Послуги по встановленню системи відеоспостереження

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-06-02-007365-b
  • 51310000-8 - Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
  • Відмінена
Найменування замовника:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1" Святошинського р-ну м. Києва
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Спрощена процедура
Контактна особа замовника
Кононюк Людмила Іванівна, 380444240271 , 38961129@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 03179, м. Київ, Чорнобильська, 5/7
Очікувана вартість
168 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 10.06.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 05.06.2020 16:50

Подання пропозицій:

10.06.2020 17:00

Початок аукціону:

11.06.2020 15:04

Очікувана вартість
168 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 680 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги по встановленню системи відеоспостереження
ДК 021:2015: 51310000-8 — Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Документи щодо застосування Учасником заходів із професійної безпеки та здоров'

Дата подання: 03.06.2020 11:57
Дата відповіді: 05.06.2020 08:44
Документи щодо застосування Учасником заходів із професійної безпеки та здоров' - про який саме документ йдеться? Довідка - вважається документом?

відповідь:

Відповідно до вимог Документації для проведення закупівлі через систему електронних закупівель Учасник для підтвердження застосування заходів із професійної безпеки та здоров'я надають наступні Документи:
- Оригінал сертифікату «Системи управління охороною здоров’я та безпекою праці» ДСТУ ISO 45001:2019 (ISO 45001:2018, IDT)
- Завірені Учасником копії особових медичних книжок на керівника робіт та кожного з виконавців робіт, що матимуть безпосереднє відношення до виконання договору, нової форми первинної облікової документації №1-ОМК «Особиста медична книжка», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21 лютого 2013 № 150.
- Завірені Учасником копії витягів з протоколу (посвідчень) на керівника робіт та кожного з виконавців робіт про встановлення кваліфікаційного розряду, відповідно вимогам ДКХПП, з професії електромонтер охоронно-пожежної сигналізації
- Завірені Учасником копії витягів з протоколу (посвідчень) про перевірку знань з питань «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів» (НПАОП 40.1-1.21-98), «Правила експлуатації електрозахисних засобів» (НПАОП 40.1-1.07-01), «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті» (НПАОП 0.00-1.15-07) керівника робіт та кожного з виконавців робіт, що матимуть безпосереднє відношення до виконання договору.
- Завірені Учасником копії витягів з протоколу (посвідчень) про перевірку знань з питань охорони праці, про перевірку знань з питань пожежної безпеки, про перевірку знань з правил надання домедичної допомоги (з обов’язковою відміткою про проходження інструктажу з дотримання вимог законодавства про захист населення від інфекційних хвороб, у тому числі при COVID-19) керівника робіт та кожного з виконавців робіт, що матимуть безпосереднє відношення до виконання договору.
- Завірені Учасником копії витягів з протоколу (посвідчень) про перевірку знань з питань «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями» (НПАОП 0.00-1.71-13) керівника робіт та копії витягів з протоколу (посвідчень) про перевірку знання і уміння на допуск з безпечних методів і прийомів виконання робіт з інструментом та пристроями відповідно до вимог Інструкції НПАОП 0.00-1.71-13 «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями» кожного з виконавців робіт Учасника, що матимуть безпосереднє відношення до виконання договору.
- Лист Виробника (Імпортера) обладнання Системи відеоспостереження, про проходження працівниками Учасника навчання з монтажу та пусконалагоджувальних робіт відповідних систем.

Питання

Дата подання: 03.06.2020 11:59
Дата відповіді: 05.06.2020 08:44
Ви закуповуєте послуги з відео, а для чого Вам тоді засоби первинного пожежогасіння та електромонтери з охоронно-пожежної сигналізації? Ви переплутали закупівлі?

відповідь:

Відповідно до ст. 4 частини I ПРАВИЛ пожежної безпеки в Україні затверджених Наказом Міністерства
внутрішніх справ України 30.12.2014 № 1417 Пожежна безпека повинна забезпечуватися шляхом проведення організаційних заходів та технічних засобів, спрямованих на запобігання пожежам, забезпечення безпеки людей, зниження можливих майнових втрат і зменшення негативних екологічних наслідків у разі їх виникнення, створення умов для успішного гасіння пожеж.
З метою забезпечення пожежної безпеки на території Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Святошинського р-ну м. Києва при наданні послуг, що е предметом закупівлі Замовником обґрунтовано встановлена вимога про підтвердження наявності у Учасника первинних засобів пожежогасіння.
Система відеоспостереження призначена для здійснення заходів охорони, спрямованих на забезпечення недоторканності, цілісності території Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Святошинського р-ну м. Києва , з метою запобігання та/або недопущення чи припинення протиправних дій, припинення несанкціонованого доступу, тобто система відеоспостереження використовуватися Замовником у якості технічного засобу охорони.
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про охоронну діяльність» технічні засоби охорони - технічні засоби, що використовуються під час здійснення охоронної діяльності: системи, прилади та обладнання для виявлення, оповіщення і попередження про наявність небезпеки для життя людей та/або майна. З метою надання послуг належного рівня Замовником обґрунтовано встановлена вимога що до наявності у Учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.

Уточнення

Дата подання: 03.06.2020 12:01
Дата відповіді: 05.06.2020 08:45
Для створення системи передбачається основний перелік супутніх монтажних та пусконалагоджувальних супутніх послуг, що буде конкретизований на етапі обстеження об’єктів. - дане положення стосується учасника чи вже виконавця по догвоору після підписання? Чи йдеться про огляд перед подаченю пропозиції? Прохання уточнити.

відповідь:

Для забезпечення максимально якісного результату та ефективності даної закупівлі Замовником в технічних характеристиках до предмету закупівлі встановлена вимога про обов’язковий огляд об’єктів Учасником перед подачею пропозиції. Учасник має право при огляді об’єкту за необхідне отримати додаткову інформацію, стосовно оформлення тендерної пропозиції.
Розгорнути: 3 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-06-02-007365-b.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР ПОЖЕЖНИХ ПОСЛУГ", Код ЄДРПОУ:42142359
Дата подання: 04.06.2020 18:36
Ознайомившись з умовами оголошення, ми виявили умови, які обмежують конкуренцію серед учасників та порушують принцип недискримінації учасників, що обмежує наше право на участь в цій закупівлі, а саме:
1. Відповідно до оголошення, Замовник вимагає Гарантійний лист від Виробника (Імпортера) . обладнання Системи відеоспостереження, що буде монтуватися, в якому Виробник (Імпортер) гарантуватиме учаснику поставку обладнання для належного монтажу та у встановлені строки згідно даної закупівлі.
Дана умова є дискримінаційною, так як звужує коло потенційних Учасників лише тими, що мають змогу надати лист від ВИРОБНИКА.
Вимагаючи надання цього гарантійного листа від виробника Замовник ставить в нерівне становище можливих учасників торгів, порушуючи принцип добросовісної конкуренції, а також положення статті Закону Про публічні закупівлі, де вказано, що пропозиції мають право подавати всі зацікавлені особи. Цією вимогою дискримінуються потенційні учасники торгів, які не мають договірних відносин безпосередньо з виробниками, а можуть купувати обладнання у інших організацій-посередників, які нерідко пропонують кращі умови, ніж виробники.
Тому, вимагаємо внести зміни до оголошення, надавши можливість надати Гарантійний лист, в тому числі від представників/ філій / дистриб’юторів тощо.
2. Відповідно до оголошення, Замовник вимагає Лист Виробника (Імпортера) обладнання Системи відеоспостереження, про проходження працівниками Учасника навчання з монтажу та пусконалагоджувальних робіт відповідних систем.
Дана умова є дискримінаційною, так як звужує коло потенційних Учасників лише тими, що мають змогу надати лист від ВИРОБНИКА.
Вимагаючи надання цього гарантійного листа від виробника Замовник ставить в нерівне становище можливих учасників торгів, порушуючи принцип добросовісної конкуренції, а також положення статті Закону Про публічні закупівлі, де вказано, що пропозиції мають право подавати всі зацікавлені особи. Цією вимогою дискримінуються потенційні учасники торгів, які не мають договірних відносин безпосередньо з виробниками, а можуть пройти навчання у інших структур, які мають знання щодо монтажу та пусконалагоджувальних робіт відповідних систем.
Тому, вимагаємо внести зміни до оголошення, надавши можливість надати лист, в тому числі від представників/ філій / дистриб’юторів тощо.
3 . Відповідно до оголошення, Замовник вимагає (На підтвердження строку чинності усіх наданих у тендерної пропозиції сертифікатів Учасник надає звіт по аудиту, а також документ про результати сертифікованого аудиту).
Дана умова є дискримінаційною, так як всі наші сертифікати є чинними, а звіт аудиту, документ про результати аудиту не підтверджують їх чинність . Такий аудит є добровільним.
Аудит це процес отримання об’єктивних доказів і їх об’єктивної оцінки з метою визначення ступеня дотримання критеріїв аудиту, а не підтвердження строку чинності усіх наданих у тендерної пропозиції сертифікатів.

Замовник ставить в нерівне становище можливих учасників торгів, порушуючи принцип добросовісної конкуренції, вимагаючи На підтвердження строку чинності сертифікатів звіт по аудиту, а також документ про результати сертифікованого аудиту.
4. Відповідно до оголошення, Замовник вимагає надати копію діючого Договору добровільного страхування цивільної відповідальності перед третіми особами на виконання робіт підвищеної небезпеки – роботи на висоті понад 1,3 метра.
Дана умова є дискримінаційною, і суперечить чинному законодавству, адже роботи, які передбачені предметом закупівлі, не належать до переліку видів обов’язкового страхування, закріпленого статті 7 Закону України "Про страхування" від 07.03.1996. Даний вид страхування є добровільним і не може вимагатися Замовником. Встановлення даної вимоги зменшує кількість потенційних учасників лише до тих, які мають даний договір , у зв’язку з чим виникають додаткові витрати від учасників, у яких відсутній даний страховий поліс, адже він не передбачений жодним нормативно- правовим актом як обов'язковий.
Ознайомтесь з рішенням АМКУ від 10451-р/пк-пз від 27.05.2020 з цього самого питання, де АМКУ скасував своїм рішенням умову Замовника щодо встановлення вимоги надання Договору добровільного страхування цивільної відповідальності перед третіми особами.
Нагадуємо Вам, що чинна редакція ЗУ Про публічні закупівлі, передбачає , за невиконання рішення Антимонопольного комітету України як органу оскарження за результатами розгляду скарг суб’єктів оскарження, - тягне за собою накладення штрафу на керівника замовника від двох до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Тому, вимагаємо внести зміни до оголошення, виключивши цю вимогу.
5. Відповідно до оголошення Замовник вимагає Завірені Учасником копії витягів з протоколу (посвідчень) про перевірку знань з питань охорони праці, про перевірку знань з питань пожежної безпеки, про перевірку знань з правил надання домедичної допомоги (з обов’язковою відміткою про проходження інструктажу з дотримання вимог законодавства про захист населення від інфекційних хвороб, у тому числі при COVID-19) керівника робіт та кожного з виконавців робіт, що матимуть безпосереднє відношення до виконання договору
Дана умова є дискримінаційною, оскільки учасник має в наявності копії копії витягів з протоколу (посвідчень) про перевірку знань з питань охорони праці, про перевірку знань з питань пожежної безпеки, про перевірку знань з правил надання домедичної допомоги. Проте посилання на необхідність перевірки знань з правил надання домедичної допомоги (у тому числі при COVID-19) наразі отримати практично неможливо, у зв’язку з необхідністю дотримання відповідної соціальної дистанції тощо, так необхідно під час епідемії COVID-19. Встановлюючи дану вимогу Замовник наражає працівників учасників на небезпеку та дискримінує учасників.
Тому, вимагаємо внести зміни до оголошення, виключивши цю вимогу.
6. Відповідно до оголошення Замовник вимагає Сертифікат, який підтверджує відповідальність системи менеджменту інформаційної безпеки Учасника вимогам ДСТУ ISO/ISE 27001:2015.
При цьому технічне завдання не передбачає жодних вимог, що вимагає необхідність забезпечення інформаційної безпеки. Дана вимога є дискримінаційною, необгрунтованою та такою, що суперечить принципам, встановленим пп. 1, 2, 4, 6 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі».
Вимагаємо внести зміни до оголошення, виключивши цю вимогу.

Отже, відповідно до ЗУ Про публічні закупівлі , Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників.
Відповідно до ЗУ Про публічні закупівлі - п.5.ст 14 - Оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимоги до предмета закупівлі не повинні містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
З метою захисту своїх прав та охоронюваних законом інтересів ми, як учасник спрощеної закупівлі можемо звернутися до до органу, що здійснює контроль над замовником, або до суд.
У випадку ігнорування нашої вимоги, також будемо звертатися до аудиторської служби, до національної поліції, з метою порушення питання щодо недотримання Вами норм чинного законодавства, під час формування умов оголошення про закупівлю.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

05.06.2020 15:44
Замовник формує умови тендерної документації, з урахуванням норм чинного законодавства України, ЗУ Про публічні закупівлі, в тому числі п.3 ст..22., яка говорить про те, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Умова встановлена з метою упевненості, щодо поставки обладнання та у відповідні строки, з метою уникнення розірвання договору про закупівлю. У випадку, якщо у учасника не має можливості отримати гарантійний лист на поставку необхідного обладнання, то виникають цілком правомірні сумніви, щодо можливості такого учасника взагалі отримати необхідне обладнання, що ставить під сумнів виконання самого договору. Умова щодо надання листа від виробника (імпортера) не є дискримінаційною, так як такий документ може отримати будь-який Учасник закупівлі.
Відповідно до ст.1 Закону України «Про професійний розвиток працівників» професійне навчання працівників - процес цілеспрямованого формування у працівників спеціальних знань, розвиток необхідних навичок та вмінь, що дають змогу підвищувати продуктивність праці, максимально якісно виконувати функціональні обов'язки, освоювати нові види професійної діяльності, що включає первинну професійну підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації працівників відповідно до потреб виробництва. Мінсоцполітики у листі від 08.06.2016 р. №352/021/106-16 вказує що основними напрямами діяльності роботодавців у сфері професійного розвитку працівників є забезпечення підвищення кваліфікації працівників. Професійне навчання працівників роботодавця має безперервний характер і проводиться протягом їх трудової діяльності з метою поступового розширення та поглиблення їх знань, умінь і навичок відповідно до вимог виробництва. Проходження працівниками Учасника навчання у Виробника (Імпортера) з монтажу та пусконалагоджувальних робіт відповідних систем забезпечує підвищення кваліфікації працівників відповідно до вимог діючого законодавства. Умова щодо підвищення кваліфікації працівників не є дискримінаційною, так як таке навчання може отримати будь-який працівник Учасника закупівлі. З метою надання послуг належного рівня Замовником обґрунтовано встановлена вимога що до наявності у Учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.

Відповідно до діючого порядку сертифікації систем управління, кожен сертифікат має свій термін дії, а також орган сертифікації у разі необхідності здійснює щорічні наглядові аудити сертифікованої системи управління. На підтвердження дії сертифіката та здійснення встановлених наглядових аудитів Учасник повинен надати звіт по аудиту, а також документ про результати сертифікованого аудиту.
Відповідно п. 21 «Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1107 Виконання робіт підвищеної небезпеки (роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра) здійснюються роботодавцем, виробником або постачальником на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці. У Додатку 8 до Порядку встановлено форму Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці. Згідно встановленої форми Декларація обов’язкове повинна містити інформацію про наявність договору страхування цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди. Замовником з метою забезпечення охорони праці при наданні послуг встановлена вимога про надання Учасником завіреної копії Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці на виконання робіт на висоті понад 1,3 м., зареєстровану Держпраці чи її територіальними органами. Замовником обґрунтовано встановлена вимога про надання документів та інформації (наявність діючого договору страхування цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди) які підтверджують актуальності наданої Учасником Декларації.
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» визначенні наступні терміни:
карантин - адміністративні та медико-санітарні заходи, що застосовуються для запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб;
санітарно-протиепідемічні правила і норми - нормативно-правові акти (накази, інструкції, правила, положення тощо) центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я, вимоги яких спрямовані на запобігання виникненню та поширенню інфекційних хвороб.
Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Постановою Постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 № 291 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» на території м. Києва встановлено режим карантину.
Відповідно до ст. 10 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» основним принципом профілактики інфекційних хвороб є дотримання підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності та громадянами санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних правил і норм при здійсненні будь-яких видів діяльності. З метою дотримання санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних правил і норм при наданні послуг, що е предметом закупівлі Замовником обґрунтовано встановлена вимога про проходження працівниками Учасника інструктажу з дотримання вимог законодавства про захист населення від інфекційних хвороб, у тому числі при COVID-19.
У тендерній документації Замовник відповідно до п.3 ст..22 ЗУ Про публічні закупівлі має право вимагати на підтвердження достовірності інформації Учасника надання від нього додаткових документів. Одним із доказів достовірності наданої інформації і документів є сертификат відповідальності системи менеджменту інформаційної безпеки Учасника вимогам ДСТУ ISO/ISE 27001:2015. Отримати необхідний сертифікат відповідності може будь-який суб’єкт господарювання, незалежно від організаційно-правової форми чи форми власності за умови його відповідності відповідним стандартам якості. Сертифікат є документом, що передбачається чинним законодавством України - відповідним ДСТУ, вимога щодо надання даного сертифікату цілком відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі».

Документи подані скаржником

04.06.2020 18:36
Вимога .pdf

Аукціон

Початок:
11.06.2020 15:04

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
10.06.2020 16:44
Причина відміни
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Причина відміни
Спрощену процедуру скасуватина по причині неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути (Замовником протягом одного робочого дня не надано роз’яснення на звернення учасників спрощеної закупівлі, які оприлюднені в ЕСЗ)
Документи
10.06.2020 16:42 Протокол.pdf
10.06.2020 16:43 sign.p7s

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання