лот 1 - послуги із забезпечення проведення офіційних прийомів від імені Верховної Ради України; лот 2 - послуги із забезпечення харчування членів офіційних парламентських делегацій, міжнародних парламентських організацій та інших офіційних осіб, які прибувають в Україну на запрошення Верховної Ради України

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-06-11-006483-c
  • 55310000-6 - Послуги з ресторанного обслуговування
  • Завершена
Найменування замовника:
Управління справами Апарату Верховної Ради України
Тип закупівлі
Переговорна процедура
Контактна особа замовника
Владислав Гетман, +380442553182 , hetman@v.rada.gov.ua
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5
Дата укладення договору
23.06.20
Очікувана вартість
1 067 300 UAH з ПДВ
Сума договору
1 067 300 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 23.06.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
лот № 1. Згідно із Статутом державного підприємства «Готельний комплекс «Київ» Управління справами Апарату Верховної Ради України» підприємство входить до складу майнового комплексу, що забезпечує діяльність Верховної Ради України, а основною метою його діяльності є задоволення потреб народних депутатів України, учасників парламентських заходів, членів офіційних делегацій Верховної Ради України, а також інших осіб у високоякісних готельних та інших послугах.
Державне підприємство «Готельний комплекс «Київ» Управління справами Апарату Верховної Ради України» ( ДП ГК «Київ»), розташований в діловому і політичному центрі м. Києва та знаходиться поруч з адміністративними будівлями Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України.
Ресторанний комплекс готелю складається з 7 залів загальною площею більше 1000 м². Для проведення офіційних прийомів від імені Верховної Ради України використовуються три зали розташовані на другому поверсі, з панорамними вікнами, а саме: Тріумфальна зала – площею 499 м²; Кришталева зала - площею 144 м², Панорамна зала – площею 120 м². Наявність вибору залів ресторану різного розміру, інтер’єру дозволяють організовувати різнопланові заходи та приймати делегації різних категорій, з кількістю учасників заходів від 10 до 200 осіб. Слід зазначити, Тріумфальна зала має окремий вхід з вул. Михайла Грушевського та гардероб.
Завдяки значному досвіду по прийому та обслуговуванні гостей високого рівня та команді кухарів очолюваних шеф-поваром формуванню меню та оформленню страв приділяється багато уваги з врахуванням всіх можливих деталей (стать, вік, національні особливості, свята, сезонність та інше) для максимального задоволення гостей.
Для задоволення найвибагливіших потреб високих гостей особливій увазі приділяється робота по підбору офіціантів. Офіціанти ресторану «Київ» - це чоловіки, що володіють навиками гостинності та мають досвід обслуговування гостей високого рангу.
Персонал ресторанного господарства має профільну освіту, на регулярній основі проходить медичний огляд в відомчій поліклініці ВРУ, забезпечується спеціалізованою формою одягу, інвентарем та систематично отримує необхідну інформацію від профільних спеціалістів.
Потужності технологічного та холодильного обладнання забезпечують якість та мають потенціал по обслуговуванні значної кількості гостей. Складські приміщення, приміщення по підготовці продуктів до приготування та безпосередньо виробничі цеха відповідають всім вимогам протипожежної безпеки, санітарії, охорони праці та техніки безпеки. Ресторан має достатню кількість столового посуду у повному асортименті, столових приладів та білизни.
Відповідно до статті 9 Закону України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб» державна охорона здійснюється щодо будинків, де працює Верховна Рада, споруд і спеціальних транспортних засобів, що перебувають в її користуванні, інших місць постійного і тимчасового перебування осіб, які охороняються відповідно до цього Закону.
Згідно з пунктом 6 Порядку забезпечення безпеки посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона у місцях постійного та тимчасового перебування, затвердженого наказом Управління державної охорони № 210 від 27.05.2011 (далі – Порядок), у місцях тимчасового перебування посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, режим установлюється УДО України.
Відповідно до пункту 10 Порядку місця постійного та тимчасового перебування посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, повинні відповідати протипожежним, санітарно-гігієнічним, екологічним, радіаційним, протиепідемічним, побутовим та іншим вимогам.
В ДП ГК «Київ» створено належні умови для забезпечення проведення офіційних прийомів та заходів від імені Верховної Ради України. Розміщення комплексу по вул. Липській поруч з готельним комплексом «Національний» та державною резиденцією Управління адміністративними будинками Державного управління справами, яка знаходиться навпроти, дає змогу Управлінню державної охорони України встановлювати режимність, здійснювати заходи з охорони Голови Верховної Ради України та вищих посадових осіб інших держав, які перебувають в Україні з офіційними візитами, а також інших осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, безперешкодно та максимально ефективно.

лот № 2. Згідно із Статутом державного підприємства «Готельний комплекс «Національний» Управління справами Апарату Верховної Ради України» підприємство входить до складу майнового комплексу, що забезпечує діяльність Верховної Ради України, а основною метою його діяльності є задоволення потреб народних депутатів України, Верховної Ради України та її Апарату, а також інших юридичних та фізичних осіб у високоякісних готельних та інших послугах.
Державне підприємство «Готельний комплекс «Національний» Управління справами Апарату Верховної Ради України» (далі - ДП ГК «Національний»), розташований у діловому та політичному центрі м. Києва та знаходиться поруч з адміністративними будівлями Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України. Розміщення комплексу по вул. Липській поруч з готельним комплексом «Київ» та резиденцією Державного управління справами, яка знаходиться напроти, дає змогу Управлінню державної охорони України встановлювати режимність, здійснювати заходи з охорони Голови Верховної Ради України та вищих посадових осіб інших держав, які перебувають в Україні з офіційними візитами, а також інших осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, безперешкодно та максимально ефективно.
ДП ГК «Національний» обслуговує в пріоритетному порядку державні делегації, які прибувають на запрошення Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України. В готелі зупинялися: Президенти Франції, Туреччини, Румунії, Угорщини, Польщі, Болгарії, Ізраїлю, Чорногорії, Хорватії, Росії, Азербайджану, Грузії, Вірменії, Естонії, Литви, Латвії, Туркменістану, Казахстану, Молдови, Федеральний канцлер Німеччини, прем’єр – міністри Туреччини, Канади, Швеції, Японії, Китаю, парламентські та урядові делегації Ірану, Чорногорії, Хорватії, Ізраїлю, Лівії, Азербайджану, Угорщини, Латвії, Литви, Польщі, Молдови, Югославії, Канади, Китаю, Греції, Італії, Фінляндії, Кореї, Росії, Грузії, Німеччини, Словакії, Болгарії, Румунії, Чехії, Норвегії, Білорусі, Швейцарії, делегації Парламентської Асамблеї країн – учасниць ГУУАМ, третього Трансатлантичного Форуму парламентарів Європи, США та Канади, Парламентської Асамблеї ПАЧЄС, ПАРЄ, Європарламенту, Асамблеї західно-європейського Союзу, парламентарів північної Європи та країн Балтії, Міжпарламентської Асамблеї ОБСЄ, учасники Засідання Виконавчого Комітету УЄФА, урочистих заходів під час визначення в Україні 1020 – річчя хрещення Київської Русі. На інаугурації новообраного Президента України в ДП ГК «Національний» зупинялися Президенти Чорногорії, Вірменії, Латвії, Польщі, Литви, виконуючий обов’язки Президента, Голова Парламенту Молдови, Віце – президент Болгарії, Голова Державної Думи Росії, Голова Палати Депутатів Румунії, заступник Генерального Секретаря НАТО, Державний Секретар МЗС Іспанії, Міністр закордонних справ Польщі, Міністр сільського господарства Китаю.
Разом з тим, відповідно до статті 9 Закону України « Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб» державна охорона здійснюється щодо будинків, де працює Верховна Рада, споруд і спеціальних транспортних засобів, що перебувають в її користуванні, інших місць постійного і тимчасового перебування осіб, які охороняються відповідно до цього Закону.
Згідно з пунктом 6 Порядку забезпечення безпеки посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона у місцях постійного та тимчасового перебування, затвердженого наказом Управління державної охорони № 210 від 27.05.2011 (далі – Порядок), у місцях тимчасового перебування посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, режим установлюється УДО України.
Відповідно до пункту 10 Порядку місця постійного та тимчасового перебування посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона, повинні відповідати протипожежним, санітарно-гігієнічним, екологічним, радіаційним, протиепідемічним, побутовим та іншим вимогам.
Ресторанний комплекс готелю складається з кафе, бару, Святкової зали на 60 місць та Бенкетної зали на 80 місць, яка декорована в стилі українського барокко. Відвідувачам ресторану подають вишукані страви української національної кухні. Поварам до снаги всі гастрономічні забаганки клієнтів. За бажанням, можливо замовити сніданок, обід та вечерю у номер.
Оскільки послуги, що закуповуються можуть бути надані за лотом № 1 державним підприємством «Готельний комплекс «Київ» Управління справами Апарату Верховної Ради України», за лотом № 2 державним підприємством «Готельний комплекс «Національний» Управління справами Апарату Верховної Ради України», тому закупівля здійснюється шляхом застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до абзацу 4 пункту 2 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі».
Отже, виходячи із вищевикладеного, зміна виконавця вказаних послуг є неможливою і вибір процедури закупівлі повністю відповідає умовам абзацу 4 пункту 2 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: відсутність конкуренції з технічних причин на відповідному ринку.
Перелік документів, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі:
- Закон України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб»;
- Орієнтовний план міжнародних обмінів Верховної Ради України на 2020 рік затверджений Розпорядженням Голови Верховної Ради України № 73 від 14 лютого 2020;
- Порядок забезпечення безпеки посадових осіб, щодо яких здійснюється державна охорона у місцях постійного та тимчасового перебування, затверджений наказом Управління державної охорони України № 210 від 27.05.2011;
- Експертні висновки Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України від 12.05.2020.

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Під однією послугою розуміється обсяг закупівлі встановлений замовником.

Тендерна документація

Ризик-індикатор

послуги із забезпечення проведення офіційних прийомів від імені Верховної Ради України

YouControl: зв'язки учасників - 1 Переглянути

Система Youcontrol ідентифікувала зв`язки між учасниками

YouControl: зв'язки організатора з учасниками - 2 Переглянути

Система Youcontrol ідентифікувала зв`язки між учасниками та замовником

Лоти

послуги із забезпечення харчування членів офіційних парламентських делегацій, міжнародних парламентських організацій та інших офіційних осіб, які прибувають в Україну на запрошення Верховної Ради України

YouControl: зв'язки учасників - 1 Переглянути

Система Youcontrol ідентифікувала зв`язки між учасниками

YouControl: зв'язки організатора з учасниками - 2 Переглянути

Система Youcontrol ідентифікувала зв`язки між учасниками та замовником

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання