Експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення в межах Рівненської області загальною протяжністю 1811,9 км Maintenance and current minor repair of public roads of public importance within the Rivne region with a total length of 1811.9 km

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-07-30-001846-b
  • 63710000-9 - Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
  • Завершена
Найменування замовника:
СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Шинкарук Юрій Миколайович, 0503752875 , tender07@meta.ua
Адреса замовника
Україна, Рівне, 33028, Рівненська область, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 19
Дата укладення договору
25.09.20
Переможець
ТОВ СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ
Очікувана вартість
321 700 000 UAH з ПДВ
Сума договору
315 390 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 25.09.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 21.08.2020 09:30

Оскарження умов:

до 27.08.2020 00:00

Подання пропозицій:

31.08.2020 09:30

Початок аукціону:

08.09.2020 15:42

Очікувана вартість
321 700 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
1 608 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 608 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Місцезнаходження замовника: 33028, м. Рівне, вул. Пушкіна, 19. Категорія замовника: пункт 3 частини 4 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"; юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: забезпечення тендерної пропозиції має бути надане у формі безумовної та безвідкличної електронної банківської гарантії з накладеним електронно-цифровим підписом/кваліфікованого електронного підпису гаранту (далі-банк-гарант) відповідно до вимог діючого законодавства. Електронна гарантія обов’язково повинна містити посилання на реквізити закупівлі, її назву та номер на веб-порталі Уповноваженого органу. Банківська гарантія надана банком-резидентом України має бути оформлена відповідно до вимог постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах». Строк дії забезпечення тендерної пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 120 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Реквізити Замовника для оформлення банківської гарантії та детальні умови надання забезпечення тендерних пропозицій зазначені в Тендерній документації. Дата та час розкриття тендерних пропозицій: 31.08.2020р., 09:30. (У разі якщо оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону, у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні, електронною системою закупівель автоматично розкриваються всі файли тендерної пропозиції, крім інформації про ціну тендерної пропозиції. Розкриття інформації про ціну здійснюється автоматично електронною системою закупівель одразу після завершення електронного аукціону.)
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 посл.
Експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення в межах Рівненської області загальною протяжністю 1811,9 км
ДК 021:2015: 63710000-9 — Послуги з обслуговування наземних видів транспорту

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Роз’яснення

Дата подання: 06.08.2020 11:59
Дата відповіді: 11.08.2020 11:52
Просимо надати роз’яснення чи являється інвентарна картка обліку основних засобів підтвердженням права власності на машини, механізми, будівлі, АБЗ, спеціальне обладнання та устаткування тощо, згідно вимог п.1.1, п.1.2. п.п.1.2.1. , п.1.3 п.п.1.3.1. Додатку №2 тендерної документації?

відповідь:

Згідно з Додатком 2 тендерної документації Учасник для підтвердження відповідності технічним, якісним характеристикам в складі тендерної пропозиції повинен подати довідку у повній відповідності із формою Таблиці щодо наявності техніки (транспортних засобів, основних будівельних (дорожніх) машин, механізмів, обладнання та устаткування тощо).
В підтвердження інформації, зазначеної в довідці, Учасник надає посвідчені відповідно до умов тендерної документації копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, будівельних (дорожніх) машин та механізмів. Якщо транспортні засоби, будівельні (дорожні) машини та механізми тощо не підлягають державній реєстрації, - інший документ, що посвідчує право власності (обліку).
При цьому, згідно з частиною 1 статті 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи. Для контролю та впорядкування оброблення даних на підставі первинних документів можуть складатися зведені облікові документи Відповідно до статті 1 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» первинний документ - документ, який містить відомості про господарську операцію. При цьому, відповідно до Наказу «Міністерства статистики України» № 352 від 29.12.1995 Інвентарна картка заповнюється в одному примірнику на основі Акта (накладної) приймання-передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів (форма N ОЗ-1), технічної та іншої документації. У свою чергу, Акт приймання-передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів застосовується для оформлення зарахування до складу основних засобів окремих об’єктів, для обліку вводу їх в експлуатацію, за винятком тих випадків, коли введення об’єктів в дію повинно, у відповідності з існуючим законодавством оформлятися в особливому порядку, для оформлення внутрішнього переміщення основних засобів із одного цеху (відділу, дільниці) в інший, для оформлення передачі основних засобів зі складу (із запасу) в експлуатацію, а також для виключення із складу основних засобів при передачі іншому підприємству (організації). Таким чином, підставою для виникнення права обліку є господарська операція, яка оформлена відповідним первинним документом. Первинним документом на підставі якого виникає право обліку ОЗ є акт (накладна). Виходячи з викладеного, картка обліку основних засобів не є підтвердженням права власності на машини, механізми, будівлі, АБЗ, спеціальне обладнання та устаткування тощо.

Щодо документів про освіту

Дата подання: 06.08.2020 13:52
Дата відповіді: 11.08.2020 11:53
Згідно вимог п.1.4 Додатку 2 цієї тендерної документації учасник повинен надати скан-копії дипломів про закінчення учбових закладів на інженерно - технічних працівників, перерахованих в довідці. Для інженерно-технічних працівників обов’язкова наявність вищої або неповної вищої освіти з кваліфікацією «будівельник», «інженер-будівельник» тощо за спеціальністю пов’язаною з будівництвом, експлуатаційним утримання і ремонтом автомобільних доріг, мостів і аеродромів, це може бути «Автомобільні дороги» тощо. Просимо роз’яснити, чи вважаються спеціальностями, пов’язаними з будівництвом, експлуатаційним утримання і ремонтом автомобільних доріг, мостів і аеродромів: «Промислове та цивільне будівництво», «Технологія будівельних конструкцій, виробів і матеріалів», «Гідротехнічне будівництво річкових споруд і гідроелектростанцій»», «Міське будівництво та господарство». А також чи прирівнюється кваліфікація «спеціаліст», «бакалавр», «технік-будівельник» вказана в дипломах про вищу освіту, до рівня «будівельник», «інженер-будівельник»?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

У дипломі молодшого бакалавра, бакалавра, магістра зазначаються назва закладу вищої освіти (наукової установи), що видав цей документ (у разі здобуття вищої освіти у відокремленому підрозділі закладу вищої освіти (наукової установи) - також назва такого підрозділу), а також кваліфікація, що складається з інформації про здобутий особою ступінь вищої освіти, спеціальність та спеціалізацію, та в певних випадках - професійну кваліфікацію.
Інженерно-технічні працівники Учасника можуть мати іншу кваліфікацію ніж «будівельник», «інженер-будівельник» за спеціальністю що пов’язана з будівництвом, експлуатаційним утриманням і ремонтом автомобільних доріг. Умови щодо підтвердження кваліфікації встановлені у тендерній документації. Загальний стаж роботи у дорожньому господарстві має становити не менше 2-х років для інженерно - технічних працівників.

Документ, який підтверджує правовідносини Учасника з відповідними працівниками

Дата подання: 07.08.2020 13:34
Дата відповіді: 12.08.2020 13:28
Враховуючи вимоги п.1.4 Додатку 2 цієї тендерної документації просимо роз’яснити, чи можна вважати витяг із «Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», а саме «Таблиця 5. Відомості про трудові відносини осіб та період проходження військової служби», що надається щомісячно до Державної фіскальної служби України документом, який підтверджує наявність правовідносин Учасника з відповідними працівниками, замість копій трудових книжок та наказів про призначення на посаду. Якщо так, то яким чином має бути посвідчений даний документ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

В залежності від організаційно-правової форми здійснення підприємницької діяльності, наказом Міністерства фінансів України № 435 від 14.04.2015 року встановлено різний звітний період подачі звітності про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів за формою № Д4, яка містить, зокрема, Таблицю 5 «Відомості про трудові відносини осіб та період проходження військової служби».
Крім того, пунктом 8 розділу IV. Формування Звіту наказу Міністерства фінансів України № 435 від 14.04.2015 року передбачено, що Таблиця 5 додатка 4 подається страхувальником, якщо протягом звітного періоду:
- було укладено або розірвано трудовий договір (цивільно-правовий договір, крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань) із застрахованою особою;
- було укладено або розірвано трудовий договір із застрахованою особою, яка працевлаштована на нове робоче місце;
- особу було переведено на іншу посаду або роботу у того самого страхувальника;
- особа вперше вступила на військову службу або закінчила проходження військової служби (із виключенням зі списків особового складу військової частини (військового навчального закладу, установи тощо)) у порядку, встановленому положеннями про проходження військової служби;
- особі надано відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами (у тому числі особам із числа військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу);
- особі надано відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
- особі надано відпустку по догляду за дитиною від трирічного віку до досягнення нею шестирічного віку.
У разі якщо за даними страхувальника протягом звітного періоду не було зафіксовано фактів укладання та розірвання трудових угод (цивільно-правових договорів), зміни посади, термінів проходження військової служби або надання відповідної відпустки, таблиця 5 додатка 4 до Порядку не формується та не надається.
Зважаючи на викладене, витяг із «Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», а саме «Таблиця 5. Відомості про трудові відносини осіб та період проходження військової служби» не являється належним документом, який підтверджує наявність правовідносин учасника з відповідними працівниками.
Крім того, чинним законодавством передбачено, що при оформленні працівника на постійне місце роботи, роботодавець, зокрема, видає наказ та здійснює відповідний запис у трудову книжку працівника.

Що до проєкту договору

Дата подання: 10.08.2020 09:36
Дата відповіді: 13.08.2020 14:23
Преамбулі проекту договору про закупівлю послуг не вказано на підставі чого діє Виконавець

відповідь:

Під час укладання договору в преамбулі буде прописано «на підставі чого діє Виконавець» в залежності від установчих документів Переможця процедури закупівлі.

Розділі

Дата подання: 10.08.2020 09:37
Дата відповіді: 13.08.2020 14:23
В розділі ІІІ. Інструкції з підготовки тендерної пропозиції вказано, що інформація про субпідрядника (субпідрядників) надається згідно п.7 розділу ІІІ. Інструкції з підготовки тендерної пропозиції, тоді як насправді така інформація міститься у п.8 вказаного розділу

відповідь:

Відповідні зміни будуть внесені в тендерну документацію.

Розширення переліку документів про відстрочення подактової заборгованості

Дата подання: 10.08.2020 11:08
Дата відповіді: 13.08.2020 14:25
п.5 розділу ІІІ. Інструкції з підготовки тендерної пропозиції у переліку документів, які підтверджують здійснення учасником заходів щодо розстрочення і відстрочення податкової заборгованості, не вказано такі документи, як рішення, ухвала чи постанова суду, якими розстрочено виконання рішення про стягнення податкового боргу. Оскільки рішення суду розстрочується судом лише на підставі заяви платника податків, відтак воно є доказом вжиття Учасником заходів щодо розстрочення і відстрочення сплати податкової заборгованості, Учасник вважає, що рішення, ухвалу чи постанову суду, слід внести до переліку документів, які є підтвердженням здійснення Учасником заходів щодо розстрочення і відстрочення податкової заборгованості
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до п. 13 ч. 1 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі має заборгованість із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), крім випадку, якщо такий учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника. Тендерною документацією визначено перелік документів, які необхідно надати учаснику та спосіб документального підтвердження щодо відсутності підстав, передбачених п.13 ч.1 ст. 17 Закону для надання таких документів переможцем процедури закупівлі, в тому числі документів, які є підтвердженням здійснення Учасником заходів щодо розстрочення і відстрочення податкової заборгованості.

Стосовно банківської гарантії

Дата подання: 17.08.2020 18:34
Дата відповіді: 20.08.2020 16:58
З метою запобігання виведення з обігу значних сум коштів підприємства, просимо розглянути можливість змінити забезпечення тендерної пропозиції у вигладі банківської гарантіх з повним грошовим поклиттям на звичайну банківську гарантію.

відповідь:

До тендерної документації будуть внесені зміни, в тому числі стосовно тендерного забезпечення.
Розгорнути: 7 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-07-30-001846-b.c1

Статус:
відкликано

Учасник: Дочірнє підприємство "Рівненський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України", Код ЄДРПОУ:31994540
З метою запобігання виведення з обігу значних сум коштів підприємства, просимо забезпечення тендерної пропозиції змінити у вигладі банківської гарантіх з повним грошовим поклиттям на звичайну банківську гарантію.
Скасована
Дата: 17.08.2020 18:29
Причина: Не правильний розділ розміщення

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ Документи
Опубліковано
Документи
Дочірнє підприємство "Рівненський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" Документи
Відхилено
Документи

Документи

31.08.2020 09:34
edr_identification.yaml

Публічні документи

28.08.2020 16:35
відгук по 1КТ.pdf
28.08.2020 16:35
Довідка база.pdf
28.08.2020 16:35
Сертифікат ISO.pdf
28.08.2020 16:35
Довідка АБЗ.pdf
28.08.2020 16:37
sign.p7s
28.08.2020 16:37
sign.p7s
28.08.2020 16:35
016-001-30889-2020.zip
28.08.2020 16:35
ISO 9001 копія.pdf
28.08.2020 16:35
витяг з ЄДР.pdf
28.08.2020 16:35
Довідки банк.rar
28.08.2020 16:35
Довідки ст 17.pdf
28.08.2020 16:35
Наказ 448.pdf
28.08.2020 16:35
Опис.pdf
28.08.2020 16:35
ПДВ зав..pdf
28.08.2020 16:35
Протокол 7.pdf
28.08.2020 16:35
Протокол 9.pdf
28.08.2020 16:35
Протокол 10.pdf
28.08.2020 16:35
Статут.pdf
28.08.2020 16:37
sign.p7s
28.08.2020 16:37
sign.p7s

Документи

31.08.2020 09:35
edr_identification.yaml

Публічні документи

28.08.2020 20:47
sign.p7s
28.08.2020 20:47
sign.p7s
28.08.2020 20:47
sign.p7s
28.08.2020 20:47
sign.p7s
28.08.2020 20:47
sign.p7s
28.08.2020 20:47
sign.p7s
28.08.2020 20:47
sign.p7s

Документи

31.08.2020 09:36
edr_identification.yaml

Публічні документи

31.08.2020 00:58
1 к Мороз Г П л.pdf
31.08.2020 00:58
1 к Балк М В л.pdf
31.08.2020 00:58
1 к Яцута Л М л.pdf
31.08.2020 01:00
29. Грох М.Я. л.pdf
31.08.2020 01:00
74 Буян Г.М. т.PDF
31.08.2020 01:00
32. Жук Ф.С. т.pdf
31.08.2020 01:00
33. Балк А.В. н.pdf
31.08.2020 01:00
36. Малаш В.І. н.pdf
31.08.2020 01:00
43. Новак В.О. т.pdf
31.08.2020 01:01
148 Цюра В.М. т.pdf
31.08.2020 01:01
184 Чудік В.О. н.pdf
31.08.2020 01:01
159 Джус М.І. л.pdf
31.08.2020 01:01
25 Місько А.М.л.PDF
31.08.2020 01:01
67 Грицюк А А н.pdf
31.08.2020 01:01
38. Коцар В А н.pdf
31.08.2020 01:01
37. Швець І.П. н.pdf
31.08.2020 01:01
184 Чудік В.О. т.pdf
31.08.2020 01:01
113 Юрчук П.О. т.PDF
31.08.2020 01:01
205 Щур В І п.pdf
31.08.2020 01:02
20. Мазур В.Д. н.pdf
31.08.2020 01:02
57 Ємець А.М. л.PDF
31.08.2020 01:02
40. Крук М.П. л.pdf
31.08.2020 01:02
37. Швець І.П. л.pdf
31.08.2020 01:02
45.Джус М.М. н..pdf
31.08.2020 01:02
93 Федас В.А. л.pdf
31.08.2020 01:02
43. Новак В О н.pdf
31.08.2020 01:02
164 Лобач Л М н.pdf
31.08.2020 01:02
33. Балк А.В. л.pdf
31.08.2020 01:02
217 Пуха Г. Д. т.pdf
31.08.2020 01:02
32. Жук Ф.С. п.pdf
31.08.2020 01:03
38. Коцар В.А. л.pdf
31.08.2020 01:03
104 Васюк М.Р. л.PDF
31.08.2020 01:03
139 Біяк С.М. н.pdf
31.08.2020 01:03
185 Булак І.М.л.PDF
31.08.2020 01:03
39. Стець С.М п..pdf
31.08.2020 01:04
139 Біяк С.М. л.pdf
31.08.2020 01:04
40. Крук М.П п..pdf
31.08.2020 01:04
31. Собол І.П. л.pdf
31.08.2020 01:04
41. Ворон І.Я. л.pdf
31.08.2020 01:04
34. Кот О. С. п.pdf
31.08.2020 01:04
48. Чекун В.Ф. л.PDF
31.08.2020 01:05
121 Буряк В.А. н.PDF
31.08.2020 01:05
208 Шурин Ю.В. т.pdf
31.08.2020 01:05
135 Цюх І.В. л.pdf
31.08.2020 01:05
50. Пуха О.Д. т.PDF
31.08.2020 01:05
47. Кохан М.В.л.PDF
31.08.2020 01:06
147 Сава П.М. л.pdf
31.08.2020 01:06
111 Сірко В.В. т.pdf
31.08.2020 01:06
20. Мазур В.Д. л.pdf
31.08.2020 01:06
50. Пуха О.Д. н 2.pdf
31.08.2020 01:06
164 Лобач Л.М. л.PDF
31.08.2020 01:06
34. Кот О.С. л.pdf
31.08.2020 01:06
159 Джус М. І. н.pdf
31.08.2020 01:07
40. Крук М.П. т.PDF
31.08.2020 01:07
33. Балк А. В. т.pdf
31.08.2020 01:07
33. Балк А.В п..pdf
31.08.2020 01:07
79 Іллюк В.П. т.PDF
31.08.2020 01:08
71 Шевчук Ю О н.pdf
31.08.2020 01:08
20. Мазур В.Д. п.pdf
31.08.2020 01:08
79 Іллюк В П н.pdf
31.08.2020 01:08
147 Сава П. М. п.pdf
31.08.2020 01:08
43. Новак В О п.pdf
31.08.2020 01:08
139 Біяк С.М. т.pdf
31.08.2020 01:08
65 Ліщук О.В.л.PDF
31.08.2020 01:08
70 Петрук П П н.pdf
31.08.2020 01:08
161 Семак В.П п..pdf
31.08.2020 01:09
93 Федас В.А. т.PDF
31.08.2020 01:10
39. Стець С.М. т.PDF
31.08.2020 01:10
149 Чаюк В. Д. т.pdf
31.08.2020 01:11
116 Гудзь В.С. л.PDF
31.08.2020 01:11
36. Малаш В.І. т.pdf
31.08.2020 01:11
116 Гудзь В С п.pdf
31.08.2020 01:11
95 Чумак Т.М н.pdf
31.08.2020 01:12
111 Сірко В.В. н.pdf
31.08.2020 01:12
26 Волода А.О.л.PDF
31.08.2020 01:12
149 Чаюк В.Д. л.pdf
31.08.2020 01:12
123 Даниш О.М. н.PDF
31.08.2020 01:12
83 Штиба В.О. п.pdf
31.08.2020 01:12
121 Буряк В.А. п.pdf
31.08.2020 01:12
48. Чекун В.Ф. т.PDF
31.08.2020 01:13
126 Мейта А.В л.pdf
31.08.2020 01:13
148 Цюра В.М. л.pdf
31.08.2020 01:13
45.Джус М.М. т..pdf
31.08.2020 01:13
48. Чекун В Ф н.pdf
31.08.2020 01:14
45.Джус М.М. л.pdf
31.08.2020 01:14
205 Щур В.І. л.pdf
31.08.2020 01:14
135 Цюх І. В. н.pdf
31.08.2020 01:14
67 Грицюк А.А.л.PDF
31.08.2020 01:14
57. Ємец А.М. н.pdf
31.08.2020 01:14
159 Джус М. І. т.pdf
31.08.2020 01:14
149 Чаюк В. Д. н.pdf
31.08.2020 01:14
126 Мейта А.В. н.pdf
31.08.2020 01:15
95 Чумак Т.М. т.pdf
31.08.2020 01:16
26 Волода А О н.pdf
31.08.2020 01:16
73 Фесик М.В. т.PDF
31.08.2020 01:16
47. Кохан М.В. т.pdf
31.08.2020 01:16
217 Пуха Г. Д. н.pdf
31.08.2020 01:17
217 Пуха Г.Д. п.pdf
31.08.2020 01:17
220 Ликов А.В. п.pdf
31.08.2020 01:17
135 Цюх І.В т.pdf
31.08.2020 01:17
34. Кот О С т.pdf
31.08.2020 01:17
217 Пуха Г.Д. л.PDF
31.08.2020 01:18
41. Ворон І.Я. т.PDF
31.08.2020 01:18
209 Гусар А.О. л.pdf
31.08.2020 01:18
37. Швець І.П п..pdf
31.08.2020 01:18
14.Фроль В С н.pdf
31.08.2020 01:18
149 Чаюк В.Д. п.pdf
31.08.2020 01:19
44 Дідик Ю.М. л.PDF
31.08.2020 01:19
83 Штиба В. О. т.pdf
31.08.2020 01:20
157 Нитка І.В. т.pdf
31.08.2020 01:20
116 Гудзь В.С. н.PDF
31.08.2020 01:20
14.Фроль В.С. л.pdf
31.08.2020 01:20
147 Сава П.М. т.pdf
31.08.2020 01:21
50. Пуха О.Д. н.PDF
31.08.2020 01:21
208 Шурин Ю.В. л.pdf
31.08.2020 01:22
65.Ліщук О.В. т.pdf
31.08.2020 01:22
50. Пуха О.Д. л.PDF
31.08.2020 01:23
41. Ворон І.Я. н.PDF
31.08.2020 01:23
53 Янчар А П т.pdf
31.08.2020 01:23
116 Гудзь В.С. т.PDF
31.08.2020 01:24
32. Жук Ф.С. л.pdf
31.08.2020 01:24
34. Кот О С н.pdf
31.08.2020 01:24
148 Цюра В.М. н.pdf
31.08.2020 01:24
29 Грох М Я т.pdf
31.08.2020 01:24
53. Янчар А.П. н.pdf
31.08.2020 01:24
164 Лобач Л.М п.pdf
31.08.2020 01:25
43. Новак В.О. л.PDF
31.08.2020 01:25
185 Булак І.М. н.pdf
31.08.2020 01:25
32. Жук Ф С н.pdf
31.08.2020 01:25
35. Євпат П.М. л.pdf
31.08.2020 01:25
104 Васюк М.Р. т.PDF
31.08.2020 01:26
14.Фроль В.С. т.pdf
31.08.2020 01:26
204 Ляшук С.Я. л.PDF
31.08.2020 01:27
204 Ляшук С.Я. н.pdf
31.08.2020 01:27
113 Юрчук П.О п..pdf
31.08.2020 01:27
93 Федас В.А. н.PDF
31.08.2020 01:27
104 Васюк М Р н.pdf
31.08.2020 01:27
111 Сірко В.В. л.pdf
31.08.2020 01:28
113 Юрчук П.О. л.pdf
31.08.2020 01:28
161 Семак В.П. л.pdf
31.08.2020 01:29
74 Буян Г М п.pdf
31.08.2020 01:29
123 Даниш О.М. т.PDF
31.08.2020 01:29
37. Швець І.П. т.pdf
31.08.2020 01:30
83 Штиба В. О. н.pdf
31.08.2020 01:30
89 Дяков В.Ю. т.PDF
31.08.2020 01:30
16 Кулиба Д.О.л.PDF
31.08.2020 01:30
93 Федас В А п.pdf
31.08.2020 01:31
79 Іллюк В.П. п.pdf
31.08.2020 01:31
29 Грох М Я н.pdf
31.08.2020 01:31
184 Чудік В.О.л.PDF
31.08.2020 01:32
147 Сава П.М. н.pdf
31.08.2020 01:32
73 Фесик М.В. л.pdf
31.08.2020 01:32
57. Ємец А.М. т.pdf
31.08.2020 01:33
123 Даниш О.М. л.pdf
31.08.2020 01:33
45 Джус М.М. н 2.pdf
31.08.2020 01:33
39. Стець С.М. н.PDF
31.08.2020 01:33
95 Чумак Т.М. л.pdf
31.08.2020 01:33
205 Щур В. І. т.pdf
31.08.2020 01:34
35. Євпат П.М. т.pdf
31.08.2020 01:35
99 Мисько Я.А.л.PDF
31.08.2020 01:35
220 Ликов А.В. л.PDF
31.08.2020 01:36
74 Буян Г.М. л.pdf
31.08.2020 01:37
121 Буряк В.А. т.PDF
31.08.2020 01:37
159 Джус М.І. п.pdf
31.08.2020 01:38
35. Євпат П.М. н.pdf
31.08.2020 01:38
157 Нитка І.В. л.pdf
31.08.2020 01:39
208 Шурин Ю.В. н.pdf
31.08.2020 01:39
113 Юрчук П О н.pdf
31.08.2020 01:39
14.Фроль В.С п..pdf
31.08.2020 01:39
53. Янчар А.П. л.pdf
31.08.2020 01:39
40. Крук М.П. н.PDF
31.08.2020 01:40
36. Малаш В.І. л.pdf
31.08.2020 01:40
121 Буряк В.А. л.pdf
31.08.2020 01:40
79 Іллюк В.П. л.pdf
31.08.2020 01:40
20. Мазур В.Д. т.pdf
31.08.2020 01:40
36. Малаш В.І. п.pdf
31.08.2020 01:41
83 Штиба В.О. л.pdf
31.08.2020 01:42
35. Євпат П.М. п.pdf
31.08.2020 01:42
65.Ліщук О.В. н.pdf
31.08.2020 01:43
73 Фесик М В н.pdf
31.08.2020 01:43
74 Буян Г.М. н.PDF
31.08.2020 01:43
65.Ліщук О.В п.PDF
31.08.2020 01:45
89 Дяков В.Ю. л.pdf
31.08.2020 01:45
89 Дяков В.Ю. н.PDF
31.08.2020 01:46
24. Заїка М.А. л.pdf
31.08.2020 01:46
38. Коцар В.А. т.PDF
31.08.2020 01:46
39. Стець С.М л.PDF
31.08.2020 01:47
205 Щур В. І. н.pdf
31.08.2020 01:47
202 Ящук Т.В. н.pdf
31.08.2020 01:47
202 Ящук Т.В. л.PDF
31.08.2020 01:47
202 Ящук Т.В. т.pdf
31.08.2020 01:48
148 Цюра В.М п.PDF
31.08.2020 01:49
sign.p7s
31.08.2020 01:49
sign.p7s
31.08.2020 00:57
Стаття 17.pdf
31.08.2020 08:33
Дов_дка_19.zip
31.08.2020 08:33
203067_12_19_1 608 500.zip
31.08.2020 08:33
Dovidka pro nazvu.zip
31.08.2020 08:33
Bankivska Licenzia (1).zip
31.08.2020 08:34
Dovirenist Davidchuk.zip

Аукціон

Початок:
08.09.2020 15:42
Завершення:
08.09.2020 16:03

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 08.09.2020 16:03

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ
Пошук по цьому учаснику
316 999 999.20 UAH з ПДВ 315 390 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР"
Пошук по цьому учаснику
318 483 000 UAH з ПДВ 316 874 500 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

09.09.2020 17:46
sign.p7s
30.08.2020 13:20
sign.p7s
30.08.2020 13:20
sign.p7s
29.08.2020 19:08
sign.p7s
29.08.2020 19:08
sign.p7s
28.08.2020 20:47
sign.p7s
28.08.2020 20:47
sign.p7s

Публічні документи

31.08.2020 08:41
sign.p7s
31.08.2020 08:40
sign.p7s
28.08.2020 16:37
sign.p7s
28.08.2020 16:37
sign.p7s
28.08.2020 16:35
Статут.pdf
28.08.2020 16:35
Протокол 10.pdf
28.08.2020 16:35
Протокол 9.pdf
28.08.2020 16:35
Протокол 7.pdf
28.08.2020 16:35
ПДВ зав..pdf
28.08.2020 16:35
Опис.pdf
28.08.2020 16:35
Наказ 448.pdf
28.08.2020 16:35
Довідки ст 17.pdf
28.08.2020 16:35
Довідки банк.rar
28.08.2020 16:35
витяг з ЄДР.pdf
28.08.2020 16:35
ISO 9001 копія.pdf
28.08.2020 16:35
016-001-30889-2020.zip
28.08.2020 16:35
Довідка АБЗ.pdf
28.08.2020 16:35
Сертифікат ISO.pdf
28.08.2020 16:35
Довідка база.pdf
28.08.2020 16:35
відгук по 1КТ.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ
#38680240
Пошук по цьому переможцю
Переможець 315 390 000 UAH з ПДВ 09.09.2020 15:49

Переможець

Дата і час публікації: 09.09.2020 15:49

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ
Пошук по цьому переможцю
#38680240
315 390 000 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 25.09.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Номер 37
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір № 37.pdf Укладений
315 390 000
25.09.2020 12:59
25.09.2020
Розрахунки - 1 частина.pdf Укладений
315 390 000
25.09.2020 12:59
25.09.2020
Розрахунки - 2 частина.pdf Укладений
315 390 000
25.09.2020 13:00
25.09.2020
sign.p7s Укладений
25.09.2020 13:01

Зміни до договору

Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 20.01.2021 16:27
Опис змін: 1. У зв’язку із затримкою фінансування витрат замовника, керуючись пп.4 п.1.12 Договору, п.4 ч.5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», Сторони дійшли згоди продовжити строк дії Договору та термін надання послуг та викласти п.5.1. та п. 11.1. Договору в наступній редакції: « 5.1. Термін надання послуг – з моменту підписання договору і по 31 грудня 2022р. у відповідності до календарного плану (додаток №2).»; «11.1. Цей Договір набирає чинності з моменту підписання і діє по 31.12.2022 р., а в частині розрахунків– до повного виконання зобов’язань». 2. У зв’язку з продовженням дії договору та терміну надання послуг, керуючись п. 9.3. Договору, сторони дійшли згоди: 2.1.Внести відповідні зміни до Календарного плану (Додаток № 2), Плану фінансування (Додаток №3) та викласти редакції, що додається: Додаток: Календарний план (Додаток № 2); План фінансування (Додаток №3).
Номер договору: 4
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 22.12.2022 16:03
Опис змін: Відповідно до рішення Технічної ради затвердженого протоколом засідання Технічної ради Служби автомобільних доріг у Рівненській області № 9 від 08 грудня 2022, згідно пп. 3) п. 1.12., п.9.3. Договору, керуючись п. 3 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку з покращенням якості предмета закупівлі, Сторони дійшли згоди внести зміни у Додатки до Договору: «Договірна ціна» (Додаток № 4) «Технічна специфікація» (Додаток № 5), та викласти їх у новій редакції, що додаються: Додатки: Договірна ціна (Додаток № 4); Технічна специфікація (Додаток № 5).
Номер договору: 18
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 25.09.2020 — 31.12.2022
Сума оплати за договором: 315 390 000
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання