«Агрохімічна продукція» код по ДК 021:2015 –24450000-3 (дезінфікуючі засоби для навчальних закладів м. Краматорськ)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-05-28-005591-b
  • 24450000-3 - Агрохімічна продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Катерина Ігорівна Некрасова, +380500527287,+380626471538 , kramgoroo_dz@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м.Краматорськ, 84301, Донецька область, вул. Ярослава Мудрого, буд. 56
Дата укладення договору
8.07.20
Переможець
ТОВ Гренландія
Очікувана вартість
828 300 UAH з ПДВ
Сума договору
790 650 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 10.07.20
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 7

Умови закупівлі:

Замовник намагається провести корупційну закупівлю у "свого" постачальника. прописані технічні умови на продукцію таким чином, що їм відповідає лише одна торгова марка, а подати еквіваленти інших виробників Учасники не можуть. Замовник це робить навмисно,щоб потім були аргументи для відхилення! Тобто Замовник свідомо порушує положення Закону про публічні закупівлі в частині недискримінаційного підходу до Учасників. І це робиться штучно навмисно,щоб отримати хабар. На вимогу Учасника Замовник не реагує, пише нісенітницю, формальну відписку,що не прописував жодну торгову марку. Але, до чого ця писанина, якщо неможна подати еквіваленти, крім однієї торгової марки, одного виробника. Ми вимушені звернутися до відповідних контролюючих органів, бо на лице прояв класичної корупції!

Погоджуємось з Учасником. Керівник цього Замовника вимагає від постачальників 40% хабаря з кожної закупівлі!

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 03.06.2020 00:00

Оскарження умов:

до 09.06.2020 00:00

Подання пропозицій:

13.06.2020 00:00

Початок аукціону:

15.06.2020 15:37

Очікувана вартість
828 300 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
4 200 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.51 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

753 штуки
Дезінфікуючі засоби для навчальних закладів м. Краматорськ
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Розяснення

Дата подання: 01.06.2020 09:21
Дата відповіді: 03.06.2020 15:05
Шановний Замовнику! У пункті 10 в додатку 2 до ТД вимагається надати "Сертифікат ДСТУ ISO 22000:2019 (ISO 22000:2018, IDT). Відповідно до оголошення предметом закупівлі є "Агрохімічна продукція» ДК 021:2015 код 24450000-3 дезінфікуючі засоби для навчальних закладів м. Краматорська), що не мають жодного відношення до харчової продукції. Прохання прибрати з тендерної документації вимогу надати документ, що не стосується предмету закупівлі.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Згідно ст. 22 Закону у тендерній документації зазначаються такі відомості як, зокрема, інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам.
У відповідності з частиною 5 статті 23 Закону замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації.
За наведених обставин, наведена у тендерній документації умова не є дискримінаційною. З даного приводу є рішення АМКУ

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-05-28-005591-b.b1

Статус:
відкликано

Учасник: ТОВ "Фартунат", Код ЄДРПОУ:37308833
Дата подання: 29.05.2020 12:41
Шановний! Звертаємо увагу на беззаперечне порушення з боку Замовника процедури допорогових закупівель.Однією з ключових вимог до відкритих торгів торгів є недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників тендеру. Проте, вимоги до предмету закупівлі, що встановлені у тендерній документації містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних порушень законодавства.
В документації закупівлі сформовані дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які характерні тільки певнійторговій марці одного виробника, а подання еквівалентів інших виробників є неможливим.
Технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі викладені таким чином, що максимально унеможливлює надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними. Вказані обмеження масової долі активно-діючих речовин, вказано, що засіб не має містити ЧАС!( Ви жартуєте, це найбезпечніша речовина, яка володіє відмінними антимікробними та очищуючими властивостями). Жоден Наказ МОЗ не регулює, які саме речовини повинні міститись в дезінфікуючому засобі, адже головне їх призначення - знищення патогенних мікроорганізмів!
Зазначення КОНКРЕТНОГО дезінфікуючого засобу свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулюєте такими вимогами, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця.
Таким чином, викладені медико-технічні вимоги суперечить основним принципам Державних закупівель, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім того, технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує вимоги п. 4.7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1.2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».
Зважаючи на все викладене вище, вимагаємо внести такі зміни до тендерної документації:
Прибрати з документації дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які штучно обмежують конкуренцію, та не дають змоги надати еквіваленти інших виробників, тому що їх на ринку України не існує.
У разі ігнорування наших законних вимог ми змушені будемо звернутися зі скаргою до АМКУ, Державної аудиторської служби України, представникам Громадського контролю з метою перешкоджання корупційним схемам Замовника та притягнення посадових осіб до кримінальної відповідальності!
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 29.05.2020 12:51
Причина: Технічна помилка

Номер вимоги: UA-2020-05-28-005591-b.b2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "Фартунат", Код ЄДРПОУ:37308833
Дата подання: 29.05.2020 12:53
Шановний! Звертаємо увагу на беззаперечне порушення з Вашого боку процедури відкритих торгів. Однією з ключових вимог до відкритих торгів торгів є недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників тендеру. Проте, вимоги до предмету закупівлі, що встановлені у тендерній документації містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних порушень законодавства. В документації закупівлі сформовані дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які характерні тільки певнійторговій марці одного виробника, а подання еквівалентів інших виробників є неможливим. Технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі викладені таким чином, що максимально унеможливлює надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними. Вказані обмеження масової долі активно-діючих речовин, вказано, що засіб не має містити ЧАС!( Ви жартуєте, це найбезпечніша речовина, яка володіє відмінними антимікробними та очищуючими властивостями). Жоден Наказ МОЗ не регулює, які саме речовини повинні міститись в дезінфікуючому засобі, адже головне їх призначення - знищення патогенних мікроорганізмів! Зазначення КОНКРЕТНОГО дезінфікуючого засобу свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулюєте такими вимогами, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця. Таким чином, викладені медико-технічні вимоги суперечить основним принципам Державних закупівель, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням. Окрім того, технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує вимоги п. 4.7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1.2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції». Зважаючи на все викладене вище, вимагаємо внести такі зміни до тендерної документації: Прибрати з документації дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які штучно обмежують конкуренцію, та не дають змоги надати еквіваленти інших виробників, тому що їх на ринку України не існує. У разі ігнорування наших законних вимог ми змушені будемо звернутися зі скаргою до АМКУ, Державної аудиторської служби України, представникам Громадського контролю з метою перешкоджання корупційним схемам Замовника та притягнення посадових осіб до кримінальної відповідальності!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

02.06.2020 16:30
Відповідно ст. 23 Закону технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Додатком 2 до тендерної документації визначені характеристики, яким має відповідати предмет закупівлі, а саме дезінфікуючі засоби для навчальних закладів м. Краматорськ. Ця закупівлі оголошена для дитячих навчальних закладів м. Краматорськ, тому продукція повинна бути безпечна для дітей.
Також слід зазначити, що жодні положення тендерної документації, а також її додатків не містять назви конкретного дезінфікуючого засобу, та не зазначають жодного виробника, що у свою чергу не суперечить основним принципам державних закупівель та не обмежує добросовісну конкуренцію серед учасників

Номер вимоги: UA-2020-05-28-005591-b.c3

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "Фартунат", Код ЄДРПОУ:37308833
Дата подання: 19.06.2020 16:35
По двох торгах цей замовник-казнокрад буде акцептувати своїх - ТОВ "Гренландію", бо вимагає від постачальників 40% хабаря, і тільки ТОВ "Гренландія" погодилася на цей хабар. Звертаємоувагу на беззаперечне порушення з боку замовника-хабарника процедури відкритих торгів. Однією з ключових вимог до проведення двідкритих торгів є недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників тендеру. Проте, вимоги до предмету закупівлі, що встановлені у тендерній документації хабарника містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних порушень законодавства.
В документації закупівлі сформовані дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які характерні тільки певним торговим маркам одного виробника, а подання еквівалентів інших виробників є неможливим.
Технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі викладені таким чином, що максимально унеможливлює надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними. Вказані обмеження масової долі активно-діючих речовин. Жоден наказ МОЗ не регулює, які саме речовини повинні міститись в дезінфікуючому засобі, адже головне їх призначення - знищення патогенних мікроорганізмів!
Зазначення КОНКРЕТНОГО дезінфікуючого засобу свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулює такими вимогами, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця.
Таким чином, викладені медико-технічні вимоги хабарника суперечать основним принципам Державних закупівель, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім того, ваші технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує п. 4.7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1.2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».Ми запропонували повні еквіваленти за такими характеристиками, як: групи діючих речовин, спектр антимікробної дії, призначення, клас безпеки, режими використання. Саме за такими характеристиками визначають еквівалентність державні профільні установи Запропоновані нами засоби в РАЗИ економічніші! Своїми діями Замовник дав чітко зрозуміти, що його не хвилює економія бюджетних коштів, а його цікавить хабар від постачальника та заробіток посадових осіб на бюджетному фінансуванні. Замовник заздалегідь запланував у переможці Учасника, з яким є корупційні домовленості, та незаконну аргументацію для відхилення небажаних пропозицій. А це вже привід для антикорупційного розслідування перевіряючими органами, куди ми направляємо лист. Вимагаємо повернути нашу пропозицію до розгляду, провести неупереджену оцінку. В іншому випадку ми звернемося з відповідними заявами до АМКУ, Державної аудиторської служби України, Антикорупційного бюро та представників Громадського контролю з метою перешкоджання протиправних корупційних дій Замовника.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

23.06.2020 21:44
Надання роз’яснень щодо тендерної документації та внесення змін до неї врегульовано статтею 24 Закону України «Про публічні закупівлі». Відповідно до частини 1 цієї статті фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Згідно частини 2 цієї статті замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації.
Таким чином, оскарження умов закупівлі законодавчо передбачене протягом відповідного періоду, що зазначено в пункті 8 статті 18 Закону скарги, що стосуються тендерної документації та/або прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, що відбулися до закінчення строку, установленого для подання тендерних пропозицій, можуть подаватися до органу оскарження з моменту оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, але не пізніше ніж за чотири дні до дати, установленої для подання тендерних пропозицій.
Також відповідно пункту 2 розділу 5 тендерної документації відсутність будь-яких запитань або уточнень стосовно змісту та викладення вимог тендерної документації з боку учасників процедури закупівлі, які отримали цю документацію у встановленому порядку, означатиме, що учасники процедури закупівлі, що беруть участь в цих торгах, повністю усвідомлюють зміст цієї тендерної документації та вимоги, викладені Замовником при підготовці цієї закупівлі. Тобто Ви не скористались передбаченою Законом можливістю оскарження вимог тендерної документації Замовника, таким чином визнали вимоги законними.
Додатком 2 до тендерної документації визначені характеристики, яким має відповідати предмет закупівлі. Ця закупівлі оголошена для потреб дезінфекції дитячих навчальних закладів м. Краматорськ, тому продукція повинна забезпечувати швидку й надійну дезінфекцію за умов пандемії COVID-19. Занижена, порівняно з вимогами тендерної документації, концентрація та відмінний склад діючих речовин можуть призвести до недостатньої ефективності застосовуваних засобів.
Слід зазначити, що жодні положення тендерної документації, а також її додатків не містять назви конкретного дезінфікуючого засобу, та не зазначають жодного виробника, що у свою чергу не суперечить основним принципам державних закупівель та не обмежує добросовісну конкуренцію серед учасників.
Також, зазначаємо, що ваша пропозиція була відхилена не лише у зв’язку із невідповідністю запропонованого товару, а і у зв’язку із ненаданням відповідних документів, що вимагались згідно тендерної документації Замовника.

Номер вимоги: UA-2020-05-28-005591-b.c4

Статус:
Відповідь надана

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Лізоформ Медікал", Код ЄДРПОУ:36257034
Дата подання: 23.06.2020 15:12
Засіданням тендерного комітету УПРАВЛІННЯМ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Протокол №4 від 19.06.2020р.) була відхилена тендерна пропозиція ТОВ «Лізоформ Медікал» за предметом закупівлі: «Агрохімічна продукція» код по ДК 021:2015 –24450000-3 (дезінфікуючі засоби для навчальних закладів м. Краматорськ), UA-2020-05-28-005591-b.
Тендерний комітет Замовника в Протоколі №4 від 19.06.2020р зазначає, що у своїй пропозиції ТОВ «Лізоформ Медікал» не надано такі документи: Свідоцтво про державну реєстрацію засобу або витяг з Державного реєстру дезінфекційних засобів МОЗ України; Сертифікат відповідності на засіб, що виданий органом з оцінки відповідності, дійсний на дату розкриття пропозицій; Сертифікат ДСТУ ISO 22000:2019 (ISO 22000:2018, IDT), виданий виробнику запропонованої учасником продукції (повинен бути виданий органом з сертифікації згідно чинного законодавства), дійсний на дату розкриття пропозицій.
ТОВ «Лізоформ Медікал» не погоджується з рішенням тендерного комітету Змовника щодо розгляду тендерної пропозиції, оскільки у тендерній пропозиції міститься інформація (документи) про яку в Протоколі №4 від19.06.2020р.
1) Щодо ненадання ТОВ «Лізоформ Медікал» документу (Свідоцтво про державну
реєстрацію засобу або витяг з Державного реєстру дезінфекційних засобів МОЗ України), то у документації цінової пропозиції, а саме у завантаженому файлі (09 червня 2020 14:41) «Документи щодо відповідності пропозиції Учасника необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі.pdf» у інформаційному листі ТОВ «Лізоформ Медікал» № 02-02/04/91122 від 04.06.2020р. щодо надання реєстраційних свідоцтв на дезінфікуючі засоби та в листі МОЗ України від 19.02.2019р. № 05.1/4488 щодо реєстрації дезінфікуючих засобів наявна інформація щодо державної реєстрації Засіб для дезінфекції рук "АХД 2000 гель (AHD 2000 gel)". Крім того, інформація щодо державної реєстрації Засіб для дезінфекції рук "АХД 2000 гель (AHD 2000 gel)" є у вільному доступі на офіційному Веб-сайті МОЗ України за посиланням https://moz.gov.ua/uploads/ckeditor/%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%96%20%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%96/%D0%A0%D0%B5%D1%94%D1%81%D1%82%D1%80%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%B7%D0%B7%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%B8%202019.pdf
де на сторінці 2 Державного реєстру дезінфекційних засобів 2019 рік за №14 вказано про
«Засіб для дезінфекції рук "АХД 2000 гель (AHD 2000 gel)" діюча речовина., мас,%: 75,0 - спирт етиловий» з терміном дії до 01.02.2024 року, тобто дана інформація є ще й у вільному доступі, про що нами було проінформовано Замовника, але Замовник чомусь проігнорував таку інформацію незважаючи на п. 5 розділу 3 тендерної документації Замовника, де зазначено, що Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель та п. 6 розділу 5, де вказано: «Якщо документ, що вимагається замовником, містить інформація, яка є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, надати лист-роз’яснення, в якому зазначити, де міститься така інформація», такий лист-роз’яснення ТОВ «Лізоформ Медікал» надав.

2) Щодо ненадання ТОВ «Лізоформ Медікал» документу (Сертифікат відповідності на
засіб, що виданий органом з оцінки відповідності, дійсний на дату розкриття пропозицій), то у завантаженому файлі (09 червня 2020 14:41) «Документи щодо відповідності пропозиції Учасника необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі.pdf» міститься інформація, а саме лист-роз’яснення №02-02/04/91130 в якому зазначено про те, що сертифікат відповідності не надається, оскільки запропонований дезінфікуючий засіб отримав державну реєстрацію, а це означає що засіб повністю відповідає всім вимогам, що також підтверджується і наданим в тендерній пропозиції Висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 23.03.2017р. №602-123-20-5/8198, але чомусь знов ж таки тендерний комітет поверхнево підійшов до розгляду нашої тендерної пропозиції, не зважаючи навіть на те, що ми як учасник публічної закупівлі скористалися правом наданим п. 2 (Інші умови тендерної документації) розділу 5, згідно з яким «У разі якщо учасник або переможець не повинен складати або відповідно до норм чинного законодавства (у разі подання тендерної пропозиції учасником-нерезидентом / переможцем-нерезидентом відповідно до норм законодавства країни реєстрації) не зобов’язаний складати якийсь зі вказаних в положеннях документації документ, то він надає лист-роз’яснення в довільній формі в якому зазначає законодавчі підстави ненадання відповідних документів або копію/ії роз'яснення/нь державних органів.» Крім того, у підтвердження відповідності дезінфікуючого засобу нами надано Сертифікат якості від виробника ТОВ «Бланідас» та гарантійний лист (щодо якості, тощо) від ТОВ «Бланідас», оскільки ми не являємось виробниками зазначеного в ціновій пропозиції продукту.

3) Щодо ненадання ТОВ «Лізоформ Медікал» документу (Сертифікат ДСТУ ISO
22000:2019 (ISO 22000:2018, IDT), виданий виробнику запропонованої учасником продукції (повинен бути виданий органом з сертифікації згідно чинного законодавства), дійсний на дату розкриття пропозицій), то у завантаженому файлі (09 червня 2020 14:41) «Документи щодо відповідності пропозиції Учасника необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі.pdf» міститься інформація в листі-роз’ясненні №02-02/04/91124 від 04.06.2020р. про те, що Сертифікат ДСТУ ISO
22000:2019 (ISO 22000:2018, IDT) відноситься до харчових продуктів, що не є предметом закупівлі, оскільки предметом закупівлі є «Агрохімічна продукція» код по ДК 021:2015 –24450000-3 (дезінфікуючі засоби для навчальних закладів м. Краматорськ), тобто дезінфікуючі засоби, які не є харчовими продуктами і відповідно не приймаються внутрішньо людиною. Дезінфікуючі засоби, що закуповує Замовник наноситься на шкіру рук та антисептичну обробку шкіри.

Наказом ДП «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» від 31.10.2019 № 340 «Про прийняття та скасування національних стандартів» було прийнято ДСТУ ISO 22000:2019 Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-якої організації в харчовому ланцюгу (ISO 22000:2018, IDT), тож яке відношення харчові продукти мають до дезінфікуючих засобів??? Замовник мабуть не вникав в цю вимогу щодо ISO 22000:2019 коли прописував в тендерній документації, а тепер безпідставно відхиляє пропозиції учасників, котрі не мають такого ISO, оскільки вони займаються лише виробництвом дезінфікуючих засобів, а не виробництвом ще й харчових продуктів.
Відповідно до п. 92 статті 1 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» під терміном харчовий продукт розуміється - речовина або продукт (неперероблений, частково перероблений або перероблений), призначені для споживання людиною. До харчових продуктів належать напої (в тому числі вода питна), жувальна гумка та будь-яка інша речовина, що спеціально включена до харчового продукту під час виробництва, підготовки або обробки. Тобто, дезінфікуючі засоби не є продуктами харчування, а тому виробники дезінфікуючих засобів не зобов’язані встановлювати в себе на виробництві стандарти ДСТУ ISO 22000:2019.
Дана вимога як і відхилення по цій вимогі є дискримінацією до учасників. Така вимога та ігнорування обґрунтованих листів-роз’яснень є нічим іншим як умисним з боку Замовника обмеженням кола учасників закупівлі, щоб віддати перемогу заздалегідь визначеному «своєму» переможцю.

ТОВ «Лізоформ Медікал» як постачальник дезінфікуючих засобів, а також виробник дезінфікуючих засобів ТОВ «Бланідас» не є виробниками харчових продуктів, а тому необхідності в отриманні Сертифікат ДСТУ ISO 22000:2019 (ISO 22000:2018, IDT) не має.
На підтвердження відповідності міжнародним стандартам нами було надано Сертифікат ISO 9001: 2015 «Система менеджменту якості. Вимоги», який стосується виробництва дезінфікуючих засобів, тому знов ж таки ТОВ «Лізоформ Медікал» виконав вимогу тендерної документації в частині п. 2 (Інші умови тендерної документації) розділу 5, згідно з яким «У разі якщо учасник або переможець не повинен складати або відповідно до норм чинного законодавства (у разі подання тендерної пропозиції учасником-нерезидентом / переможцем-нерезидентом відповідно до норм законодавства країни реєстрації) не зобов’язаний складати якийсь зі вказаних в положеннях документації документ, то він надає лист-роз’яснення в довільній формі в якому зазначає законодавчі підстави ненадання відповідних документів або копію/ії роз'яснення/нь державних органів.»
Враховуючи вищенаведене, ТОВ «Лізоформ Медікал» вважає, що вищезазначені дії Замовника є дискримінаційними по відношенню до нього, як учасника процедури публічної закупівлі та порушують права та інтереси його, як учасника, гарантованих законодавством у сфері публічних закупівель. Замовник порушив наступні принципи здійснення закупівель встановлених ч.1 ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі»:
1. об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної
закупівлі;
2. недискримінація учасників та рівне ставлення до них;.

Вважаємо, що Замовник упереджено та необ’єктивну оцінив нашу цінову пропозицію, тож вимагаємо рішення щодо відхилення пропозиції ТОВ «Лізоформ Медікал» (Протокол №4 від19.06.2020р) відмінити, оскільки дане рішення є незаконним та необґрунтованим, чим порушує принципи здійснення публічних закупівель та недискримінацію учасників.

Результати розгляду даної Вимоги просимо оприлюднити на офіційному веб-порталі. У випадку ігнорування вищезгаданих вимог, ми будемо змушені звернутися до Державної аудиторської служби України, представників Громадського контролю щодо надання ними належної правової оцінки з розгляду нашої цінової пропозиції.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

26.06.2020 19:21
Надання роз’яснень щодо тендерної документації та внесення змін до неї врегульовано статтею 24 Закону України «Про публічні закупівлі». Відповідно до частини 1 цієї статті фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру.
Згідно частини 2 цієї статті замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 цього Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. Таким чином, оскарження умов закупівлі законодавчо передбачене протягом відповідного періоду, що зазначено в пункті 8 статті 18 Закону скарги, що стосуються тендерної документації та/або прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, що відбулися до закінчення строку, установленого для подання тендерних пропозицій, можуть подаватися до органу оскарження з моменту оприлюднення оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі, але не пізніше ніж за чотири дні до дати, установленої для подання тендерних пропозицій. Також відповідно пункту 2 розділу 5 тендерної документації відсутність будь-яких запитань або уточнень стосовно змісту та викладення вимог тендерної документації з боку учасників процедури закупівлі, які отримали цю документацію у встановленому порядку, означатиме, що учасники процедури закупівлі, що беруть участь в цих торгах, повністю усвідомлюють зміст цієї тендерної документації та вимоги, викладені Замовником при підготовці цієї закупівлі. Тобто Ви не скористались передбаченою Законом можливістю оскарження вимог тендерної документації Замовника, таким чином визнали вимоги законними.
Додатком 2 до тендерної документації визначені характеристики та вимоги, яким має відповідати предмет закупівлі. Надання перелічених у вимозі документів (Сертифікат відповідності на засіб, що виданий органом з оцінки відповідності, дійсний на дату розкриття пропозицій; Сертифікат ДСТУ ISO 22000:2019 (ISO 22000:2018), виданий виробнику запропонованої учасником продукції (повинен бути виданий органом з сертифікації згідно чинного законодавства), дійсний на дату розкриття пропозицій) передбачене та чітко прописане у тендерній документації і є важливим критерієм оцінки тендерних пропозицій та недискримінаційного підходу до учасників. У встановлений Законом термін учасник не оскаржував ці вимоги тендерної документації і навіть демонстрував їх дотримання, надаючи, замість самих документів неналежні пояснення.

Документи

02.06.2020 16:30
Протокол №2.doc

Аукціон

Початок:
15.06.2020 15:37
Завершення:
15.06.2020 16:34

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 15.06.2020 16:34

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Юкрейніан Перфоманс Маркетинг
Пошук по цьому учаснику
451 800 UAH з ПДВ 375 800 UAH з ПДВ Документи
752 247 UAH з ПДВ 384 030 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лізоформ Медікал"
Пошук по цьому учаснику
788 391 UAH з ПДВ 626 194.80 UAH з ПДВ Документи
ФОП Чепурко Євгеній Юрійович
Пошук по цьому учаснику
760 530 UAH з ПДВ 750 929.25 UAH з ПДВ Документи
790 650 UAH з ПДВ 790 650 UAH з ПДВ Документи
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ДИШКО ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Пошук по цьому учаснику
815 880 UAH з ПДВ 815 880 UAH з ПДВ Документи
ФОП Горобець Ірина Анатоліївна
Пошук по цьому учаснику
820 770 UAH з ПДВ 820 770 UAH з ПДВ Документи
ФОП "ШРАМКО ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ"
Пошук по цьому учаснику
828 300 UAH з ПДВ 828 300 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

16.06.2020 15:31
sign.p7s
16.06.2020 13:44
sign.p7s
12.06.2020 10:49
sign.p7s
12.06.2020 10:47
лист-відгук.pdf
12.06.2020 10:47
ТУ.pdf
12.06.2020 10:47
ТУ Висновок.pdf
12.06.2020 10:47
Сертифікат ISO.pdf
12.06.2020 10:47
етикетка.pdf
12.06.2020 10:47
висновок.pdf
12.06.2020 10:47
Баланс.pdf

Публічні документи

26.06.2020 16:45
sign.p7s
26.06.2020 16:08
Довідки ст.17.pdf
26.06.2020 16:08
Довідка з ЄДР.pdf
26.06.2020 16:08
Довідка ДПС.pdf
26.06.2020 16:07
Довідка 250620.zip
12.06.2020 19:42
sign.p7s
12.06.2020 19:36
9 Пояснення.pdf
12.06.2020 19:36
7.2 Рішення.pdf
12.06.2020 19:36
7.1 Опис.pdf
12.06.2020 19:36
7. Статут.PDF
12.06.2020 19:35
27. Витяг ПДВ.pdf
12.06.2020 19:35
20. Інструкція.pdf
12.06.2020 19:35
1.2 Звітність.pdf

Публічні документи

12.06.2020 13:42
ІНН Дишко.JPG

Публічні документи

12.06.2020 17:06
sign.p7s
12.06.2020 17:04
Сертифікат.pdf
12.06.2020 17:04
Річний звіт.pdf
12.06.2020 17:04
Методичка.pdf
12.06.2020 17:04
ГНІ.pdf
12.06.2020 17:04
Гарантійний.pdf
12.06.2020 17:04
Висновок-1стр.pdf
12.06.2020 17:04
Dovidka МВС.pdf
12.06.2020 17:04
5 Витяг.pdf
12.06.2020 17:04
4 Паспорт ИНН.pdf
12.06.2020 17:04
3 Відомості.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Юкрейніан Перфоманс Маркетинг
#41388621
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 375 800 UAH з ПДВ 17.06.2020 16:42
ТОВ "Фартунат"
#37308833
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 384 030 UAH з ПДВ 19.06.2020 15:48
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лізоформ Медікал"
#36257034
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 626 194.80 UAH з ПДВ 19.06.2020 15:56
ФОП Чепурко Євгеній Юрійович
#3460005051
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 750 929.25 UAH з ПДВ 19.06.2020 16:01
ТОВ Гренландія
#36196836
Пошук по цьому переможцю
Переможець 790 650 UAH з ПДВ 25.06.2020 14:43

Документи

15.06.2020 16:34
edr_identification.yaml
17.06.2020 16:42
sign.p7s

Документи

17.06.2020 16:42
edr_identification.yaml
19.06.2020 15:47
протокол 3.pdf
19.06.2020 15:48
sign.p7s

Документи

19.06.2020 15:48
edr_identification.yaml
19.06.2020 15:55
протокол 4.pdf
19.06.2020 15:56
sign.p7s

Документи

19.06.2020 15:57
edr_identification.yaml
19.06.2020 15:59
протокол 5.pdf
19.06.2020 16:01
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 25.06.2020 14:43

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ Гренландія
Пошук по цьому переможцю
#36196836
790 650 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 08.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Номер № 2210-230
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
дог. 2210-230.pdf Укладений
790 650
10.07.2020 15:22
08.07.2020
sign.p7s Укладений
10.07.2020 15:23

Зміни до договору

Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 13.07.2020 13:46
Опис змін: п. 5.1: "Строк поставки товарів: до 31.07.2020 року"
Номер договору: 1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 08.07.2020 — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 790 650
UAH

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Технічний учасник - Так

У тендері є пропозиція учасника, чиї результати роботи в системі виглядають екстраординарно низькими. Приймаються до уваги наступні ознаки: А) середня конверсія менше 1%, Б) Кількість відмов від перемоги складає не менше 40% від кількості перемог

Звернення за роз'ясненнями - 2

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Системний учасник був дискваліфікований - Так

Був дискваліфікований досвідчений учасник. Його характеристики: за останні 6 місяців взяв участь не менше, ніж в 30 закупівлях, мав як мінімум по дві перемоги (за наявності конкуренції) як мінімум у 3 різних замовників. Із тих пропозицій, що дійшли до оцінки - як мінімум 70% були визнані переможними

Масова дискваліфікація - 4

Більше 3 учасників тендеру було дискваліфіковано

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Продовження строку договору - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання