Розроблення схеми теплопостачання

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-05-29-005525-b
  • 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Возняк Андрій Степанович, 380322975954 , inzhlmr@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Львів, 79006, Львівська область, пл.Ринок, 1, каб.422
Очікувана вартість
1 000 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 18.06.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 08.06.2020 17:00

Оскарження умов:

до 14.06.2020 00:00

Подання пропозицій:

18.06.2020 17:00

Очікувана вартість
1 000 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
30 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
10 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Джерело фінансування закупівлі: кошти міського бюджету м.Львова. Категорія замовника: згідно п.1 част.4 статті 2 Закону. Мова якою повинні готуватись тендерні пропозиції; розмір, вид та умови надання забезпечення тендерної пропозиції - вказано у тендерній документації

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Розроблення схеми теплопостачання
ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Щодо дискримінаційних вимог тендерної документації в частині досвіду виконання аналогічного договору.

Дата подання: 04.06.2020 17:06
Дата відповіді: 10.06.2020 10:18
Підпунктом 3.3 Пункту 3 Додатку 1 до тендерної документації встановлена вимога наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору, а саме підтвердження досвіду розробки схем теплопостачання міста з населенням понад 500 тисяч мешканців розташованого на території України або країни на території Європейського Союзу. Зазначаємо, що встановлення вимоги щодо надання договорів з виконання схем теплопостачання міст з населенням не менше 500 тис.чол. носить дискримінуючий характер та суперечить положенням Закону України "Про публічні закупівлі", оскільки значно звужує коло потенційних учасників процедури закупівлі. Разом з цим, відповідно до Додатку 4 до тендерної документації (ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ) підставою для розробки схеми теплопостачання є, зокрема, Наказ Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 26.04.2006 № 147 «Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення енерго- та екологоефективних схем теплопостачання населених пунктів України». Зміст зазначених методичних рекомендацій не виділяє окремих вимог для розробки схем теплопостачання для міст більше або менше 500 тис. чол., таким чином встановлення зазначеного обмеження для виконання аналогічних договорів також суперечить положенням Наказу Мінбуду №147 від 26.04.2006р.. Просимо виключити зі змісту тендерної документації обмеження аналогічних договорів для міст з населенням не менш ніж 500 тис.чол., оскільки ця вимога суперечить діючому законодавству України, зокрема, порушує принципи здійснення закупівель, закріплених статтею 5 Закону "Про публічні закупівлі", а саме принцип недискримінації учасників.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до статтей 1, 16 та 22 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник самостійно розробляє та затверджує тендерну документацію в якій, зокрема, зазначає інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та установлює один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасника процедури закупівлі.
Зміст вимог до учасника процедури закупівлі, а також перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність усім вимогам тендерної документації в т.ч. кваліфікаційним критеріям, встановленим у тендерній документації, визначаються замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі».
Наказ Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 26.04.2006 № 147 «Про затвердження Методичних рекомендацій з розроблення енерго- та екологоефективних схем теплопостачання населених пунктів України» не є документом який визначає вимоги щодо встановлення замовником кваліфікаційних критеріїв до учасника процедури закупівлі.
Відповідно до зазначеного, замовником, в додатку 4 («Технічні вимоги») до тендерної документації визначено інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію, а у додатку 1 до тендерної документації - кваліфікаційні критерії до учасника.
Департамент у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, ухвалами міської ради, рішеннями виконавчого комітету, розпорядженнями Львівського міського голови, Положенням про департамент та іншими нормами законодавства України, діє в інтересах територіальної громади м.Львова, в межах чинного законодавства.
Згідно даних Головного управління статистики у Львівській області станом на 01.01.2020р. чисельність наявного населення м. Львова становить 724 314 осіб. Виходячи із масштабів міста Львова на балансі його комунальних теплопостачальних підприємств (ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго») знаходиться 174 котельні (в т.ч. ТЕЦ-1, ТЦ «Північна», ТЦ «Південна»), 169 центральних теплових пунктів, 567,5 км. теплових мереж.
Враховуючи вищевикладене, вважаємо вимогу щодо подання учасником процедури закупівлі підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію – наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів), а саме договору із розроблення схеми теплопостачання міста (формулювання не обов’язково мусить бути дослівним) з населенням понад 500 тисяч мешканців розташованого на території України або країни на території Європейського Союзу – обґрунтованою.
Зазначена замовником вимога не містить жодної дискримінації для потенційних кваліфікованих учасників процедури закупівлі, адже на території України та країн Європейського Союзу є безліч міст в яких як і у м.Львові чисельність населення – понад 500 тисяч мешканців.
Таким чином вищевказана вимога тендерної документації розроблена замовником у повній відповідності до положень Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема із повним дотриманням принципів здійснення публічних закупівель визначених статтею 5 Закону, вилучення даної вимоги з тендерної документації - недоречне.

Щодо дискримінаційних вимог тендерної документації в частині підтвердження погодження схем теплопостачання.

Дата подання: 04.06.2020 17:07
Дата відповіді: 10.06.2020 10:22
Підпунктом 3.3.2 Пункту 3 Додатку 1 до тендерної документації встановлена вимога надання в складі пропозиції учасника рекомендаційного листа, в якому обов’язково повинно бути зазначено інформацію про те, що розроблена учасником схема теплопостачання міста погоджена відповідним органом у визначеному чинним, на момент погодження, законодавством порядку. Просимо виключити зазначену вимогу зі складу тендерної документації з огляду на наступне: Статтею 16 Закону України "Про публічні закупівлі" встановлено, що замовник установлює один або декілька з кваліфікаційних критеріїв, зокрема наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Разом з цим, відповідно до п.2.4 Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.08.2012 № 403 «Про затвердження Порядку погодження Мінрегіоном схем теплопостачання населених пунктів з кількістю жителів більш як 20 тисяч осіб та регіональних програм модернізації систем теплопостачання» результатом погодження схем теплопостачання є відповідний Наказ Мінрегіону щодо погодження схем теплопостачання населеного пункту. Таким чином, встановлення кваліфікаційної вимоги щодо додаткового підтвердження погодження схеми теплопостачання, шляхом встановленням жорстких вимог до змісту відгуку (рекомендаційного листа), не відповідає діючому законодавству України та носить дискримінуючий характер.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

В дану вимогу тендерної документації буде внесено зміни

Щодо дискримінаційних вимог тендерної документації в частині підтвердження погодження схем теплопостачання.

Дата подання: 04.06.2020 17:12
Дата відповіді: 10.06.2020 10:22
Підпунктом 3.3.2 Пункту 3 Додатку 1 до тендерної документації встановлена вимога надання в складі пропозиції учасника рекомендаційного листа, в якому обов’язково повинно бути зазначено інформацію про те, що розроблена учасником схема теплопостачання міста погоджена відповідним органом у визначеному чинним, на момент погодження, законодавством порядку. Просимо виключити зазначену вимогу зі складу тендерної документації з огляду на наступне: Статтею 16 Закону України "Про публічні закупівлі" встановлено, що замовник установлює один або декілька з кваліфікаційних критеріїв, зокрема наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Разом з цим, відповідно до п.2.4 Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 08.08.2012 № 403 «Про затвердження Порядку погодження Мінрегіоном схем теплопостачання населених пунктів з кількістю жителів більш як 20 тисяч осіб та регіональних програм модернізації систем теплопостачання» результатом погодження схем теплопостачання є відповідний Наказ Мінрегіону щодо погодження схем теплопостачання населеного пункту. Таким чином, встановлення кваліфікаційної вимоги щодо додаткового підтвердження погодження схеми теплопостачання, шляхом встановленням жорстких вимог до змісту відгуку (рекомендаційного листа), не відповідає діючому законодавству України та носить дискримінуючий характер.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

В дану вимогу тендерної документації буде внесено зміни
Розгорнути: 3 Згорнути

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання