Будівництво фонтану в парку культури та відпочинку "Юність" в м.Конотоп Сумської області

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-07-07-005519-c
  • 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт
  • Завершена
Найменування замовника:
Управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Сумської області
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Світлана Миколаївна Луцик, +380679312654,+380544725158 , ugkg_kon@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Конотоп, 41600, Сумська область, проспект Миру, 8
Дата укладення договору
15.09.20
Переможець
ТОВ ДІОН УКРАЇНА
Очікувана вартість
3 750 000 UAH з ПДВ
Сума договору
2 950 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 16.09.20
  • Відгуки 2
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 4

Чи є вимоги до учасників закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Ні

Деякі пропозиції були відхилені через помилки в документації. Але у переможця теж вони були віявлені і навіть були внесено зміні до договору, що є суттєвоб зміною. Також роботи не були виконані в визначений срок початкових умов договору.

Умови закупівлі:

Очікувана вартість на прозорро значно перевищує початкову. Роботи за договором не виконані.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 13.07.2020 18:00

Оскарження умов:

до 19.07.2020 00:00

Подання пропозицій:

23.07.2020 18:00

Початок аукціону:

24.07.2020 15:36

Очікувана вартість
3 750 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
18 750 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою.

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
Будівництво фонтану в парку культури та відпочинку "Юність" в м.Конотоп Сумської області
ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-07-07-005519-c.b1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРМОНІЯ ВОДИ", Код ЄДРПОУ:42074918
Дата подання: 03.08.2020 17:52
ТОВ «Гармонія води» не згодне з рішенням тендерного комітету щодо відхилення переможця процедури закупівлі зазначеного в Протоколі засідання тендерного комітету управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Сумської області від 31.07.2020 №63/03.
Головним критерієм оцінки за умовами тендерної документації є ЦІНА.

Замовник обґрунтовує своє рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Гармонія води», в протоколі від 31.07.2020 №63/03, на порушення вимог пункту 1 розділу 3 тендерної документації на закупівлю Робіт, так при поданні тендерної пропозиції учасником не завантажено повного розрахунку вартості пропозиції (за статтями витрат), що не відповідає вимогам тендерної документації.
На вищевказане рішення зазначаємо:
ТОВ «Гармонія води» надало у складі своєї тендерної пропозиції повний розрахунок вартості з ЦІНАМИ ЗА СТАТЯМИ витрат, назва документу згідно тендерної пропозиції: «Кошторис за статтями витрат», що повністю відповідає Додатку 4 Тендерної документації - Технічній специфікації. АЛЕ НАЖАЛЬ ТЕНДЕРНИЙ КОМІТЕТ ЦЕ НЕ ПОМІТИВ. Також наголошуємо, що в тендерній документації не було конкретизовано в якому вигляді Замовник хоче бачити (необхідно надати) повний розрахунок вартості пропозиції (за статтями витрат) – відсутня чітка конкретизація щодо локальних кошторисів АВК тощо.
ТОВ «Гармонія води» вважає таке рішенням тендерного комітету необгрунтованим і НЕЗАКОННИМ.

Замовник обґрунтовує своє рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Гармонія води», в протоколі від 31.07.2020 №63/03, не відповідностю умовам Технічної специфікації (Додаток 4 тендерної документації), що подана учасником у складі тендерної пропозиції без зазначення сум за статтями витрат та підсумкової вартості робіт.
На вищевказане рішення зазначаємо:
ТОВ «Гармонія води» надало у складі своєї тендерної пропозиції підтвердження відповідності пропозиції учасника необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, у тому числі відповідній технічній специфікації (у разі потреби – планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) – згідно Додатку №4 до цієї тендерної документації. Крім того зазначаємо, що КОТОРИС ЗА СТАТТЯМИ ВИТРАТ, поданий у складі тендерної пропозиції цілком і повністю відповідає Додатку 4 Тендерної документації тобто ідентичний з Додатком 4 Тендерної документації.
ТОВ «Гармонія води» вважає таке рішенням тендерного комітету необгрунтованим.

Замовник обґрунтовує своє рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Гармонія води», в протоколі від 31.07.2020 №63/03, невідповідністю матеріально-технічної бази та технологій в частині ненадання документального підтвердження в повному обсязі на наявну необхідну матеріально-технічну базу та технології.
На вищевказане рішення зазначаємо:
ТОВ «Гармонія води» надало у складі своєї тендерної пропозиції підтвердження відповідності пропозиції учасника усім кваліфікаційним вимогам у тому числі п. 1 Додатку 1 до Тендерної документації, а саме Довідку в довільній формі за підписом уповноваженої посадової особи Учасника з інформацією щодо наявної необхідної матеріально-технічної бази та технологій необхідних для виконання робіт зазначених у Додатку №4 (Технічна специфікація), і підтверджуючі документи щодо наявних діючих договорів оренди та договорів про надання послуг.
ТОВ «Гармонія води» вважає таке рішенням тендерного комітету необгрунтованим і НЕЗАКОННИМ.

З огляду на вищенаведене повідомляємо:

ТОВ «Гармонія води» не згодне з рішенням тендерного комітету щодо відхилення переможця процедури закупівлі згідно Протоколу засідання тендерного комітету управління житлово-комунального господарства Конотопської міської ради Сумської області від №63/03 31.07.2020 та ВИМАГАЄМО скасувати рішення тендерного комітету про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Гармонія води».

Крім того, ТОВ «Гармонія води» бачить в діях замовника ДИСКРИМІНАЦІЙНІ ознаки, лобіювання інтересів інших учасників процедури закупівлі та не бажання економії Державних коштів.
А також паралельно звертаємо Вашу увагу, що Скаргу буде направлено до Антимонопольного комітету та правоохоронних органів про не законність дій замовника.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

07.08.2020 16:08
На вимогу учасника повідомляємо:
Завантажена учасником у складі тендерної пропозиції технічна специфікація, яка підписана директором підприємства, передбачає, що підрядник повинен виконати роботи по об’єкту у відповідності до проектної документації та керуючись переліченими відповідними нормами і правилами. Крім того, передбачено, що розрахунок визначення вартості будівництва об’єкту здійснюється у відповідності до ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 (зі змінами).
Зокрема, ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 (зі змінами) установлює основні правила з визначення вартості нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення будинків, будівель і споруд будь-якого призначення, їх комплексів, лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, та ін. Цей стандарт носить обов’язковий характер при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються за рахунок бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.
Форма технічної специфікації (Додаток №4 до тендерної документації) передбачає стовпчик 4 «Сума», а також останній рядок «Всього з урахуванням ПДВ1», що в свою чергу передбачає необхідність їх заповнення.
Згідно вимог пункту 1 Додатку №1 до тендерної документації Учасник повинен надати довідку з інформацією щодо наявної необхідної матеріально-технічної бази та технологій необхідних для виконання робіт зазначених у Додатку №4 (Технічна специфікація), і підтверджуючі документи щодо права власності на неї або наявних діючих договорів оренди, договорів про надання послуг, договорів лізингу. Зокрема, підтвердженням власного обладнання можуть бути видаткові накладні, оборотна відомість основних засобів, інвентарні картки.
Відповідно до пункту 2 Розділу 5. Оцінка тендерної документації, відсутність будь-яких запитань або уточнень стосовно змісту та викладення вимог тендерної документації з боку учасників процедури закупівлі, які отримали цю документацію у встановленому порядку, означатиме, що учасники процедури закупівлі, що беруть участь в цих торгах, повністю усвідомлюють зміст цієї тендерної документації та вимоги, викладені Замовником при підготовці цієї закупівлі.
Так, у складі тендерної пропозиції міститься лист-погодження за №15 від 22.07.2020, яким учасник повідомляє про погодження з усіма умовами тендерної документації, крім того, запитань щодо уточнення змісту та викладення вимог тендерної документації з боку учасників процедури закупівлі не надходило.
Враховуючи вищевикладене, Замовник вважає підстави відхилення Вашої тендерної пропозиції законними та обґрунтованими, тому Ваша Вимога не підлягає задоволенню замовником.

Номер вимоги: UA-2020-07-07-005519-c.a2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "СПЕЦ БУД ДЕВЕЛОПМЕНТ", Код ЄДРПОУ:42561447
Дата подання: 21.08.2020 17:10
Вимагаємо надати роз’яснення в якому пункті та розділі тендерної документації Замовником зазначено, що Учасник зобовязаний надати заповнений Додаток №4? Відповідь не може містити припущення Замовника та мають бути посилання на тендерну документацію та законодавчу базу.
Також вся інформація яка передбачена технічним завданням міститься в інших поданих документах Учасника.
Чому учаснику не надано строк на усунення недоліків по ст. 16 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме не надано строк на виправлення довідки про наявність працівників відповідної кваліфікації та цим порушено наші законні права?
Згідно практики антимонопольного комітету України передбачено, якщо потрібна інформація міститься в інших документах то Замовник не може відхилиляти пропозицію учасника. Тому вимагаємо надати відповіді та переглянути рішення, щодо відхилення пропозиції ТОВ "Спец Буд Девелопмент".
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

31.08.2020 16:41
На вимогу учасника повідомляємо:

Згідно вимог пункту 1 Розділу 3.Інструкція з підготовки тендерної пропозиції, тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), та завантаження файлів з: підтвердженням відповідності пропозиції Учасника необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, у тому числі відповідній технічній специфікації (у разі потреби – планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) – згідно Додатку №4 до цієї тендерної документації.
Форма технічної специфікації (Додаток №4 до тендерної документації) містить таблицю з переліком необхідних робіт та передбачає стовпчик 4 «Сума», а також останній рядок «Всього з урахуванням ПДВ1», що в свою чергу передбачає необхідність їх заповнення.
Відповідно до пункту 2 Розділу 5. Оцінка тендерної документації, відсутність будь-яких запитань або уточнень стосовно змісту та викладення вимог тендерної документації з боку учасників процедури закупівлі, які отримали цю документацію у встановленому порядку, означатиме, що учасники процедури закупівлі, що беруть участь в цих торгах, повністю усвідомлюють зміст цієї тендерної документації та вимоги, викладені Замовником при підготовці цієї закупівлі.
Так, у складі тендерної пропозиції міститься лист-погодження за №192 від 20.07.2020, яким учасник повідомляє про погодження з усіма умовами тендерної документації, крім того, запитань щодо уточнення змісту та викладення вимог тендерної документації з боку учасників процедури закупівлі не надходило.
Крім того, частиною 16 статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлений конкретний перелік виявлених невідповідностей в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції. Так, виправлення Додатку №4 до тендерної документації, виправленню не підлягає.
Враховуючи вищевикладене, Замовник вважає підстави відхилення Вашої тендерної пропозиції законними та обґрунтованими, тому Ваша Вимога не підлягає задоволенню замовником.

Аукціон

Початок:
24.07.2020 15:36
Завершення:
24.07.2020 16:15

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 24.07.2020 16:15

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРМОНІЯ ВОДИ"
Пошук по цьому учаснику
3 615 737.77 UAH з ПДВ 2 295 000 UAH з ПДВ Документи
3 643 563.43 UAH з ПДВ 2 570 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НІКОМЕТІНВЕСТ ЛТД"
Пошук по цьому учаснику
3 604 901.85 UAH з ПДВ 2 600 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "СПЕЦ БУД ДЕВЕЛОПМЕНТ"
Пошук по цьому учаснику
3 350 005.09 UAH з ПДВ 2 625 000.01 UAH з ПДВ Документи
ТОВ ДІОН УКРАЇНА
Пошук по цьому учаснику
3 490 428.26 UAH з ПДВ 2 950 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

23.07.2020 15:13
Додаток 8.pdf
23.07.2020 15:13
Document_USR_1006940593.rtf
23.07.2020 14:24
Додаток _3.pdf
23.07.2020 14:24
Додаток _4.pdf
23.07.2020 14:12
Додаток _7.pdf
23.07.2020 14:12
Додаток _6.pdf
23.07.2020 14:12
Доаток _2.pdf
23.07.2020 14:12
Статут.pdf
23.07.2020 14:12
Митна КБ-2_ К-3.pdf
23.07.2020 14:12
Відгук Митна.pdf
23.07.2020 14:12
Дог_Митна_4.jpg
23.07.2020 14:12
Дог_Митна_7.jpg
23.07.2020 14:12
Дог_Митна_6.jpg
23.07.2020 14:12
Дог_Митна_5.jpg
23.07.2020 14:12
Дог_Митна_3.jpg
23.07.2020 14:12
Дог_Митна_2.jpg
23.07.2020 14:12
Дог_Митна_1.jpg
23.07.2020 14:12
Додаток _1.pdf
23.07.2020 13:53
WV LT.pdf
23.07.2020 13:53
Sprinter.pdf
23.07.2020 13:53
Skoda.pdf
23.07.2020 13:53
pajero.pdf
23.07.2020 13:53
Caddy.pdf
23.07.2020 13:53
Додаток _1.pdf

Публічні документи

23.07.2020 17:46
sign.p7s
23.07.2020 17:46
Додаток 6.pdf
23.07.2020 17:09
sign.p7s
23.07.2020 16:25
sign.p7s

Публічні документи

23.07.2020 16:12
sign.p7s
23.07.2020 16:11
рішення.pdf
23.07.2020 16:11
Довідка ст 17.pdf
23.07.2020 16:11
Довідка МТБ.pdf
23.07.2020 16:11
Виписка з ЄДР.pdf

Публічні документи

10.09.2020 13:48
sign.p7s
09.09.2020 16:51
sign.p7s
28.08.2020 15:31
sign.p7s
23.07.2020 17:33
sign.p7s
23.07.2020 17:30
Лист-згода ПД.pdf
23.07.2020 17:30
Довідки ст. 17.pdf
23.07.2020 17:30
Довідка МТБ.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРМОНІЯ ВОДИ"
#42074918
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 2 295 000 UAH з ПДВ 31.07.2020 13:31
ПП ПАТРОНАТ
#23967667
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 2 570 000 UAH з ПДВ 07.08.2020 16:16
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НІКОМЕТІНВЕСТ ЛТД"
#38309665
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 2 600 000 UAH з ПДВ 14.08.2020 15:24
ТОВ "СПЕЦ БУД ДЕВЕЛОПМЕНТ"
#42561447
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 2 625 000.01 UAH з ПДВ 21.08.2020 15:43
ТОВ ДІОН УКРАЇНА
#33548284
Пошук по цьому переможцю
Переможець 2 950 000 UAH з ПДВ 31.08.2020 16:47

Документи

24.07.2020 16:15
edr_identification.yaml
31.07.2020 13:29
Протокол.FR12.pdf
31.07.2020 13:31
sign.p7s

Документи

31.07.2020 13:31
edr_identification.yaml
07.08.2020 16:14
Протокол 2.FR12.pdf
07.08.2020 16:16
sign.p7s

Документи

07.08.2020 16:16
edr_identification.yaml
14.08.2020 15:22
Протокол 3.FR12.pdf
14.08.2020 15:24
sign.p7s

Документи

14.08.2020 15:25
edr_identification.yaml
21.08.2020 15:39
Протокол 4.FR12.pdf
21.08.2020 15:43
sign.p7s

Документи

21.08.2020 15:43
edr_identification.yaml
31.08.2020 16:45
Протокол 5.FR12.pdf
31.08.2020 16:47
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 31.08.2020 16:47

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ ДІОН УКРАЇНА
Пошук по цьому переможцю
#33548284
2 950 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

21.08.2020 15:43
edr_identification.yaml
31.08.2020 16:45
Протокол 5.FR12.pdf
31.08.2020 16:47
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 15.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Номер 350/09
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Будівництво фонтану в парку культури та відпочинку Юність.FR12.pdf Укладений
2 950 000
16.09.2020 11:07
15.09.2020
sign.p7s Укладений
16.09.2020 11:10

Зміни до договору

Зменшення обсягів закупівлі 24.12.2020 14:37
Опис змін: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер договору: 1
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 29.12.2020 17:01
Опис змін: Виправлення технічної помилки у визначенні одиниці виміру вартості робіт, а саме: з "грн." на " тис.грн.".
Номер договору: 1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 15.09.2020 — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 2 775 924.03
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Недетальний код класифікатору - Так

Тендери, у яких вибраний класифікатор занадто високого рівня, тобто третій або третій і четвертий символи класифікатору є нулем

Технічний учасник -

У тендері є пропозиція учасника, чиї результати роботи в системі виглядають екстраординарно низькими. Приймаються до уваги наступні ознаки: А) середня конверсія менше 1%, Б) Кількість відмов від перемоги складає не менше 40% від кількості перемог

Звернення за роз'ясненнями - 2

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Масова дискваліфікація - 4

Більше 3 учасників тендеру було дискваліфіковано

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання