ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 42410000-3 – Підіймально-транспортувальне обладнання (підйомник автомобілів чотирьохстійковий електрогідравлічний з траверсою)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-05-22-003059-b
  • 42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання
  • Завершена
Найменування замовника:
Київмедспецтранс
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Гайовий Олексій Олексійович, +380445360403 , kyivmst@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 04119, Київська область, вул. Дегтярівська, 25
Дата укладення договору
23.06.20
Переможець
ТОВ "АВТООБЛАДНАННЯ"
Очікувана вартість
400 000 UAH з ПДВ
Сума договору
396 324 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 23.06.20
  • Відгуки 9
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 4

Чи довелось вам ставити замовнику додаткові питання стосовно умов закупівлі?

Так

Чи ставив замовник вам будь-які питання?

Так

Спілкування відбулося до моменту оголошення закупівлі

Чи отримали ви відповідь від замовника в установлені терміни?

Ні

Замовник проігнорував нашу скаргу Вих.№16/06-1
від 16 червня 2020р. і не надав відповідь

Яким способом відбувалось ваше спілкування із замовником?

Мобільним зв’язком

Чи було дискваліфіковано замовником найнижчу цінову пропозицію за підсумками аукціону (одну або декілька)??  – Так

Ми, ТОВ «ТМАВТО» , не погоджуємося з рішення тендерного комітету Комунальної організації «Київмедспецтранс» та вважаємо дані дії , щодо дискваліфікації нашої пропозиції , дискримінаційними та такими, що порушують наші права та інтереси , а саме головне - Закону України "Про публічні закупівлі".
Дуже дивним є те, що учасник ТОВ «Автообладнання», якого в результаті обрали переможцем, почав участь у тендері з досить високою ціною, відповідно до початкової і не приймав участі в аукціоні, що схоже на змову між Замовником та учасником тендеру.
Ще одним доказом цього - є завищена вартість запропонованого обладнання в порівнянні з офіційним сайтом ТОВ «Автообладнання»

Чи була наведена аргументація для дискваліфікації достатньою та обґрунтованою??  – Ні

Аналізуючи Стаття 5. Закону України "Про публічні закупівлі", Замовник повинен проявляти рівне (недискримінаційне) ставлення до всіх учасників. Всупереч Закону України "Про публічні закупівлі", Замовник визнає наступного учасника закупівлі ТОВ «Автообладнання» переможцем.

- Учасник ТОВ «Автообладнання» проігнорував вимогу замовника та не надав «Оригінал звіту про фінансовий стан (форма №1 Баланс) за останній звітній період з документами, що підтверджують його реєстрацію у податковому органі.» - Вимога замовника Додаток 5 , Розділ 2 , п.2

Чи доцільне, на ваш погляд, використання банківської гарантії в цій закупівлі??

Так

Чи є вимоги до учасників закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Так

Чи правильно замовник визначив очікувану вартість? Наскільки така вартість відповідає ринковим цінам??

Так

Чи правильно замовник визначив код товару/товарів, що закуповуються??

Так

Чи є вимоги до предмету закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Так

Замовник закупівлі ігноруючи Закони , обрав переможцем Учасника , який порушив Вимогу Замовника Додаток 5 , Розділ 2 , п.2 , а саме головне із завищеною вартістю Закупівлі.

Умови закупівлі:

Дії замовника дискримінаційними та такі, що порушують наші права та інтереси , а саме головне - Закону України "Про публічні закупівлі".

Опис вимог

Чи дозволяють вимоги до предмету закупівлі придбати якісний товар за оптимальну ціну?? - НІ

Конкурентність

Чи здатні такі вимоги забезпечити максимальну конкуренцію серед учасників?
НІ

Якість товару

Чи зрозуміло потенційному постачальнику товар якої якості очікує придбати замовник??
ТАК

Критерії оцінки

Чи передбачена процедура оцінки якісних критеріїв предмету закупівлі на етапі кваліфікації/укладання договору/виконання договору??
ТАК

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 30.05.2020 16:14

Оскарження умов:

до 05.06.2020 00:00

Подання пропозицій:

09.06.2020 16:14

Початок аукціону:

10.06.2020 11:00

Очікувана вартість
400 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
12 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Поставка товару на склад здійснюється протягом 2 робочих днів з дня підписання договору.

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

3 од
підйомник автомобілів чотирьохстійковий електрогідравлічний з траверсою
ДК 021:2015: 42410000-3 — Підіймально-транспортувальне обладнання

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Уточнення технічних характеристик.

Дата подання: 28.05.2020 15:53
Дата відповіді: 01.06.2020 16:09
Шановні колеги! Прошу більш чіткіше зазначити вимоги до підіймача, а саме: 1) загальна ширина підйомника замірена по колонам чи по опорним платформам? 2) довжина підйомника - це довжина між колонами, яка заміряна з середини чи з зовні підіймача? Чи це довжина платформи? 3) Прошу пояснити чому вимагається потужність двигуна не менше 3 кВт? Оскільки електрогідравлічні підіймачі, використовують сучасні технології електродвигінів з потужністтю 2 - 2,5 кВт, які на практиці швидше піднімають автомобіль! І чи не плануєте Ви економити електроенергію? Дякую.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Уточнення по першому питанню: загальна ширина підйомника – це габарит змонтованого підйомника (тобто ширина замірена по колонах ззовні підіймача).
Уточнення по другому питанню: довжина підйомника – це габарит змонтованого підйомника (тобто довжина замірена по колонах ззовні підіймача).
Пояснення по третьому питанню: потужність двигуна визначається не швидкістю піднімання автомобіля, встановленого на підйомнику, а вантажопідйомністю цього підйомника. Моніторинг пропозицій офіційних інтернет-сайтів постачальників відповідних товарів дає підстави вимагати наявність у підйомника зазначеної в технічному завданні вантажопідйомності електродвигуна потужністю не менше 3 кВт.
Щодо економії електроенергії: висловлюємо вдячність за турботу, але у нас є інші об’єкти споживання електроенергії, за рахунок зменшення потужності яких ми добиваємось дійсно суттєвої економії.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-05-22-003059-b.b1

Статус:
Очікує розгляду

Учасник: ТОВ "ТМАВТО", Код ЄДРПОУ:41552761
Дата подання: 19.06.2020 19:27
Вих.№16/06-1
від 16 червня 2020р.


КОМУНАЛЬНІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
«КИЇВМЕДСПЕЦТРАНС»
04119, Україна, Київська область,
Київ, вул. Дегтярівська, 25
Антимонопольному комітету України
03035, Україна, Київська область,
Київ вул. Митрополита Василя Липківського, 45
Скарга
на дії Замовника


Комунальною організацією «Київмедспецтранс» (04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Дегтярівська, 25) на сайті www.dzo.com.ua було розміщено оголошення про проведення закупівлі ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 42410000-3 – Підіймально-транспортувальне обладнання (підйомник автомобілів чотирьохстійковий електрогідравлічний з траверсою).
(Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-05-22-003059-b)

Згідно розділу III п.2 Тендерної документації «Забезпечення тендерної пропозиції» , Учасник вимагає надати банківську гарантії задля уникнення ризику невиконання або неналежного виконання вимог тендерної документації.

ДОГОВІР №1789-20/Т1 про надання банківської гарантії від 04.06.2020р між Учасником закупівлі ТОВ «ТМАВТО» і АТ«АСВІО БАНК»говорить наступне:

3.5. Гарант має право:
3.5.1. На підставі ст.569 Цивільного кодексу України у випадку настання гарантійного випадку та виконання Гарантом своїх зобов’язань за Гарантією, вимагати від Принципала відшкодування в порядку регреса суми, сплаченої Гарантом на виконання своїх зобов’язань за Гарантією.
3.5.2. Вимагати від Принципала відшкодування витрат, пов'язаних з наданням Гарантії та відправкою повідомлень засобами телекомунікаційного зв'язку (SWIFT, TELEX) або засобами кур’єрської служби, а також сплати комісійної винагороди Гаранта, комісії авізуючого банка та банка Бенефіціара.
3.5.3. Проводити уступку права вимоги щодо відшкодування суми Гарантії, сплаченої Гарантом Бенефіціару за Гарантією, третій особі без отримання на це згоди Принципала.
3.5.4. Здійснювати договірне списання грошових коштів в сумі відповідних зобов’язань Принципала за цим Договором з його поточних рахунків у Гаранта в порядку, встановленому п. 4.8. цього Договору.
3.5.5. У будь-який час здійснювати перевірку фінансового стану Принципалу під час дії цього Договору.
3.5.6. Відмовитися від задоволення вимоги Бенефіціара, якщо вимога або додані до неї документи не відповідають умовам відповідної Гарантії, вимогам чинного законодавства України, або якщо вони подані до Гаранту після закінчення терміну дії такої Гарантії.
3.5.7. Аналізувати фінансовий стан Принципала на підставі наданої бухгалтерської звітності (щоквартальної та/або додатково за окремим запитом Гаранта).
3.5.8. Звернути стягнення на майно Принципала або на майно, що надане в забезпечення виконання зобов’язань за цим Договором, згідно з п. 2.2. цього Договору.
3.5.9. У разі виникнення у Принципала простроченої заборгованості за цим Договором, направляти інформацію про Принципала та його заборгованість до Єдиної інформаційної системи "Реєстр позичальників" Національного банку України.

Тобто, даний договір покриває ризики Учасника при невиконанні умов Договору. Для отримання банківської гарантії , Учасник ТОВ «ТМАВТО» надав всі необхідні бухгалтерські документи, які пройшли ретельну перевірку.

12 червня 2020р. Комунальна організація «Київмедспецтранс» опублікувала ПРОТОКОЛ №166 згідно якого відхиляє пропозицію ТОВ «ТМАВТО».


- Пояснення ТОВ «ТМАВТО» щодо збитковості 1 кварталу 2020 р.
Фінансова звітність підприємства ведеться відповідно до вимог Положення (стандартів) бухгалтерського обліку.

Операції з іноземною валютою потребують розрахунку курсових різниць.

Бухгалтерський облік операції з іноземною валютою ведеться відповідно до вимог Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 21 «Вплив змін валютних курсів» (далі — П(С)БО 21), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 10.08.2000 № 193.

При складанні фінансової звітності за 1 квартал 2020р., було виявлено від'ємну курсову різницю, в розмірі 4 330 322 грн., яка виникла внаслідок зміни курсу валют НБУ за період з 31 грудня 2019 р. по 31 березня 2020 р., яка вплинула на збитковий баланс щодо діяльності підприємства за 1 квартал 2020 р.
Довідково, курси НБУ:
Євро:
31.12.2019 = 2642,20 грн. / 100 євро
31.03.2020 = 3096,17 грн. / 100 євро
Долар:
31.12.2019 = 2368,62 грн. / 100 доларів
31.03.2020 = 2806,15 грн. / 100 доларів

Якщо розглядати звіт попереднього року, то при стабільних та незначних коливаннях валют – підприємство було прибутковим, та було сплачено податку на прибуток у розмірі 523 143 грн. Але збитковість має місце – тільки в розрізі курсової різниці. На ведення діяльності підприємства, тобто на виконання зобов`язань перед покупцями та постачальниками не впливає.
Стаття 5. Закону України "Про публічні закупівлі" говорить наступне :
Закупівлі здійснюються за такими принципами:
1) добросовісна конкуренція серед учасників;
2) максимальна економія, ефективність та пропорційність;
3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
6) запобігання корупційним діям і зловживанням.

Тобто, аналізуючи Стаття 5. Закону України "Про публічні закупівлі", Замовник повинен проявляти рівне (недискримінаційне) ставлення до всіх учасників. Всупереч Закону України "Про публічні закупівлі", Замовник визнає наступного учасника закупівлі ТОВ «Автообладнання» переможцем.

- Учасник ТОВ «Автообладнання» проігнорував вимогу замовника та не надав «Оригінал звіту про фінансовий стан (форма №1 Баланс) за останній звітній період з документами, що підтверджують його реєстрацію у податковому органі.» - Вимога замовника Додаток 5 , Розділ 2 , п.2Ми, ТОВ «ТМАВТО» , не погоджуємося з рішення тендерного комітету Комунальної організації «Київмедспецтранс» та вважаємо дані дії , щодо дискваліфікації нашої пропозиції , дискримінаційними та такими, що порушують наші права та інтереси , а саме головне - Закону України "Про публічні закупівлі".
Дуже дивним є те, що учасник ТОВ «Автообладнання», якого в результаті обрали переможцем, почав участь у тендері з досить високою ціною, відповідно до початкової і не приймав участі в аукціоні, що схоже на змову між Замовником та учасником тендеру.
Ще одним доказом цього - є завищена вартість запропонованого обладнання в порівнянні з офіційним сайтом ТОВ «Автообладнання» (http://www.eurosto.ru/catalog/chetyrekhstoechnye_podemniki/podyemnik_4_kh_stoechnyy_412a_5_5_tonny_dlya_razval_skhozhdeniya/).
http://www.eurosto.ru/catalog/traversy_1/domkrat_gidrravlicheskiy_gruzopodemnost_2_8_t/
(Скріншоти №1 та №2 Додаються).

Згідно ч.3 ст.31 Закону України "Про публічні закупівлі" просимо:

1) Прийняти скаргу до розгляу;
2) Відхилити пропозицію учасника ТОВ ТОВ "АВТООБЛАДНАННЯ" в зв’язку з невідповідністю кваліфікаційним критеріям та дискваліфікувати;
3) Визнати пропозицію ТОВ «ТМАВТО» найбільш економічно вигідною та оголосити переможцем.
4) Надати відповідь протягом п’яти днів з дня надходження даного звернення через електронну систему закупівель.Ненадання Замовником аргументованої відповіді на це звернення будемо вважати прямим порушенням Закону України «Про публічні закупівлі» та будемо змушені звернутися до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Очікується

Документи подані скаржником

19.06.2020 19:27
Скарга
19.06.2020 19:27
Скріншот _1.pdf
19.06.2020 19:27
Скріншот _2.pdf

Аукціон

Початок:
10.06.2020 11:00
Завершення:
10.06.2020 11:27

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 10.06.2020 11:27

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ПРЕМІУМ ІНДАСТРІ"
Пошук по цьому учаснику
360 000 UAH з ПДВ 360 000 UAH з ПДВ Відсутня
384 000 UAH з ПДВ 384 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "АВТООБЛАДНАННЯ"
Пошук по цьому учаснику
396 324 UAH з ПДВ 396 324 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

22.06.2020 20:46
sign.p7s
22.06.2020 20:35
Довідка 2.PDF
22.06.2020 20:35
Довідка 1.PDF
22.06.2020 20:35
Довідка 8.PDF
22.06.2020 20:35
Довідка 7.PDF
22.06.2020 20:34
Довідка 6.PDF
22.06.2020 20:34
Довідка 5.PDF
22.06.2020 20:34
Довідка 4.PDF
09.06.2020 15:05
sign.p7s
09.06.2020 13:45
sign.p7s
09.06.2020 13:41
Статут.PDF
09.06.2020 13:41
Протокол №3.PDF
09.06.2020 13:41
Опись.PDF

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ПРЕМІУМ ІНДАСТРІ"
#42967624
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 360 000 UAH з ПДВ 12.06.2020 16:16
ТОВ "ТМАВТО"
#41552761
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 384 000 UAH з ПДВ 12.06.2020 16:19
ТОВ "АВТООБЛАДНАННЯ"
#38507368
Пошук по цьому переможцю
Переможець 396 324 UAH з ПДВ 12.06.2020 16:23

Документи

10.06.2020 11:27
edr_identification.yaml
12.06.2020 16:16
sign.p7s

Документи

12.06.2020 16:16
edr_identification.yaml
12.06.2020 16:19
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 12.06.2020 16:23

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "АВТООБЛАДНАННЯ"
Пошук по цьому переможцю
#38507368
396 324 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 23.06.2020 00:00 - 30.07.2020 23:59
Номер 384к
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір Укладений
396 324
23.06.2020 16:29
23.06.2020
sign.p7s Укладений
23.06.2020 16:31

Виконання договору

Строк дії за договором: 23.06.2020 — 30.07.2020
Сума оплати за договором: 396 324
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Відгуки щодо кваліфікації - 1

Тендери, на яких є відгуки на рішення Замовника із зазначенням відсутньої аргументації причин дискваліфікації

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання