ДК 021:2015 код 33600000-6– Фармацевтична продукція, 2 лота

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-07-28-002073-c
  • 33600000-6 - Фармацевтична продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "АКАДЕМІЯ ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ірина Сова, +380508116142 , sovik40032148@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м.Київ, 02091, м. Київ, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 121
Дата укладення договору
29.09.20
Очікувана вартість
489 140 UAH з ПДВ
Сума договору
466 871.76 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 30.09.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 05.09.2020 12:00

Оскарження умов:

до 11.09.2020 00:00

Подання пропозицій:

15.09.2020 12:00

Очікувана вартість
489 140 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
13 600 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-07-28-002073-c.a1

Статус:
Відхилена

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ДІАТОМ», Код ЄДРПОУ:38737616
Дата подання: 31.07.2020 12:51
Задля уникнення дискримінації потенційних учасників, потрібно виправити допущені порушення, а саме: розділити предмет закупівлі у відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» шляхом відокремлення позиції №3 в окрему частину предмету закупівлі (лот). Також, слід вірно визначити МНН, дозування та форму випуску лікарського засобу за позицією №3.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

03.08.2020 17:31
За результатами розгляду Вашої Вимоги повідомляємо наступне.
Порядок визначення предмету закупівлі під час проведення торгів регламентовано наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15 квітня 2020 року № 70 «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі». Відповідно пункту 2 розділу ІІ Порядку визначення предмета закупівлі під час здійснення закупівлі лікарських засобів предмет закупівлі визначається за показником третьої цифри основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749.
Замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за міжнародною непатентованою назвою лікарського засобу, формою випуску, дозуванням, обсягом та/або місцем поставки лікарських засобів.
Отже, за нормами діючого законодавства замовник має право (може) визначити окремі частини предмета закупівлі. Тобто, діюче законодавство не зобов’язує, а надає замовнику право вибору здійснювати чи не здійснювати поділ предмета закупівлі на лоти.
З урахуванням специфіки використання, зберігання та транспортування наркотичних лікарських засобів, що є предметом закупівлі, їх предметно-кількісного обліку, з метою недопущення порушення безперебійності лікувального процесу, замовник визначив предмет закупівлі відповідно до вимог діючого законодавства без поділу на окремі частини (лоти).
Крім того, як показує практика, безлотова закупівля знижує ризики відміни торгів через недостатню кількість учасників, що трапляється у разі, коли очікувана сума закупівлі за лотом є незначною.
Також, інформуємо, що відповідно до частини 3 статті 22 Закону тендерна документація може містити іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність вимогам замовника, визначається останнім самостійно з дотриманням законодавства та принципів, установлених Законом.
Замовник, з метою запобігання зриву процесу постачання товару в необхідній кількості, недопущення порушення його якісних характеристик, фальсифікації, передбачив у тендерній документації вимогу про надання учасниками у складі документів тендерної пропозиції «лист від виробника (якщо учасник не є виробником товару) або його офіційного представника на Україні (таке представництво повинно підтверджуватись відповідним листом, дорученням, авторизації, тощо від виробника), що підтверджує можливість постачання учасником товару (стосується товару, що закуповується замовником згідно додатка 3 тендерної документації) в необхідній кількості та необхідної якості, визначені тендерною документацією. В гарантійному листі має бути зазначена інформація про номер ID UA-…..тендеру в електронній системі закупівель, назву предмета закупівлі та назву учасника».
Твердження у Вимозі, що зазначена умова тендерної документації є дискримінаційною не відповідає дійсності, оскільки, виробники та представники виробників, дилери, дистриб’ютори не мають жодних обмежень щодо видачі таких листів будь-якому потенційному учаснику процедури закупівлі, який виявив бажання представляти їхню продукцію на процедурі закупівлі.
Виробники медичних препаратів, як вітчизняні так і іноземні, це як правило, великі компанії з позитивною репутацією та багаторічним досвідом, а тому вони зацікавлені у продажі своїх товарів через надійних партнерів, в укладенні з ними відповідних договорів та наданні гарантій щодо належного виконання зобов’язань у майбутньому.
Крім того, надання зазначених гарантійних листів є звичайною та поширеною практикою під час проведення процедур закупівель лікарських засобів.
Також, додатково повідомляємо, що замовник торгів визначає предмет закупівлі самостійно, а не за погодженням з усіма чи окремими учасниками процедури закупівлі, які не повинні впливати на визначення тендерним комітетом предмета закупівлі.
Враховуючи вищевикладене, вважаємо, що оскільки умови закупівлі фармацевтичної продукції не порушують норми Закону України «Про публічні закупівлі», а положення тендерної документації не встановлюють дискримінаційних вимог, не обмежують конкуренції та не звужують коло потенційних учасників, ваша Вимога в цій частині не підлягає задоволенню.

Щодо іншої частини Вимоги, слід зазначити, згідно додатка 3 тендерної документації, закупівлі підлягає серед іншого, лікарський засіб «Омнопон розчин для ін’єкцій по 1 мл в ампулі №5». Оскільки, замовник зазначив загальну торгову назву товару без уточнення торгової назви та/або виробника, учасники мають можливість запропонувати свої аналоги (еквівалент).
Еквівалентом лікарського засобу в розумінні тендерної документації є лікарський засіб якість, діюча речовина (міжнародна назва), дозування, форма випуску, концентрація, біоеквівалентність якого співпадають з характеристиками лікарського засобу, що є предметом закупівлі (див. примітку додатка 3 тендерної документації).
Разом з тим, з метою уточнення інформації щодо міжнародної непатентованої назви товару, тендерним комітетом будуть внесенні відповідні зміни в додаток 3 тендерної документації.

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-07-28-002073-c.b2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ДІАТОМ», Код ЄДРПОУ:38737616
Пошук по цьому автору
Дата подання: 07.08.2020 14:49

Встановлення замовником дискримінаційних вимог

Скарга стосовно усунення дискримінаційних вимог та внесення змін до тендерної документації та до оголошення про проведення закупівлі.
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 11.08.2020 19:21

Ризик-індикатор

Лот 2 - Morphine, combinations

YouControl: зв'язки організатора з учасниками - 1 Переглянути

Система Youcontrol ідентифікувала зв`язки між учасниками та замовником

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Лоти

Лот1 – Fentanyl; Morphinе

Технічний учасник - Так

У тендері є пропозиція учасника, чиї результати роботи в системі виглядають екстраординарно низькими. Приймаються до уваги наступні ознаки: А) середня конверсія менше 1%, Б) Кількість відмов від перемоги складає не менше 40% від кількості перемог

YouControl: зв'язки організатора з учасниками - 1 Переглянути

Система Youcontrol ідентифікувала зв`язки між учасниками та замовником

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання