код ДК 021:2015 - 44610000-9 (Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску) (Контейнери для сміття в заклади освіти Оболонського району)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-09-07-004783-a
  • 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
  • Відмінена
Найменування замовника:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Альона Кожина Вікторівна, 380444197359 , obolon_osvita_tender@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 04211, Київська область, вул. Йорданська, 11-а
Очікувана вартість
550 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 24.01.21
  • Відгуки 14
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2

Умови закупівлі:

Контактна особа - Альона Кожина Вікторівна, 380444197359. Телефонував даній особі хотів уточнити яким чином учасник має поставити продукцію до 25.12.2020, так як аукціон тільки закінчується 18.12.2020 і по факту згідно Закону договір буде підписаний не раніше 28.12.2020 року. Виходить, що поставку не можливо зробити згідно таких умов. Контактна особа дала відповідь, що вони швидко все зроблять і встигнуть підписати. Після чого їм було роз'яснено, що не порушуючи Закон зробити це не можливо, на що Контакнта особа відповіла, що вони тендер скасують. Тендер не скасували. З цього може випливати, що вони зазделегіть вже все продумали і можливо домовились з кимось із майбутніх Учасників. Обманули про скасування тендеру, щоб ми не подали, або не встигли подати Тендерну пропозицію, цим самим зменшити конкуренцію на закупівлі. Це вже взагалі. Надіюсь ця закупівля приверне увагу відповідних органів і на неї буде якась реакція.

Умови закупівлі:

Тендерна документація містить інформація, що поставка має бути до 25.12.2020 року. Аукціон буде 18.12.2020 року. Також документація містить інформацію, що Переможець в термін до 10 днів з моменту оголошення наміру укласти договір, надати довідки. Також згідно Закону дається 20 днів на підписання договору. Тобто виходить, що термін поставки менший ніж термін що дається на підписання договору та надання Кваліфікаційних документів Переможця. Просимо зробити зміни або повністю відмінити закупівлю, так як вона не зможе відбутись відповідно до таких умов поставки. Терміни поставки менші ніж терміни за які відбувається закупівля на електронному майданчику.

Умови закупівлі:

Відповідь Замовника є не доречною. Наявні дискримінаційні вимоги, які призводять до закупівлі товару у одного виробника. Зазначені вимоги не впливають на якість контейнера.

Опис вимог

Чи дозволяють вимоги до предмету закупівлі придбати якісний товар за оптимальну ціну?? - НІ

Дані вимоги дають можливість придбати товар лише у заздалегідь визначеного виробника.

Конкурентність

Чи здатні такі вимоги забезпечити максимальну конкуренцію серед учасників?
НІ

Конкуренція відсутня. Так як і сенс приймати Участь. Оскільки Замовник не надає можливості запропонувати якісний товар. А лише створює умови за яких здійснюється закупівля заздалегідь визначеного товару.

Якість товару

Чи зрозуміло потенційному постачальнику товар якої якості очікує придбати замовник??
НІ

Умови закупівлі:

Відповідь Замовника є надуманою. Жодної крадіжки ручок не відбувалося. Замовник вводить в оману спостерігачів, та намагається виправдати дискримінаційні вимоги у тендерній документації.

Умови закупівлі:

Відповідь Замовника щодо ручок контейнера є надуманою та такою, що не відповідає дійсності. Не траплялося жодного випадку щодо крадіжки ручок контейнера. Крім того, немає доведення на науковому рівні, що контейнери із ручками монолітними є кращим від контейнерів із ручками не монолітними. Замовник створює антиконкурентне середовище. Вказує ті вимоги до товару які можуть бути виконані лише одним виробником.Зазначене не відповідає нормам ст. 5, ч. 4 ст. 22 ЗУ Про публічні закупівлі.

Умови закупівлі:

Повідомляємо, що спецтехніка яка здійснює експлуатацію контейнерів виготовляється теж згідно стандартів. Зазначене необхідно для того, щоб вона мала змогу експлуатувати контейнери із різними параметрами (але такими які відповідають стандарту EN 840-2). Вказуємо, що виробники не виготовляють спецтехніку під розміри конкретного виробника. А тому якщо контейнер (будь-якого виробника) виготовлений згідно розмірів передбачених стандартом. Він належним чином експлуатуватиметься спецтехнікою. Тому відповідь Замовника є недоречною.

Умови закупівлі:

Вимога Замовника щодо габаритних розмірів не суперечить умовам стандарту. Проте вона суперечить нормам чинного законодавства, а саме ст. 5 ЗУ Про публічні закупівлі. Закон вказує, що не може бути дискримінаційних вимог до учасників. Пояснюємо, що встановлення конкретних розмірів контейнера, призводить до того, що продукція лише одного виробника підходить під усі без виключення умови тендерної документації. Тобто відбувається обмеження конкуренції. Замовник не враховує зауважень, та допускає порушення норм чинного законодавства.

Умови закупівлі:

Вимога щодо гарантійного листа наступного змісту "«При невідповідності якості Товару, та (або) дефектів Товару, та (або) будь-чого іншого, що може якимось чином вплинути на якісні характеристики Товару - Учасник зобов’язаний замінити неякісну частину товару за власний рахунок, сплативши всі супутні витрати по заміні неякісної частини Товару» є дискримінаційною вимогою тендерної документації. Дана вимога є недоречною, оскільки не у всіх випадках є можливість замінити неякісну частину контейнера. Тому просимо виключити дану вимогу тендерної документації" є такою, що не можливо виконати. Повідомляємо, що є випадки а яких заміна однієї деталі контейнера не можлива. (Наприклад у Учасника немає змоги здійснити заміну бічної стінки контейнера, у даному випадку буде відбуватися заміна всього контейнера). Тобто у випадку такої заміни умова тендерної документації, гарантійного листа не може бути виконана. Проте Замовник не звертає уваги на вказане. Та залишає вимоги, які не можуть бути виконані.

Умови закупівлі:

Відповідь Замовника є недоречною та не підтвердженою Міцність контейнера не залежить від однієї деталі. Міцність залежить і від процесу виробництва, від матеріалу. Замовник включив дискримінаційні вимоги до тендерної документації, які призводять до обмеження конкуренції.

Умови закупівлі:

Відповідь Замовника щодо габаритних розмірів є недоречною. Оскільки контейнери які виготовлені згідно стандарту EN 840-2 , та які мають габаритні розміри які відповідають стандарту, належним чином експлуатуються сміттєвозами. Тобто спецтехніка має змогу експлуатувати контейнери лише із тими розмірами які виконані в межах стандарту. Тобто не лише з тими які зазначені Замовником.

Умови закупівлі:

Вимога щодо гарантійного листа немає жодного сенсу. Даний лист не є підставою того, що контейнери будуть отриманні саме в строк визначений тендерною документацією. Тому відповідь Замовника є недоречною.

Умови закупівлі:

Замовник не надав переліку закладів та адрес, на які необхідно здійснювати поставку товару. Зазначене порушує норми ст. 5 ЗУ Про публічні закупівлі, а саме порушує принцип відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель. Учасники не мають змоги ознайомитися із усіма умовами тендерної документації. В даному випадку для того, щоб вирішити питання щодо можливості поставки товару, та для того щоб розрахувати ціну, Учаснику необхідно ознайомитися із усіма умовами. З даної тендерної документації цього зробити неможливо.

Умови закупівлі:

Згідно умов тендерної документації учасник має право запропонувати еквівалент. Дана умова міститься і у ст. 23 ЗУ Про публічні закупівлі. Проте, зважаючи на те, що саме Замовник вирішує питання щодо того, чи є запропонований Учасником товар еквівалентом товару який вимагається Замовником, у відповіді на запитання він повинен був відповісти чи буде товар еквівалентом, або, що товар еквівалентом не вважатиметься. Замовник не дав конкретної відповіді на запитання. Це в подальшому може призвести до відсутності конкуренції, що порушує норми ст. 5 ЗУ Про публічні закупівлі.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 07.12.2020 18:00

Оскарження умов:

до 13.12.2020 00:00

Подання пропозицій:

17.12.2020 18:00

Початок аукціону:

05.01.2021 11:26

Очікувана вартість
550 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
16 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
5 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: згідно технічного завдання. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг згідно дислокації Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. до 25.12.2020 року Джерело фінансування – місцевий бюджет Інформація про мову, якою повинні готуватись тендерні пропозиції: під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються учасником викладаються українською мовою. Більш детальна інформація міститься у тендерній документації. Вид забезпечення тендерних пропозиції : банківська гарантія
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

89 штуки
Контейнери для сміття в заклади освіти Оболонського району
ДК 021:2015: 44610000-9 — Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Щодо суцільної ручки в корпусі

Дата подання: 08.09.2020 09:14
Дата відповіді: 10.09.2020 15:50
Поясніть будь-ласка що підрозумівається під суцільною вбудованою ручкою?

відповідь:

Доброго дня! Суцільна вбудована ручка, це ручка, яка є суцільною з корпусом.

Технічна специфікація

Дата подання: 08.09.2020 09:16
Дата відповіді: 10.09.2020 15:51
Якщо наший контейнер маємонолітні ручки на кришці з кожної сторони, що дає змогу відкривати кришку з трьох сторін, чи буде наша пропозиція відхилена?

відповідь:

Доброго дня! Після розкриття тендерних пропозицій, за результатами їх оцінки на відповідність вимогам Оголошення, буде прийматись рішення про відповідність пропонованого Учасником товару вимогам тендерної документації про закупівлю.

Щодо дислокацій

Дата подання: 08.09.2020 09:24
Дата відповіді: 10.09.2020 15:52
В Додатку 2 до Тендерної документації вказано: "Оплата по факту постачання товару в заклади освіти управління освіти Оболонського району міста Києва відповідно до дислокації, вказаній в договорі." В договорі немає адрес закладів. Будь-ласка внесіть зміни в Тендерну документаці, дана інформація обов'язково потрібно для прорахунку вартості контейнера.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Перелік закладів освіти буде зазначено замовником при підписанні договору за результатом проведеної процедури закупівлі з урахуванням фактичної потреби закладів на момент підписання договору. Заклади освіти розташовані у Оболонському районі міста Києва.

Щодо гарантійного листа

Дата подання: 08.09.2020 09:49
Дата відповіді: 10.09.2020 15:53
В Додатку 2 Тендерної документації вказано: "Оригінал гарантійного листа від виробника про гарантію поставки продукції вчасно в разі перемоги учасника в торгах." Будь-ласка заберіть дискримінаційну вимогу. Гарнтійний лист не несе някої юридичної сили. Між Учасником та Переможцем буде підписано договір де регулюються всі необхідні умови.

відповідь:

Доброго дня! Вимога, щодо гарантійного листа не є дискримінаційною та сформована з метою забезпечення гарантованого та своєчасного отримання Замовником товару відповідно до предмету закупівлі.

Габаритні розміри

Дата подання: 08.09.2020 10:02
Дата відповіді: 10.09.2020 15:54
Згідно Додатку 2 ТД: "Довжина: 1360 – 1370 мм, Ширина не більше 1070 мм, Висота не більше 1344 мм". Поясніть чим обумовлений таки детальний опис конструкції? Всі виробники якісних пластикових контейнерів керуються стандартом EN 840-2, де обумовленні граничні габаритні розміри і при виготовлені пластикових контейнері можливе відхилення розмірів на 3%. Ви просто обмежуєте коло уачсників та плануєте закупити саме контейнери plastikgogic чи можливо зможете пояснити чим гірші контейнери які маюють ширину та висоту більшою на 1-2 мм ніж вказано у вимогах?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Пропозиція Учасника повинна відповідати вказаним в Додатку 2 необхідним технічним, якісним та іншім характеристикам предмета закупівлі, які відповідають характеристикам та знаходяться в гранично допустимих значеннях, встановлених стандартом EN 840-2. Окремо зазначаємо, що Замовник формує тендерну документацію під свої потреби та техніку, яка буде обслуговувати контейнери для ТПВ з урахуванням габаритних розмірів майданчиків, на яких буде здійснюватися обслуговування контейнерів.

Щодо ребер жорсткості

Дата подання: 08.09.2020 10:47
Дата відповіді: 10.09.2020 15:55
Стандарт ЕN 840-2 не встановлює жодної вимоги щодо наявності чи відсутності ребер жорсткості. Зазначене залишено, на розсуд виробника. Ми, як потенційний учасник у закупівлі, вимагаємо усунути дискримінаційну вимогу, оскільки можемо запропонувати продукцію у відповідності стандарту EN 840 з загальною вантажопідйомністью контейнера 510 кг і без Додаткових подвійних ребр жорсткості по всій висоті корпусу контейнера на кожній стінці.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Метою Замовника є закупівля якісного та надійного товару, що забезпечить довготривалість його використання. Враховуючи вищенаведене повідомляємо, що додаткові подвійні ребра жорсткості на стінках контейнера забезпечують додаткову міцність конструкції корпусу при навантаженні, що забезпечує більш тривалий строк експлуатації. Ребра жорсткості є додатковим захистом від деформації корпусу контейнера.

Щодо гарантійного листа

Дата подання: 08.09.2020 18:01
Дата відповіді: 10.09.2020 15:56
Вимога щодо того, що учасник повинен надати гарантійний лист, що «При невідповідності якості Товару, та (або) дефектів Товару, та (або) будь-чого іншого, що може якимось чином вплинути на якісні характеристики Товару - Учасник зобов’язаний замінити неякісну частину товару за власний рахунок, сплативши всі супутні витрати по заміні неякісної частини Товару» є дискримінаційною вимогою тендерної документації. Дана вимога є недоречною, оскільки не у всіх випадках є можливість замінити неякісну частину контейнера. Тому просимо виключити дану вимогу тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Ми не вважаємо дану вимогу дискримінаційною, оскільки завдяки їй Замовник оберігає себе від закупівлі неякісного товару. Дана вимога є однаковою для всіх учасників і вона може не влаштовувати лише учасника, який намагається поставити товар неналежної якості.

Щодо аналогічних договорів

Дата подання: 08.09.2020 18:01
Дата відповіді: 10.09.2020 15:56
Просимо Замовника вказати чи повинен аналогічний договір поданий Учасником містити посилання на Код ДК021: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску? Чи не буде відхилена пропозиція Учасника із посиланням на інший код ДК?

відповідь:

Доброго дня! Аналогічними договорами є договори на поставку відповідно до предмету даної закупівлі, а саме - Євроконтейнери пластикові для збору ТПВ 1100 л.

Щодо габаритних розмірів

Дата подання: 08.09.2020 18:01
Дата відповіді: 10.09.2020 15:58
Просимо Замовника зазначити, що габаритні розміри контейнера: довжина, висота,ширина повинні відповідати стандарту EN 840-2.

відповідь:

Доброго дня! Відповідно до умов Додатку 2 до тендерної документації Замовником зазначено вичерпний перелік вимог стосовно предмету закупівлі, та вони не суперечать стандарту EN 840-2.

Щодо висоти,ширини, довжини контейнера

Дата подання: 08.09.2020 18:02
Дата відповіді: 10.09.2020 16:00
Вимога Замовника щодо того, що «Довжина:1360-1370 мм, Ширина не більше 1070 мм, Висота не більше 1344 мм» призводить до дискримінації Учасників та порушує норми ст. 5 та ст. 23 ЗУ Про публічні закупівлі». З метою усунення порушень просимо внести зміни.

відповідь:

Технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі, зазначені відповідно до умов Додатку 2 тендерної документації відповідають характеристикам та знаходяться в гранично допустимих значеннях, встановлених стандартом EN 840-2. Замовник формує тендерну документацію під свої потреби та техніку, яка буде обслуговувати контейнери для ТПВ з урахуванням габаритних розмірів майданчиків, на яких буде здійснюватися обслуговування контейнерів.

Щодо ручок контейнера

Дата подання: 08.09.2020 18:02
Дата відповіді: 10.09.2020 16:07
Замовник вимагає контейнер «Оснащений 4-ма не знімними монолітними ручками, розташованими на бічних стінках.», дана вимога є дискримінаційною. Пояснюємо, що зазначена вимога не впливає на якість контейнера та строк його експлуатації. Та є дискримінаційною для потенційних Учасників, а тому просимо виключити її з тендерої документації.

відповідь:

Доброго дня! Відповідно отриманого власного досвіду з використання контейнерів з монолітними ручками зазначаємо, що вони більш надійні, стійкішими до ударів та навантажень, мають більш триваліший строк служби, не відриваються, не ламаються та не потребують ремонту. На відкритих майданчиках, в місцях розміщення контейнерів, присутні випадки крадіжок знімних ручок, в результаті чого у Замовника будуть виникати додаткові витрати на їх заміну. Окрім цього, в результаті крадіжок ручок відбувається пошкодження місць кріплення, що призводить до неможливості встановлення нової ручки.

Щодо монолітних ручок

Дата подання: 08.09.2020 18:03
Дата відповіді: 10.09.2020 16:08
Вимога Замовника щодо того, що контейнер « Оснащений 4-ма не знімними монолітними ручками, розташованими на бічних стінках» є такою, що призводить до обмеження конкуренції між Учасниками. Оскільки Учасники які пропонують контейнери із з’ємними ручками, які є кращими від тих, що вимагаються Замовником не мають змоги прийняти Участь у закупівлі. З метою уникнення порушень просимо Замовника внести зміни до тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Дана вимога обґрунтована тим, що монолітні ручки є міцнішими, витривалішими до ударів, краще витримують навантаження. Відповідно отриманого власного досвіду з використання контейнерів з монолітними ручками зазначаємо, що вони більш надійні, стійкішими до ударів, мають більш триваліший строк служби, не відриваються, не ламаються та не потребують ремонту. На відкритих майданчиках в місцях розміщення контейнерів присутні випадки крадіжок знімних ручок, в результаті чого у Замовника будуть виникати додаткові витрати на їх заміну. Окрім цього, в результаті крадіжок ручок відбувається пошкодження місць кріплення, що призводить до неможливості встановлення нової ручки.

Щодо цінової пропозиції за результатом аукціону

Дата подання: 08.09.2020 18:03
Дата відповіді: 10.09.2020 16:08
Потенційні Учасники не мають змоги виконати наступну вимогу «Учасник, з мінімальною ціною після процедури «Електронний аукціон»,повторно протягом трьох робочих днів надає замовнику ТЕНДЕРНУ ПРОПОЗИЦІЮ (згідно Додатку № 3) – приведену у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону.». Можливість розмістити документи виникає лише тоді коли Замовник розмістив повідомлення про усунення невідповідностей, або тоді коли визнав переможця. Тому вимога Замовника є недоречною і повинна бути виключена з тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Замовником будуть внесені відповідні зміни.

Чи буде еквівалент контейнер із розмірами які відповідають стандарту EN 840-2

Дата подання: 08.09.2020 18:03
Дата відповіді: 10.09.2020 16:09
Просимо Замовника вказати чи вважатиме він еквівалентом контейнер із розмірами які відповідають стандарту EN 840-2? Чи не буде відхилена така пропозиція Учасника?

відповідь:

Доброго дня! Після розкриття тендерних пропозицій за результатами їх оцінки на відповідність вимогам тендерної документації буде прийматись рішення про відповідність пропонованого учасником товару вимогам Оголошення про закупівлю.

Чи буде еквівалент контейнер із знімними ручками

Дата подання: 08.09.2020 18:04
Дата відповіді: 10.09.2020 16:10
Просимо Замовника вказати чи вважатиме він еквівалентом контейнер із 4-ма знімними ручками, розташованими на бічних стінках.»,? Чи не буде відхилена така пропозиція Учасника?

відповідь:

Доброго дня! Після розкриття тендерних пропозицій на етапі кваліфікації за результатами оцінки на відповідність вимогам тендерної документації буде прийматись рішення про відповідність пропонованого товару встановленим вимогам.

Щодо документів переможця

Дата подання: 08.09.2020 18:04
Дата відповіді: 10.09.2020 16:11
Просимо Замовника вказати яким чином переможець повинен надати документи?

відповідь:

Доброго дня! Документи повинні бути розміщені на веб-порталі Уповноваженого органу.

Цінова пропозиція

Дата подання: 09.09.2020 15:21
Дата відповіді: 10.09.2020 16:12
Тендерна документація містить протиріччя, згідно умов документації зазначено, що Строк дії забезпечення тендерної пропозиції має відповідати строку дії пропозиції, а саме протягом 120 днів з дати її розкриття. А у фомі "Тендерна пропозиція" зазначено - з дня визначення переможця. Просимо привести у відповідність.

відповідь:

Доброго дня! Замовником будуть внесені відповідні зміни.
Розгорнути: 17 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-09-07-004783-a.a1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "НВП "Укрресурс", Код ЄДРПОУ:34396623
Дата подання: 10.09.2020 10:43
На підставі наведених фактів про порушення законодавства у сфері публічних закупівель та ст. 5, 22, 23 ЗУ «Про публічні закупівлі». Вимагаємо:
1. Виключити з Додатку № 2 до тендерної документації вимогу щодо того, що контейнер «1. Оснащений 4-ма не знімними монолітними ручками, розташованими на бічних стінках» на підставі пункту 1 поданої вимоги.
2. Виключити з Додатку № 2 вимогу щодо того, що «Габарити Довжина: 1360 – 1370 мм Ширина не більше 1070 мм Висота не більше 1344 мм» на підставі пункту 2 поданої вимоги.
3. Зазначити, що гарантійний термін на товар 12 місяців за умов належної експлуатації згідно інструкції виробника, на підставі пункту 3 даної вимоги.
4. Виключити вимогу щодо того, що «При невідповідності якості Товару, та (або) дефектів Товару, та (або) будь-чого іншого, що може якимось чином вплинути на якісні характеристики Товару - Учасник зобов’язаний замінити неякісну частину товару за власний рахунок, сплативши всі супутні витрати по заміні неякісної частини Товару, про що учасником повинен бути складений відповідний гарантійний лист та наданий у складі тендерної пропозиції.» на підставі пункту 4 поданої вимоги.
5. Зазначити адреси на які Постачальник зобов’язаний здійснити поставку, на підставі пункту 5 даної вимоги.
6. Усунути розбіжності щодо строку дії забезпечення, на підставі пункту 6 даної вимоги.
7. Виключити з тендерної документації вимогу щодо того, що «Учасник, з мінімальною ціною після процедури «Електронний аукціон»,повторно протягом трьох робочих днів надає замовнику ТЕНДЕРНУ ПРОПОЗИЦІЮ (згідно Додатку № 3) – приведену у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону.» на підставі пункту 7 даної вимоги.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

14.09.2020 16:07
Відповідно до п 1 Вимоги повідомляємо, що згідно Закону про публічні закупівлі, а саме п. 3 ч. 2 ст. 22 обумовлено, що у тендерній документації повинні бути зазначені відомості про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
Замовник розраховує на найбільш тривалий час експлуатації контейнерів, які він планує закупити, тому формує технічні вимоги до предмета закупівлі відповідно до своїх потреб.
Враховуючи вищенаведене повідомляємо, що вимога стосовно не знімних монолітних ручок обґрунтована тим, що вони є міцнішими, витривалішими до ударів та краще витримують навантаження. Відповідно отриманого власного досвіду з використання контейнерів з монолітними ручками зазначаємо, що вони більш надійні, стійкішими до ударів, мають більш триваліший строк служби, не відриваються, не ламаються та не потребують ремонту. На відкритих майданчиках в місцях розміщення контейнерів присутні випадки крадіжок знімних ручок, в результаті чого у Замовника будуть виникати додаткові витрати на їх заміну. Окрім цього, в результаті крадіжок ручок відбувається пошкодження місць кріплення, що призводить до неможливості встановлення нової ручки.

Відповідно до п 2 Вимоги повідомляємо, що технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі, зазначені відповідно до умов Додатку 2 тендерної документації відповідають характеристикам та знаходяться в гранично допустимих значеннях, встановлених стандартом EN 840-2. Замовник формує тендерну документацію під свої потреби та техніку, яка буде обслуговувати контейнери для ТПВ з урахуванням габаритних розмірів майданчиків, на яких буде здійснюватися обслуговування контейнерів.

Відповідно до п 3 Вимоги повідомляємо, що відповідно до умов проекту договору, наданого у складі тендерної документації встановлено, що з питань, що не передбачені даним Договором, Сторони керуються діючим законодавством України. Також, звертаємо Вашу увагу, що проект договору наданий увідповідності до вимог ст. 22 Закону, а саме - з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов.Окремо зазначаємо, що законодавством встановлено можливість проведення експертизи причин втрати якості товару, в разі наявності суперечок стосовно належної експлуатації.

Відповідно до п 4 Вимоги повідомляємо, що Замовник не вважає дану вимогу дискримінаційною, оскільки завдяки їй оберігає себе від закупівлі неякісного товару. Окрім цього, виходячи з тексту Вашої вимоги ви підтвердили, що Учасник має змогу здійснити заміну неякісної частини товару у випадку коли така заміна не призведе до пошкодження контейнера. Враховуючи вищенаведене повідомляємо, що дана вимога не носить дискримінаційний характер.

Відповідно до п 5 Вимоги повідомляємо, що перелік закладів освіти буде зазначено замовником при підписанні договору за результатом проведеної процедури закупівлі з урахуванням фактичної потреби закладів на момент підписання договору. Окремо звертаємо Вашу увагу, що відповідно до змісту тендерної документації Замовником було зазначено, що заклади освіти розташовані у Оболонському районі міста Києва.

Відповідно до п 6 Вимоги повідомляємо, що Замовником будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.

Відповідно до п 7 Вимоги повідомляємо, що Замовником будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-09-07-004783-a.c2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "НВП "Укрресурс", Код ЄДРПОУ:34396623
Пошук по цьому автору
Дата подання: 16.09.2020 13:18

Скарга щодо усунення Замовником (Управлінням освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації) дискримінаційних вимог в закупівлі UA-2020-09-07-004783-a

На підставі наведених фактів про порушення законодавства у сфері публічних закупівель та ст. 5, 22, 23 ЗУ «Про публічні закупівлі» просимо: 1. Зобов’язати Замовника виключити з Додатку № 2 до тендерної документації вимогу щодо того, що контейнер «1. Оснащений 4-ма не знімними монолітними ручками, розташованими на бічних стінках» на підставі пункту 1 поданої скарги. 2. Зобов’язати Замовника виключити з Додатку № 2 вимогу щодо того, що «Габарити Довжина: 1360 – 1370 мм Ширина не більше 1070 мм Висота не більше 1344 мм» на підставі пункту 2 поданої скарги. 3. Зобов’язати Замовника зазначити, що гарантійний термін на товар 12 місяців за умов належної експлуатації згідно інструкції виробника, на підставі пункту 3 даної скарги. 4. Зобов’язати Замовника зазначити адреси на які Постачальник зобов’язаний здійснити поставку, на підставі пункту 4 даної скарги. 5. Зобов’язати Замовника усунути розбіжності щодо строку дії забезпечення, на підставі пункту 5 даної скарги. 6. Зобов’язати Замовника виключити з тендерної документації вимогу щодо того, що «Учасник, з мінімальною ціною після процедури «Електронний аукціон»,повторно протягом трьох робочих днів надає замовнику ТЕНДЕРНУ ПРОПОЗИЦІЮ (згідно Додатку № 3) – приведену у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону.» на підставі пункту 6 даної скарги.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 18.09.2020 21:06

Кількість скарг: UA-2020-09-07-004783-a.c3

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "АЛЬТА ЛОГІСТІК УКРАЇНА", Код ЄДРПОУ:40654230
Пошук по цьому автору
Дата подання: 29.10.2020 18:56

Щодо усунення Замовником (УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) дискримінаційних вимог в закупівлі UA-2020-09-07-004783-a

Враховуючи викладене просимо: 1. Виключити з Додатку № 2 (зі змінами від 26.10.2020) до тендерної документації (Технічні характеристики Євроконтейнери пластикові для збору ТПВ 1100 л) вимогу щодо того, що корпус контейнера повинен мати «Додаткові подвійні ребра жорсткості по всій висоті корпусу контейнера на кожній стінці.». 2. Виключити з Додатку № 2 (зі змінами від 26.10.2020) до тендерної документації (Технічні характеристики Євроконтейнери пластикові для збору ТПВ 1100 л) вимогу щодо того, що «Кришка контейнера плоска, повинна мати суцільну вбудовану ручку для відкриття з трьох сторін.».
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 03.11.2020 10:31

Кількість скарг: UA-2020-09-07-004783-a.c4

Статус:
Повернуто, як помилково направлену

Скаржник: Імпорт Склад Сервіс, Код ЄДРПОУ:38498055
Пошук по цьому автору
Дата подання: відсутня

Терміни поставки

Тендерна документація містить інформація, що поставка має бути до 25.12.2020 року. Аукціон буде 18.12.2020 року. Також документація містить інформацію, що Переможець в термін до 10 днів з моменту оголошення наміру укласти договір, надати довідки. Також згідно Закону дається 20 днів на підписання договору. Тобто виходить, що термін поставки менший ніж термін що дається на підисання договру та надання Кваліфікаційних документів Переможця. Просимо або ж внести зміни або повністю відмінити закупівлю, так як вона не зможе відбутись відповідно до таких умов поставки. Терміни поставки менші ніж терміни за які відбувається закупівля на електронному майданчику.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Помилка

Кількість скарг: UA-2020-09-07-004783-a.a5

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ "НВП "Укрресурс", Код ЄДРПОУ:34396623
Пошук по цьому автору
Дата подання: 11.12.2020 15:03

щодо усунення Замовником дискримінаційних вимог в закупівлі UA-2020-09-07-004783-a

На підставі наведених фактів про порушення законодавства у сфері публічних закупівель та ст. 5, 22, 23 ЗУ «Про публічні закупівлі» просимо: 1. Зобов’язати Замовника внести зміни до пункту 4.4. розділу І (Загальні положення) щодо строку поставки товару, на підставі пункту 1 поданої скарги. 2. Зобов’язати Замовника виключити вимогу з пункту 4.4. розділу І (Загальні положення) щодо того, що «строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) про згоду з яким учасник надає довідку, до 25.12.2020 року», на підставі пункту 2 поданої скарги. 3. Зобов’язати Замовника виключити з тендерної документації вимогу щодо того, що «Загальна вантажопідйомність контейнера не менше 510 кг», на підставі пункту 3 даної скарги.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 16.12.2020 12:18
Дата рішення: 30.12.2020 13:43

Документи подані скаржником

29.10.2020 18:42
Скарга.pdf
29.10.2020 18:42
Скарга.pdf.p7s

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

Аукціон

Початок:
05.01.2021 11:26
Завершення:
05.01.2021 11:47

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 05.01.2021 11:47

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "АЛЬТА ЛОГІСТІК УКРАЇНА"
Пошук по цьому учаснику
486 741 UAH з ПДВ 479 990 UAH з ПДВ Документи
480 600 UAH з ПДВ 480 600 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

17.12.2020 14:13
sign.p7s
17.12.2020 14:10
1517-3 Лист 001.pdf
03.11.2020 11:50
sign.p7s
24.09.2020 17:49
sign.p7s
24.09.2020 17:30
сертифікати 2.pdf
24.09.2020 17:30
сертифікати.pdf
24.09.2020 17:27
1516 Договір 001.pdf
24.09.2020 17:27
1494 Стаття 17 001.pdf
24.09.2020 17:11
document.pdf
24.09.2020 17:11
63341323636489.pdf
24.09.2020 17:11
63341292383029.pdf
24.09.2020 15:29
Висновок.pdf
24.09.2020 15:29
50001_Deutsch.pdf
24.09.2020 15:29
14001_Deutsch.pdf
24.09.2020 15:29
9001_Deutsch.pdf
24.09.2020 15:29
Фото товару.pdf
24.09.2020 15:29
Виписка_з_EДР.pdf
24.09.2020 15:29
document.pdf
24.09.2020 15:29
63341323636489.pdf
24.09.2020 15:29
63341292383029.pdf

Публічні документи

03.11.2020 17:15
sign.p7s
03.11.2020 16:55
sign.p7s
03.11.2020 11:01
sign.p7s
03.11.2020 10:54
Договір.pdf
24.09.2020 17:51
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "АЛЬТА ЛОГІСТІК УКРАЇНА"
#40654230
Пошук по цьому переможцю
Очікує рішення 479 990 UAH з ПДВ 05.01.2021 11:47

Документи

05.01.2021 11:48
edr_identification.yaml

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
24.01.2021 00:02
Причина відміни
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Причина відміни
відсутність подальшої потреби в закупівлі товару
Документи
13.01.2021 14:54 Протокол відміна 271.pdf
13.01.2021 14:58 sign.p7s

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 11

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Контрольні слова у Q&A - Так

У питаннях/відповідях зустрічаються @|адрес|пошт що може бути ознакою неповної тендерної документації, яка вимагає коммунікації поза межами системи

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання