Агрохімічна продукція (дезінфекційні засоби)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-07-16-004150-c
  • 24450000-3 - Агрохімічна продукція
  • Не відбулася
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
елена, +380678571227 , polishko.np@gmail.com
Адреса замовника
Україна, м. Дніпро, 49102, Дніпропетровська область, вул. Ближня, буд. 31
Очікувана вартість
368 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 7.09.20
  • Відгуки 2
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Умови закупівлі:

Про дискримінацію.
У разі посилання у викладеній нами інформації на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип у найменуваннях за предметом закупівлі, джерело його походження або виробника, - слід вважати в наявності вираз «або еквівалент».
Шановний замовнику, згідно Єдиного державного реєстру дезінфікуючих засобів за 2020р стає очевидним, що еквівалентів апріорі не має, але саме за таким складом 10.06.2020р
ТОВ «Сіріон» м.Дніпро зареєструвало засоби марки Sviteco .
1. Засіб дезінфекційний для поверхонь (концентрат . Засіб повинен бути на основі діючих речовин: ЧАС не більше 5,0, спиртів етоксильованих не більше - 15,0; пробіотиків Bacillus – не менше 10,0, ензими- не більше 15,0.
Так, є такий засіб в реєстрі за № 520 і все більше жодного подібного.
2. Засіб дезінфекційний для меблів, обладнання, ВМП. Засіб повинен бути на основі діючих речовин: ЧАС не більше - 5,0, спіртів етоксильованих – не більше 10,0; пробіотиків Bacillus – не менше 10, ензими не більше -10,0 . Знову є в реєстрі єдиний такий засіб за № 519.
3. та 4.Засіб дезінфекційний для поверхонь санітарних приміщень, предметів догляду. . Засіб повинен бути на основі діючих речовин: ензимів не більше - 10,0; спірти етоксильованих не більше - 10,0; пробіотиків Bacillus – не менше 10 . Під номером 521 зареєстрований засіб Sviteco Daily Sanitary, саме за таким складом, більше жодного засобу з таким складом не має.
5. Дезінфекційний засіб для рукп.2. Засіб повинен бути на основі діючих речовин: спирту етилового не більше -60,0, пропанолу не більше -5,0, пробіотиків Bacillus - не менше 10, ензимів не більше -10,0
Ну і останній засіб це Sviteco PPG №522 з його унікальним складом.
Але що цікаво , всі засоби мають один і той же склад , лише в позиції 1 наявність ЧАСів, а в інших не має, та відповідно ензими різняться на 5%, але ж вони не є основними, та й мають не точну кількість, а коливання становлять все ті ж 5%. Навіть засіб для дезінфекції рук має , окрім спиртів ,ті ж допоміжні: пробіотиків Bacillus та ензими, до речі , іще не щодавно писали що ензими не бажані навіть в дезінфікуючих засобах, бо викликають алергічні реакції, а тепер їх бажають мати в антисептиках.
Цікаво те, що засоби тільки зареєстровані 10.06.2020р та ще не набули жодних відгуків, а в м.Дніпро вже проводяться такі величезні закупівлі , майже на 400 000 грн, чи це не тому, що зареєструвала його новоспечена місцева компанія ТОВ «Сіріон», та якимось дивним чином цей засіб пройшов цензуру в місцевому департаменті ОЗ Дніпра. Можливо тому, що попередні засоби, які мали певні лобіювання у вашій установі та у Дніпрі в цілому не пройшли перереєстрацію?
Відповідно до Закону України Про публічні закупівлі (Документ 922-VIII, нова редакція від 19.04.2020, підстава - 114-IX), стаття 22 розділ 4. Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, Згідно статті 23 розділ 4. Технічні специфікації не повинні містити посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим та містити вираз "або еквівалент".
Отже, в даному випадку не має конкретної назви засобу та йдеться конкретне посилання на склад засобів, який характерний лише заявленим , отже ніяких еквівалентів не має і підтвердженням цього є Єдиний державний реєстр дезінфікуючих засобів за 2018-2020рр.
З метою уникнення непорозумінь між учасниками та Замовником, а також керуюсь ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» Стаття 5. Принципи здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників
1. Закупівлі здійснюються за такими принципами:
1) добросовісна конкуренція серед учасників;
2) максимальна економія, ефективність та пропорційність;
3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
6) запобігання корупційним діям і зловживанням.

100% корупційна закупівля . Головний лікар цієї установи та головна медична сестра вимагають від постачальників 40% хабаря. Є беззаперечні докази та свідки. Аргументація відхилення не витримує критики. Технічні вимоги до продукції документації прописані під одного виробника, а подання еквівалентів інших виробників є неможливим. Це зроблено навмисно, щоб після аукціону у хабаника була аргументація відхилення економічно найвигідніших але небажаних для хабарника пропозицій. Звертаємо увагу, що учасники ТОВ "Сіріон" та "Доммед", які створили штучну пару в цих торгах, в процесі аукціону не намагалися конкурувати, бо були впевнені в перемозі. Також акцентуємо увагу, що вищезазначені учасники вже багато разів фігурували в парі в відкритих корупційних торгах замовників Дніпропетровської області

Умови закупівлі:

Гарні умови, але лише для одного виробника. Замовник дав відповідь , в якій згадав про дослідження в (США, Італія, Бельгія) та були визначені більш ефективними в боротьбі з внутрішньо-лікарняними інфекціями в порівнянні з іншими засобами, тож тепер всі інші засоби , які не містять пробіотики зась. Де такі накази МОЗ?З огляду на епідеміологічну ситуацію в країні, новими науковими знаннями необхідно використовувати різноманітні дезінфекційні засоби, у тому числі з пробіотиками. Але ж не має наказу про застосування засобів з пробіотиками, а лише - спиртів не менше 60% навіть не 65% як в наказі №236, тож не треба фантазувати та вигадувати аби лише задовільнити своє лобі.Хотілося б відзначити , що замовник добре освідомлений з Єдиним державним реєстром, який є дійсний з 2018р, то ж можливість перевірити чи є еквіваленти є абсолютно доступно для всіх.А от до обізнаності коли з'явилась "новоспечена" компанія яка зареєструвала дані засоби дуже дивно, звідки це замовник , лікарня про це знають, адже про еквіваленти вони не знають, а про реєстрацію компанії - так. Це маленький "прокол" який підтверджує змову Замовника та завідомого учасника, який вже починає відпрацьовувати свою корупційну закупівлю надаючи відповіді замовнику на питання учасників. Замовник не зрозумів чомусь вимогу :" З огляду на вимогу, ви вимагаєте внести зміни до тендерної документації, однак не зазначаєте, в чому саме ви вбачаєте дискримінаційними положення медико-технічних вимог." Але з у вимозі сказано:, згідно Єдиного державного реєстру дезінфікуючих засобів за 2020р стає очевидним, що еквівалентів апріорі не має, але саме за таким складом 10.06.2020р ,йдеться конкретне посилання на склад засобів, який характерний лише заявленим , отже ніяких еквівалентів не має і підтвердженням цього є Єдиний державний реєстр дезінфікуючих засобів за 2018-2020рр. Комусь ще не зрозуміло про що йдеться чи лише замовник не розуміє при цьому чомусь розповідає про пробіотики. Тож аукціону не буде і "перемога" очевидна. Але ж є ще й вищі органи куди ми й направимо скаргу після аукціону, воно того варте.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 24.07.2020 13:37

Оскарження умов:

до 30.07.2020 00:00

Подання пропозицій:

03.08.2020 13:37

Початок аукціону:

04.08.2020 13:52

Очікувана вартість
368 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 840 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

5 найменувань
Агрохімічна продукція (дезінфекційні засоби)
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-07-16-004150-c.b1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ІМЕД", Код ЄДРПОУ:38703629
Дата подання: 23.07.2020 09:35
упереджені дії замовника

Рішення замовника: Вимога не задоволена

27.07.2020 09:38
Розглянувши вашу вимогу, повідомляємо наступне:
Тендерна документація щодо запланованої закупівлі UA-2020-07-16-004150-c відповідає в повній мірі статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі», в якій серед іншого, зобов’язано замовника обов’язково зазначати технічні вимоги до предмету закупівель, у відповідній технічній специфікації, що і було нами зроблено у відповідності до вимог закону.
Стаття 23 Закону України «Про публічні закупівлі» зазначає, що технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів. Усі необхідні характеристики зазначені без будь-яких дискримінаційних норм. Технічна специфікація не містить посилання на конкретну марку чи виробника. Зазначення певних параметрів щодо складу предмету закупівлі – це звичайна і розповсюджена практика у закупівлях, яка не є ані незаконною, ані дискримінаційною для даного виду закупівель. Прикладів, де у технічній специфікації замовник визначає склад товару, діючі речовини – багато, таке зазначення не є дискримінацією.
Що стосується підходу до визначення критеріїв медико-технічних вимог, то критерії були нами визначені на основі сучасних тенденцій і ефективності використання дезінфекційних засобів у цивілізованих країнах світу. Досліди щодо ефективності дезінфекційних засобів, що мають у своєму складі пробіотики в певних пропорціях, проводилися у декількох країнах (США, Італія, Бельгія) та були визначені більш ефективними в боротьбі з внутрішньо-лікарняними інфекціями в порівнянні з іншими засобами.З огляду на епідеміологічну ситуацію в країні, новими науковими знаннями необхідно використовувати різноманітні дезінфекційні засоби, у тому числі з пробіотиками.
Ваші посилання на інформацію щодо певного учасника закупівель, про його наче «новоспеченість» не відповідає дійсності, оскільки за інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, зазначений вами учасник створений ще у 2017 році.
Щодо даних, які містяться у Державному реєстрі дезінфекційних засобів, можемо зазначити, що аналіз даного реєстру ми не здійснювали, і жодним чином не мали на меті ставити будь-які обмеження для учасників, до того ж слід зазначити, що Державний реєстр дезінфекційних засобів існує з 2006 року.
З огляду на вимогу, ви вимагаєте внести зміни до тендерної документації, однак не зазначаєте, в чому саме ви вбачаєте дискримінаційними положення медико-технічних вимог. Що ж стосується зазначення в тендерній документації «можливість подачі учасниками в тендерній пропозиції еквівалентів», то така можливість у вас і так є, про що зазначається у Додатку 3 до тендерної документації.

Номер вимоги: UA-2020-07-16-004150-c.a2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "Фартунат", Код ЄДРПОУ:37308833
Дата подання: 07.08.2020 16:00
Шановний! Звертаємо Вашу увагу на беззаперечне порушення з вашого боку процедури Державних закупівель. Однією з ключових вимог до проведення Державних закупівель є недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників тендеру. Проте, вимоги до предмету закупівлі, що встановлені у вашій тендерній документації містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних порушень законодавства.
В документації закупівлі сформовані дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які характерні тільки певним торговим маркам, а подання еквівалентів інших виробників є неможливим.
Ваші технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі викладені таким чином, що максимально унеможливлює надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними. Вказані обмеження масової долі активно-діючих речовин. Жоден наказ МОЗ не регулює, які саме речовини повинні міститись в дезінфікуючому засобі, адже головне їх призначення - знищення патогенних мікроорганізмів!
Зазначення КОНКРЕТНОГО дезінфікуючого засобу свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулює такими вимогами, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця.
Таким чином, викладені Вами медико-технічні вимоги суперечать основним принципам Державних закупівель, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім того, Ваші технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує п. 4.7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1.2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».Ми запропонували повні еквіваленти за такими характеристиками, як: групи діючих речовин, спектр антимікробної дії, призначення, клас безпеки, режими використання. Саме за такими характеристиками визначають еквівалентність державні профільні установи Запропоновані нами засоби в РАЗИ економічніші! Своїми діями Замовник дав чітко зрозуміти, що його не хвилює економія бюджетних коштів, а його цікавить хабар від постачальника та заробіток посадових осіб на бюджетному фінансуванні. Замовник заздалегідь запланував у переможці Учасника, з яким є корупційні домовленості, та незаконну аргументацію для відхилення небажаних пропозицій. А це вже привід для антикорупційного розслідування перевіряючими органами, куди ми направляємо лист. Вимагаємо повернути нашу пропозицію до розгляду, провести неупереджену оцінку. В іншому випадку ми звернемося з відповідними заявами до АМКУ, Департаменту охорони здоров`я, Державної аудиторської служби України, Антикорупційного бюро та представників Громадського контролю з метою перешкоджання протиправних корупційних дій Замовника.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

12.08.2020 08:48
Шановний ТОВ «Фартунат»!
Нами розглянута Ваша вимога, за результатами чого повідомляємо про неприйнятність заявлених Вами вимог та безпідставність викладених у вимозі доводів.
Так, відповідно до статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі», у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні та протоколі розгляду тендерних пропозицій, такий учасник може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію про причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема технічній специфікації, та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніш як через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель.
Натомість, замість отримання додаткової інформації про причини невідповідності Вашої тендерної пропозиції умовам тендерної документації, вимога містить лише Ваші власні висновки, зроблені виключно на підставі припущень, що не мають жодних доказових підтверджень щодо нібито корупційних домовленостей. Крім того, такі безпідставні доводи скаржника порушують ділову репутацію замовника та порушують його охоронювані законні права та інтереси.
Тендерний комітет спростовує такі заяви і просить не вдаватись до таких дійсно недобросовісних заходів конкурентної боротьби у спробі змусити замовника закупити не той товар, потреба у закупівлі котрого для замовника визначена необхідною, а взагалі інший за складом та дією.
По-суті, Ви намагаєтесь шляхом маніпуляцій та погроз змусити замовника замінити предмет закупівлі, котрий спланований та визначений на принципах максимальної ефективності та пропорційності, відкритості та прозорості, відповідності сучасним рекомендаціям та оптимізації ефективності профілактичних дій.
Заявляємо, що тендерна документація сформована таким чином, щоб виключити будь-яку дискримінацію або нерівне ставлення до учасників і всі умови викладені при об’єктивному та неупередженому ставленні до них.
Керуючись регламентацією Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація містить відомості про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію, з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону; Технічна специфікація містить опис усіх необхідних характеристик товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики.
Більше того, медико-технічні вимоги тендерної документації не містять посилання на конкретні марку чи виробника, що характеризує продукт певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. При цьому, містить вираз "або еквівалент". Еквівалентність запропонованих ТОВ «Фартунат» товарів нічим не підтверджена і явно не може мати місце через відмінність складу діючих речовин.
Окремо зауважимо, що, окрім невідповідності складу діючих речовин, необхідних для товару, що закуповується, яка є однією з підстав для відхилення Вашої тендерної пропозиції, тендерним комітетом встановлена відсутність документів щодо кваліфікації учасника за ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: тендерна пропозиція ТОВ «Фартунат» не містить довідок щодо відповідності Учасника кваліфікаційним критеріям, визначеним відповідно до ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі», оскільки долучені довідки адресовані іншим замовникам, а не в межах наявної процедури, що відповідно свідчить про відсутність необхідної інформації, запитуваної тендерною документацією.
З огляду на вищевикладене вимога щодо повернення пропозиції ТОВ «Фартунат» на кваліфікацію не може бути задоволена.

Номер вимоги: UA-2020-07-16-004150-c.a3

Статус:
Очікує розгляду

Учасник: ТОВ "Фартунат", Код ЄДРПОУ:37308833
Дата подання: 12.08.2020 10:24
Жодна закупівля цього замовника-хабарника не проходить згідно чинного Законодавства. Одні корупційні закупівлі та значущі перевитрати бюджетних коштів. Ви розумієте, що згідно зазначених в документації дискримінаційних технічних вимог НЕ МОЖНА підібрати еквівалент крім однієї торгової марки одного виробника, під якого і прописувалась документація?! Чи ви робите вигляд, що не розумієте? Враховуючи той факт, що Замовник-хабарник робить свідомі порушення при підготовці документації для протягнення до перемоги "свого" учасника, від якого потім посадові особи отримають хабар, небажання економити бюджетні кошти, ми направляємо листи до контролюючих органів. У нас є докази того, що головна медична сестра та головний лікар цієї установи вимагають від постачальників 40% хабаря.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Очікується

Документи подані скаржником

23.07.2020 09:35
4гб.pdf

Аукціон

Початок:
04.08.2020 13:52
Завершення:
04.08.2020 14:19

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 04.08.2020 14:19

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
328 864 UAH з ПДВ 328 864 UAH з ПДВ Документи
367 136 UAH з ПДВ 367 136 UAH з ПДВ Документи
367 991.85 UAH з ПДВ 367 991.85 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

31.07.2020 16:53
sign.p7s
31.07.2020 16:52
Санкції.pdf
31.07.2020 16:52
Охорона НС.pdf
31.07.2020 16:52
2 ГЛ ст17.jpg
31.07.2020 16:52
МТБаза.PDF
31.07.2020 16:52
Реквізити.rtf
31.07.2020 16:52
Договір авто.pdf
31.07.2020 16:52
ФБ КП.pdf
31.07.2020 16:52
Dokumenty.zip
31.07.2020 16:52
ФБ ГЛ Доммед.pdf
31.07.2020 16:52
ОбрПД.PDF
31.07.2020 16:52
Інформація.PDF

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "Фартунат"
#37308833
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 328 864 UAH з ПДВ 07.08.2020 14:19
ТОВ "СІРІОН"
#41827238
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 367 136 UAH з ПДВ 25.08.2020 15:51
ТОВ "СІРІОН"
#41827238
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 367 136 UAH з ПДВ 25.08.2020 15:54
ТОВ "ДОММЕД"
#37707638
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 367 991.85 UAH з ПДВ 27.08.2020 09:25

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 2

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Звернення за роз'ясненнями - 2

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні -

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання