ДК 021:2015 код 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Послуги з проведення електротехнічних вимірів і розробки паспортів заземлення та блискавкозахисту обладнання філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»).

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-09-08-003847-c
  • 71240000-2 - Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Спрощена процедура
Контактна особа замовника
Даниленко Зоряна , 04596-58-620 , z.danylenko@uhe.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Вишгород, 07300, Київська область, м. Вишгород
Очікувана вартість
659 592 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 23.09.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 14.09.2020 09:00

Подання пропозицій:

23.09.2020 09:00

Очікувана вартість
659 592 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
6 590 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги з проведення електротехнічних вимірів і розробки паспортів заземлення та блискавкозахисту обладнання філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго».
ДК 021:2015: 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Необхідні уточнення

Дата подання: 10.09.2020 13:35
Дата відповіді: 11.09.2020 13:25
Вважаємо що даних, зазначених у технічному завданні (ТЗ), недостатньо для визначення повного обсягу робіт, а також її вартості. З метою унеможливлення недоброчесної конкуренції з боку компаній з низькою якістю виконання робіт, вважаємо за необхідне отримати уточнення по наступним питанням. 1. Для якісного проведення вимірювань параметрів системи заземлення необхідно необхідно знати її геометричну форму та наявність (місця) всіх металевих зв’язків з природніми заземлювачами. Просимо доповнити тендерну документацію схемами розміщення ЗП згідно проекту. Окремо зауважуємо, що при складній формі заземлювальних пристроїв (ЗП), провести заміри згідно методик вимірювання не є можливим - виконується розрахунковим методом. 2. Паспорт заземлення має показувати реальну геометричну форму ЗП, яка може відрізнятися від проектної. Для виготовлення якісного паспорту треба провести розкриття ЗП щоб переконатися у відповідності до проекту, а також відобразити зміни. Але ТЗ не містить об’ємів земляних робіт по розкриттю ЗП. Просимо надати пояснення. 3. ТЗ визначена необхідність виконання 2331 протоків вимірювання, що відповідає кількості вимірів. Просимо пояснити, чи необхідно кожний вимір оформлювати окремим протоколом? 4. Єдиним діючим на даний момент нормативним документом, що регламентує розрахунок зон блискавкозахисту, є ДСТУ EN 62305:2012 «Блискавкозахист». Згідно нього, зони захисту об’єктів складної форми, а ГАЕС і є таким об’єктом, мають розраховуватись методом сфери що котиться. Для перевірки зон треба розуміти рівень блискавкозахисту. Пропонуємо доповнити тендерну документацію кресленнями 17 зон блискавкозахисту, які вважаються окремими. ТЗ доповнити інформацією щодо рівня блискавкозахисту, а також нормативним документом, згідно якого має проводитись розрахунок зон блискавкозахисту.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

1. Детальна документація для якісного проведення вимірювань параметрів системи заземлення буде надана виконавцю робіт на стадії виконання робіт. Дана документація має дуже великий об’єм та не підлягає оприлюдненню у відкритих джерелах.
Геометрична форма майданчика розміщення основного ЗП є прямокутної форми, з розмірами ? 1200 м ? 500 м. Майданчики розміщення інших ЗП також є орієнтовно прямокутної форми, з розмірами ? від 100м ? 30м (найменший) до 200 м ? 100 м (найбільший).

2 Не передбачаються земляні роботи з розкриття ЗП. В разі необхідності розкриття ЗП, при отриманні відповідних результатів вимірів, земляні роботи будуть виконані персоналом Дністровської ГАЕС.

3. Допускається зменшення кількості оформлення протоколів (від кількості вимірів), з врахуванням розміщення точок вимірювань по окремих об’єктах, енергоблоках, спорудах, відмітках, приміщеннях тощо, що не суттєво вплине на вартість даного виду послуги.

4. Рівень блискавкозахисту основних об’єктів Дністровської ГАЕС – І.
Проектування та проходження експертизи будівництва Дністровської ГАЕС було розпочато на початку 2000-х років, коли в Україні були діючими наступні нормативні документи: РД 34.21.122-87, ДСТУ Б В.2.5-38:2008 (ІЕС 62305), відповідно визначення зон та рівня блискавкозахисту об’єктів здійснювався згідно даних документів.
Так як блискавкозахист об’єктів Дністровської ГАЕС складається з таких елементів: стрижнів, натягнутих тросів, сітчастих провідників (сіток), тому для кожної споруди система захисту від прямих ударів блискавки визначалася різними зонами захисту блискавковідводів, а не тільки методом сфери що котиться.

Запитання до отриманих відповідей.

Дата подання: 11.09.2020 14:00
Дата відповіді: 14.09.2020 10:28
1.До відповіді 1. Чи є можливість розтягувати вимірювальні електроди на відстані рівні 2 діагоналям ЗП чи в такому випадку достатньо розрахункового значення? Просимо все ж таки знайти можливість надати хоча б план ЗП! В Інтернеті існує велика кількість програм які стискають файли. 2.До відповіді 2 паспорт не може складатися з одних протоколів вимірювання, бо має бути вказана реальна форма ЗП. При відсутності дана документація має носити назву протоколи вимірів ЗП, а не паспорт. І чому немає виконавчої документації після будівництва? Так що ж тоді замовляє замовник? 3. До відповіді 4. Вказані вами документи не діють на території України, в такому випадку система має бути приведена у відповідність до діючих документів. Бо це нонсенс робити перевірку на відповідність недіючим нормам. Це пряме порушення існуючого законодавства. Просимо надати креслення блискавкозахисту, щоб зрозуміти складність розрахунків зон, бо на об’єктах можуть бути комбіновані елементи (наприклад тросовиц і стрижневий блискавкоприймачі).
Розгорнути Згорнути

відповідь:

1. На нашу думку є можливість виконувати вимірювання опору ЗП, у відповідності з методикою, визначеною в СОУ 31.2-21677681-19:2009. Детальна документація буде надана виконавцю робіт на стадії виконання робіт та не підлягає оприлюдненню у відкритих джерелах, враховуючи стратегічну важливість підприємства. На нашу думку, інформації, зазначеної в ТЗ, достатньо для формування цінової пропозиції на дану послугу.
2. Технічним завданням передбачається в т.ч. оформлення паспортів ЗП, виконання узагальнених схем ЗП та необхідних вимірів, з оформленням протоколів.
Виконавча документація (в т.ч. виконавчі схеми окремих частин ЗП) є на об’єкті, у вигляді роздрібнених фрагментів ЗП (згідно комплектів ПКД) і буде надана виконавцю робіт на стадії виконання робіт. Дана документація має дуже великий об’єм та не підлягає оприлюдненню у відкритих джерелах, враховуючи стратегічну важливість підприємства.
На нашу думку, інформації, зазначеної в ТЗ, достатньо для формування цінової пропозиції на дану послугу.
3. У п. 4 відповіді було зазначено нормативні документи, згідно з якими вже виконано проектування та монтаж пристроїв блискавкозахисту (РД 34.21.122-87, ДСТУ Б В.2.5-38:2008 /ІЕС 62305/). Метою послуги щодо блискавкозахисту, закупівля якої здійснюється, є залучення висококваліфікованого підрядника, який здійснить в т.ч. перевірку існуючих схем блискавкозахисту на відповідність вимогам діючих на даний час нормативних документів та виконає паспорти блискавкозахисту. У п. 4 відповіді також зазначений рівень блискавкозахисту основних об’єктів Дністровської ГАЕС (І) та повідомлено про комбіновані елементи існуючих схем блискавкозахисту (стрижні, натягнуті троси, сітчасті провідники).
Детальна документація буде надана виконавцю робіт на стадії виконання робіт та не підлягає оприлюдненню у відкритих джерелах, враховуючи стратегічну важливість підприємства. На нашу думку, інформації, зазначеної в ТЗ, достатньо для формування цінової пропозиції на дану послугу.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання