ДБН А.2.2-3:2014.Послуги з поточного ремонту приміщеня ВПЗ, вул. Грушевського, 13, м. Васильків, Васильківський район, Київська область, 08601 (облаштування кімнат під робочі місця, заміна вікон, косметичний ремонт)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-10-30-007321-c
  • 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
  • Завершена
Найменування замовника:
АТ "Укрпошта" в особі київської міської дирекції
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Спрощена процедура
Контактна особа замовника
Анісіфорова Світлана, +380504110057,+380442300885 , anisiforova-sa@ukrposhta.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 01001, Київська область, вул. Хрещатик, 22
Дата укладення договору
2.12.20
Переможець
ТОВ "Акларіті"
Очікувана вартість
170 373 UAH з ПДВ
Сума договору
139 499 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 2.12.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 05.11.2020 10:00

Подання пропозицій:

13.11.2020 00:00

Початок аукціону:

13.11.2020 15:23

Очікувана вартість
170 373 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
852 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Шановні учасники! Під час використання електронної системи закупівель з метою подання пропозицій нагадуємо про можливість створення та надання документів з урахуванням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги». Створити та підписати електронний документ за допомогою кваліфікованого електронного підпису можна за допомогою загальнодоступних програмних комплексів, наприклад: https://acskidd.gov.ua/sign. Замовником не вимагається від учасників засвідчувати документи (матеріали та інформацію), що подаються у складі пропозиції, печаткою та підписом уповноваженої особи, якщо такі документи (матеріали та інформація) надані у формі електронного документа через електронну систему закупівель із накладанням кваліфікованого електронного підпису.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
ДБН А.2.2-3:2014.Послуги з поточного ремонту приміщеня ВПЗ, вул. Грушевського, 13, м. Васильків, Васильківський район, Київська область, 08601 (облаштування кімнат під робочі місця, заміна вікон, косметичний ремонт)
ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-10-30-007321-c.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ІНТЕЗА-ГРУП", Код ЄДРПОУ:35944692
Дата подання: 18.11.2020 13:16
За результатами аукціону щодо закупівлі ДБН А.2.2-3:2014.Послуги з поточного ремонту приміщення ВПЗ, вул. Грушевського, 13, м. Васильків, Васильківський район, Київська область, 08601 (облаштування кімнат під робочі місця, заміна вікон, косметичний ремонт) UA-2020-10-30-007321-c який відбувся 13.11.2020 16:02 було встановлено пропозицію учасника ТОВ "Акларіті" ЄДРПОУ: 43826168 з кінцевою пропозицією яка становить 139 499 грн з ПДВ як найбільш економічно вигідною, але учасник не є платником ПДВ.
В ході детального аналізу тендерної пропозиції ТОВ "Акларіті" ЄДРПОУ: 43826168 було встановлено не відповідність вимогам пункту 5 розділу III «Інструкція з підготовки пропозицій» та пункту 7 Додатку 2 «Технічна Специфікація» тендерної документації затвердженої Рішенням уповноваженої особи від 30.10.2020року , а саме:
- До вартості послуг/робіт включаються: всі витрати Виконавця, пов’язані з наданням послуг/виконанням робіт, в тому числі вартість обладнання та матеріалів для виконання робіт, транспортні витрати, загальновиробничі витрати, кошти на покриття адміністративних витрат, заробітна плата, кошторисний прибуток, всі податки, збори та інші обов’язкові платежі, що сплачуються Виконавцем, тощо. Кошторисна документація на послуги/роботи, що є предметом цієї закупівлі, складається на основі дефектних актів, затверджених Замовником, та у відповідності до вимог ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва». КОШТОРИСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ВІДСУТНЯ


Враховуючи вище наведене, переконливо вимагаємо скасувати ПОВІДОМЛЕННЯ про намір укласти договір про закупівлю UA-2020-10-30-007321-c та визнати учасника ТОВ "Акларіті" ЄДРПОУ: 43826168 таким що не відповідає вимогам тендерної документації, та перейти до розгляду тендерної пропозиції наступного учасника.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

19.11.2020 10:56
За результатами розгляду вимоги UA-2020-10-30-007321-c.c1 до зазначеної закупівлі, встановлено наступне:
Відповідно до частини третьої статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі обов’язково зазначається очікувана вартість закупівлі. При цьому з урахуванням вимог Закону очікувана вартість закупівлі вказується замовником із зазначенням інформації про включення до очікуваної вартості податку на додану вартість (ПДВ) та інших податків і зборів.
Пропозиція подається замовнику відповідно до вимог документації спрощеної закупівлі (вимог до предмету закупівлі), далі – документація, згідно з пунктом 24 частини першої статті 1 Закону. Документація Замовника містить інформацію щодо формування та подання цінової пропозиції з урахуванням всіх податків згідно з пунктом 7 Технічної специфікації, наведеної в Додатку 2 до документації, а саме: «До вартості послуг/робіт включаються: всі витрати Виконавця, пов’язані з наданням послуг/виконанням робіт, в тому числі вартість обладнання та матеріалів для виконання робіт, транспортні витрати, загальновиробничі витрати, кошти на покриття адміністративних витрат, заробітна плата, кошторисний прибуток, всі податки, збори та інші обов’язкові платежі, що сплачуються Виконавцем, тощо. Кошторисна документація на послуги/роботи, що є предметом цієї закупівлі, складається на основі дефектних актів, затверджених Замовником, та у відповідності до вимог ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва». Розрахунок остаточної вартості пропозиції (цінової пропозиції) здійснюється учасником, визнаним ПЕРЕМОЖЦЕМ спрощеної закупівлі, відповідно до цієї технічної специфікації (з урахуванням результатів аукціону) у вигляді кошторисної документації, розробленої в програмному комплексі АВК/ІВК, в електронному форматі IMD/BDSU та додатково в форматі exel, та протягом 5 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю надається для укладання договору на електронну пошту provozon-rm@ukrposhta.ua та trufanova-la@ukrposhta.ua: Договірна ціна; Зведений кошторисний розрахунок вартості ремонту з пояснювальною запискою; Відомість ресурсів до зведеного кошторисного розрахунку з обґрунтуванням та посиланням на постачальника (з зазначенням сертифікату якості матеріальних ресурсів); Локальний кошторис.
У разі надання пропозицій Учасником-неплатником ПДВ або якщо предмет закупівлі не обкладається ПДВ, то такі пропозиції надаються без врахування ПДВ, про що Учасник робить відповідну позначку.
Переможець спрощеної закупівлі може надати пропозицію, що перерахована в бік зменшення від пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) без зменшення обсягів закупівлі.»
Порядок подання учасником тендерної пропозиції визначено частиною 9 статті 14 Закону. У разі подання пропозиції учасником-неплатником ПДВ, то така пропозиція надається без врахування ПДВ. Необхідно врахувати, що при встановленні замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі очікуваної вартості «з ПДВ», ціни пропозицій учасників автоматично будуть відображатися з позначкою «з ПДВ» в системі (в такому випадку вибір іншої опції технічно неможливий). Зважаючи на викладене, учасники закупівлі (юридичні та фізичні, у тому числі фізичні особи-підприємці не залежно від форми власності, організаційно-правової форми, юридичного статусу та обраної системи оподаткування) вказують ціну пропозиції з урахуванням вартості всіх податків і зборів, що мають бути сплачені в процесі виконання договору про закупівлю, та усіх інших витрат. Оскільки ціна є вартісним вираженням закупівлі, оцінка поданих пропозицій учасників проводиться електронною системою закупівель за запропонованими цінами незалежно від того чи є суб'єкт господарювання платником ПДВ або неплатником ПДВ. Пропозиції учасників розглядаються за ціною, яка запропонована Учасником за результатом електронного аукціону. За результатами закупівлі укладається договір з переможцем за ціною, визначеною електронною системою закупівель. На етапі публікації договору в системі обирається відповідна опція «договір з ПДВ чи без ПДВ».

Замовником у Додатку 1 до документації встановлений Перелік документів, які повинні бути завантажені учасником у складі пропозиції, а саме:
1. Інформація та документи, що підтверджують відповідність учасника вимогам: документи згідно додатку 1.1 до документації.
2. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а саме: згода з умовами та вимогами, які визначені у технічній специфікації (додаток 2 до документації) та гарантування їх виконання у вигляді підписаної технічної специфікації (додаток 2 до документації).
3. Документи, що підтверджують повноваження щодо підпису документів пропозиції:
- для посадової особи або представника учасника закупівлі: протокол засновників та/або наказ про призначення (у разі підписання керівником); довіреність, доручення (у разі підписання іншою уповноваженою особою Учасника); або інший документ, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів;
- для фізичної особи, у тому числі фізичної особи-підприємця: не вимагається
4. Відомості про учасника (згідно додатку 3 до документації).
5. Документ про створення об’єднання учасників - у разі якщо пропозиція подається об’єднанням учасників.
Відповідно до встановлених вимог у пропозиції ТОВ "Акларіті", яка була подана для участі в спрощеній закупівлі та за результатами електронного аукціону була визначена найбільш економічно вигідною, були надані усі документи:
1. Довідка аналогічний договір.pdf, Аналогічний договір з додатками.pdf, Акти виконаних робіт до аналогічного договору.pdf, Відгук Витачів.pdf, Довідка працівники.pdf
2. Лист згода з технічною специфікацією.pdf, Технічна специфікація.pdf
3. Наказ на керівника.pdf,
4. Відомості про учасника.pdf
5. Інші документи, додатково подані учасником.
За результатом розгляду зазначених документів в складі пропозиції учасника зроблено висновок про їх відповідність встановленим у документації вимогам. Документацією не передбачалося дозавантаження будь-яких документів під час розгляду пропозиції. Відповідно до частини 9 ст. 14 Закону «Про публічні закупівлі» пропозиції учасників, подані після закінчення строку їх подання, електронною системою закупівель не приймаються.
На підставі розгляду Замовником прийняте рішення 18.11.2020 про визнання пропозиції такою, що відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі, а ТОВ "Акларіті" переможцем цієї закупівлі, та відповідно прийняте рішення про намір укласти договір про закупівлю з переможцем.
Відповідно до Додатку 5 до документації (Перелік документів для переможця, що надаються для укладання договору) ПЕРЕМОЖЕЦЬ закупівлі у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику для укладення договору про закупівлю, у т.ч. про право його підпису, документи/завірені підписом та печаткою (за наявності) учасника копії документів в паперовому вигляді та/або електронні документи, підписані КЕП/ЕЦП*, на електронну пошту (у робочий час за адресою місцезнаходження Замовника: м. Київ, вул. Хрещатик, 22, для Труфанової Людмили Анатоліївни trufanova-la@ukrposhta.ua, +380442707925). Тобто, цінова пропозиція відповідно до технічної специфікації (з урахуванням результатів аукціону) у вигляді кошторисної документації, розробленої в програмному комплексі АВК/ІВК, з підписами та печатками (за наявності) організації учасника і сертифікованого інженера-проєктувальника (Договірна ціна; Зведений кошторисний розрахунок вартості ремонту з пояснювальною запискою; Відомість ресурсів до зведеного кошторисного розрахунку з обґрунтуванням та посиланням на постачальника (з зазначенням сертифікату якості матеріальних ресурсів); Локальні кошториси) та документи для укладання договору надаються переможцем (після прийняття такого рішення Замовником) у визначений спосіб в паперовому вигляді та/або на електронну пошту (оскільки завантаження переможцем документів в систему технічно неможливе).
Таким чином, пропозиція учасника ТОВ "Акларіті" на закупівлю UA-2020-10-30-007321-c за предметом ДБН А.2.2-3:2014.Послуги з поточного ремонту приміщення ВПЗ, вул. Грушевського, 13, м. Васильків, Васильківський район, Київська область, 08601 (облаштування кімнат під робочі місця, заміна вікон, косметичний ремонт), код згідно ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи відповідає умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі, підстави відхилення пропозиції згідно з частиною 13 статті 14 Закону відсутні.
З урахуванням викладеного, вирішено залишити вимогу без задоволення.

Аукціон

Початок:
13.11.2020 15:23
Завершення:
13.11.2020 16:02

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 13.11.2020 16:02

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
159 500 UAH з ПДВ 139 499 UAH з ПДВ Документи
ПОЛЯРУШ НІНА ДМИТРІВНА
Пошук по цьому учаснику
170 373 UAH з ПДВ 139 500 UAH з ПДВ Документи
158 446.86 UAH з ПДВ 151 950 UAH з ПДВ Документи
167 383 UAH з ПДВ 167 383 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ІНТЕЗА-ГРУП"
Пошук по цьому учаснику
170 092.16 UAH з ПДВ 170 092.16 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

11.11.2020 11:30
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "Акларіті"
#43826168
Пошук по цьому переможцю
Переможець 139 499 UAH з ПДВ 18.11.2020 11:17

Переможець

Дата і час публікації: 18.11.2020 11:17

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "Акларіті"
Пошук по цьому переможцю
#43826168
139 499 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 02.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Номер 61-3144
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
договір 61-3144.pdf Укладений
139 499
02.12.2020 16:36
02.12.2020
1 додатки до 61-3144.pdf Укладений
139 499
02.12.2020 16:36
02.12.2020
2 додатки до 61-3144.pdf Укладений
139 499
02.12.2020 16:36
02.12.2020
sign.p7s Укладений
02.12.2020 16:37

Виконання договору

Строк дії за договором: 02.12.2020 — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 139 499
UAH

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання