Тверде паливо (брикети Pini Kay)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-08-05-005649-a
  • 03410000-7 - Деревина
  • Не відбулася
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЖНИЦЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ ТА КУРСІВ ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНОГО ЦИКЛУ ІМЕНІ НАЗАРІЯ ЯРЕМЧУКА"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Микола Проданюк, +380993056626 , nik.prodanyuk@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Вижницький район, м. Вижниця, 59200, Чернівецька область, вул. РОМАНА ШУХЕВИЧА, 8
Очікувана вартість
1 110 000 UAH без ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 30.01.21
  • Відгуки 11
  • Робота ГО 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2

Умови закупівлі:

Дуже цікаво буде спостерігати за цією закупівлею....
Навіть приймати участь не буду бо шкода свій час витрачати в пусту
Переможець майбутній і так всім відомий....
Замовник навіть не соромиться так відверто лобіювати учасника свого...

Умови закупівлі:

Банально перегляньте минулорічну закупівлю
Замовник тягне за вуха «свого» учасника
Учасник(наперед відомий Преможець ПАЛАМАРЮК)незаконно використовує документи що посвідчують якість предмету закупівлі(це доведено у минулій закупівлі)
Але до замовника досі не дійшло.....
Тим більше замовник не змінив навіть якісні показники предмету закупівлі
І що ж буде??????
А все просто))))
Переможе ПАЛАМАРЮК, або будь хто інший з наближених до замовника учасників
А от документи переможець візьме незаконно та без будь який підстав у ТОВ БІОЕНЕРДЖІ ПЛЮС

парадокс але це товариство ніколи не надавало ПАЛАМАРЮКУ права на користування тими документами(про що також описано у минулій закупівлі)
Отже....
Замовник та пАЛАМАРЮК я Вас навчу як правильно проводити тендер....
Або ти його проведеш законно, або зайдеш в сезон без палива
Паралельно займусь пАЛАМАРЮКОМ бо щось він зовсім непорядно вчиняє


ПАЛАМАРЮК а це тобі: заява про недобросовісну конкуренцію та спотворення закупівель буде написана в той же день як я побачу що ти використовуєш не свої документи що посвідчують якість....

Або це стосується того хто незаконно візьме документи які йому не належать
Ця закупівля справа честі...

Шановні учасники: ми всі бачимо що замовник навмисне не просить підтвердження права користування документами що як на мене важливо!!!
Але він просить залізну дорогу????‍♂️????‍♂️????‍♂️????‍♂️????‍♂️

Чи правильно замовник визначив очікувану вартість? Наскільки така вартість відповідає ринковим цінам??

Ні

ми готові відгружати по суттєво нижчим цінам, однак на думку замовника, хто не має "космічної тарілки", той не може брати участь у торгах

Чи доцільне, на ваш погляд, використання банківської гарантії в цій закупівлі??

Так

Чи довелось вам ставити замовнику додаткові питання стосовно умов закупівлі?

Так

Чи ставив замовник вам будь-які питання?

Ні

Чи отримали ви відповідь від замовника в установлені терміни?

Так

звертайтесь у АМК

Яким способом відбувалось ваше спілкування із замовником?

Мобільним зв’язком

Чи правильно замовник визначив код товару/товарів, що закуповуються??

Так

Умови закупівлі:

повний абсурд......., антиконкурентні дії з боку замовника:- під"їзні колії, -склад на території Чернівецької області і т.д. Відмінили торги перший раз, оскільки не "ТОЙ" учасник перемагав на мою думку.
За допомогою консультанта Миколи Проданюка роками відбувається упереджене ставлення до учасників і робиться все можливе, звичайно незаконно прописуючи різний брєд в тендерній документації саме по паливним брикетам, щоб перемагав учасник саме вигідний для замовника.

ТД прописана під ФОП Паламарюк!!!!!!
А ті всі вимоги для того щоб у закупівлі прийняв участь один технічний учасник, а інший вигідний переможець

Чи є вимоги до учасників закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Так

Опис вимог

Чи дозволяють вимоги до предмету закупівлі придбати якісний товар за оптимальну ціну?? - НІ

вимоги занадто упереджені, не вистачає ще космічної тарілки включити у вимоги

Конкурентність

Чи здатні такі вимоги забезпечити максимальну конкуренцію серед учасників?
НІ

Якість товару

Чи зрозуміло потенційному постачальнику товар якої якості очікує придбати замовник??
ТАК

Чи є вимоги до предмету закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Ні

Умови закупівлі:

Дорогий Сергій Віталійович, дослідив твою тендерну документацію і можу сказати, що я б тобі вручив Оскар в номінації «Як НЕ ПРАВИЛЬНО провести тендер!», ти взагалі читав сам те, що понаписував? Чи як завжди «Ctrl+C», «Ctrl+V» і пішло в систему, а там будь-що-буде…
Значіть давай по порядку:
1. Частина 2 статті 21 Закону №922-VIII, встановлює, що Оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити наступну інформацію:
- мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції;
- розмір, вид та УМОВИ НАДАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ (якщо замовник вимагає його надати);
Дай відповідь на якій сторінці та в якому пункті твого Оголошення відображено описану інформацію?!.. Не можеш і сам знайти, тоді внось зміни доки не пізно.
2. Стаття 164-14 КУпАП зокрема передбачає: внесення недостовірних персональних даних до електронної системи закупівель та неоновлення у разі їх зміни тягнуть за собою накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб замовника від тисячі п’ятсот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що в грошовому еквіваленті від 25500,00 до 51000,00 грн.. У тебе картина наступна: в розділі «Інформація про Замовників» - контактною особою вказано якогось Миколу Проданюк, а от тендерна документація містить інформацію про Сухомлін Сергій Віталійович та і підпис ЕЦП твій також відображено. Тут як на мене гарно пахне тим, що хтось буде працювати цілий місяць, а може і більше просто на погашення штрафу!
Тому, внось зміни вже зараз, не має можливості скасовуй процедуру та розпочинай наново.
3. Тепер по тендерній документації, на сторінці 4 ти пишеш: «Заборонено ЗАВЕРТИ документи ФАКСИМІЛЕ ПІДПИСОМ І ПЕЧАТКОЮ». Ти хоч усвідомлюєш, що таке Факсиміле та як ним користуються нормальні люди, чи так десь почув та і впихнув собі в ТД. І взагалі чим саме обґрунтовується твоя ЗАБОРОНА на факсиміле, так як Цивільний кодекс України та практика Вищого спеціалізованого суду України говорить про зворотнє. А також роз’ясни, що в твоєму розумінні ФАКСИМІЛЕ ПЕЧАТКИ, або ж ти мав на увазі про те що заборонено візувати печаткою документи, звісно тим у кого вона є? Короче кажучи, внось зміни не тупи!
4. Сергійко ану скажи мені таку річ, предмет закупівлі у тебе ТОВАР, чи не так?!
Тоді якого дідька, ти пишеш про якихось там Підрядників і встановлюєш вимоги про надання учасниками Договірної ціни з відповідними розрахунками згідно ДСТУ Д1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», про якісь там склопакети, Тип ПВХ профілю, застосовуваний для виготовлення виробу, по умовами експлуатації - I-IV і т.д.
Отямся хлопче і перечитай уважніше свою Писанину, а для зручності сторінки: 5, 8-9 твоєї тендерної документації. Дякувати не потрібно, ліпше просто заяву на звільнення напиши та поїдь там наприклад в Польщу – лохину позбирай, або ж на худий кінець з Молдови тачки попереганяй, бо зрозумій тендери це не твоє, правду кажу. Внось зміни до ТД і передавай естафету закупівельника комусь іншому, бо ти школу в мінус заженеш .
5. Далі, значіть, по тексту ТД достатньо посилань на стару редакцію Закону №922-VIII від 02.04.2020, якщо ти ще не вкурсі то з 19.04.2020 року вже працює нова редакція Закону і у випадку написання інформації про договір про закупівлю варто вказувати 41 статтю, та ніяк не 36!
Тому, виправляй хлопче, виправляй!
6. Сергій Віталійович ти ж ніби в закладі освіти працюєш, так підійди до вчителя математики нехай він чи вона тебе навчить до десяти рахувати, бо в тебе якась плутанина з нумерацією Додатків до тендерної документації, там вона є там її немає. Давай визначайся вже, навіщо тобі ці тендери поїдь ліпше в Європу, там на тебе точно чекають. Словом – виправляй своє гівно.
7. У формі «Тендерної пропозиції» одиниці вимірювання, які в тебе прописані, а? Ти що брикети штуками будеш закуповувати? Це ти рішив, шкільного завхоза задрочить, він тобі, що 20 грн. не позичив, а ти йому на Вася приймай тепер поштучно 236 тон брикетів, а потім скажеш мені скільки там штук. Та він до пенсії їх не перерахує!
Тому, прислухайся до моєї поради, ЗАЛИШ посаду уповноваженої особи з питань публічних закупівель!
8. Крім того, що в ТД ти пишеш про роботи, хоча закуповуєш брикети, то ти вирішив ще із товаром наплутати, навіщо ти в Додатку №2 пишеш: «З метою дотримання законодавства про захист економічної конкуренції, учасник може враховувати еквівалент або аналог за умов повної відповідності його технічних характеристик, тому всі посилання на конкретну марку, виробника, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, слід читати з виразом „ або еквівалент”. У разі надання еквіваленту необхідно зазначити назву (марку) виробника в технічних вимогах пов’язана з технологічними особливостями виробничого процесу Замовника та достатнім строком експлуатації товару заявленого виробником. КРІМ ТОГО, ТЕХНІКА ПОВИННА БУТИ ЕКОНОМІЧНОЮ, НЕВИБАГЛИВОЮ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА СТІЙКОЮ ДО ЗОВНІШНІХ ЧИННИКІВ ЗНОСУ.», про яку техніку мова іде?!
А далі в тому ж Додатку: «-гарантійний лист від учасника торгів про те, що в разі сумніву замовника щодо якості товару постачальник зобов’язаний власними силами та за власний рахунок провести дослідження якості товару та надати відповідні експертні висновки замовнику при поставці товару, а також зобов’язаний вжити заходів щодо забезпечення доставки проб паливних брикетів (Pini Kay) до лабораторії та здійснити оплату відповідних лабораторних досліджень на умовах та у строки, визначені замовником, при цьому учасник погоджується з тим, що замовник залишає за собою право вибору лабораторії, що здійснюватиме ДОСЛІДЖЕННЯ ВУГІЛЛЯ щодо технічних та якісних показників», значіть уже на фіг Вам якась там техніка і брикети, давай вугілля ліпше купимо так?!
Ти коли піонериш чужі документації, то хоча б перечитувати їх потрібно, ти ж Валеру Клима підставляєш, він нормальний мужик.
9. І на завершення, як то кажуть «Вишенька на торті» Сірьожа, ти б ще попросив щоб у учасника в наявності був гелікоптер і круїзний лайнер, задля підтвердження відповідності до кваліфікаційного критерію матеріально-технічної бази.
Поясни навіщо, тобі в учасника наявність ПІД’ЇЗНОЇ ГІЛКИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ до складського приміщення (майданчика) для складування та зберігання товару на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від складу – майданчика.Я тобі так скажу, не плутай грішне з праведним і повидаляй оту хрінь дискримінаційну, яку ти понаписував , і про склади на території Чернівецької області також, да, да. Тобі мало Вимог та Скарг було в минулій процедурі? Чи можливо давно аудитори тебе штормили?
Тому давай, не зволікай ти там, і припини тягнути свого Паламарюка чи іншого якогось брата, кума, свата і внеси обов’язково зміни по усім пунктам, що вище описані. А як не зробиш цього, то Скаргу получиш в останній день, і одразу Листа направлю на відділ освіти Чернівецької обласної ради та до Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області про відсутність твоєї освіти в освітньому закладі.
Тож, Сергійко Віталійовичу ДУМАЙте!

Не шановний учасник. Нам шкода що кваліфікаційні вимоги для вас дуже складні. Але враховуючи те що ви більше ніж ремонт вуличного туалету в житті не робили, то прощаємо вам ваші відсутність досвіду. Щодо стилю написання вашого листа, то бачимо що крім некваліфікованої робочої сили ви ні з ким не спілкувалися, і відсутність освіти також дається взнаки. Нам прикро що такі вимоги змусили вас нервувати, але Гліцин допоможе (не в цілях реклами). Щодо хабаря котрий ви по телефону намагалися пропонувати- то скарга в поліцію також буде написана. Крім того повідомляємо що ваші брикети з лушпини соняху до брикетів з твердих сортів деревини не відносяться. Ваш "товар" можете пропонувати на опалення того ж туалету що самі ремонтували. Щодо змін в документацію, то ми подумаємо над вашою пропозицією, і рекомендуємо краще готуватись.

ДУМАЙте

Позиція ГО Центр громадського моніторингу та досліджень Перемога!
Ідентифікатор порушень I

Подано форм 7944

Кращий інформатор I

Подано форм 7947

Борець за перемогу II

Подано форм 2572

DOZORRO PROFI
Виявлені ознаки порушень Направлені звернення Відповіді
ТД не відповідає вимогам законодавства
лист до замовника
23.11.2020
- закупівлю відмінено
лист до замовника
23.11.2020
- закупівлю відмінено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 15.11.2020 00:00

Оскарження умов:

до 21.11.2020 00:00

Подання пропозицій:

25.11.2020 00:00

Початок аукціону:

25.11.2020 14:15

Очікувана вартість
1 110 000 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
33 300 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
20 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1.80 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

236170 кілограми
Тверде паливо (брикети Pini Kay)
ДК 021:2015: 03410000-7 — Деревина

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-08-05-005649-a.a5

Статус:
Очікує розгляду

Учасник: ТОВ Славресурс, Код ЄДРПОУ:37939071
Дата подання: 27.11.2020 14:50
Замовником прийняте неправомірне рішення про відповідність пропозиції учасника Фізична особа-підприємець Паламарюк Олексій Юрійович вимогам тендерної документації. Проте пропозиція "заздалегідь обраного переможця" містить грубі помилки та невідповідності. Намагаючись протягом 2020 року здійснити оборутку із "вашим обранцем" Ви ставите під загрозу забезпечення твердим паливом навчального закладу. Не ставте приватні інтереси окремих посадових осіб вище ніж це дозволяють номи закону.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Очікується

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-08-05-005649-a.b1

Статус:
Повернуто, як помилково направлену

Скаржник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ВОЙТЮК МИКОЛА ДМИТРОВИЧ, Код ЄДРПОУ:2331317590
Пошук по цьому автору
Дата подання: відсутня

Пропустив строк на звернення, тому вирішив через Скаргу дещо тобі сказати

Дорогий Сергій Віталійович, дослідив твою тендерну документацію і можу сказати, що я б тобі вручив Оскар в номінації «Як НЕ ПРАВИЛЬНО провести тендер!», ти взагалі читав сам те, що понаписував? Чи як завжди «Ctrl+C», «Ctrl+V» і пішло в систему, а там будь-що-буде… Значіть давай по порядку: 1. Частина 2 статті 21 Закону №922-VIII, встановлює, що Оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити наступну інформацію: - мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції; - розмір, вид та УМОВИ НАДАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ (якщо замовник вимагає його надати); Дай відповідь на якій сторінці та в якому пункті твого Оголошення відображено описану інформацію?!.. Не можеш і сам знайти, тоді внось зміни доки не пізно. 2. Стаття 164-14 КУпАП зокрема передбачає: внесення недостовірних персональних даних до електронної системи закупівель та неоновлення у разі їх зміни тягнуть за собою накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб замовника від тисячі п’ятсот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що в грошовому еквіваленті від 25500,00 до 51000,00 грн.. У тебе картина наступна: в розділі «Інформація про Замовників» - контактною особою вказано якогось Миколу Проданюк, а от тендерна документація містить інформацію про Сухомлін Сергій Віталійович та і підпис ЕЦП твій також відображено. Тут як на мене гарно пахне тим, що хтось буде працювати цілий місяць, а може і більше просто на погашення штрафу! Тому, внось зміни вже зараз, не має можливості скасовуй процедуру та розпочинай наново. 3. Тепер по тендерній документації, на сторінці 4 ти пишеш: «Заборонено ЗАВЕРТИ документи ФАКСИМІЛЕ ПІДПИСОМ І ПЕЧАТКОЮ». Ти хоч усвідомлюєш, що таке Факсиміле та як ним користуються нормальні люди, чи так десь почув та і впихнув собі в ТД. І взагалі чим саме обґрунтовується твоя ЗАБОРОНА на факсиміле, так як Цивільний кодекс України та практика Вищого спеціалізованого суду України говорить про зворотнє. А також роз’ясни, що в твоєму розумінні ФАКСИМІЛЕ ПЕЧАТКИ, або ж ти мав на увазі про те що заборонено візувати печаткою документи, звісно тим у кого вона є? Короче кажучи, внось зміни не тупи! 4. Сергійко ану скажи мені таку річ, предмет закупівлі у тебе ТОВАР, чи не так?! Тоді якого дідька, ти пишеш про якихось там Підрядників і встановлюєш вимоги про надання учасниками Договірної ціни з відповідними розрахунками згідно ДСТУ Д1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», про якісь там склопакети, Тип ПВХ профілю, застосовуваний для виготовлення виробу, по умовами експлуатації - I-IV і т.д. Отямся хлопче і перечитай уважніше свою Писанину, а для зручності сторінки: 5, 8-9 твоєї тендерної документації. Дякувати не потрібно, ліпше просто заяву на звільнення напиши та поїдь там наприклад в Польщу – лохину позбирай, або ж на худий кінець з Молдови тачки попереганяй, бо зрозумій тендери це не твоє, правду кажу. Внось зміни до ТД і передавай естафету закупівельника комусь іншому, бо ти школу в мінус заженеш . 5. Далі, значіть, по тексту ТД достатньо посилань на стару редакцію Закону №922-VIII від 02.04.2020, якщо ти ще не вкурсі то з 19.04.2020 року вже працює нова редакція Закону і у випадку написання інформації про договір про закупівлю варто вказувати 41 статтю, та ніяк не 36! Тому, виправляй хлопче, виправляй! 6. Сергій Віталійович ти ж ніби в закладі освіти працюєш, так підійди до вчителя математики нехай він чи вона тебе навчить до десяти рахувати, бо в тебе якась плутанина з нумерацією Додатків до тендерної документації, там вона є там її немає. Давай визначайся вже, навіщо тобі ці тендери поїдь ліпше в Європу, там на тебе точно чекають. Словом – виправляй своє гівно. 7. У формі «Тендерної пропозиції» одиниці вимірювання, які в тебе прописані, а? Ти що брикети штуками будеш закуповувати? Це ти рішив, шкільного завхоза задрочить, він тобі, що 20 грн. не позичив, а ти йому на Вася приймай тепер поштучно 236 тон брикетів, а потім скажеш мені скільки там штук. Та він до пенсії їх не перерахує! Тому, прислухайся до моєї поради, ЗАЛИШ посаду уповноваженої особи з питань публічних закупівель! 8. Крім того, що в ТД ти пишеш про роботи, хоча закуповуєш брикети, то ти вирішив ще із товаром наплутати, навіщо ти в Додатку №2 пишеш: «З метою дотримання законодавства про захист економічної конкуренції, учасник може враховувати еквівалент або аналог за умов повної відповідності його технічних характеристик, тому всі посилання на конкретну марку, виробника, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, слід читати з виразом „ або еквівалент”. У разі надання еквіваленту необхідно зазначити назву (марку) виробника в технічних вимогах пов’язана з технологічними особливостями виробничого процесу Замовника та достатнім строком експлуатації товару заявленого виробником. КРІМ ТОГО, ТЕХНІКА ПОВИННА БУТИ ЕКОНОМІЧНОЮ, НЕВИБАГЛИВОЮ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА СТІЙКОЮ ДО ЗОВНІШНІХ ЧИННИКІВ ЗНОСУ.», про яку техніку мова іде?! А далі в тому ж Додатку: «-гарантійний лист від учасника торгів про те, що в разі сумніву замовника щодо якості товару постачальник зобов’язаний власними силами та за власний рахунок провести дослідження якості товару та надати відповідні експертні висновки замовнику при поставці товару, а також зобов’язаний вжити заходів щодо забезпечення доставки проб паливних брикетів (Pini Kay) до лабораторії та здійснити оплату відповідних лабораторних досліджень на умовах та у строки, визначені замовником, при цьому учасник погоджується з тим, що замовник залишає за собою право вибору лабораторії, що здійснюватиме ДОСЛІДЖЕННЯ ВУГІЛЛЯ щодо технічних та якісних показників», значіть уже на фіг Вам якась там техніка і брикети, давай вугілля ліпше купимо так?! Ти коли піонериш чужі документації, то хоча б перечитувати їх потрібно, ти ж Валеру Клима підставляєш, він нормальний мужик. 9. І на завершення, як то кажуть «Вишенька на торті» Сірьожа, ти б ще попросив щоб у учасника в наявності був гелікоптер і круїзний лайнер, задля підтвердження відповідності до кваліфікаційного критерію матеріально-технічної бази. Поясни навіщо, тобі в учасника наявність ПІД’ЇЗНОЇ ГІЛКИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ до складського приміщення (майданчика) для складування та зберігання товару на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від складу – майданчика.Я тобі так скажу, не плутай грішне з праведним і повидаляй оту хрінь дискримінаційну, яку ти понаписував , і про склади на території Чернівецької області також, да, да. Тобі мало Вимог та Скарг було в минулій процедурі? Чи можливо давно аудитори тебе штормили? Тому давай, не зволікай ти там, і припини тягнути свого Паламарюка чи іншого якогось брата, кума, свата і внеси обов’язково зміни по усім пунктам, що вище описані. А як не зробиш цього, то Скаргу получиш в останній день, і одразу Листа направлю на відділ освіти Чернівецької обласної ради та до Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області про відсутність твоєї освіти в освітньому закладі. Тож, Сергійко Віталійовичу ДУМАЙте!
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Помилка

Кількість скарг: UA-2020-08-05-005649-a.b2

Статус:
Повернуто, як помилково направлену

Скаржник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ВОЙТЮК МИКОЛА ДМИТРОВИЧ, Код ЄДРПОУ:2331317590
Пошук по цьому автору
Дата подання: відсутня

Пропустив строк на звернення, тому вирішив через Скаргу дещо тобі сказати

Дорогий Сергій Віталійович, дослідив твою тендерну документацію і можу сказати, що я б тобі вручив Оскар в номінації «Як НЕ ПРАВИЛЬНО провести тендер!», ти взагалі читав сам те, що понаписував? Чи як завжди «Ctrl+C», «Ctrl+V» і пішло в систему, а там будь-що-буде… Значіть давай по порядку: 1. Частина 2 статті 21 Закону №922-VIII, встановлює, що Оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити наступну інформацію: - мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції; - розмір, вид та УМОВИ НАДАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ (якщо замовник вимагає його надати); Дай відповідь на якій сторінці та в якому пункті твого Оголошення відображено описану інформацію?!.. Не можеш і сам знайти, тоді внось зміни доки не пізно. 2. Стаття 164-14 КУпАП зокрема передбачає: внесення недостовірних персональних даних до електронної системи закупівель та неоновлення у разі їх зміни тягнуть за собою накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб замовника від тисячі п’ятсот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що в грошовому еквіваленті від 25500,00 до 51000,00 грн.. У тебе картина наступна: в розділі «Інформація про Замовників» - контактною особою вказано якогось Миколу Проданюк, а от тендерна документація містить інформацію про Сухомлін Сергій Віталійович та і підпис ЕЦП твій також відображено. Тут як на мене гарно пахне тим, що хтось буде працювати цілий місяць, а може і більше просто на погашення штрафу! Тому, внось зміни вже зараз, не має можливості скасовуй процедуру та розпочинай наново. 3. Тепер по тендерній документації, на сторінці 4 ти пишеш: «Заборонено ЗАВЕРТИ документи ФАКСИМІЛЕ ПІДПИСОМ І ПЕЧАТКОЮ». Ти хоч усвідомлюєш, що таке Факсиміле та як ним користуються нормальні люди, чи так десь почув та і впихнув собі в ТД. І взагалі чим саме обґрунтовується твоя ЗАБОРОНА на факсиміле, так як Цивільний кодекс України та практика Вищого спеціалізованого суду України говорить про зворотнє. А також роз’ясни, що в твоєму розумінні ФАКСИМІЛЕ ПЕЧАТКИ, або ж ти мав на увазі про те що заборонено візувати печаткою документи, звісно тим у кого вона є? Короче кажучи, внось зміни не тупи! 4. Сергійко ану скажи мені таку річ, предмет закупівлі у тебе ТОВАР, чи не так?! Тоді якого дідька, ти пишеш про якихось там Підрядників і встановлюєш вимоги про надання учасниками Договірної ціни з відповідними розрахунками згідно ДСТУ Д1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», про якісь там склопакети, Тип ПВХ профілю, застосовуваний для виготовлення виробу, по умовами експлуатації - I-IV і т.д. Отямся хлопче і перечитай уважніше свою Писанину, а для зручності сторінки: 5, 8-9 твоєї тендерної документації. Дякувати не потрібно, ліпше просто заяву на звільнення напиши та поїдь там наприклад в Польщу – лохину позбирай, або ж на худий кінець з Молдови тачки попереганяй, бо зрозумій тендери це не твоє, правду кажу. Внось зміни до ТД і передавай естафету закупівельника комусь іншому, бо ти школу в мінус заженеш . 5. Далі, значіть, по тексту ТД достатньо посилань на стару редакцію Закону №922-VIII від 02.04.2020, якщо ти ще не вкурсі то з 19.04.2020 року вже працює нова редакція Закону і у випадку написання інформації про договір про закупівлю варто вказувати 41 статтю, та ніяк не 36! Тому, виправляй хлопче, виправляй! 6. Сергій Віталійович ти ж ніби в закладі освіти працюєш, так підійди до вчителя математики нехай він чи вона тебе навчить до десяти рахувати, бо в тебе якась плутанина з нумерацією Додатків до тендерної документації, там вона є там її немає. Давай визначайся вже, навіщо тобі ці тендери поїдь ліпше в Європу, там на тебе точно чекають. Словом – виправляй своє гівно. 7. У формі «Тендерної пропозиції» одиниці вимірювання, які в тебе прописані, а? Ти що брикети штуками будеш закуповувати? Це ти рішив, шкільного завхоза задрочить, він тобі, що 20 грн. не позичив, а ти йому на Вася приймай тепер поштучно 236 тон брикетів, а потім скажеш мені скільки там штук. Та він до пенсії їх не перерахує! Тому, прислухайся до моєї поради, ЗАЛИШ посаду уповноваженої особи з питань публічних закупівель! 8. Крім того, що в ТД ти пишеш про роботи, хоча закуповуєш брикети, то ти вирішив ще із товаром наплутати, навіщо ти в Додатку №2 пишеш: «З метою дотримання законодавства про захист економічної конкуренції, учасник може враховувати еквівалент або аналог за умов повної відповідності його технічних характеристик, тому всі посилання на конкретну марку, виробника, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, слід читати з виразом „ або еквівалент”. У разі надання еквіваленту необхідно зазначити назву (марку) виробника в технічних вимогах пов’язана з технологічними особливостями виробничого процесу Замовника та достатнім строком експлуатації товару заявленого виробником. КРІМ ТОГО, ТЕХНІКА ПОВИННА БУТИ ЕКОНОМІЧНОЮ, НЕВИБАГЛИВОЮ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА СТІЙКОЮ ДО ЗОВНІШНІХ ЧИННИКІВ ЗНОСУ.», про яку техніку мова іде?! А далі в тому ж Додатку: «-гарантійний лист від учасника торгів про те, що в разі сумніву замовника щодо якості товару постачальник зобов’язаний власними силами та за власний рахунок провести дослідження якості товару та надати відповідні експертні висновки замовнику при поставці товару, а також зобов’язаний вжити заходів щодо забезпечення доставки проб паливних брикетів (Pini Kay) до лабораторії та здійснити оплату відповідних лабораторних досліджень на умовах та у строки, визначені замовником, при цьому учасник погоджується з тим, що замовник залишає за собою право вибору лабораторії, що здійснюватиме ДОСЛІДЖЕННЯ ВУГІЛЛЯ щодо технічних та якісних показників», значіть уже на фіг Вам якась там техніка і брикети, давай вугілля ліпше купимо так?! Ти коли піонериш чужі документації, то хоча б перечитувати їх потрібно, ти ж Валеру Клима підставляєш, він нормальний мужик. 9. І на завершення, як то кажуть «Вишенька на торті» Сірьожа, ти б ще попросив щоб у учасника в наявності був гелікоптер і круїзний лайнер, задля підтвердження відповідності до кваліфікаційного критерію матеріально-технічної бази. Поясни навіщо, тобі в учасника наявність ПІД’ЇЗНОЇ ГІЛКИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ КОЛІЇ до складського приміщення (майданчика) для складування та зберігання товару на території Чернівецької області, відстань не більше 5 км. від складу – майданчика.Я тобі так скажу, не плутай грішне з праведним і повидаляй оту хрінь дискримінаційну, яку ти понаписував , і про склади на території Чернівецької області також, да, да. Тобі мало Вимог та Скарг було в минулій процедурі? Чи можливо давно аудитори тебе штормили? Тому давай, не зволікай ти там, і припини тягнути свого Паламарюка чи іншого якогось брата, кума, свата і внеси обов’язково зміни по усім пунктам, що вище описані. А як не зробиш цього, то Скаргу получиш в останній день, і одразу Листа направлю на відділ освіти Чернівецької обласної ради та до Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області про відсутність твоєї освіти в освітньому закладі. Тож, Сергійко Віталійовичу ДУМАЙте!
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Помилка

Кількість скарг: UA-2020-08-05-005649-a.a3

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "БРИКЕТИ ЧЕРКАЩИНИ", Код ЄДРПОУ:43113177
Пошук по цьому автору
Дата подання: 16.08.2020 15:17

СКАРГА щодо встановлення Комунальним закладом "Вижницька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука" незаконних та дискримінаційних вимог у тендерній документації на закупівлю по предмету: «ДК 021:2015: 03410000-7 — Деревина (Паливні брикети типу Pini Kay)» (ідентифікатор закупівлі UA-2020-08-05-005649-a)

СКАРГА щодо встановлення Комунальним закладом "Вижницька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука" незаконних та дискримінаційних вимог у тендерній документації на закупівлю по предмету: «ДК 021:2015: 03410000-7 — Деревина (Паливні брикети типу Pini Kay)» (ідентифікатор закупівлі UA-2020-08-05-005649-a)
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 19.08.2020 16:59

Кількість скарг: UA-2020-08-05-005649-a.a4

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ Славресурс, Код ЄДРПОУ:37939071
Пошук по цьому автору
Дата подання: 09.10.2020 13:22

Документація замовника містить дискримінаційні умови

Документація замовника містить дискримінаційні умови
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 13.10.2020 21:18

Кількість скарг: UA-2020-08-05-005649-a.b6

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ Славресурс, Код ЄДРПОУ:37939071
Пошук по цьому автору
Дата подання: 04.12.2020 15:17

порушення процедури закупівлі

Пропозиція ФОП Паламарюк О В не відповідає вимогам становленим тендерною документацією Замовника, в наслідок чого підлягає дискваліфікації.
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 09.12.2020 19:41

Документи подані скаржником

13.08.2020 02:27
Вимога.docx

Документи подані скаржником

13.08.2020 02:43
Вимога.docx

Документи подані скаржником

13.12.2020 20:42
Додатки 1.pdf

Аукціон

Початок:
25.11.2020 14:15
Завершення:
25.11.2020 14:42

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 25.11.2020 14:42

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Фізична особа-підприємець Паламарюк Олексій Юрійович
Пошук по цьому учаснику
964 754.45 UAH 892 722.60 UAH Документи
1 048 594.80 UAH 896 799.60 UAH Документи
ТОВ "БРИКЕТИ ЧЕРКАЩИНИ"
Пошук по цьому учаснику
1 013 169.30 UAH 944 680 UAH Документи

Публічні документи

01.12.2020 14:16
sign.p7s
27.11.2020 21:40
sign.p7s
24.11.2020 20:20
sign.p7s
20.11.2020 11:49
sign.p7s
13.10.2020 22:21
sign.p7s

Публічні документи

24.11.2020 19:15
sign.p7s
24.11.2020 18:59
Ст 17.pdf
24.11.2020 18:59
Брикет Фото 2.jpg
24.11.2020 18:59
Брикет Фото 1.jpg
24.11.2020 18:59
Licenziya DEA.pdf
24.11.2020 18:59
Doverennost DEA.pdf
24.11.2020 18:59
BG 1440-20G SLAVRESURS.zip

Публічні документи

24.11.2020 17:49
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Фізична особа-підприємець Паламарюк Олексій Юрійович
#3076919416
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 892 722.60 UAH 19.01.2021 10:06
Фізична особа-підприємець Паламарюк Олексій Юрійович
#3076919416
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 892 722.60 UAH 19.01.2021 10:10
ТОВ Славресурс
#37939071
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 896 799.60 UAH 19.01.2021 10:13
ТОВ "БРИКЕТИ ЧЕРКАЩИНИ"
#43113177
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 944 680 UAH 19.01.2021 10:16

Документи

19.01.2021 10:07
edr_identification.yaml
19.01.2021 10:10
sign.p7s

Документи

19.01.2021 10:10
edr_identification.yaml
19.01.2021 10:13
sign.p7s

Документи

19.01.2021 10:14
edr_identification.yaml
19.01.2021 10:16
sign.p7s

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 3

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Аналогічний тендер скасовано - Так

Менше ніж за 60 днів до оголошення конкурентної процедури була скасована схожа конкурентна процедура, у якій були розкриті пропозиції, з такою ж самою групою CPV (три перші знаки) для 336-ої групи, або класом CPV (чотири перші знаки) для всіх інших груп, і очікуваною вартістю, що відрізняється від нової процедури не більше, ніж на 5%

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання