Комп’ютерне обладнаня з ліцензованим програмним забезпеченням

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-06-19-004028-b
  • 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
  • Завершена
Найменування замовника:
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Джаним Микола Степанович, +380619444339 , elektronizakupivli@mail.ua
Адреса замовника
Україна, Місто Мелітополь, 72313, Запорізька область, Вулиця Осипенко, 96
Дата укладення договору
31.07.20
Очікувана вартість
1 340 000 UAH з ПДВ
Сума договору
1 169 885 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 3.08.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 26.06.2020 10:00

Оскарження умов:

до 02.07.2020 00:00

Подання пропозицій:

06.07.2020 10:00

Очікувана вартість
1 340 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження: 72313, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Осипенко,96. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова (згідно умов тендерної документації).

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-06-19-004028-b.a1

Статус:
Вирішена

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА», Код ЄДРПОУ:41860186
Дата подання: 24.06.2020 14:10
Шановний Замовнику!

В оприлюдненій тендерній документації Замовником встановлено вимогу, яка значно обмежує коло потенційних учасників, які могли б взяти участь у зазначеній процедурі закупівлі, що в свою чергу не призведе до максимальної економії та ефективності використання коштів, свідчить про наперед упереджену оцінку тендерних пропозицій учасників.

Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників, проте тендерна документація містить вимогу: «До даної довідки надати оригінал або копію медичних книжок (сторінки із зазначенням відомостей про власника медичної книжки, дати проходження медичного огляду та дати наступного проходження медичного огляду) наступних працівників: водій (обов’язково), комірник (при наявності), експедитор (при наявності) - медичний огляд повинен бути чинний на дату кінцевого строку подання пропозицій.»

Жодним чинним нормативно-правовим актом не встановлено обов’язку під час здійснення господарської (підприємницької) діяльності мати та використовувати власні потужності, як то власні транспортні засоби.

Враховуючи, що Учасники користуються своїм правом здійснювати поставку товарів із залученням транспортних компаній на підставі укладеного договору на перевезення із відповідною транспортною організацією, встановлена вимога є надмірно специфічною і вказує на спроби Замовника штучно звузити коло потенційних учасників торгів. Надання подібних документів є просто неможливим тими учасниками, які користуються послугами перевезення, тож не мають права вимагати таких документів у транспортних організацій.Оскільки відповідно до положень Конституції України та Закону України «Про захист персональних даних» розголошення персональних даних про фізичну особу можливе
лише за наявності згоди такої особи. У випадку відсутності згоди особи чинне законодавство передбачає відповідальність винних у такому порушенні осіб.

Тим таче, що на момент подачі пропозиції неможливо передбачити, в який саме день, час, і яким саме водієм транспортної організації буде здійснена поставка товару, що є предметом даної закупівлі.

Так, Замовник згідно Закону може вимагати «інші документи», проте такі вимоги мають бути обґрунтованими та доцільними, а не слугувати зручним інструментов для відсіювання гідних потенційних учасників для протягування заздалегідь обраних постачальників.

В даному випадку Замовник об’єктивно не довів та не підтвердив документально необхідність встановлення у тендерній документації такої вимоги, враховуючи, що предметом закупівлі є саме товар, а не окремі послуги з перевезення вантажів.Перевезення товару – є супутньою послугою. Товар, що є предметом закупівлі, не є таким до якого законодавством встановлено вимоги як для спецiальних чи небезпечних вантажiв. Просимо зважати на той факт, що відповідальність при укладеннi договору з Замовником, в тому числi за дії iнших осiб, при виконаннi зобов'язання несе саме переможець процедури закупiвлi. Таким чином, встановлена Замовником в тендерній документації вимога суперечить принципам публічних закупівель та підпадає під ознаки дискримінації суб’єктів господарювання згідно ст. 31 Господарського кодексу України. Статтею 42 Конституції України встановлено, що держава забезпечує захист конкуренції у підприємницькій діяльності. Не допускаються зловживання монопольним становищем на ринку, неправомірне обмеження конкуренції та недобросовісна конкуренція. Згідно із ч.5 ст.13 Цивільного кодексу України, не допускаються використання цивільних прав з метою неправомірного обмеження конкуренції, зловживання монопольним становищем на ринку, а також недобросовісна конкуренція. На підставі вищевикладеного, просимо внести зміни до тендерної документації шляхом усунення дискримінаційної вимоги встановленої до учасників та товарів. Усунення дискримінаційної вимоги сприятиме конкуренції серед учасників та максимальній економії коштів. Дякуємо!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

24.06.2020 16:09
Шановний учасник.
Вважаємо, що вимога тендерної документації про надання Учасником у складі пропозиції наступних документів: «До даної довідки надати оригінал або копію медичних книжок (сторінки із зазначенням відомостей про власника медичної книжки, дати проходження медичного огляду та дати наступного проходження медичного огляду) наступних працівників: водій (обов’язково), комірник (при наявності), експедитор (при наявності) - медичний огляд повинен бути чинний на дату кінцевого строку подання пропозицій.» не є дискримінаційною. Але, зважаючи на те, що ця вимога не є принциповою для Замовника, внесено відповідні зміни до тендерної документації.

Номер вимоги: UA-2020-06-19-004028-b.c2

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ФОП Рясенчук Ігор Володимирович, Код ЄДРПОУ:3444416214
Дата подання: 25.06.2020 11:40
Шановний замовнику!
Наказом МОН № 1440 від 02.11.2017 «Про затвердження Типового переліку комп'ютерного обладнання для закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0055-18#Text, вказано: «Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій під час оснащення закладів освіти керуватися Типовим переліком комп'ютерного обладнання для закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, що затверджується цим наказом.»

В додатку №2 ,Лот№1 до тендерної документації «Технічна специфікація», зазначено Замовником вимоги, що суперечать нормативним документам, а саме відповідно до Наказу.

Отже, просимо внести зміни до додатку №2, лот №1 тендерної документації відповідно до чинного законодавства.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

30.06.2020 14:02
Шановний Учасник!
Повідомляємо, що технічні вимоги (додаток № 2 ТД) предмета закупівлі за лотом № 1 відповідають наступним нормативно - правовим актам:
- Портативний комп’ютер (ноутбук) з ліцензованим програмним забезпеченням для оснащення інклюзивних класів закладів освіти (26шт.) – не суперечать вимогам наказу МОН від 23.04.2018 № 414 «Про затвердження Типового переліку спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах (групах) закладів освіти» (із змінами)
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0582-18#Text;
- Персональний комп’ютер форм – фактора ноутбук з ліцензованим програмним забезпечення для навчальних кабінетів початкової школи (44 шт.) - не суперечать вимогам наказу МОН №1440 від 02.11.2017 «Про затвердження Типового переліку комп'ютерного обладнання для закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти» (із змінами) https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0055-18#Text;
- Ноутбук з ліцензованим програмним забезпеченням для закладів освіти та структурних підрозділів управління освіти (5 шт.) - не суперечать вимогам наказу МОН №1440 від 02.11.2017 «Про затвердження Типового переліку комп'ютерного обладнання для закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти» (із змінами) https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0055-18#Text.

Ризик-індикатор

Лот 2: Персональний комп’ютер з ліцензованим програмним забезпеченням

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання