Окрім того, згідно технічної інформації щодо термічних принтерів сухого друку типу DRYSTAR торгівельної марки AGFA в даних принтерах слід використовувати лише плівку торгівельної марки AGFA, зокрема плівку DRYSTAR 5-го покоління до якої відносяться плівка DRYSTAR DT 5.000I B і плівка DRYSTAR DT 2 B для загальної рентгенографії, в термічних принтерах сухого друку серії 5300, 5302 (принтери 5-го покоління) торгівельної марки AGFA що спеціально розроблені для використання в них та забезпечують гарантовану якість друку знімків.
Відзначимо, що медичні системи цифрового (термографічного, лазерного) відтворення зображення є системами закритого типу, тобто в таких системах для належної роботи відповідного обладнання, зокрема, принтерів, слід використовувати лише і тільки плівку, що спеціально розроблена для таких принтерів, при цьому такі принтери та плівка випускаються, зазвичай, одним і тим же виробником (під однією і тією ж торгівельною маркою/брендом). Зазначене правило має своє підґрунтя через об’єктивний процес вдосконалення кожним з таких виробників (брендів) своєї технології візуалізації зображень, наданням таким технологіям та продукції унікальних рис та характеристик, які якісно відрізняють продукцію одного виробника від продукції іншого в даному сегменті ринку.
Вищенаведене зайвий раз підтверджується суттєвими відмінностями технології термічного друку AGFA - Drystar, у порівнянні, напр., з технологію фото-термічного (лазерного) друку Carestream - DryView, FujiFilm - DRYPIX чи технологію сухого друку SONY Film Station. При цьому неможливість використання в системі одного бренду (виробника) плівки іншої торгівельної марки, та навпаки, зумовлюється не лише вищенаведеними факторами, а й встановленням виробниками на обладнанні та витратних матеріалах (плівці) спеціальних унікальних ідентифікаторів (чіпи, штрих-коди , спеціальні виїмки тощо), що робить несумісним використання плівки одного виробника (бренду) на пристроях іншого виробника.
Так, згідно відомостей з офіційного сайту Agfa Healthcare NV (Бельгія), https://global.agfahealthcare.com, плівка DRYSTAR DT 5.000ІB спеціально розроблена для забезпечення високої контрастності та високої оптичної щільності для отримання високоякісних діагностичних зображень на принтерах AGFA Drystar 5300, Drystar 5302, Drystar 550x, Drystar Axys.
Окрім того, з матеріалів, доступних на веб-порталі Prozorro, вбачаються наполегливі рекомендації представництва Agfa Healthcare NV в Україні використовувати в принтерах для сухого друку Drystar оригінальні витратні матеріали виробництва Agfa.
Таким чином, за позицією №7 не існує еквівалента в принципі, отже учасники фактично можуть запропонувати за даною позицією лише і тільки продукцію одного виробника - компанії AGFA (Бельгія), – термічну плівку для сухого друку DRYSTAR DT 5.000І B.
Окрім того, за загально прийнятими правилами дистрибуції медичної продукції світових брендів, в т.ч. Agfa, Colenta, Carestream, Fuji, Sony тощо, які є конкуруючими суб’єктами на світовому ринку, якщо не допускається, то принаймні обмежується можливість повноцінної дистрибуції одним і тим же суб’єктом господарювання продукції різних конкуруючих виробників (брендів). Зазначене правило має своє підґрунтя не лише з суто етичних міркувань, а й через унікальність закритих медичних систем візуалізації, про що зазначалось вище. Таким чином, об’єднуючи в одному предметі закупівлі за даною Процедурою продукцію конкуруючих виробників (брендів) за специфічними (нетрадиційними) технологіями відображення рентгенівського зображення (технологія сухого друку), Замовник не лише порушує усталену практику закупівлі витратних матеріалів для продукції, яка випускається під загально відомими торгівельними марками, а фактично усуває від участі в Процедурі тих офіційних дистриб’юторів та дилерів відповідних брендів Agfa або Colenta, Carestream, Fuji які за загальноприйнятими світовими стандартами працюють лише з продукцією одного конкретного виробника (а не з обома конкуруючими брендами), та які могли б запропонувати дійсно конкурентоспроможну ціну. Таким чином, в даній Процедурі закупівлі надати пропозицію фактично зможуть лише особи, які всупереч світовій практиці «здатні» діяти одночасно як від імені виробника, який випускає продукцію під торгівельними марками Drystar™ та Agfa™, тобто, знов-таки, коло таких суб’єктів не просто обмежено, а заздалегідь визначено.
Отже, в даній Процедурі закупівлі зможуть взяти участь, фактично, лише виробник конкретного товару з предмету закупівлі – Суха медична плівка типу DRYSTAR DT 5.000I В 20х25 см №100 до принтеру DRYSTAR, або учасники, що пройшли авторизацію від цього виробника (його офіційного представника), тобто коло таких господарюючих суб’єктів, очевидно, заздалегідь визначено та обмежено.
З огляду на зазначене, має місце штучне розширення предмету закупівлі шляхом невиправданого поєднання товару унікальної групи (індивідуально визначеного товару, що не має еквівалентів/аналогів) за позицією №7 поряд з товаром іншої групи, що в свою чергу призводить до того, що така товарна позиція (№7) та, відповідно, і весь товар з предмету закупівлі, може бути запропонований фактично лише обмеженою групою господарюючих суб’єктів, що є виробником такої продукції та/або авторизованими представниками такого виробника. продукції.
В той же час, рентгенівська плівка крім (Суха медична плівка типу DRYSTAR DT 5.000I В 20х25 см №100 до принтеру DRYSTAR) за рештою позицій з предмету закупівлі представлена значно більшою кількістю виробників.
Отже, включення згаданої товарної за позицією №7 є Суха медична плівка типу DRYSTAR DT 5.000I В 20х25 см №100 до принтеру DRYSTAR, що не має еквівалентів/аналогів) до загального переліку товарів предмету закупівлі, спотворює добросовісну конкуренцію серед учасників в цілому, оскільки відбувається фактичне обмеження кола потенційних учасників в даній процедурі та дискримінація потенційних учасників, які не є виробником або авторизованими представниками виробника продукції за позицією №3, по відношенню до виробника такої продукції та/або його авторизованих представників, що не відповідає вимогам ст. ст. 3, 5, ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі».
З огляду на зазначене вище, з метою приведення документації у відповідність до вимог чинного законодавства та усунення вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, як зазначено вище, задля уникнення зайвого обтяження даної закупівлі процедурами оскарження, просимо виключити згадану товарну позицію №7, а саме Суху медичну плівку типу DRYSTAR DT 5.000I В 20х25 см №100 до принтеру DRYSTAR з даної процедури закупівлі, або виділити її в окремий лот.


2) Виключити П. 3 Додатку №2 до тендерної документації: «З метою запобігання постачання фальсифікату, чи товару з непідтвердженим походженням Учасник повинен надати оригінал листа виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України), або представника, дилера, дистриб’ютора, офіційно уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки Учасником товару, який є предметом даної процедури закупівлі, у кількості, та в терміни, визначені цією Документацією та пропозицією Учасника. Лист повинен включати в себе: назву Учасника, а також назву предмета закупівлі відповідно до оголошення про проведення процедури закупівлі».

Підстава: Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон про закупівлі), закупівлі здійснюються за такими, серед іншого, принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; запобігання корупційним діям і зловживанням.

Однак Документація в чинній редакції складена з порушенням основних принципів публічних закупівель та інших норм, визначених Законом про закупівлі.
Cлід відзначити, що приймаючи до уваги сталу ділову практику у відносинах з дистрибуції медичних виробів, в т.ч. у сфері рентгенологічних досліджень, отримати від виробника (або його офіційного представника) гарантійний лист може лише обмежене коло суб’єктів господарювання, що пройшли процедуру «авторизації» у такого виробника (представника) та/або мають прямі договірні відносини з виробником (представником), тобто коло таких господарюючих суб’єктів, зазвичай, заздалегідь визначено та обмежено. Тобто цією вимогою порушуються одні з ключових принципів здійснення закупівель, а саме – добросовісна конкуренція серед учасників та недискримінація учасників.

З урахуванням вищенаведеного, з метою приведення документації у відповідність до вимог чинного законодавства та усунення вимог, що призводять до дискримінації учасників, як зазначено вище, вимагаємо:

- виключити п. 3 з Додатку №2, що містить вищезгадану умову про надання гарантійного листа від виробника.

3) Виключити П. 4 Додатку №2 до тендерної документації у редакції: «У зв’язку з тим, що мамографічна система LORAD HOLOGIC та процесор медичний CLASSIC E.O.S для фото-хімічної обробки рентгенівської мамографічної плівки НАЛАГОДЖЕНИЙ на використання мамо графічної плівки MIN-RS Film Carestream Health Inc. Використання мамографічної рентгенівської плівки іншого виробника може відобразиться на якості мамографічних знімків, що може привести до помилок в діагностиці, а це не допустимо».

Підстава: Спираючись на вищезазначений пункт, а саме вираз: «НАЛАГОДЖЕНИЙ на використання» чітко вбачається, що відповідна мамографічна система LORAD HOLOGIC та процесор медичний CLASSIC E.O.S для фото-хімічної обробки рентгенівської мамографічної плівки має змогу налагоджуватися під різноманітну ренгенівську плівку. До того ж ознайомившись з інформацією про вищезазначену проявочну машину для мамографії AGFA Mamoray CLASSIC E.O.S компанії AGFA, не було передбачено в використанні останньої плівки певного виробника, що дає чітке поняття про використання в зазначеній системі плівок будь якого виробника, з відповідним налагодженням.
Відзначимо, що відповідна медична система є традиційною системою «мокрого» відтворення зображення (зокрема, рентгенівські системи «екран/плівка»,) що порівнюється за загальними показниками та технічними даними (чутливість, щільність вуалі, вміст срібла, середній градієнт) і якісними даними (реєстрація в Україні, відповідність вітчизняним та міжнародним стандартам, термін придатності і т.д.).Тому налаштування мамографічної системи LORAD HOLOGIC та процесора медичного AGFA Mamoray CLASSIC E.O.S для фото-хімічної обробки рентгенівської мамографічної плівки на ту чи іншу марку плівку це є не складним чи невирішальним питанням, а тим більше це не професійна вигадка (доказано прикладом в інших лікарнях). До того ж компанія AGFA, яка є виробником проявочної машини AGFA Mamoray CLASSIC E.O.S для фото-хімічної обробки рентгенівської мамографічної плівки також є і виробником плівки мамографічної AGFA Mamoray HDR-C Plus, а ви налагодили мамографічну систему LORAD HOLOGIC та проявочну машину для мамографії AGFA Mamoray CLASSIC E.O.S компанії AGFA на плівку MIN-RS Film Carestream Health Inc USA, що вказує на те що можна налагодити на плівку різноманітних виробників.

4) Виключити П. 4 Додатку №2 до тендерної документації у редакції: «Учасник, пропозиція якого визнана найбільш економічно вигідною, на етапі кваліфікації повинен надати зразки запропонованої продукції у кількості по 1 одиниці кожного найменування».
Відзначимо, що, з одного боку, дана вимога досить неконкретизована, а приймаючи до уваги те, що Закон не лише не врегульовує питання передачі зразків продукції для апробації під час проведення електроних торгів, а взагалі не передбачає таких дій (процедури), оскільки сама тендерна пропозиція подається НАГОЛОШУЕМО: в електронному вигляді через електронну систему закупівель, а за процедурою електроних торгів здійснюється розгляд та оцінка власне тієї ж тендерної пропозиції - це призводить до можливості довільного, в т.ч. хибного, трактування зазначеної вимоги при оцінці тендерної пропозиції в даній Процедурі закупівлі.
Так, зокрема: на законодавчому рівні не встановлено порядку передачі таких зразків, зокрема, щодо документального оформлення такої передачі; не встановлено методології (методики, інструментарію тощо) та/або критеріїв, за якими буде проводитись апробація, а так само не встановлено наслідків проведення апробації, в т.ч. чи впливають будь-яким чином результати такої апробації на відповідність пропозиції учасника.
З огляду на викладене вище, вимога, викладена в Тендерній документації, є абсолютно невиваженою та зайвою, з одного боку, а з іншого – така умова є дискримінаційною по своїй суті.


Спираючись на вищезазначене, вимагаємо:
1. Виключити п. 7 із таблиці Додатку №2 до тендерної документації, або виділити відповідну позицію в окремий лот.
2. Виключити П. 3 Додатку №2 до тендерної документації: «З метою запобігання постачання фальсифікату, чи товару з непідтвердженим походженням Учасник повинен надати оригінал листа виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України), або представника, дилера, дистриб’ютора, офіційно уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки Учасником товару, який є предметом даної процедури закупівлі, у кількості, та в терміни, визначені цією Документацією та пропозицією Учасника. Лист повинен включати в себе: назву Учасника, а також назву предмета закупівлі відповідно до оголошення про проведення процедури закупівлі».
3. Виключити П. 4 Додатку №2 до тендерної документації: «У зв’язку з тим, що мамографічна система LORAD HOLOGIC та процесор медичний CLASSIC E.O.S для фото-хімічної обробки рентгенівської мамографічної плівки НАЛАГОДЖЕНИЙ на використання мамо графічної плівки MIN-RS Film Carestream Health Inc. Використання мамографічної рентгенівської плівки іншого виробника може відобразиться на якості мамографічних знімків, що може привести до помилок в діагностиці, а це не допустимо».
4. Виключити П. 4 Додатку №2 до тендерної документації у редакції: «Учасник, пропозиція якого визнана найбільш економічно вигідною, на етапі кваліфікації повинен надати зразки запропонованої продукції у кількості по 1 одиниці кожного найменування».

У випадку ігнорування даної вимоги будемо вимушені звернутися до компетентних державних органів, в т.ч. що здійснюють контроль за використанням бюджетних коштів, та до органу оскарження.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

01.06.2020 09:51
За наслідками розгляду вимоги повідомляємо про наступне.

Стосовно вимоги про виключення пункту 7 із таблиці Додатку № 2 до тендерної документації, або виділити відповідну позицію в окремий лот. У якості обґрунтування необхідності виключення вказаної умови автор вимоги стверджує про те, що суха медична плівка типу DRYSTAR DT 5.000I В 20х25 см №100 до принтеру DRYSTAR (яка включена до товарної позиції №7) не має еквівалентів/аналогів. При цьому, такий висновок автора вимоги грунтується на:
- інформації, розміщеній на сайті Agfa Healthcare NV (Бельгія) ("плівка DRYSTAR DT 5.000ІB спеціально розроблена для забезпечення високої контрастності та високої оптичної щільності для отримання високоякісних діагностичних зображень на принтерах AGFA Drystar 5300, Drystar 5302, Drystar 550x, Drystar Axys");
- інформації, розміщеній на веб-порталі Prozorro ("вбачаються наполегливі рекомендації представництва Agfa Healthcare NV в Україні використовувати в принтерах для сухого друку Drystar оригінальні витратні матеріали виробництва Agfa").
Однак, на нашу думку, автором вимоги невірно розтлумачено дану інформацію, оскільки цілком природно, що виробник принтерів розробив для використання у них власну плівку з урахуванням технічних та інших характеристик обладнання, і лише це не свідчить про те, що на принтерах Agfa не можуть використовуватися плівки інших виробників. Навпаки, наявність рекомендацій представництва Agfa Healthcare NV в Україні (на які є посилання у вимозі) про використання в принтерах для сухого друку Drystar оригінальних витратних матеріалів виробництва Agfa свідчить про те, що є аналоги цієї плавки, які використовуються закладами охорони здоров’я у вказаних принтерах. У випадку відсутності аналогів така рекомендація була б безглуздою, крім того, це лише рекомендація і питання її застосування залишається на розсуд замовників торгів.
Надалі, у вимозі йдеться про те, що: "об’єднуючи в одному предметі закупівлі за даною Процедурою продукцію конкуруючих виробників (брендів) … Замовник не лише порушує усталену практику закупівлі витратних матеріалів для продукції, яка випускається під загально відомими торгівельними марками, а фактично усуває від участі в Процедурі тих офіційних дистриб’юторів та дилерів відповідних брендів Agfa або Colenta, Carestream, Fuji які за загальноприйнятими світовими стандартами працюють лише з продукцією одного конкретного виробника (а не з обома конкуруючими брендами), та які могли б запропонувати дійсно конкурентоспроможну ціну". З цього приводу зазначаємо, що у пункті 6 "Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі" розділу ІІІ "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції" Тендерної документації зазначено: "У разі, якщо інформація про необхідні технічні та якісні характеристики предмета закупівлі містить посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, мається на увазі «або еквівалент»". Зауважуємо, що як правило продукція основних виробників плівок зазвичай є взаємозамінною (саме цим на нашу думку зумовлена конкуренція між ними), тобто на ринку наявні еквіваленти (аналоги) плівок різних виробників і спростування їх загальнодоступності у вимозі не міститься. Таким чином, замовником не обмежується коло потенційних учасників лише тими, які можливо одночасно співпрацюють з декількома конкуруючими виробниками.

Щодо вимоги про виключення умови п. 3 з Додатку № 2 – "З метою запобігання постачання фальсифікату, чи товару з непідтвердженим походженням Учасник повинен надати оригінал листа виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України), або представника, дилера, дистриб’ютора, офіційно уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки Учасником товару, який є предметом даної процедури закупівлі, у кількості, та в терміни, визначені цією Документацією та пропозицією Учасника. Лист повинен включати в себе: назву Учасника, а також назву предмета закупівлі відповідно до оголошення про проведення процедури закупівлі". Обгрунтовуючи цю вимогу автор посилається на порушення принципу недискримінації учасників закупівель. Звертаємо увагу на те, що відповідно до статті 5 Закону України "Про публічні закупівлі", такі закупівлі ґрунтуються у тому числі на принципі максимальної ефективності. При закупівлі за бюджетні кошти важливо усвідомлювати не тільки необхідність економії, але й ефективність закупівлі. Відсутність зваженого підходу до формування технічних вимог може призвести до закупівлі менш якісного предмету закупівлі, що в подальшому матиме наслідком низьку ефективність закупівлі.
У даному випадку предмет закупівель – вироби медичного призначення, безпосередньо пов’язані із дослідженнями стану здоров’я пацієнтів, за результатами якого призначається відповідне лікування. Тобто, від якості предмету закупівель залежить життя і здоров’я людей. Закупівля товару низької якості може призвести до подальшої неможливості його використання під час діагностики захворювань пацієнтів та, як наслідок, проведення нової закупівлі аналогічного товару, що у свою чергу призведе до порушення таких принципів публічних закупівель як максимальна економія та ефективність.
Так, з метою запобігання закупівлі неякісного або навіть фальсифікованого товару, замовником було прийнято рішення про встановлення умови щодо надання гарантійного листа визначеного змісту. При цьому, гарантійний лист учасником закупівель може бути надано не лише від виробника, а й від його офіційного представника, філії, дилера чи дистриб’ютора, що дає потенційним учасникам широкий вибір можливого автора такого документу. Також звертаємо увагу на те, що автором вимоги не наведено конкретних обставин, які б завадили саме йому отримати гарантійний лист про який йдеться у пункті 3 Додатку № 2 до Тендерної документації, або про те, яким чином дана умова обмежує його можливість прийняти участь у процедурі закупівель.

Щодо вимоги про виключення умови п 4 Додатку № 2 до тендерної документації – "У зв’язку з тим, що мамографічна система LORAD HOLOGIC та процесор медичний CLASSIC E.O.S для фото-хімічної обробки рентгенівської мамографічної плівки налагоджений на використання мамографічної плівки MIN-RS Film Carestream Health Inc. Використання мамографічної рентгенівської плівки іншого виробника може відобразиться на якості мамографічних знімків, що може привести до помилок в діагностиці, а це не допустимо. Учасник, пропозиція якого визнана найбільш економічно вигідною, на етапі кваліфікації повинен надати зразки запропонованої продукції у кількості по 1 одиниці кожного найменування". Щодо першої частини цієї умови зазначаємо про таке. Замовником вказана плівка MIN-RS Film Carestream Health Inc. тому що вона використовується в парі з наявною в лікарні касетою з екраном, на яку налаштовані технічні параметри рентгенівського апарату (мамографа).
Замовник не заперечує проти використання іншої плівки, однак звертає увагу на те, що зміна типу плівки вимагає повного переналагодження мамографа, що спричинить за собою додаткові витрати бюджетних коштів на сервісне обслуговування, використання витратних матеріалів як дослідні зразки і т.д.. Звертаємо увагу на те, що у перш за все у даній умові йдеться про наявність побажань у замовника стосовно певного предмету закупівель і жодним чином не обмежується його асортимент, адже відповідно до пункту 6 "Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі" розділу ІІІ "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції" Тендерної документації зазначено: "У разі, якщо інформація про необхідні технічні та якісні характеристики предмета закупівлі містить посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, мається на увазі «або еквівалент»".
Стосовно іншої частини умови п. 4 Додатку №2 до тендерної документації – у вимозі містяться роздуми на підставі яких автор доходить висновку про те, що умова про надання зразків продукції є зайвою у тендерній документації та наприкінець зазначено, що вона є дискримінаційною. Однак, у чому полягає дискримінація – автором не зазначено. У вимозі йдеться про неконкретизованість даної умови а також про можливість довільного чи хибного її трактування та про відсутність порядку передачі і проведення апробації продукції. З цього приводу зазначаємо, що у разі виникнення запитань, які стосуються умов тендерної документації (зокрема неконкретизованості, можливості неоднозначного трактування тощо), потенційний учасник на підставі частини 1 статті 24 Закону України "Про публічні закупівлі" має право звернутися до замовника за роз’ясненнями тендерної документації. Однак, таких звернень у даній процедурі закупівель замовнику не надходило, через що наведені у вимозі висновки (у тому числі і про дискримінаційність даної умови) є передчасними (можливо замовник надав би роз’яснення з приводу цієї умови у тендерній документації, які б задовольнили потенційного учасника).
Підсумовуючи, зазначаємо, що автор вимоги не довів та документально не підтвердив неможливість виконання оскаржуваних ним умов тендерної документації, та не довів, яким чином вони порушують його права та законні інтереси, пов'язані з участю у процедурі закупівлі та перешкоджають взяти участь у торгах і подати свою тендерну пропозицію. Наведені у вимозі обставини свідчать перш за все про небажання її автора виконувати умови тендерної документації та привести свою пропозицію у відповідність до неї. З огляду на це, наразі не вбачається підстав для задоволення вимоги.

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-05-21-006130-c.c2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "КРОВЛЕКС ПЛЮС", Код ЄДРПОУ:42744598
Пошук по цьому автору
Дата подання: 02.06.2020 14:38

скарга щодо тендерної документації

"Цим подаємо скаргу у сфері публічних закупівель щодо тендерної документації за процедурою закупівлі UA-2020-05-21-006130-c. Додаємо скаргу з супровідними документами у вигляді файлів pdf"
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 05.06.2020 22:36

Кількість скарг: UA-2020-05-21-006130-c.c3

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ "КРОВЛЕКС ПЛЮС", Код ЄДРПОУ:42744598
Пошук по цьому автору
Дата подання: 09.07.2020 16:22

Скарга щодо тендерної документації

Цим подаємо скаргу у сфері публічних закупівель щодо тендерної документації за процедурою закупівлі UA-2020-05-21-006130-c. Скаргу додаємо з супровідними документамиу вигляді файлів "pdf"
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 13.07.2020 17:25
Дата рішення: 28.07.2020 11:17

Аукціон

Початок:
31.07.2020 13:27
Завершення:
31.07.2020 13:48

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 31.07.2020 13:48

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП "САМОЙЛЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ"
Пошук по цьому учаснику
529 311.88 UAH з ПДВ 526 550 UAH з ПДВ Документи
527 523 UAH з ПДВ 527 523 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

12.08.2020 11:15
sign.p7s
06.08.2020 12:22
sign.p7s
06.08.2020 12:21
корупція.zip
06.08.2020 12:21
Довідка МВС.zip
06.08.2020 12:21
Довідка ДПІ.pdf
13.07.2020 16:48
sign.p7s
05.06.2020 10:36
sign.p7s
05.06.2020 10:34
Довідки.pdf
05.06.2020 10:34
лист.zip
05.06.2020 10:34
016-001-20423-2020 (1).zip

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП "САМОЙЛЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ"
#2735312174
Пошук по цьому переможцю
Переможець 526 550 UAH з ПДВ 05.08.2020 15:14

Переможець

Дата і час публікації: 05.08.2020 15:14

Учасник Пропозиція Документи
ФОП "САМОЙЛЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ"
Пошук по цьому переможцю
#2735312174
526 550 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 17.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Номер 218
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір.pdf Укладений
526 550
17.08.2020 15:39
17.08.2020
sign.p7s Укладений
17.08.2020 15:40

Зміни до договору

Зменшення обсягів закупівлі 31.12.2020 13:00
Опис змін: Згідно ч.1 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» та п.11,1 Договору №218 від 17.06.2020р., Сторони дійшли взаємної згоди зменшити обсяг закупівлі та відповідно суму договору на 2777,00 (дві тисячі сімсот сімдесят сім гривень 00 копійок)(кількість (обсяг) товару згідно додаткової угоди № 2 від 30.12.2020р.)
Номер договору: 2
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 17.08.2020 — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 523 773
UAH

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання